Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21056) Wind-Storm válasza jim bcs (#21055) üzenetére


Wind-Storm
őstag

ebből a szempontból a BQ másolta az alpenföhn-t az alpenföhn régebbi meg 1000x jobb

Ezt mi alapján mondod? Még mindig nem tudom, hogy járt-e már valaha is nálad akár csak egy darab USC-s venti is a BQ-tól.

Amiket linkeltél videókon, a lapátjaik dőlésszöge alapján a légnyomásra hajtanak, ami nekem teljesen irreleváns. Illetve elég nyögvenyelős, hogy csak 4-5 volton indulnak próbálkozva, ez PWM vezérlésre kitalált elektronikára utal, akármilyen is legyen a csatlakozója.

köztudott hogy a noisblocker a világ legjobb ventillátora és ez látszik az árán is
Ezt én eddig még sose hallottam.
Csak azt, hogy a nexus a leghalkabb, a dobozára volt írva... Persze ez is hülyeség volt....

Be-Quiet sem az olcsó kategória, 5 ezer forint volt a 14 centis ha utánanéztél.

(2db 120-as nem jöhet szóba?)

Nem. Előre és felülre kizárólag 14-es megy és egy 12-es hátulra. De inkább csak a hiányzó 14 centist szeretném pótolni.

Egyébként 0 decibeles környezetbe kellenek, szóval a „nálam meg nála" nem jó viszonyítási alap. A teljes süketséghez képest szeretnék viszonyítást hallani.

Jó lenne egy olyan bolt mint ami a CM volt, kipróbálás szempontjából, bár a termékkínálata nem volt valami eget rengető...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.