Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:54:09

LOGOUT.hu

LeECO Le 2 és Le 2 Pro Összefoglaló, tippek-trükkök. Megkérnénk minden kedves tulajt és leendő tulajt, hogy a kérdései előtt olvassa át!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) Beni2360 válasza Digitalpimp (#6300) üzenetére


Beni2360
félisten

Én végül e mellet maradtam: PixelExperience_Plus_s2-9.0-20191110-1734-OFFICIAL Jó a hang nincs visszhang mellé ment fel a play áruház. 10-t sehogyan se bírtam felrakni de amint látom jobb is. ;]
***********************
Más:
Mennyiért lehetne eladni 17 hónapos, 3x volt feltöltve, alig használt.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6302) Digitalpimp válasza Beni2360 (#6301) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Most nézem az XDA-n a 10-es ROM-okat, a Zen-re azt írta valaki, hogy nem visszhangzik. Lehet, még kipróbálom azt. (Már ha felmegy.)
Az árakkal nem vagyok képben, de ha abból indulok ki, hogy miket árulnak manapság mennyiért, szerintem a 30-at még most is megéri. A HW még most se rossz, a kinézet, a fém ház meg szép. Tényleg van hozzá még mindig minden, ha javítani kell.

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6303) emeritus válasza Digitalpimp (#6302) üzenetére


emeritus
tag

A Coolpad - a LeEco valójában ilyen telefon - Kínában (és Ázsiában) még él, ha nem is virul.

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#6304) Digitalpimp válasza emeritus (#6303) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Kár értük, jobb lett volna, ha lassabban haladnak, nem belekapnak hirtelen mindenbe. Mostanra akár ott is lehettek volna a többi nagyobb gyártó között.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6305) Beni2360 válasza Digitalpimp (#6302) üzenetére


Beni2360
félisten

Most jut eszembe a visszhangról, hogy volt egy idő amikor nekem is előjött de ha jól emlékszem egy ki hangosítás és vissza elmulasztotta. Egy próbát megér.
Köszi az irányár ajánlatot. :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6306) Digitalpimp válasza Beni2360 (#6305) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Köszi, de sajnos nem segít. :(

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6307) emeritus válasza Digitalpimp (#6304) üzenetére


emeritus
tag

"...kiváló ügynök volt" mondhatnánk és magam is sajnálom: hibás piaci döntések sújtották ezt a gondosan tervezett, igényes kivitelű és minőségi alkatrészeket használó márkát. R:I P.

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#6308) toga77 válasza Digitalpimp (#6300) üzenetére


toga77
tag

Most egy szeptemberi official Mokee van fent, hasonló mint a Lineage OS, plusz pár extra funkció. Ja és az utolsó overload kernel, azzal nem merül az akku üresjáratban.

(#6309) Digitalpimp válasza Digitalpimp (#6302) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Update! Zen kipróbálva, az se jó, ugyanúgy visszhang a hívott félnél. Feltettem a LineageOs-t (A9), szuper minden. A ROM kb. 3-4 perc alatt már be is töltött, eddig ok, tetszik.
Viszont! Először megint elkezdett szívatni telepítéskor, dobta egyből az error 7 hibát. Mondom WTF?! Mikor nem a legfrissebb TWRP volt fent, akkor is települt, elindult, csak egy idő után visszadobott a recoverybe. Természetesen format, wipe-ok, minden megvolt, kétszer is, csak dobja a hibát. Az volt a megoldás, hogy nem volt elég format után újraindítani a recoveryt, hanem wipe után is kellett, aztán már gyönyörűen települt. A fene se érti ezeknek a lelkivilágát. :F A hang szuper, tiszta, semmi zaj, vagy visszhang.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6310) toga77 válasza Digitalpimp (#6309) üzenetére


toga77
tag

Ha merülne az akkumulátor.... Az overload kernelt nagyon ajánlom, nekem volt hogy 6.5 óra sot-ot bírt.... Lehet hogy A8 volt éppen, már nem emlékszem, de majdnem annyi ideig bírta mint EUI alatt.... Imádom a SmallEUI-t, de sajnos a security patch nagyon régi, Pie romokat érdemes próbálgatni. Van LOS meg Mokee is friss....

(#6311) Digitalpimp válasza toga77 (#6310) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Köszi! Eddig jónak tűnik az akku kezelés. Ebbe Lineage ROM-ba az a jó, hogy frissítik rendszeresen, meg van készülékről indítható frissítés is. Már ajánlja is fel az októberit.
Csak kernelt hogy kell feltenni-cserélni? A LOS a Lineage? A Mokee-t megtaláltam.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6312) junkpod


junkpod
nagyúr

Lehet még ehhez valahol tokot kapni?

Box's don't touch!

(#6313) emeritus válasza junkpod (#6312) üzenetére


emeritus
tag

Az Aliexpressen tok is, új készülék is kapható. A szállítás időbe telik, de a forrás jó és biztos.

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#6314) Digitalpimp válasza junkpod (#6312) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Van hozzá minden. Zárt tok, szilikon, kemény, amit akarsz. Meg alkatrész is dögivel, meg új készülék is.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6315) junkpod válasza Digitalpimp (#6314) üzenetére


junkpod
nagyúr

Köszi nektek.

Box's don't touch!

(#6316) Beni2360


Beni2360
félisten

Most 1.5 év után egy furcsa kérdést fogok fel tenni: Az egyik sim helyett mehet SD kártya. Nem mintha kellene de mivel eladom a leírásban szeretném megadni. Nem találok semmi infót erről.
De úgy gondolom nem fogad SD kártyát.
UI: A micro SD bővíthetőség újkeletű hiánya mint probléma is inkább kérdéses. Tehát NEM a válasz.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6317) emeritus válasza Beni2360 (#6316) üzenetére


emeritus
tag

Osszefoglaló:
Fő jellemzői a készülékeknek
OS: EUI 5.6 (Android 6.0 alapon jelenleg)
CPU: MTK Helio X20 (Le 2 és Le 2 Pro) Helio X25 (Le 2 pro)
ROM: 32GB (tovább nem bővíthető)

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#6318) Beni2360 válasza emeritus (#6317) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen bocs azt most kihagytam. :U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6319) xzeebyt


xzeebyt
tag

Sziasztok,
Egy olyan kérdésem lenne, hogy valami bluetooth fix van-e ezekre a custom romokra? 3 féle romot probáltam már (LineAge, ArrowOS, Pixelexperience) de mindegyik egyből azzal fogad h a bluetooth leállt, és hiába próbálom elindítani mindig hibával leáll. Hozzáteszem a Pixelexperience pl az alsó "gombokat" se érzékeli. Azt megfigyeltem, hogy Offical romok nem igazán mennek, error 7-es hibával leáll a telepítés. Illetve csináltam a gyári rendszerről egy biztonsági mentést, ami a végén ugyancsak hibával zárul, de az azt hiszem 25-s hibakóddal. A bluetoothra van valami megoldás ?

Kriptot is elfogadok!

(#6320) Beni2360 válasza xzeebyt (#6319) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nekem ez van fent és amint látod működik a Bt. Igaz csak képeket szoktam átküldeni de zenét is továbbítottam már Bt hangfalra. Egyszerű rom nincs tele mindenfélével még áruház sincs benne.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6321) xzeebyt válasza Beni2360 (#6320) üzenetére


xzeebyt
tag

Sajnos nekem az Offical valamiért nem megy fel. Illetve ez a Pixelexperience az alsó gombokat nem ismeri fel. :(

Kriptot is elfogadok!

(#6322) Digitalpimp válasza xzeebyt (#6319) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nekem Lineage OS-en tökéletesen működik, még a szomszéd Samsung TV-it is befogja. :D
Próbáld úgy a telepítéseket, hogy a legújabb TWRP, aztán újraindítás a bootloaderbe, gyalulás, megint újraindítás, wipe-olás után is újraindítasz, aztán az új ROM. A múltkor engem is szívatott, olyan ROM-ok nem akartak felmenni, amik már egyszer voltak fent. )Pl. a Lineage is.)

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6323) xzeebyt válasza Digitalpimp (#6322) üzenetére


xzeebyt
tag

Azt hiszem azt tettem fel (3.4.0.0) de majd megnézem lehet van újabb. Igazából nem lenne bajom ezzel csak elég zavaró h a bt-t nem tudom elindítani mert azt mondja h leállt az alkalmazás. :( gondoltam valakinek volt mar hasonló es van hozza valami fix. 10es drpid

Kriptot is elfogadok!

(#6324) Digitalpimp válasza xzeebyt (#6323) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Talán annál nincs újabb TWRP. Nekem LineageOS a 9-es hivatalos van fent, az hibátlan, meg frissítik állandóan OTA. A múltkor végigpróbáltam egy pár A10-et, de mind visszhangzott. Pedig annyi 10 verzió van, mint égen csillag. Vagy készülék függő lenne, valakinek visszhangzik, valakinek meg nem? :F

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6325) xzeebyt válasza Digitalpimp (#6324) üzenetére


xzeebyt
tag

Na a LineAge 9-el eddig király minden! Bar unoffical az Nem tudom mennyit számít :)

Kriptot is elfogadok!

(#6326) Digitalpimp válasza xzeebyt (#6325) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ez a hivatalos: [link]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6327) xzeebyt válasza Digitalpimp (#6326) üzenetére


xzeebyt
tag

Köszönöm, de miért járok rosszabbul a simaval ? Egyenlőre jónak tapasztalom :B

Kriptot is elfogadok!

(#6328) Digitalpimp válasza xzeebyt (#6327) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nem mondtam, hogy rosszabb, csak belinkeltem a hivatalost is, hátha másnak is jól jön. A hivatalos OTA frissül. Most is van új verzió.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6329) Beni2360 válasza Digitalpimp (#6328) üzenetére


Beni2360
félisten

Erről lenne szó?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6330) Digitalpimp válasza Beni2360 (#6329) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Igen, ez az.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6331) Beni2360 válasza Digitalpimp (#6330) üzenetére


Beni2360
félisten

De nem megy fel megszakad és piros betűkkel valami tárhelyről gazsulál. Ez ment végig vagy 10 rendszerrel és azok közt voltak 10-is.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6332) xzeebyt válasza Digitalpimp (#6328) üzenetére


xzeebyt
tag

Reboot után felment az Official is, köszönöm! Viszont hívásnál kihangosítva se hallom a csörgést, illetvenem hallanak engem, és én se hallok senkit.

Kriptot is elfogadok!

(#6333) xzeebyt válasza Beni2360 (#6331) üzenetére


xzeebyt
tag

Wipe után reboot, és próbáld úgy telepíteni, nekem is úgy működött. :)

Kriptot is elfogadok!

(#6334) Beni2360 válasza xzeebyt (#6333) üzenetére


Beni2360
félisten

:R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6335) Z10N


Z10N
veterán

Hello! Igy 4 ev utan milyen romot erdemes rakni (x520)?
Latom a hivatalos megrekedt EUI 6.0.030S-nal. Android 10?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#6336) toga77 válasza Z10N (#6335) üzenetére


toga77
tag

Szia!
Érdemesebb Pie romot felrakni (pl. Lineage OS vagy Mokee), A10 és A11 alatt még mindig visszhangzik a beszéd hívás közben.

(#6337) Z10N válasza toga77 (#6336) üzenetére


Z10N
veterán

Ertem. A 10-t azert kerdeztem, mivel a nativ MIDI API erdekelne.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#6338) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Sziasztok!
Kijött az új hivatalos LineageOs 10-es droiddal. Próbálta már esetleg valaki, hogy ez is visszhangzik-e?
Köszi.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6339) Digitalpimp válasza Digitalpimp (#6338) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Van új TWRP is, lehet, hogy érdemes azzal kezdeni.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6340) Beni2360


Beni2360
félisten

Sziasztok búcsúzom a mai nap elvitték a mobilom.
Több hónapos hirdetés után 25 K-t.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6341) Z10N


Z10N
veterán

Hello!

Korabban mar volt problemam az USB typeC csatlakozoval. Most megint elojott, de meg frucsabb, mint azelott. Kezdesnek: 3 kabelt is probaltam. Gyari, draga szovetboritasu es dongle kabel. Nativan es toldoval is. A problema a kovetkezo. Eleve az aljzat mar nem passzos. Emlekszem anno erezhetoen finoman bepattant, most mar szinte alig lehet benyomni es erintesre azonnal kijon (mindegyik kabel, aljzat ki lett takaritva). Ezenkivul nem lehet filleokat masolni, nem ismeri fel a gep. Marmint neha pittyog a win10, ahogy szokott, de nem jon fel az uj eszkoz es lecsatlakozas utan nem pittyog. Tolteni tolt, de ugye adatmozgatas nelkul meg vagyok love. Pedig 1 honapja masoltam le rola a fenykepeket. Masnal is van ilyen? Mar ujraindiotottam, alkohollal kimostam az aljzatot, de semmi valtozas es ez kurv@ra idegesito mostmar :((( Pedig mennyire mondjak, hogy strapabiro typeC...

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#6342) emeritus válasza Z10N (#6341) üzenetére


emeritus
tag

Ötlet, hasonló helyzet, saját tapasztalat, javaslat. A csatlakoztatás idővel képes adott Type C hüvely "fenekére" egy pihe(?)réteget rátömöríteni. Ez a réteg vékony, masszív és láthatatlan, de a korrekt kapcsolódást megakadályozza. Mechanikus eltávolítása a megoldás, esetemben ez egy, a csatlakozólap és fém háza közötti résben könnyű kézzel körbevezethetőre faragott fogpiszkálóval, sokadjára körbejárva sikerült. Óvatos próba igazolhatja a hibát és megoldást.

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#6343) Z10N válasza emeritus (#6342) üzenetére


Z10N
veterán

Igen, hasonlo megallpitasra jutottam. Az ujboli alkoholozas utan finoman egy nagyon vekony muanyag palcikaval korbekapartam az aljzatot es utana egybol felsimerte. Viszont a masolas csak masik alaplapi porton mukodott, ami kabel csatlakozoval van kivezetve (usb3). Abszolut nem ertem miert valogatos ennyire. Anno ezert is vettem a minosegi kabelt is hozza, de hiaba. Amugy a gyarival mukodik a legbiztosabban (gyorszolzes is), csak ugye kezd faradni.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#6344) emeritus válasza Z10N (#6343) üzenetére


emeritus
tag

Érdemes megismételni a műveletet szárazon. Jelentős mennyiségű, összefüggő "anyag" nyerhető ki. Erős napfény és ékszerész nagyító jó segítség.

[ Szerkesztve ]

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#6345) kapu2006


kapu2006
tag

Sziasztok.

Valami történt a telefonommal. Le x520.
Nem lehet bekapcsolni. Ha rádugom a töltőre, akkor a piros LED villog.
Előzmény. Kb 10%-on állt a töltöttség. Feldugtam a töltőre de tovább merült 6%-ra. Majd kikapcsolt.
Azóta se kép, se hang. CSak a piros villogás.
Mi lehet a baj? Akku? Töltő csatlakozó? Másik töltővel sem jó.
Köszönöm.

(#6346) kapu2006 válasza kapu2006 (#6345) üzenetére


kapu2006
tag

Azt hiszem megtaláltam a megoldást.
Szétszedtem a telefont.
Mivel korábbi leejtéskor megrepedt a kijelző, bár még jól működött, könnyen szétjött.
Rámérve az akkumulátorra, azon 2,58V feszültséget mértem. Vélhetően a a védő áramkör adta fel.

Tud e valaki olyan boltot, ahol megbízható állapotú akkumulátort vásárolhatok?
Kijelzőt már korábban vettem hozzá.
Köszönöm.

(#6347) amadeus11


amadeus11
senior tag

Sziasztok! Így sok év után milyen romot érdemes rátenni? X520 és MTK- s 626? Van olyan android 9- 10-11 ROM, amin minden funkció jól működik? :R

There is a star

(#6348) Beni2360 válasza kapu2006 (#6346) üzenetére


Beni2360
félisten

Itthon több mint 6300 Ft +szállítás. Tavaly kint kerestem fél áron volt de közben eladtam a mobilt még 72% volt az aksija. Arra a pár évre még jó lesz mivel az itthoniak is kintről vannak.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6349) Digitalpimp válasza amadeus11 (#6347) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Szerintem a LineageOs-t nézd meg, azokat folyamatosan frissítik, fejlesztik.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6350) junkpod


junkpod
nagyúr

Hello, kijelző törés miatt cserélni kellene. Tud ebben bárki segíteni, úgy, hogy ne legyen egy vagyon?

Box's don't touch!

(#6351) Digitalpimp válasza junkpod (#6350) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Alin van hozzá minden olcsón, ha már szét lesz szedve, én cserélném az akkut is. Próbálj a környékeden keresni egy jó szervizest, aztán kérdezd meg, ha te adsz mindent, akkor mennyi az annyi.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6352) junkpod válasza Digitalpimp (#6351) üzenetére


junkpod
nagyúr

Köszi, gyerek teló lett, így hajlok az olcsó megoldásokra :) linket tudnál mutatni, hogy pontosan mit keressek?
Külön van a kijelző és az üveg borítás? Vagy egyben kell cserélni?

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#6353) Digitalpimp válasza junkpod (#6352) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Fú, passz, szerencsére még nem kellett, de ilyesmit keress: [link]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6354) junkpod válasza Digitalpimp (#6353) üzenetére


junkpod
nagyúr

Köszi! Ez tényleg nem drága, ha találok jó videót meg 3n is bevállalom...
A típust, hogyan tudom teljesen biztosra ellenőrizni? Le X520 van a telora írva, ezt keressem vagy más néven fut?

Box's don't touch!

(#6355) Digitalpimp válasza junkpod (#6354) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Szerintem ezekben sok minden egyforma, de az a biztos, ha a konkrét típusra keresel. Szétszedős videók meg vannak dögivel a YT-on.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6356) Beni2360 válasza junkpod (#6354) üzenetére


Beni2360
félisten

Egy ilyet mindenképpen rendelj, ilyennel vannak össze ragasztva. Ez melegre enged, egy mini holegfuvoval szedtem szét, majd a keret pucolva mehet a ragasztó és a kijelző rá. Eny egy 8" tabon cseréltem kijelzőt kompletten. De itthon is lehet egy kompomensu sylikon ragasztót veni. Csak hőre lagyuló legyen.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6357) junkpod válasza Beni2360 (#6356) üzenetére


junkpod
nagyúr

köszi old friend ;)

Box's don't touch!

(#6358) burnutec


burnutec
csendes tag

Sziasztok , tudom hogy 1000 éve volt már hogy ezeket a telókat piacradobták, de hozzám került egy Le 2 X620 32Gb verzió, ujonnan , és elég furán működött , összeomlottak folyamatosan az appok, otthon hagytam bekapcsolva playről updatelni, semmit nem csinált, csak 100 rol lemerültr 40% ra kevesebb mint 7 óra alatt , szerettem volna tenni rá másik romot, és téglásodott , bricked, bármilyen gyári romot szedek le , vagy az Le Eco képnél áll örökre ( SP flashtools sal letöltve , write memory val beírva a recovery és boot image-t ) , vagy Red state , és 5 másodperc mulva indulunk, de bootloopol, nem indul el, van ebből visszaút? Találkozott már valaki ilyennel? A telón még rajta vannak a gyári fóliák, arany szinű , Helio X20 as verió ( sajnos ).
Ha valaki tudna segíteni megköszönném. :)

(#6359) burnutec


burnutec
csendes tag

Sziasztok, ha vélatlenül valakinek még van relikviája és úgy jár mint én , bár az enyém magátol lett tégla :) nem kellett hozzá segítség, akkor itt a vissza állításhoz, twrp hez és egyebekhez megtalál szinte mindent.
Itt volna:
https://drive.google.com/drive/folders/1ModGX-0rD063AqgZlojsoeqGvsUJMJ0-?usp=sharing
Remélem nem kerültök ilyen helyzetbe, de mégis....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.