Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) lama_lamm


lama_lamm
aktív tag

Úgy néz ki, hogy van egy működő Lionom, és az lenne a kérdésem, hogy az app store, meg ilyen origi mac dolgokat használhatok nyugodtan?

(#13602) Máté94 válasza lama_lamm (#13601) üzenetére


Máté94
addikt

Vajon... Ilyen hülyeségeket ne kérdezzünk már... :U

[ Szerkesztve ]

(#13603) ko9 válasza Máté94 (#13600) üzenetére


ko9
addikt

Miért felejtős a HD5650? :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#13604) Máté94 válasza ko9 (#13603) üzenetére


Máté94
addikt

HD6550-el vannak 4820TG-k.

(#13605) HaZse válasza Ragnar95 (#13598) üzenetére


HaZse
őstag

Szia.

Az jó. Nem kell lion a pendrive elkészítéséhez. Elég egy Snow Leopard is.

1. Minimum egy 8 gigás pendrivet megformázol MBR-re a Disk Utility-vel.
2. Felmountolod a .DMG file-t. (Leot)
3. Elindítod az UNIBEAST.
3. Felülírod a 2 db. file-t, amit a patch-ban találsz.
4. Boot USB-ről és telepít.

Szerk.: NEm kell az elkészítéséhez eredeti Mac gép, elég a hackintosh is.

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#13606) lama_lamm


lama_lamm
aktív tag

Hali,

Mennyire bonyolult felcserélni a í-t a 0-val? Mert nekem jelenleg úgy van, pedig a telepítésnél magyar bill-t állítottam be...

(#13607) Phantomhive válasza lama_lamm (#13606) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

semennyire. be kell másolni a librarybe, egy bill kiosztás filet és kész.

Hungarian PRO IO-t próbáld, ha nem jó, akkor a többi közül valamelyik.

A /Library/Keyboard Layouts mappába kell bedobni.

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#13608) AdamP900 válasza Máté94 (#13599) üzenetére


AdamP900
tag

Mert? Már mindegy, holnap megjön. Nincs annyi pénzem, hogy cserélgessem őket. :U U

-- Nagy Ádám

(#13609) Máté94 válasza AdamP900 (#13608) üzenetére


Máté94
addikt

Csak a szívás lesz vele...

(#13610) AdamP900 válasza Máté94 (#13609) üzenetére


AdamP900
tag

Nem tudok vele mit csinálni... Majd legközelebb ha lesz pénzem lecserélem.

ko9! Neked mi a véleményed az Asrock P67 Fatal1ty Performance lapról? Hogy muzsikál OSX alatt?

-- Nagy Ádám

(#13611) ko9 válasza AdamP900 (#13610) üzenetére


ko9
addikt

Szép piros, tetszik :C :P

Láttam már működő Asrock P67 Pro3 SE lapot 10.7.2 alatt tökéletesen működni. Nagy eltérés nincs a kettő között, szerintem nem lesz bajod vele.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#13612) AdamP900 válasza ko9 (#13611) üzenetére


AdamP900
tag

Igen igen, a színe nekem is bejön. :D Remélem nem lesz gond vele... A próféta szóljon belőled! :DD

-- Nagy Ádám

(#13613) Phantomhive válasza ko9 (#13611) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

Én nekem is ment már gond nélkül AsRock G31M-S lapon osx, de csak miután ráflasheltem egy hackelt biost, amúgy nem indul el a telepítés sem. De nem nagy ördőngösség, mert windows alól flashelhető. Valami olasz fórumon/topicban találtam még régen.
Asrockokkal alapvetően az a baj, hogy nagyon szeretnek kísérletezni új dolgokkal és nem megbízhatóak, cserébe kurva olcsóak. Nekem is szállt már el minden szó nélkül asrock, de hát természetesen utána is azt vettem, mivel éppen nem pénz szűkében voltam, masina nélkül meg nincs élet :))

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#13614) AdamP900 válasza Phantomhive (#13613) üzenetére


AdamP900
tag

31k -ért nem találom épp olcsónak a deszkát. :) Remélem semmi gond nem lesz vele. Nagyon bizom benne, hogy az iAtkos féle MAC felmegy. :)

-- Nagy Ádám

(#13615) Máté94 válasza AdamP900 (#13614) üzenetére


Máté94
addikt

Ilyenre Retail-t kellene rakni...

(#13616) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy rakott e fel itt valaki hazard 10.6.6i -t? Mert nekem bootolás után KP van.Bios ahci be van ott minden ok,ha pedig -x el inditom akkor tovább elmegy de idő után ott is kp van. Valami ötlet? Vagy ajánljatok valami jót lion pl.

(#13617) AdamP900 válasza Máté94 (#13615) üzenetére


AdamP900
tag

Ertem! Ha nagyon nem fog mukodni jovok ide a topikba ugy is, persze elotte szetnezek miujsag van! :R

-- Nagy Ádám

(#13618) Máté94 válasza AdamP900 (#13617) üzenetére


Máté94
addikt

Egy Unibest-es Lion-nal lehetne kezdeni.

(#13619) schumi


schumi
aktív tag

hali,
valaki meg tudja mondani hogy amd-s gépre (gigabyte ud770, phenomx4), lehet-e unibeastel Liont feltenni ?
10.6, 10.5 amiket próbáltam de sajna still waiting diviceba ütközök mindig (p-atas olvasóm van, lehet ez a baja, sata kéne neki? )

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#13620) Kommy válasza schumi (#13619) üzenetére


Kommy
veterán

nem lehet, AMD-re csak Snow Leopard mehet.

(#13621) schumi válasza Kommy (#13620) üzenetére


schumi
aktív tag

köszi !
és a still waiting deviceal mit lehet kezdeni vajon ? valahol azt olvastam hogy azért is lehet mert nem sata-s a dvd olvasóm

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#13622) Ricqy


Ricqy
tag

Hello!
Nem tudom AHCI-re állítani amit kell mert egyszerűen nincs ilyen a BIOS-ban!
Van valakinek tippje hogy tudnám rárakni? Valami olyasmi kéne ami megy AHCI nélkül.
Van egyáltalán ilyen? Keresgetésem eddig sajnos nem volt eredményes.

Dealloc makes the ARC-angels cry.

(#13623) AdamP900


AdamP900
tag

Helyzetjlentes:
Tokeletesen fut az OSX a Fatal1ty lapon, mindenfele telepites nelkul! Halokartyat elbol felismerte es a tobbi dologgal sincs gubanc! :DD

-- Nagy Ádám

(#13624) ko9 válasza AdamP900 (#13623) üzenetére


ko9
addikt

Most mondjam azt, hogy megmondtam? :DDD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#13625) AdamP900 válasza ko9 (#13624) üzenetére


AdamP900
tag

:D :))
Legalabb nem kellett ujtra raknom egyik rendszert se. :)

-- Nagy Ádám

(#13626) Phantomhive válasza AdamP900 (#13623) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

hang van ki+be(mic+line in) vagy alapból usb-s megoldást használsz?
amúgy örülök :)
nem rég gondolkoztam rajta, hogy fel kéne túrni a netet a legjobban osx-barátabb elemek után és egy ilyenekből álló konfigot levágni az olyan rokonaim elé, akik állandóan szívnak a masinákkal :U

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#13627) AdamP900 válasza Phantomhive (#13626) üzenetére


AdamP900
tag

Hang van, mic-et nem probaltam mert jelenleg nincs mukodokepes itthon. Venne, kene egyet, de lusta vagyok elmenni boltba. :D
Ezen mar gondolkodtam en is, hogy olyan cuccokbol osszerakni egy gepet ami teljesen OSX kompatibilis. Nyilvan ilyen ne, teljesen letezik az EFI miatt, de biztos jobban mukodne. :)

-- Nagy Ádám

(#13628) ko9 válasza AdamP900 (#13627) üzenetére


ko9
addikt

Mert ezen már nem EFI van? :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#13629) AdamP900 válasza ko9 (#13628) üzenetére


AdamP900
tag

Ha hulyeseget mondtam bacsanat. :B Valahol olvastam ezt az EFI -s dolgot.

-- Nagy Ádám

(#13630) 1972


1972
csendes tag

Üdv!
Feltelepítettem egy iAtkos L2-t,de indulni csak a saját lemezével akar.
Lehetséges olyan probléma ,hogy az a partició amire telepítettem az nem boot-nak van formázva és azért nem indul?
Köszi a válaszokat!

(#13631) Phantomhive válasza 1972 (#13630) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

Töltsd le a Chameleon Wizard nevű programot (insanely macen van topicja) és telepítsd fel a legfrissebb Chameleont belőle arra a partícióra, ahol a rendszered van.

Ezután nyiss egy terminalt és a következőket írd be:

sudo -s
(jelszavad)

majd

diskutil list (ez kilistázza a gépedben található HDD-ket és azok partícióit és az ezekhez tartozó sorszámokat)

nekem így néz ki:

/dev/disk0
#: TYPE NAME SIZE IDENTIFIER
0: GUID_partition_scheme *320.1 GB disk0
1: EFI 209.7 MB disk0s1
2: Apple_HFS Data 138.9 GB disk0s2
3: Apple_HFS Recovery 10.0 GB disk0s3
4: Apple_HFS Macintosh HD 169.6 GB disk0s4
/dev/disk1
#: TYPE NAME SIZE IDENTIFIER
0: FDisk_partition_scheme *120.0 GB disk1
1: Windows_NTFS Seagate 120.0 GB disk1s1
/dev/disk2
#: TYPE NAME SIZE IDENTIFIER
0: GUID_partition_scheme *160.0 GB disk2
1: EFI 209.7 MB disk2s1
2: Apple_HFS Hitachi 159.7 GB disk2s2

Ami azt jelenti, hogy 3 winchester van a gépemben: disk0, disk1,disk2

ebből a disk0 winchesteren láthatod a Macintosh HD partíciómat, ami a 4-es számot viseli és amire telepítve van a rendszer és nekem ez a rendszer indító.

Erre tettük fel a Chameleont és ezt kell aktiválni, amit a következőképpet tehetsz meg:

fdisk -e /dev/rdisk0 <-- a "0" helyére azt a számot írod be, ami annak a HDD-nek a sorszáma, ahol a rendszered ül.
nyomsz egy entert

majd beírod: flag 4 <-- a "4" helyére pedig az partíciód sorszámát írod be, amelyikre feltetted korábban a Chameleont (nálam a Macintosh HD nevű partíción van, ami a 4. )

ezután beírod, hogy: write

közölni fog egy figyelemeztétést, erre nyomsz neki egy: y -t

majd exit parancs, amíg ki nem érsz teljesen. bezárod és reboot.

Remélem nem bánod, h szájbarágós lett; így sikerült elmagyarázni úgy, értsed is miről hadoválok. :))

[ Szerkesztve ]

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#13632) 1972 válasza Phantomhive (#13631) üzenetére


1972
csendes tag

#: TYPE NAME SIZE IDENTIFIER
0: FDisk_partition_scheme *160.0 GB disk0
1: Windows_NTFS Rendszer számára fen... 104.9 MB disk0s1
2: Windows_NTFS WIN7 52.3 GB disk0s2
3: Apple_HFS LION 107.6 GB disk0s3
/dev/disk1
#: TYPE NAME SIZE IDENTIFIER
0: FDisk_partition_scheme *200.0 GB disk1
1: Windows_NTFS Adatok 200.0 GB disk1s1
/dev/disk2
#: TYPE NAME SIZE IDENTIFIER
0: Apple_partition_scheme *4.7 GB disk2
1: Apple_partition_map 32.3 KB disk2s1
2: Apple_HFS iATKOS L2 4.7 GB disk2s3
Ezt kaptam.
A tieddel összehasonlítva nekem nincs guide particionált lemezem.
Ha ez nem gond akkor a 0-sal kell azt csinálnom amit írtál? Sajnos az első sor lemaradt.
Volt fent kaméleon csak most frisitettem.
Köszi a szájbarágósnak nevezett leírást!!!!

[ Szerkesztve ]

(#13633) Phantomhive válasza 1972 (#13632) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

A látottak alapján a lekérdezéskor a gépedben volt egy 160 gigás merevlemez, egy 200 gigás és egy iAtkos L2 telepítő dvd.

Viszont.
Azt hiszem a szövegedből lemaradt a legfelső sor, ami elég lényeges, de sztm ez lenne az:

" /dev/disk0 "

Szóval a gyakorlatban neked a 0. sorszámú merevlemezeden van a Lion, azon belül pedig a 3. partíción.

Tehát neked fel kell tenned a Chameleont a LION nevű partíciódra, majd a terminalba a következőket beütni ebben a sorrendben:

sudo -s
jelszó

fdisk -e /dev/rdisk0
flag 3
write
y
exit

Zanzásítva, de ezt csak logikázom, ellenőrizzed le, hogy a "/dev/disk0" ahhoz a merevlemezhez tartozik-e, ahol a LION partíciód van. (biztos, ami tutifix)

Ha stimmel, akkor mehetnek sorban a parancsok, amiket írtam.
ezután reboot cd/dvd nélkül és had szóljon.
!! Arra természetesen ügyelj, h a biosban a merevlemezek sorrendjénél az a merevlemez legyen a prioritásban a legelső, amire a lionod van telepítve. Szóval -a lista szerint- a 160gigás merevlemezed :)

Az MBR/GUID dologhoz nem tudok mit hozzáfűzni, szerintem megy a lion MBR-ről gond nélkül, de osx-hez mindenképpen a guid formátum szokott ajánlott lenni, mert -tudomásom szerint- egy rugalmasabb típus, gond nélkül átméreteztethető partíciókkal, stb..stb..
Előbb-utóbb érdemesebb arra alakítani.

Sok sikert!

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#13634) 1972 válasza Phantomhive (#13633) üzenetére


1972
csendes tag

Jól látod a dolgokat.
DE,sajnos nem történt változás.
A win7 simán indul és mivel azonos hdd-n vannak ezért a boot beállítás jó.
A win7 alatt fut egy bootloader az mükszik , bootolásnál kiválasztom a mac-et. Bejön a chameleon ott monom neki hogy induljon a Lion, de pár másodperc múlva restart a vége.

(#13635) 1972 válasza 1972 (#13634) üzenetére


1972
csendes tag

fdisk: 1> flag 3
Partition 3 marked active.
fdisk:*1>
Ezt írta ki .
Ezek szerint jól csináltam.
Ha jól gondolom. :F

[ Szerkesztve ]

(#13636) Phantomhive válasza 1972 (#13634) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

aha-aha, kezdem érteni a dolgot azt hiszem. a windowsod bootloadere valamiért dominánsabb, mint a chameleon.
a chameleon wizardban vannak olyan opciók, hogy

Ebből kellene kiválasztani telepítésnél -talán- a Boot0hfs opciót, de tudva, h a windowsod és az osx-ed egy partícióról megy kezdek izzadva tanácsokat adni, szóval remélem van kéznél windows telepítő cd/dvd-d, amivel tudsz repairt nyomni, ha valami elgányolódik :DDD

mindenestre ha tudsznál a másik winyón helyet csinálni, akkor mindenképpen oda kéne tenni az osx-et. nem egészséges egy hdd-n két oprendszert futtatni. működik a gyakorlatban, szó sincs róla, csak nem életbiztosítás :D

Amúgy pedig mindenképpen nézz után ezeknek a boot0hfs és boot0md és stb.. dolgoknak, h megbizonyosodj róluk, mert én se értek hozzájuk annyira, amennyire szeretnék.
Szóval mindent fenntartással kezelj, amit mondok :))

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#13637) 1972 válasza Phantomhive (#13636) üzenetére


1972
csendes tag

Akkor azt hiszem megválok egyenlőre a mac-től és helyet csinálok a másik hdd-n az új Lionnak.
De akkor melyik legyen a boot hdd?
Mert ha a Mac-eset állítom be alapnak akkor a chameleonnal kell kiválasztanom a Win7-et?
Kössz a segítséget!!!!

[ Szerkesztve ]

(#13638) ko9 válasza 1972 (#13637) üzenetére


ko9
addikt

Pontosan.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#13639) Phantomhive válasza 1972 (#13637) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

Igen, a Chameleon jelen tudomásom szerint gond nélkül el tudja indítani a windows 7-et, de ha mégsem, akkor gépindításnál nyomogatod az F11 vagy insert vagy valamelyik billentyűt(kézikönyvből kikeresed, h melyiket kell a te alaplapodnál) és ebben a boot selectorban vagy minek hívják ki fogja listázni a gépedben lévő HDD-ket, cd/dvd olvasókat és rádugott pendriveokat.
Ha teszem azt a 160 gigás winyót választod ki, akkor windows indul, ha pedig a másik winyót, akkor osx. pofon egyszerű.
de ezt arra az esetre mondom, ha valami ismeretlen oknál fogva nem tudná a chameleon indítani a windowsodat(nekem ment gond nélkül)

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#13640) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Hali!

Régebben (még hónapokkal ezelőtt) elkezdtem összeszedni az infókat, hogy hogyan kéne felraknom az OSX-et. Sajnos voltam olyan hülye, hogy nem írtam le magamnak és könyvjelzőbe sem mentettem el a válaszokat és már nem tudok a legutóbbi posztomhoz visszaugrani.

Nézegettem a wikiket, de az alaplapomat nem találtam a "támogatottak" között.

Szóval a konfigom:

AMD Phenom II X4 955 Black Edition
ASRock 870 Extreme3
Gainward GTX460
Kingston 4GB 1333Mhz
1TB HDD 7200rpm

Az esélyeket annak idején már latolgattuk (azaz: senki sem tudja amíg ki nem próbálom :D). Mit kell leszednem, mit kell előkészítenem? Van több módszer és leírás a telepítés menetére, melyiket kell használnom?

(#13641) ko9 válasza Stauffenberg (#13640) üzenetére


ko9
addikt

Ittevagy: [link] :D

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#13642) Stauffenberg válasza ko9 (#13641) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ejj! Gyors volt! :D Köszi! :) Már csak fel kell szabadítanom erre 100GB-ot... :D

Meg időközben eszembe jutott, hogy privát üzenetben is zaklattalak. Ott is van pár hasznos instrukció. :)

Francért ilyen drágák a HDD-k... már rég vettem volna még pár TB-ot, hogy ne nyomorogjak... :(((

(#13643) Chosen válasza ko9 (#13641) üzenetére


Chosen
addikt

Szia!

Az én lapomat támogatja? A többi alkatrésszel is kompatibilis lenne, vagy akadhat valamivel gond?

Asus M4A88TD-V EVO/USB3

Konfigom további részei az adatlapomon.

(#13644) ko9 válasza Chosen (#13643) üzenetére


ko9
addikt

Üdv!
Kb nálad is ugyanaz a helyzet, mint itt leírtam. És kb az összes AMD-sre :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#13645) Máté94 válasza Chosen (#13643) üzenetére


Máté94
addikt

Hát... hát. Olyan jó biztos nem lesz, mint egy Intelesen, de lehet vele játszani. AMD az amire én csak kíváncsiságból raknám, és nem fő gépnek. Azt én már Hackintosh-nak építeném. :)

(#13646) Chosen válasza Máté94 (#13645) üzenetére


Chosen
addikt

Nem is főgépnek szánom egyelőre, csak iPad-en megtapasztaltam milyen az iMovie-val dolgozni és akkor kapott el a kíváncsiság, hogy vajon milyen lehet a Mac. Szóval egyelőre csak ízlelgetném kicsit, ismerkednék a rendszerrel. :K

ko9: köszi :R

(#13647) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Elkezdtem olvasni a topikot, és nem is fogom abbahagyni, de gyorsan leírom, miért is "tévedtem ide".
Grafikusként már pár iPhone és iPad apphoz készítettem grafikát, most azonban úgy döntöttem, kicsit "belenyalnék" az iPhone-ra való programozásba is.
Ehhez szeretnék egy Lion-t telepíteni, ha esetleg később egy-egy egyszerűbb appot fel akarok majd tölteni Appstore-ba, akkor ehhez legyen adott a környezet (dev. account és egyebekről tudok természetesen).

Jelenleg arra keresek megoldást, hogy asztali gépemen futó 64 Bites Win 7 mellé fel tudom-e tenni a lion-t. A konfigom az adataimnál.
Ha esetleg ez gondba ütközni, feláldoznám a laptopom arra,hogy csak lion legyen rajta, win nem (hp envy i5-520, 4 GB RAM, Ati 5650 1GB).

Egyelőre még elvesztem az információk egyszerre rámzúduló tengerében, de valahogy majdcsak kisilabizálom, mit-hogy kell :D

(#13648) DanielK válasza icecave (#13647) üzenetére


DanielK
addikt

Én múlt évben egyszer próbáltam feltenni gépre liont, de a tapasztalatom az, hogy jobb ha külön HDD-re vagy gépre telepíted. Nagyon szét barmolja a Windows MBR-jét.
Én úgy tettem fel, hogy egy ismerősömnél tettem fel Kakewalkal és úgy telepítettem.
A nagyok megmondják majd, hogy mire tudod feltenni. Ha teheted, akkor a laptopra tedd fel.
Nekem újra kellett húzni a wint, miután letöröltem a liont... Nem szeretik egymást. ;)

(#13649) DanielK válasza icecave (#13647) üzenetére


DanielK
addikt

dupla

[ Szerkesztve ]

(#13650) ko9 válasza icecave (#13647) üzenetére


ko9
addikt

Az Envy-kre elég jól lehet rakni Liont, viszont a Wifi+Kékfog szinte biztos, hogy nem fog menni.
Gépen talán a videókártyát nem szeretné, de ez nem biztos. Fel lehet rakni Win7 mellé, nem olyan nehéz, de a legújabb nem fog menni, max 10.7.1.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.