Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
őstag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#3151) bzoley válasza wid22 (#3150) üzenetére


bzoley
veterán

Egyik sem, sőt semmilyen single tuneres kártya sem tud valós PIP-et!
Felvenni tud avi-ba, mi az, hogy nem írják sehol?! A gyártó oldalát kell nézni, nem mindenféle hülyeséget!

(#3152) stevve


stevve
nagyúr

WinFast PVR2 kérdésem lenne. Néztem már a Leadtek Helpsite-on is, ami nagyon hasznos, de erről nem találtam csak a kézikönyvben leírást, ami viszont nem túl terjedelmes.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy a PxDVR3200 H kártyára koax-on érkezik az adás, de felvételnél nem tudok szoftvereset kiválasztani (ez mondjuk nem is gond, mert úgysem használnám :) ), de a hardveresnél sem tudok újat hozzáadni sem a meglévő profilt szerkeszteni. Lehet egyáltalán? Vagy csak a szoftveresnél lehetne felbontást, bitrate-et, stb állítani, a profilon bármit változtatni?
Köszi

(#3153) Balinov válasza gs20 (#3141) üzenetére


Balinov
félisten

Csak nem G@ben ex Globaljat? Mer az tolemvan..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3154) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

Szisztok!
Valszeg én vagyok béna.De feldobtam a pistát, meg is találtam a kártyámat.Feltettem a pvr2-t, de a drivereket nem tudom neki beadagolni.Azt mondja nincs abban a mappában semmi.Pedig ez kell neki.Csak nem tudja.
MIt kellene még állítgatni?

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#3155) bzoley válasza Hammon Serra (#3154) üzenetére


bzoley
veterán

Micsoda profizmus, elárultad a kártyád típusát :DDD
Gondolom Expert. Elsétálsz az lhsite.hu-ra, majd Vista-s oldal, azon belül az Expertre vonatkozó bekezdés, és ellenőrzöd a dolgokat, majd jelentesz.
Sok sikert!

(#3156) Hammon Serra válasza bzoley (#3155) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Jóvanmááá:-)
Én nem vagyok Te, aki hetente cserélgeti a kártyáit :D
Rámászok.Mert eddig sikerült mindent elolvasnom, csak ezt nem amit kellett volna :DDD
Jelentek!
:R

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#3157) Hammon Serra válasza bzoley (#3155) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Megy.Elsőre!!
KÖszi!!

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#3158) bzoley válasza Hammon Serra (#3157) üzenetére


bzoley
veterán

Grat, ügyes vagy :)

(#3159) lehelz válasza Füleske (#3050) üzenetére


lehelz
csendes tag

Sziasztok,

tegnap vettem egy leadtek winfast 2000xp global kártyát.
feltelepítettem,
egész este szórakoztam vele, de nem nagyon sikerültek a beállítások.
antennám van.
az m1-en akartam meccset nézni de egyáltalán nem jött be normális kép - hang együtt.
vagy rossz kép - hang, vagy sistergő hang - jó kép.
mit tegyek, hogy jó legyen?
előre is köszi a segítségeteket.
üdv.

(#3160) lehelz válasza bzoley (#3158) üzenetére


lehelz
csendes tag

Sziasztok,
tegnap vettem egy leadtek winfast 2000xp global kártyát.
feltelepítettem,
egész este szórakoztam vele, de nem nagyon sikerültek a beállítások.
antennám van.
az m1-en akartam meccset nézni de egyáltalán nem jött be normális kép - hang együtt.
vagy rossz kép - hang, vagy sistergő hang - jó kép - ha más országot válaztottam :))).
mit tegyek, hogy jó legyen?
előre is köszi a segítségeteket.
üdv.

(#3161) force001


force001
csendes tag

Van nekem egy TV 2000 XP Expert karim, egy P1 es gépben (200 Mhz, 82 MB ram) elketyeg-e, csak nézésre. A melóhelyen csak egy ilyen ócskavas van.

(#3162) lehelz válasza bzoley (#3158) üzenetére


lehelz
csendes tag

Sziasztok,

még az is kérdésem lenne, hogy a PVR2 konfig menüjében beállítom hogy Hungary, utána miért nem tudom kiválasztani azt, hogy NTSC vagy PAL legyen a szabvány?
Vagy erre nincs is szükség ahhoz hogy jó legyen a kép és hang együtt?
Köszi a választ előre is.

(#3163) bzoley válasza lehelz (#3162) üzenetére


bzoley
veterán

A szabvány nem kivánságműsor, a kiválasztott országtól függ. Hungary-vel végigkeresed, majd "A" billentyű a sistergős csatornákon.

(#3164) lehelz válasza bzoley (#3163) üzenetére


lehelz
csendes tag

Szia bzoley,

és az mindegy hogy melyik fajta keresést választom? (abból a 3-ból)
mert úgy tűnik nem egyforma.
üdv.

(#3165) bzoley válasza lehelz (#3164) üzenetére


bzoley
veterán

Marha egyszerű, mindet kipróbálod. Én csak a kábeles keresést használom, pedig szobaantennával operálok.

(#3166) #65675776 válasza force001 (#3161) üzenetére


#65675776
törölt tag

Minimális az esélye. De egy próbát megér.

(#3167) lehelz válasza bzoley (#3165) üzenetére


lehelz
csendes tag

Köszönöm a gyors válaszod.
Ma este próbálkozok, aztán holnap közlöm az eredményeket...
üdv.

(#3168) vidu01


vidu01
csendes tag

Hello!
Most váltottam PVRről PVR2re mert vistát tettem fel, azt szeretném kérdezni hogy hol lehet itt a csatornák sorrendjét megváltoztatni? PVRbe volt a beállításokba a csatornakeresésnél jobboldalt nyilak fel-le azzal lehettett léptetni de itt nem találok ilyet. [link]
Volt sistergős csatornám is de A val megoldottam. :)

(#3169) bzoley válasza vidu01 (#3168) üzenetére


bzoley
veterán

Drag&drop. Megfogod, és oda húzod, ahova akarod.

(#3170) vidu01 válasza bzoley (#3169) üzenetére


vidu01
csendes tag

köszi :R

(#3171) lehelz válasza bzoley (#3169) üzenetére


lehelz
csendes tag

Szia,

az A betű segített...:)

Egy másik kérdés:
Az alaplapi hangkártyával kapcsolatban.
Sokat szívtam vele, mert egyáltalán nem volt hangja egyik adásnak sem (úgy hogy a Global tv tuner kimeneti kábele lett a hangkártya bemenetére a kékre kötve). Aztán próbálkoztam az integrált hangkártya bemenetére egy mp3 lejátszót kötöttem, de az sem működött. Egy másik PCI-s hangkártyát tettem a gépbe, ezzel viszont hibátlanul ment.
Végignéztem a hangbeállításokat is. Az integrált hangkártya bemeneti beállításai nem voltak aktívak (se a pipa, se a csúszka) viszont a PCI-s kártyán tökéletes volt a bemenet (lehetett kiválasztani és állítani is).
Esetleg van valami windows beállítás az integrált kártya bemenetének tiltására, vagy az integrált kártya bemenete rossz vagy rosszul van a driver felrakva? Bár a driver telepítésénél nem sok választási opció van...:)
Köszi előre is.
üdv.

(#3172) #65675776 válasza lehelz (#3171) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egyáltalán milyen alaplapi hangvezérlő?

(#3173) attila.86


attila.86
tag

Hello

Vistán használok TV2000XP Expert kártyát, és előfordul, hogy TV-nézés közben a prociterheltség 1 szálon 100% (1 maggal ugye a tényleges prociterhelség is ennyi lenne). Az a furcsa, nem mindig iylen, de ha mégis, olyankor csak a gép restart segít.
Van erre valami megoldás?

Üdv

(#3174) bzoley válasza attila.86 (#3173) üzenetére


bzoley
veterán

Próbáltad másik PVR2-vel is, mint amivel ezt tapasztaltad?

(#3175) attila.86 válasza bzoley (#3174) üzenetére


attila.86
tag

Mindig a legújabbat használom. Telepítettem már újra a vistát is. Persze más okból... :D

(#3176) bzoley válasza attila.86 (#3175) üzenetére


bzoley
veterán

Akkor valószínűleg más okból van a magas cpu terheltség is. Viszont gyorsnak kellett lenned, ha mindig a legújabbat használod, mert csak néhány perce raktam ki.
Driver is a legfrissebb?(4.0.107.3212)

[ Szerkesztve ]

(#3177) stevve válasza bzoley (#3176) üzenetére


stevve
nagyúr

Ezzel kapcsolatban: Az új verzióban lehet a hw felvételnél módosítani a profilokat vagy újat hozzáadni? Vagy a régiben is lehet, csak nekem szürke valamiért az Edit gomb? Nem annyira gond, csak szeretem a szabadságot... :)

[ Szerkesztve ]

(#3178) lehelz válasza #65675776 (#3172) üzenetére


lehelz
csendes tag

Szia,

az eszközkezelőben Realtek HD Audio néven megy, egyébként ASUS alaplap.
Vagy vmi beállítás tiltja le?
üdv.

(#3179) bzoley válasza stevve (#3177) üzenetére


bzoley
veterán

Tudtommal minden verzióban lehet új profilt létrehozni, nálad lesz a gond.

(#3180) Coyot


Coyot
őstag

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene nekem
egy Leadtek Winfast TV2000XP EXPERT tunrem van, és vista x64.
driver felment meg felment a WinFast PVR2 progija is. Eliditom a progit, csatornakeresés, kirja nevét mindent, de nincs kép :F mit ronthatttam el?

Má' nem

(#3181) Coyot válasza Coyot (#3180) üzenetére


Coyot
őstag

valamint az eszközkezelőben csak egy darab winfast tv2000 expert eszköz van nem kellene hogy legyen wdm meg ilyen dolgok?

Má' nem

(#3182) vedini válasza Coyot (#3181) üzenetére


vedini
őstag

ez itt a baj alapból rosszul telepíti fel
3 eszközt kellene látnia

workworkwork...

(#3183) Coyot válasza vedini (#3182) üzenetére


Coyot
őstag

nahszóval leszedtem mindent elkezdtem előről, közbe Xp-s gépben megnéztem ott látta mind a 3 ezsközt.

ujra berak az én gépembe vista csak egy darab Multimédiás Videóvezérlő ismeretlen eszközt lát, se többet se kevesebbet, hozzáértők ilyenkor mivan? :F

Má' nem

(#3184) #65675776 válasza Coyot (#3183) üzenetére


#65675776
törölt tag

(#3185) Coyot válasza #65675776 (#3184) üzenetére


Coyot
őstag

ezt énis tudom, de:

nem látja a hw eket sem, csak egy darab Winfast TV2000 EXPERT hardverem amit felismer, semmi crossbar meg wdm capture, amit tudnák frissíteni, és ismeretlen eszköz sincs...

ilyenkor mi az istent csináljak vele? ez valami vista gond lehet?

Má' nem

(#3186) #65675776 válasza Coyot (#3185) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor az a dolgod, hogy először is eltávolítod a tunert a listából. Majd megkeresteted, és kézzel adod meg a driver helyét.

És igen, Vista gond.

(#3187) Coyot válasza #65675776 (#3186) üzenetére


Coyot
őstag

nah igen de ezzel megint csak a baj van, a driver telepítője egy darab exe, hogy tudom abból kiszedni a driver inf fájljait?

valamint ugye csak egy darab hardverem van, nincs se crossbar se WDM, ez nem baj? mert XP-s gépen volt mind3...

Má' nem

(#3188) #65675776 válasza Coyot (#3187) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ja, hogy az EZ_Install. Na arra spec nem emlékszem már Vista és Expert viszonylatában. De annak meg fel kellene raknia minden szükségest.

(#3189) Coyot válasza #65675776 (#3188) üzenetére


Coyot
őstag

kiszedtem a tempből amiket kcisomagol az exe-ből, eltávolítom az hw-t és mikor rányomok keressen változást, egyből felrakja magának, de ha arra frissítem akkor kiirja h naprakész, szóval elvileg jó driver van fenn hozzá.

winfast pvr2-ben meg ott van h lídtek winfast tv2000 expert WDM capture, ezekszerint nem gáz ha nicns meg a másik 2 hw? pedig elméletben a vista is ugyan ugy kezeli a hw elemket mint minden win nem?

Má' nem

(#3190) Coyot válasza Coyot (#3189) üzenetére


Coyot
őstag

nah akkor erre senki semmit? :U

és a bónusz a vista driverekkel kapcsolatban, havernak eladtam a deluxomat mer tugye annak nincs x64es támogatása, erre még a 32es vista drivere se jó... káékhalálozik neki folyamatosan. ha esetleg erre lenne megoldás aztis várom:)

Má' nem

(#3191) bzoley válasza Coyot (#3189) üzenetére


bzoley
veterán

32bites Vista-n köztudottan izgalmas lehet Expertet telepíteni, hála a Vista-hoz mellékelt sok-sok, ám de használhatatlan drivernek. Ehhez van egy howto az lhsite-on. Viszont 64-bites Vista-n valószínűleg más driverekre van szükség. Ezeket, ill. lehetséges konfliktusait nem ismerem. Segítene, ha települt eszköz(ök) nevét, ill. verzióját, és a rendszerfájl nevét kibogarásznád az eszközkezelőből.

Deluxe-nál nem sok lehetőség van. Vagy működik a legfrissebb driverrel, vagy nem. Viszont a kékhalált a kártya által használt másik eszköz(vagy a meghajtójával való konfliktus) is okozhatja. Ezekből elég sok van.

[ Szerkesztve ]

(#3192) Coyot válasza bzoley (#3191) üzenetére


Coyot
őstag

akor elkezdek neked keresgélni, a vistára amugyegy deluxe menne fel ha felmenne...

Má' nem

(#3193) Coyot válasza bzoley (#3191) üzenetére


Coyot
őstag

települt eszköz: WinFast TV2000 XP Expert
illesztő verziója: 5.0.18.6418
rendszerfájl nevét nem tudom pontosan hol keressem?

ad rivef a leadtek oldaláról letöltehtő legfrissebb vista x64es driver.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#3194) bzoley válasza Coyot (#3193) üzenetére


bzoley
veterán

Itt egy frissebb Expert driver, egy próbát megér(kézzel telepítős).
De újraolvasva a problémát, lehet hogy nem a driverrel van a gond. A csatornanevekkel ne foglalkozz, semmit nem jelentenek, akár rossz helyen is lehetnek(célszerű törölni a Hungary.ini-t). Keresd újra a csatornákat. Ha a driver nem lenne a helyén, a PVR2 rögtön panaszkodna.

(#3195) Coyot válasza bzoley (#3194) üzenetére


Coyot
őstag

a csatornakeresést próbáltam többsör is, semmi nem talál szép kék aképernyő, az fm rész sem működik mégcsak nem is sistereg semmi,de hiába is írok be bármilyen frekveniát neki mint nem csináltamm volna semmit:S

egy ismim használ ilyen tunert vista x64el neki 2ezsközt ismert fel azt mondta, nekem csak egyet, lehet egyszerűen a tuner nem működik?

a driver amit adtál nincs digi aláírva, az oldadon fennvelő móódon csökkentetból indulva feltehetem?

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#3196) Coyot válasza Coyot (#3195) üzenetére


Coyot
őstag

valamint az XP-s próbámnál egy másik gépbe megvolt mind a 3 hw, mindent felraktam neki, de az Fm része akkorsem működött ugyanugy ahogy vistában(ha ez segít valamit, félek a kártya lesz a szar), mivel ott nincs kábeltv így azt nemtudtam kipróbálni.

Má' nem

(#3197) bzoley válasza Coyot (#3195) üzenetére


bzoley
veterán

Rádiónál simán lehet, verzió, vagy hangbeállítás probléma is.
Hülye kérdés: tunerbe rendesen be van dugva a kábel. Már többször kiderült, hogy kihúzta a kisgyerek, stb..
Ha van szép kék képernyőd, és műkdik a keresés funkció, akkor már túl nagy gond nm lehet. A driverben én csak egy megjelenítendő eszközt látok.
Mellette van a catalog fájl, de próbáld meg csökkentett módban, hátha...
XP 64bites volt? 32-n persze, hogy több eszköz van.

[ Szerkesztve ]

(#3198) Coyot válasza bzoley (#3197) üzenetére


Coyot
őstag

az XP 32es volt és másik gép. ezért most nem akarok winfost rakni, mindeképp maradnék a vista x64nél, nagyon meg vagyok vele elégedve csak most ez ami gondot okoz :( mert gondoltam h más oprendszerel menne, de ezért nem akarok váltani...

meglesem a káblet mégegyszer megpóbálom megmozgatni stb. hátha nem érintkezik.

a drivert amit adtál akkor abban a wql néküli csökkentett modban rakjam fel és hagyjam normálban indulni?

csatornakeresésnél gondolom mindegy, hogy budapest akármin van, nyilván kábelre kell állítani nem antennára.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#3199) #65675776 válasza Coyot (#3195) üzenetére


#65675776
törölt tag

Úgy látszik holnap előveszem az Expertemet...

(#3200) bzoley válasza Coyot (#3198) üzenetére


bzoley
veterán

Nem azért mondtam, hogy használj 32bite XP-t. 32-es os-en más felépítésű drivert kell használni, az másképp is jeleníti meg az eszközöket.

Igen, próbáld meg kikapcsolt aláírás ellenőrzéssel telepíteni, aztán vagy jó lesz, vagy nem. De a jelek szerint nem nagyon kell erőltetni, az előző is a helyén volt. Legalábbis úgy tűnik.
Mondtam, töröld a hungary .ini-t a program mappájából, és akkor nem lesz se Budapest, se semmi, ami zavarhat. Hungary, kábeles, vagy adaptív keresés, és ennyi.

daa-raa: az jó lesz

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.