Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) semetka válasza SsPL711 (#250) üzenetére


semetka
őstag

Értem én, azért írtam ha fél fölé tekered a hangot akkor a basszusból lejjebb kell venni

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#252) Dav123 válasza semetka (#241) üzenetére


Dav123
tag

Erdekes hogy az ilyen kis ujitasokrol nem szamolnak be, csak dobnak be egy papirt a dobozba amit senki nem nez meg. :D Ha mar ujitasok, nincs infotok lesz-e s ha lesz mikor uj szeria? Mert ezek 2011-ben jelentek meg ha jol latom.

(#253) semetka válasza Dav123 (#252) üzenetére


semetka
őstag

Én is kíváncsi lennék már újdonságokra. Pl. a z906 leváltójára. Bízom benne hogy oylan lesz ami HDMI-ről leveszi a hangot és tud DTS-HD meg hasonló kódolásokat, Teljesítményben is lehet előrelépés, illetve szebb hangzás, jó lenne ha lehetne állítani magas hangot ne csak basszust.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#254) Dav123


Dav123
tag

Az imént találtam [link]. Nem 906 utód, de legalább látni hogy nem felejtették el a hangrendszereket sem. :)

(#255) #31600896


#31600896
törölt tag

Üdv. Van egy 14-15 év körüli Panasonic AK44-es hifim beépített mélyekkel hangfalanként. Bi-Amp rendszer.
Viszont, mivel korosodó darab gondoltam ideje leváltani és kinéztem magamnak ezt a Z623-ast.
Szerintetek előrébb lennék valamivel? Mennyivel szólhat ez a 2.1 jobban, mint egy akkori csúcs Panasonic hifi? Kipróbálni sajnos nem tudom a Logitech hangfal szettet, véleményekre vagyok kíváncsi, aki jobban ért hozzá nálam.

(#256) SsPL711 válasza #31600896 (#255) üzenetére


SsPL711
őstag

Talán szemeztem én is anno ilyen mini hifi cuccokkal, de végül nem vettem soha.
Nem biztos, hogy ezt az AK44-et hallottam, de szerintem, a Z623 nem tud kevesebbet mint egy ilyen Pana.
Másrészt a Z623 THX-es minősítésű. Ami nem tudom, hogy az AK44-ről elmondható el.

Én, minden képen javaslom a Z623-at.
Szerintem nagyon jól szól, persze nem veszi fel a versenyt egy több százezer forintos hifi hangfal rendszerrel.
A legjobb 2.1-es számítógépes hangrendszerek között általában szerepel a Z623, és nem az utolsó helyen.

Nekem a Z623-nál csak a Klipsch Promedia 2.1-es tetszik jobban, de az árban is jóval több.

[link]

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#257) #31600896 válasza SsPL711 (#256) üzenetére


#31600896
törölt tag

Médiában belehallgattam tegnap. Nem rossz, de erősebbre számítottam. Hangminőségre kb egálban van a Pana hifivel, szerintem a mélyek is hasonlóak lehetnek. Lehet egy kisebb szobában jobban szólna...ott 60K. :D

[ Szerkesztve ]

(#258) SsPL711 válasza #31600896 (#257) üzenetére


SsPL711
őstag

Kérdés, hogy miről hajtottad meg, milyen tömörítésű zenével, illetve milyen bemeneten kapott jelet?

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#259) #31600896 válasza SsPL711 (#258) üzenetére


#31600896
törölt tag

Telefonról szokásos mp3. :DD Ha eltekintek a teló ratyi hangzásától akkor bizony jobb, mint a Hifim. A Pana asztali gépről szólt úgy, mint a 2.1 ez is igaz. Tervben van egy ilyen rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#260) Tangerine


Tangerine
senior tag

Üdv!

Olyan problémám van a kütyüvel, hogy időnként fogja magát, és újraindul. Mintha ki-be kapcsolnám. Ezt kb. 1-2 óránként csinálja, akkor is ha nem szól semmi, sőt leginkább olyankor, mert menet közben még nem tapasztaltam, mert amúgy nem sokat használom, de általában be van kapcsolva, és csöndben pihen.
Új korától kezdve csinálja.

Tapasztalt ilyet más valaki?

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#261) SsPL711 válasza Tangerine (#260) üzenetére


SsPL711
őstag

Kicsit olvass korábbi hozzászólásokat.
Elmegy "alvóba"(energia takarékos üzemmódba), ha nem kap jelet huzamosabb ideig.
Asszem pont 2 óra után.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#262) Tangerine válasza SsPL711 (#261) üzenetére


Tangerine
senior tag

Köszi, visszaolvasok.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#263) semetka


semetka
őstag

Mediában megint 36e-ért lehet kapni. Nagyon jó vétel

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#264) SsPL711 válasza semetka (#263) üzenetére


SsPL711
őstag

Teljesen jó ár és nagyon megéri.
Ennyiért meg főleg.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#265) semetka válasza SsPL711 (#264) üzenetére


semetka
őstag

Ennyiért vettem én is pár hónappal ezelőtt

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#266) Dav123 válasza semetka (#263) üzenetére


Dav123
tag

Tegnap meg is hozta a posta. :DD Z523-mat váltott le, egyenlőre csak kipróbálni volt időm, ami annyira volt elég hogy meggyőződjek sokkal tisztábban szól mint kistestvére s sokkal masszívabb, hangerőt félénél tovább nem csavartam, még bejáratós.. :)

(#267) semetka válasza Dav123 (#266) üzenetére


semetka
őstag

Használd egészséggel. Nekem már bejáródott, szoktam is neki adni :D

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#268) SsPL711 válasza Dav123 (#266) üzenetére


SsPL711
őstag

Jó hallgatást hozzá, ha vannak szomszédok nekik is ;]

Fél hangerőnél nem szoktam fentebb tekerni, de már az is sokkk. :)
A mélyet pedig csak közép állástól egy kicsit lentebb szoktam tekerni, nálam így kellemes.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#269) Dav123


Dav123
tag

Köszi srácok! :) Ma már volt időm játszadozni vele, tényleg brutális a teljesítménye s annak tartaléka :D Nagyjából 65%-os hangerőn s 55-60% basszussal hallgattam végig egy másfél órás mixet, ennél tovább már nem tudtam húzni mert elviselhetetlen lett volna a szobában a hangerő. :D Mély az tényleg brutális, szegény számítógépasztalom remélem bírni fogja a masszázst. :DDD S igen társasházban lakom.. de majd hozzászoknak. :) Nagyon jó vétel volt, méretéhez képest sokkal nagyobbat szól mint azt elsőre gondoltam volna, s így egy cseppet sem bánom a Z523 leváltását, hozzáteszem annál is előjött a méretéhez képest mekkorát szól döbbenet. Egy patent hangkártyát még veszek gépbe, mert jelenleg csak alaplapiról szól. Talán szilveszterkor lesz egy nagyobb megpróbáltatása a cumónak, majd írok hogy fogja bírni, illetve hát kíváncsi is vagyok max-on vagy közel maxon hogy szólhat, bár kétlem hogy torzulna a hangja.

(#270) pisti22


pisti22
csendes tag

Sziasztok,

Én is vásároltam egy Z623-at. Hozzákötöttem a PC-hez a zöld jack dugóval. Azonban látom, hogy van még egy piros és fehér RCA csatlakozó. A tv-n is van ilyen aljzat. A kérdésem, hogy összetudom kötni a rendszert a TV-vel, ezeket az aljatokat felhasználva? Piros RCA a piros RCA-ba a fehér RCA a fehér RCA-ba. Vagy az nem arra való? Igy működne 2 helyen is a rendszer?
Köszi a válaszokat.

Üdv,
István

(#271) SsPL711 válasza pisti22 (#270) üzenetére


SsPL711
őstag

Igen működik.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#272) oso


oso
csendes tag

Üdv újra!
Korábban én írtam arról, hogy az iszonytató potméteres + főkapcsoló recsegés-ropogás miatt gariztattam a cuccot, minekután megküldtek számomra egy zsír új darabot. Ez szuper is volt, most azonban picit kezdek aggódni újból. Én a poti sercegéssel már egyáltalán nem foglalkozom, ezen már rég túl vagyok, elfogadtam így, nem birizgálom sokat, szoftveresen ez simán áthidalható.
Hanem egy ideje azt tapasztalom, hogy közvetlenül bekapcsolás után hallok egy-két kisebb pattogást. Nem minden esetben, de most már nem egyszer előfordult. Kizárólag a bekapcsolást követően, utána néhány másodperccel.
Írjatok valami megnyugtatót! :)
Nagyon remélem, hogy nem megint a kapcsoló szarakodik. Még a végén az lesz, hogy közvetlenül a 220V-ból kell ki-be rántani, hogy ne legyen a kapcsolója használva. De ez elég nagy gáz lenne azért. Remélem nem akar ez a mostani is elhagyni...

(#273) semetka válasza oso (#272) üzenetére


semetka
őstag

Enyém is pattan egyet bekapcsoláskor, nincs baj nyugi

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#274) drpele válasza semetka (#273) üzenetére


drpele
senior tag

Sziasztok!
A héten vásároltam egy ilyen szettet, s nálam azt produkálja, hogy ha lemegy energiatakarékos módba (villog a jobb oldali hangszórón a led röviden), akkor a villanás idején egy halk (nem recsegős) pattanás hallatszik a jobb oldali hangszóróból. Ha lenyomom a kapcsolót a jobb oldali hangszórón, akkor a probléma nem szűnik meg, csak a pattogás átvándorol a mélynyomóra, s az ugyanolyan ütemesen 10-15 másodpercenként pattan egyet, mint ahogy bekapcsolt állapotban a jobb oldali hangszóró tette.
Ez a hiba másnál mennyire van jelen?

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#275) semetka válasza drpele (#274) üzenetére


semetka
őstag

Nekem mikor lemegy energiatakarékosba, akkor halványabban világít a led.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#276) drpele válasza drpele (#274) üzenetére


drpele
senior tag

Találtam a hibáról egy youtube videót.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#277) semetka válasza drpele (#276) üzenetére


semetka
őstag

Azt írják hogy komoly hibát jelez. Egyébként szól ugyanúgy?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#278) Skodry


Skodry
aktív tag

Sziasztok!

Van egy logitech z623 ,de csak a nagy sub láda, kérdésem az lenne el lehet indítani valahogy vagy kell hozzá a két kis hangfal is, illetve ha van valakinek eladó írjon.

"Ha ez a nap nem a barátod volt, akkor valószínűleg a tanárod volt!"

(#279) semetka


semetka
őstag

Media-ban leárazva lehet kapni most. 35e Ft

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#280) sanyo3211


sanyo3211
csendes tag

Szèp napot mindenkinek! Nekem lenne egy z623 újonnan vettem iponbol 1 honapja
Az a problem hogy hogy ha kb 70% on hallgatom a zenèt kopogós,recsegős,torz hangja ès ègett szaga van alaplapi hangkàrtya (Asus Maximus VIII Hero)

One-Shot-One-Kill

(#281) Blackeventer


Blackeventer
újonc

Sziasztok!
Mai nap számomra egy igen érdekes dolgot vettem észre.
Röviden annyi lenne , hogy a jack kábel egyik végét beledugtam a jobb hangszórónak oldalán jelzett zene jel főlé (a képen láthatóba) és a másik végét a pc hangkártyájába.
Azt tapasztaltam hogy sokkal hangosabb lett a zenebazár mint eddig.
De kérdésem is lenne hogy ez hogy létezik és hogy használhatom-e így a rendszert rosszat tenne-e neki?
Kinek van ideje próbálja ki.

(#282) szenasi08


szenasi08
csendes újonc

Sziasztok!
Én nyár elején vettem egy Logitech Z623-at. Tökéletesen működik!
Viszont bő egy hónapja észrevettem hogy amikor, nem szól rajta se zene, semmi és tekergetem a hangerőszabályzót, apró recsegést ropogást lehet hallani! Normális dolog ez? Vagy garancia? Előre is köszönöm!

Intel i7 6700K, Asus STRIX GTX 1080, Corsair H110i GTX, 2x8GB Corsair Vengeance LPX DDR4 3GHz, ASUS Maximus VIII Hero, Samsung 256GB 950 PRO M.2, Seasonic X-Series 650W, Phanteks Entho EVOLV ATX, Asus PG279Q

(#283) semetka válasza szenasi08 (#282) üzenetére


semetka
őstag

Enyém is picit csinálja, lehetne küldeni de ennyiért biztos nem küldöm. Ha nagyon gáz lesz inkább kontakt spray. Tesóm z323-ját fújtam be és mint az új

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#284) Bennyboy


Bennyboy
őstag

sajnos ez egy selejtes széria. Nekem is kb egy éve van meg és nálam is jelentkezett a hangerőnél recsegés probléma. Gariból visszakapva pedig a bal hangfal lett rossz. Sistereg vagy nem tudom de fura hangja van. Írtam nekik, h nekem nem javítsák hanem adjanak újat. Sajnos így senkinek sem ajánlom mert rengeteg hiba van vele. Egyébként a legjobb választás lenne. :(

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#285) kicsicsosz


kicsicsosz
csendes tag

Sziasztok!

Az új megjelent z625-ről lehet tudni valamit, hogy hangzásban más lenne mint a z623? Vagy tényleg csak az optikai bemenet a különbség? Gondolkozom valamelyik beszerzéséről, ti így évek tapasztalatából még mindig ajánlanátok?

(#286) Jani09 válasza kicsicsosz (#285) üzenetére


Jani09
tag

Nekem ugyan ez lenne a kérdésem. És a 625 csak egy picivel drágább jelenleg azért elgondolkodtató.

(#287) Botos Marci

Sziasztok,
Leszeretném cserélni a jelenlegi hangfal szettem (ami egy Genius 5.1)
A kérdesem az lenne hogy szerintetek melyik éri meg jobnan ár érték arányban .
1. Logitech Z623
2. Logitech Z906
Ami fontos lenne az hogy ne csak a mély hangok szóljanak jól ,hanem a magas és a közép tartomány is érezhető legyen,egyszóval dinamikus hangzást szeretnék .
Előre is köszi a válaszokat 😉

Üdv Marci

(#288) headB


headB
tag

sziasztok!

garancián túli szervizelést budapesten hol tudják megoldani?

köszi

Telefonon gyorsabb: +36307917622

(#289) looserboy


looserboy
csendes tag

sziasztok
tvhez hogy lehet kötni ezt a szettet?
adtak hozza egy jack kabelt
a tv fejhalgato kimenetére kell ezzel tenni?
valamint a mélynyomon mi a zöld bemenet? csak egy hangjegyet mutat
köszi

(#290) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Sziasztok. Z5500-at érdemes lecserélni erre a szettre? Az, hogy 2.1 nemgond mivel jelenleg a z5500 is csak 2.1-ként van használva. Tv-vel használnám filmnézésre illetve bluetooth adapterrer zenehallgatásra. Aki hallotta, mindkét szettet mi a véleménye? Basszus, hangerő, kisebb jelforrás esetén tartalékok stb. KösI

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#291) endrepapa


endrepapa
csendes tag

Sziasztok!

Logitech Z623 vásároltam használtan ,még egy év garija van. Tv fülhallgató csatlakozására kötöttem.
Problémám az hogy kb 2 óránként elhalgat és mintha halványabb lenne a led világítása.A tv hangerő növelésével ismét megszólal a hang,kb 2 órára. Kérdésem az lenne valakinek van ilyen tapasztalata.
Valaszokat előre is köszönöm !

(#292) semetka válasza endrepapa (#291) üzenetére


semetka
őstag

Energiatakarékos mód, normális jelenség.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#293) agobalazs


agobalazs
csendes tag

Sziasztok,

Ma vásároltam egy z625-öst, a kifingott JBL soundbar helyére. Mivel a tévén csak optikai kimenet van a hangnak, ezért választottam ezt a modellt. Meglepve tapasztaltam, hogy míg a a jblnél tudtam a tévékapcsoloval a hangerőt állítani (optikán) ennél viszont nem. A tv beállításait már áttúrtam, de nem jártam sikerrel (2017 samsung smart tv)

Egy HDMI ARC extractor megoldaná a problémát? Nagyon szépen szól a cucc és csak emiatt nem vinném vissza a boltba.

(#294) agobalazs válasza agobalazs (#293) üzenetére


agobalazs
csendes tag

közben rájöttem hogy baromságot írtam. Nem az optikai összeköttetés miatt tudtam állítani a soundbar hangerejét, hanem mert a samsung távirányító kompatibilis volt vele.

Szóval a cél továbbra is az lenne hogy ne kelljen a kanapéról felpattani és odaperdülni a hangfalhoz ha a hangerőt szeretném állítani.

Nézem ezeket az extractorokat-convertereket, ami szerintem megoldaná a problémát (egy másik távirányitóval).

Köszi!

(#295) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Sziasztok! Már végképp nem tudom hova írjak, de egy elég fura hiba jött elő a z623-nál.

Egy Xonar D1-el használtam hónapokig nem volt vele gond, azon kívül hogy iszonyú hangos már negyedére tekerve is. (meg a poti recseg, de az ennél "természetes")

2 hete kb lecseréltem az alaplapom és a cpu-m és csak az alaplapi Realtek-et tudtam használni hangkeltőnek. Itt kezdődött el az, hogy a bal hangszóró már negyede vagy kicsit nagyobb hangerőn berecseg egyes zenéknél. A jobb simán bírja. Windows hangerőt levettem tökig, akkor nem recsegett, de amint egy picit hangosabb a dolog már igen.
Azt hittem a Realtek a gebasz, ezért ma vettem egy Asus Xonar SE kártyát, de ugyanúgy berecseg a bal. Telefonra rákötve nem recseg, de jóval halkabb is az egész. Router-t is kilőttem hátha bezavarja, de az se segített...

Lehet az a gond, hogy nem raktam újra a Win-t még a hardver cserék ellenére? Biost átnéztem, Realteket még a registry-ből is töröltem, de semmi. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.