Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
őstag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#3301) Atomantiii válasza bzoley (#3300) üzenetére


Atomantiii
őstag

De előtte semmilyen (engem zavaró) hiba nem jelentkezik, csak azért akarok frissíteni, hogy újabb legyen a program.

Csak ezután írja ki ezt, ha bármlyen verziójú után felteszek egy másik verziót (persze előtte leszedem az előzőt). Eddig csak úgy sikerült megoldani a verziók frissítését, ha újratelepítettem az op.rendszert. De ezt most mellőzni szeretném, ha lehet

(#3302) bzoley válasza Atomantiii (#3301) üzenetére


bzoley
veterán

Ennek így sok értelmét nem látom, mert egy szabályos uninstal, mappa, és registry törlés elég kell, hogy legyen. Mivel az új verziók más komponenseket tartalmaznak, mint a korábbiak, lehet hogy valamelyik nem fér össze egy a rendszerben lévővel. PVR2 frissítéshez nem kell a drivert piszkálni. Azt megpróbálhatod, hogy amikor előjön a hibaüzenet, nem okézod le, hanem kapásból indítod mégegyszer a programot(WDM hibát fog küldeni), és csak ez után lövöd ki az elsőnek indítottat. Majd a másodikat is, és elindítod harmadszor is. Pl. Huawei modem mellett, ha be van dugva, ez az egyetlen lehetőség.

(#3303) brd válasza brd (#3256) üzenetére


brd
nagyúr

Válaszolok magamnak: nem. Bár, jobban megvizsgálva a problémát, lehet, hogy nem is a PVR2 a hibás, hanem a gép csinál valamit mást is a CPU órajelének változtatásakor... :(

The only real valuable thing is intuition.

(#3304) #65675776 válasza brd (#3303) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nálam három év masszív CnQ mellett nem jelentkezett a probléma.

(#3305) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Emberek azt hogy lehetne beállítani, hogy kb 1 órás felvétel 600-700 MB körül legyen?
Előre is kössz a választ mindenkitől aki tudja!

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#3306) bzoley válasza lakatosturbo (#3305) üzenetére


bzoley
veterán

A sávszélességtől függ a felvétel mérete. 700Mb-hoz 1300-1500kbps-t kell beállítani, ha a hang 128kbps. Pontosan nem állok neki kiszámolni. De arra ne számíts, hogy nézhető minőséget fogsz kapni. Alacsonyabb felbontásban esetleg.

(#3307) retepaskab válasza bzoley (#3293) üzenetére


retepaskab
csendes tag

A programfrissítéssel volt a gond, felraktam egy régebbi verziójú FM-et (5.13.01.2007-1024), az jól látja a távirányítót.

(#3308) LGA 911


LGA 911
tag

sziasztok!

újraraktam a teljes rendszert a tunerem miatt mert nem ment rendesen
egy napig tökéletesen működött beállítottam mindehol az aux-ot majd gép kikapcs másnap reggel be és mikor indítanám a pvr2-t nincs hang pedig minden úgy volt ahogy előző nap volt és úgy tökélesen ment
ma pedig mikor elindítottam akkor kiírta hogy valami wdm hiányzik

megűrülök ettől a tunertől életemmben nem votl bajom egy hardverrel sem de ez megőrít

64 bites vistát használok x-fi extreme audióval és a hangkariba kötöttem a kábelt

segítsetek légyszi köszi

[ Szerkesztve ]

(#3309) LGA 911


LGA 911
tag

jah és elfelejtettem mondani hogy felvételről tökéletesen megy a hang

(#3310) bzoley válasza LGA 911 (#3309) üzenetére


bzoley
veterán

Mi lenne, ha előbb kiderítenéd, hogy mi hiányzik, és pótolnád. Felhasználói hiba, valami nincs rendesen telepítve.

(#3311) LGA 911


LGA 911
tag

én két dolgot raktam fel a 64 bites drivert meg a pvr2-t
csak ez a kettő volt a leadtek honlapján

ha az én hibám lenne akkor egyáltalán nem kellett volna mennia de tökéletesen ment egy napig és a felvétel most is megy

és mikor húzogatom a hangerőt
akkor a driverben az aux csúszka szinkronban mozog vele

[ Szerkesztve ]

(#3312) bzoley válasza LGA 911 (#3311) üzenetére


bzoley
veterán

A Vista mixerében nincs letiltva a bemenet? Mert ugyan írtam róla, de senki nem olvas el ilyeneket.
Ettől függetlenül előfordulhat szoftverhiba, de akkor más is panaszkodna. Amíg egy valakinek van gondja, addig ilyenről nem beszélhetünk.

[ Szerkesztve ]

(#3313) LGA 911 válasza bzoley (#3312) üzenetére


LGA 911
tag

nem nincs letiltva az aux a hangerő is fel van véve minden ok
ezekkel a beállításokkal egy napig ment a cucc

(#3314) bzoley válasza LGA 911 (#3313) üzenetére


bzoley
veterán

Hangkártya drivert (meg telán a többit is) telepítsd újra. Még 32bites Vistára sincs normális driverük.

(#3315) LGA 911 válasza bzoley (#3314) üzenetére


LGA 911
tag

szia!

bocs hogy folyton zaklatlak a hülye tuneremmel de te vagy aki a legjáratosabb a témában
a kártya oldalán a faq-k között találtam valamit ami lehet érdekes
az van leírva hogy a k-lite codec pack egy részét nem szabad felrakni de ez még egy nagyon régi verzióhoz írták: [link]
de itt azt írják hogy az installt zavarja és nekem a 4.0 van fenn

lehet ennek köze a bajomhoz?
nem tudtam kipróbálni mert a mostani verziónak más a beállítása

köszi

(#3316) bzoley válasza LGA 911 (#3315) üzenetére


bzoley
veterán

Az egész codecpack-nak lehet köze a bajodhoz. Évek óta mondogatjuk, írogatják az újabbnál újabb cikkeket, hogy nem telepítünk codecpack-et a gépre. Sok esetben akkor sem oldódik meg egy probléma, ha eltávolítod, sőt rosszabb is lehet. Ja, és szükség sincs rá. Nem egy esetben csak OS reinstall segített. Ettől függetlenül más is lehet a hiba oka.
Készíts képeket a Vista mixer, és a PVR2 beállításairól(ne nagyot).

[ Szerkesztve ]

(#3317) LGA 911


LGA 911
tag

ok
csak nem tudom hogy lehet beszúrni képet nekem csak linkről engedi:(
mond meg légyszi hogy kell

(#3318) bzoley válasza LGA 911 (#3317) üzenetére


bzoley
veterán

Ne is a képet rakd be, csak linkeld.

(#3319) LGA 911 válasza bzoley (#3318) üzenetére


LGA 911
tag

nem tudtam így hirtelen felpakolni semilyen szerverre
elküldtem e-mailben

(#3320) bzoley válasza LGA 911 (#3319) üzenetére


bzoley
veterán

A hiba a harmadik képen van. Alapértelmezett eszköznek a mikrofon van kijelöve. Az AUX mellé oda van írva, hogy nem elérhető, nem tűnt fel? Állítsd be az AUX-ot default bemenetnek, és a Custom fülön pipáld ki a monitoring-ot.
Valamint a Console Launcher-ben is állítsd át a REC részt AUX-ra.

[ Szerkesztve ]

(#3321) LGA 911 válasza bzoley (#3320) üzenetére


LGA 911
tag

megcsináltam de továbbra is semmi

én már az összes verziót kipróbáltam
multkor mikor néztem akkor a currently unaviable helyett working volt

és monitoring nincs csak do not monitor amit mikor még mikor működött ugyan ezzel a beállítással ha kipipáltam akkor elnémult szóval azt nem hiszem hogy okos kipipálni

most úgy van ahogy mondtad de még mindig csak a felvétel media playerben való visszajátszásával hallok hangot ott viszont tökéletes

megcsináljam megint a képeket? gyorsan megvan

(#3322) bzoley válasza LGA 911 (#3321) üzenetére


bzoley
veterán

Egyértelmű, hogy a do not monitoring pont az ellentéte a monitoring-nak, és akkor nem kell kipipálni.
Ugye véletlenül sem állítottál be PCI-Audióta PVR2-ben?
Küldd a képet.

(#3323) LGA 911 válasza bzoley (#3322) üzenetére


LGA 911
tag

bocs a do not monitorral nem kötöszködni akartam csak én nem értek hozzá és inkább leírok mindent amit látok nehogy elkerülje valami a figyelmem

lehet pci audiót is beállítani? én nem tudtam róla ha megmondod hol lehet akkor megnézem

egyébként nem egyszerűbb akkor pci on keresztül átvitetni vele az audiót és akkor nem kell auxal szórakozni?

(#3324) bzoley válasza LGA 911 (#3323) üzenetére


bzoley
veterán

Ha nem tudtad, az csak jó, mert akkor biztos nem az a gond :)
Viszont akkor úgy néz ki, hanyagolnod kell ezt a párost. Legalábbis az X-Fi-Vista64-et.
PCI-Audiót a registry-n keresztül kapcsolhatod be, de nem biztos, hogy a tunered műkdik vele. CSak próba után derülne ki. A regfájlok tőlem letölthetőek, és kikapcsolt PVR2 mellett futtathatók, aztán vagy jó, vagy nem.

(#3325) LGA 911 válasza bzoley (#3324) üzenetére


LGA 911
tag

ok akkor leszedem a fájlokat nekem az nem fér a fejembe hogy mért megy egy napig tökéletesen és aztán mitől romlik el
és felvételnél mért van továbbra is hangja...:(

(#3326) LGA 911 válasza bzoley (#3324) üzenetére


LGA 911
tag

hozzáadtam a pciaudioon-reg et de így sincs semmi
ki kell húzni az aux kábelt vagy a beállításokban kell még valamit ügyködni?

(#3327) #65675776 válasza LGA 911 (#3325) üzenetére


#65675776
törölt tag

Creative. Ettől.

(#3328) bzoley válasza LGA 911 (#3326) üzenetére


bzoley
veterán

PCIa esetén semmit nem kell csinálni. Vagy megy, vagy nem.
Az elmúlt egy évben három X-Fi-vel kínlódtam, mióta mindtől megszabadultam, boldog vagyok.
Lődd le a PCIa-t, ha nem megy, mert akkor más sem fog.
Azt még megteheted, hogy legyalulsz minden Creative cuccot, majd letöltöd a legfrissebb drivert, és egy Console Launchert(ha jól emlékszem, csak más típusnál található meg), majd ugyanígy beállítasz mindent a Vista-ban, CL-ben, és a PVR2-ben is. Ha szerencséd van, megint jó lesz.

(#3329) LGA 911


LGA 911
tag

ok majd ha lesz energiám legyalulom mert nekem gyanús hogy valami külső program blokkol valamit úgyhogy újra húzom az egész rendszert és figyelem melyik program feltétele után szarik be a rendszer

ha megvan a megoldás szólok

(#3330) Andre90


Andre90
tag

Sziasztok!
PVR nevű program van msot a gépemen (Tv 200 Xp Expert), és az lenne a kérdésem hgoy a PVR2 az ennek a továbbfejlesztett változata? Mert vhol azt hallotta,m hogy az végülis a DTV, ami nekem személy szerint ne mjött be. Akkor msot hgoy is van ez, valaki világosítson fel, köszi előre is
Üdv: André

(#3331) Andre90


Andre90
tag

Elfelejtette mírni hogy Win Xp-m van. És még annyit hgoy a kártyámhoz melyik a legmegfelelőbb driver?

(#3332) bzoley válasza Andre90 (#3330) üzenetére


bzoley
veterán

A PVR2 a DTV átkeresztelt, továbbfejlesztett változata, ez a képeken is látszik. A PVR fejlesztése már rég befejeződött.
Mint általában, a legfrissebb driver használata ajánlott(4.0.107.3210, vagy 3212).

[ Szerkesztve ]

(#3333) Zoliii_86


Zoliii_86
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudjátok esetleg hogy a Remote Control support nevú proginak van e ujabb verzioja az 1.059 bétától ???

(#3334) bzoley válasza Zoliii_86 (#3333) üzenetére


bzoley
veterán

Nincs, miért?

(#3335) kjany


kjany
tag

Sziasztok !

Van egy WinFast TV2000 XP RM PCI karim, a PVR2 progit használom, és az a problémám, hogy UPC Budapest esetén csak 133250000 Hz (Hálózat TV), és 252250000Hz (TV5)között fogok adást. E fölötti frekiken már csak nagyon zajossan, vagy egyáltalán nem jön semmi. pld a filmmuzeum követné a TV5 -öt de ott már csak zajos kép jön zugó sistergő hanggal, és amennyi a logóból látszik valószinü, hogy nem is a Filmmuzeum lenne....a legnagyobb bánatomra Sport1, Sport2 teljesen lehetetlen.

Kérdés, hogy tudok -e manuálisan hangolni frekvenciát, mert eddig csak automatikusan sikerült ? (még nagyon uj a dolog) :W ???

[ Szerkesztve ]

(#3336) kjany válasza kjany (#3335) üzenetére


kjany
tag

...közben megtaláltam, jobb egér frekvencia hozzáadása ....de hiába irom be a valós UPC álltal megadott frekit, akkor is csak zajos nézhetetlen sz'r.
Valószinü a kártya hibája lesz, (használtan vettem pár fillérért, na mid1 nézem azt a 10 csatornát ami jön)

(#3337) bzoley válasza kjany (#3336) üzenetére


bzoley
veterán

Csatornakeresést végeztél? Töröld a UPC-s infókat.

(#3338) #65675776 válasza kjany (#3336) üzenetére


#65675776
törölt tag

Lehet a kábelek környékén kéne szétnézned...

(#3339) kjany válasza bzoley (#3337) üzenetére


kjany
tag

A csatornakeresést lefuttattam normál, automatikus finomhangolás, és adaptiv csatorna-keresés módban is. A végeredmény mindig ugyanaz :(
Az összes behangolt csatornát egyenként töröltem, hogyan törlöm az UPC infókat?

(#3340) kjany válasza #65675776 (#3338) üzenetére


kjany
tag

:C :C :C :C :C
Isten vagy daa-raa, tartozom neked valamivel.....minimum örök hálával.
Kicseréltem a kábelt (pedig gyári egybeöntött 2m -es cuccot használtam), egy régebben álltalam összetákolt müanyagdugós 5-6 méteres koaxra, és láss csodát, több mint 40 csatorna tökéletes minőségben. :R
I am very happy !

Majdnem ugy jártam, mint az egyszeri autószerelő, aki szétkapta a fél autót, pedig csak üres volt a tank.

(#3341) kjany


kjany
tag

Uraim köszönöm a segitséget !
Jó éjt mindenkinek, megyek tévézni !

(#3342) Zoliii_86 válasza bzoley (#3334) üzenetére


Zoliii_86
csendes tag

Mert a gombok beállításai nem igazán működtek, de most ugy ahogy megy...

(#3343) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi hogyan lehetne azt megcsinálni, milyen progival, hogy egy bizonyos idő múlva csak a monitort kapcsoltatom ki és nem az egész gépet.
Pl. Este a Tvre szoktam elaludni - ugyebár a sz.gépen nézem - és nem akarom még a gépet kikapcsoltatni mert letöltök, de monitor feleslegesen menne akár egész éjszaka.
A Windows "Képernyő kikapcsolás" nem működik, ha a Tuneren tv-zek.
Előre is THX! :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#3344) tomy_cz válasza tomy_cz (#3343) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Ok..A kérdésre megtaláltam a megoldást, elnézést a felesleges papírpazarlásért! :D
Akit esetleg érdekel itt megtalálja [link]
Üdv.! :))
(Remélem műkszik is.. :U :) )

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#3345) bzoley válasza tomy_cz (#3344) üzenetére


bzoley
veterán

Aki keres, az talál ;)
Miért ne működne?

(#3346) lplugo


lplugo
csendes tag

Nem megy a CoolCommand távirányítóm a Winfast 2000 XP Expert kártyával. PVR2 van fent, és elvileg a legfrissebb driver (4.0.107.3210). Van vkinek ötelet az elemcserén kívül? A távirányítót korábban nem használtam, most akarom beüzemelni.

(#3347) bzoley válasza lplugo (#3346) üzenetére


bzoley
veterán

(#3348) Nagyvad


Nagyvad
csendes tag

Annak idején már segítséget kaptam tőletek a Globalom beüzemeléséhez, most hasonlóan laikus kérdést szeretnék feltenni. UPC digitalra fizettem elő és a STB-t szeretném a kártyával összekötni. Kell hozzá valami spéci kábel, ha igen mi?

(#3349) csakegyreg


csakegyreg
tag

hali nekem egy ien tv2000xp borzadlama van érdekelne hogy tudtok e hozzá keresni nekm vista drivert mer nekkem ien kis 50kb os fájlok jöttek le ait nemttoom mire jó

egyébként ezzel igaz nem lehet HD adást fogni vagy...... ??

http://kismalac.net/malacka/mic/e7 ->>> katt! elég sanyarú velem mostanába a sors de.. .. :D

(#3350) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok.

Ma megvettem életem első TV-Tunerét, a Globalt.
Sajnos csütörtökig technikai okok miatt nem tudok beüzemelni, ezért addig muszáj kiélnem magam néhány kérdés erejéig :)

A kártya hátulján az IR-vevő, az FM-rádió és a Koax csati teljesen stimmel, azok rendben vannak számomra.
A hangkarival való összekötésnek nem értem a célját. Pont úgy, ahogyan anno a CD olvasóval ugyanezt megcsinálni. Ezt el tudnátok magyarázni, hogy miért szükséges, vagy éppen nem kell összedugni, csak lehet?
Line-in-en keresztül küldi gépre a hangot?
A három színes RCA-n keresztül amint látom, pedig különböző eszközöket köthetek a géphez.

Hirtelen még egy hülye kérdés: Asztali DVD játékost hozzá tudok csapni úgy, hogy arról nézzek filmet a gépen?

Hálás köszönet ! :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.