Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) lorincmate


lorincmate
tag

Én is büszke tulajdonosa lettem egy z623-nak a tapasztalataim: Hát kell egy-két nap amíg bejáratódik. Minden szép és jó, nem recseg vagy hasonló. Igaz még nem kormoltam ki úgy istenigazából, de úgy moderáltan feltekerve is jó hangja van. De igaz ami igaz, a középmagas tényleg egy kicsit szolid lett én személy szerint szoftveresen tudtam ellensúlyozni. Egyébként én 32K jutottam hozzá és ár/érték alapján nagyon elégedett vagyok, hibájának tényleg csak azt lehet elmondani, hogy gyenge a középmagas és, ha nem kap jelet, de be van kapcsolva enyhén zúg, de ezt tényleg csak akkor hallani ha közel hajol az ember. Ne csak panaszkodjak mondjak valami jót is, a mély az tényleg nagyon jónak mondható, hallottam már jobbat is de nem ilyen áron volt. Nagyon szépen elfér mivel 2.1, igaz nem valami műremek a design, de az én szobám sötét szóval nem ezt nézem. Hangkártya ügyileg érdemes valami tisztességessel próbálkozni, vagy valami jóféle integrált verzióval.
Tudom, hogy nem volta valami összeszedett írás, de tőlem most csak ennyi telek. Mindenki szűrje le belőle a lényeget.

F4 modul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.