Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#950) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Merhogymér? :F Most így hirtelen?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#952) Robaj válasza bLaCkDoGoNe (#951) üzenetére


Robaj
addikt

Jah az összes portot lezárták:O
Csak a 21,80 és msn van nyitva:O
De ha Joe csinál egy 80-as portos szervert, akkó én is tok menni;]
De ventri akkó sem lesz:DDD
A csákó feketelistára került, me vírusos lett a gépe, most távolítom el róla...
És már jeleztem, hogy feloldhatják a korlátot, de elég lassúak, holnapra ígérték biztosra, ma tuti nem:O

(#953) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#951) üzenetére


LJoE
senior tag

mivan ezzel a meniklub sörölés témával? bár kurvára nem vagyok bulizós kedvemben, inkább csak szimplán sörbefojtanám bánatom

sajna ma este annyira nagyon nem érek rá játszani, bár a hülye függő fejem úgyis oda fog hajtani a gép elé, de ez inkább este9-10 magasságában várható leghamarabb
(server témát azért lehet, hogy meg kéne próbálnunk csak a poén kedvéért :D)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#954) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#953) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

#943. Szerintem ez ilyen bulizós buli lesz, karaokezassal meg mindennel. Nekem nem nagyon van most hangulatom ehhez, plusz lehet, hogy beteg is leszek...

Te miért vagy bánatos?

Ráadásul most álltam neki PHP-t kódolni, mert most van egy kis időm... kell csinálni az új photo.blackdog.hu-t, mer' így soha nem lesz kész.


A szervert próbáljuk meg!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#955) Zsadi


Zsadi
őstag

Hát, most hívtak, így kénytelen leszek ma este malátalevet inni. :) Sörnap a mai...
A saját és csapattársaim érdekében nem COD-ozom ma.
Nem igazán megy sörparti után ez a dolog nekem. (előszeretettel keverem az ellent a bajtársaimmal)
:)
Jó játékot estére mindenkinek!

(#956) LK válasza Zsadi (#955) üzenetére


LK
addikt

Hali! A ventri commentbe írd be LJoE légyszi a géped ip-jét is! Hogyha esetleg 9-10 között arra járok,rá tudjak ficcenni.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#957) Robaj


Robaj
addikt

Nekem meg msn-be:D
80-as legyen már a port oks? me csak arra tok felmenni...
Csak http és ftp-m van:DD

(#958) LJoE válasza LK (#956) üzenetére


LJoE
senior tag

jójó nem tudok semmit ígérni majd meglátjuk
az is kicsit kérdéses, hogy a router-emen át hogyan lesz meg ez a dolog, majd kiderül

a bánatosságom nem annyira publikus, de akkor tényleg hagyjuk most ezt a buli dolgot Blackdog

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#959) [w]


[w]
őstag

apropó, aki kicsit ráér és - fontosabb - ért is hozzá, nem hajítana össze valami gagyi lapot, ahova fel lehetne pakolni pl. a statokat, eredménylistát írni stb.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#960) LK válasza [w] (#959) üzenetére


LK
addikt

Végigolvastam és szerintem a lámphások aláírása rohadt jó.Csak az enyém nem.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#961) [w] válasza LK (#960) üzenetére


[w]
őstag

menj már! :D és miért ne lenne jó?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#962) LK válasza [w] (#961) üzenetére


LK
addikt

Akkor úgy mondanám hogy nem ötletes,inkább reklámszerű.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#963) Robaj


Robaj
addikt

Na ma mégis tok jönni, me voltak olyan kedvesek és visszakapcsoltak:C

LK: Az aláírásomba nincs is benne a lámpha, szal...:D

(#964) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#958) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha ''akarsz róla beszélni'', akkor MSN-ezz rám, ha hazaértél.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#965) bLaCkDoGoNe válasza [w] (#959) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Emiatt ne fájjon a fejetek, ezt én vállalom. Még hostolom is, ha egy lampha.blackdog.hu cím megfelelő lesz neki.

Szerk: Nem baj, ha nem gagyit csinálok? :)

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#966) [w]


[w]
őstag

gyerekek, még csak most fedezem fel a cod.hu rejtelmeit, de máris halálraröhögtem magam: Bővebben: link :))):C

LK: én jobban örülnék, ha a játék is legalább olyan jól menne, mint egy ilyen primitív aláírást kitalálni... :D

dog: valószínűleg meg fogunk lincselni, ha véletlenül pofásra és színvonalasra sikerül! :DDD

Qorthral-nál a pont! :C

[Szerkesztve]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#967) Qorthral válasza bLaCkDoGoNe (#965) üzenetére


Qorthral
őstag

Hát ezt nem tudom Blackdog, de w kifejezetten gagyi lapot kért, szal én a helyedben nem húznám ki a gyufát . . .
;] ;]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#968) Robaj válasza [w] (#966) üzenetére


Robaj
addikt

Lol:D
Ez qrva jó kép:DDD

(#969) bLaCkDoGoNe válasza Qorthral (#967) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Jajj-jajj-jajj, majd igyekszem vigyázni magamra :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#970) e=mc²


e=mc²
őstag

Mára megint csak elég volt jo gamet, ha találtok mára is egy war-t :)

Ambulimax Provider

(#971) [w]


[w]
őstag

pont most indulok Robajjal játszani, amikor mc kilépett ventriről.
lehet csatlakozni! :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#972) Flashback


Flashback
addikt

Nah hol lesz hent? Írtok szerver címet?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#973) Predator...


Predator...
tag

Hi All!
Én FlashBack haverja vok,és mennék én is codozni ha nem gondd!:C
a nickem: |DiViNE|Celtic.Predator
de láttam h be kell írni a lamPh!a előtagot ugyhogy nyugi...
Flash mondta h holnap beférnék ugyhogy sztem ott leszek;)


Üdv.
Celtic Predator by.: DiViNE iNTERVENTiON:.

[Szerkesztve]

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#974) LK válasza Predator... (#973) üzenetére


LK
addikt

Ki az a FlashBack? :) Tényleg nem tudom.:(

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#975) LK válasza LK (#974) üzenetére


LK
addikt

bocs,most már látom

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#976) Qorthral


Qorthral
őstag

Hát srácok, most tényleg komolyan megméretett a Lam[PH!]a ereje :)
Elég csúnyán kikaptunk a 19thR3gim3nt klántól. Mégis úgy érzem, hasznos volt, mert egy nagyon jól szervezett klán ellen nyomhattuk, ahol a tagok egytől egyig kitűnően lőnek. Sajna nálunk senki nem bánik igazán jól a puskákkal...
Persze Robaj nem rossz Kar98k-val; és Kriss; V3rthil elég jó lövők, talán Chrom is, de ők most nem voltak :))

(Többiek majd tuti linkelnek statképet.)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#977) LJoE válasza Qorthral (#976) üzenetére


LJoE
senior tag

én is egész jól lövök mp44-el, csak most irtózatosan lassú fáradt vagyok és szar kedvem van
a legnagyobb puskásunk pedig e=mc2, ha esetleg elfelejtődött volna

nem lett volna ez rossz, ha nem ilyen hirtelen, mindenkinek van mikrofonja és persze pihentebb a csapat

statképet sajna nem vágtam ki, úgyhogy talán más
demo van, de azzal most inkább nem égetném magam

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#978) Qorthral válasza LJoE (#977) üzenetére


Qorthral
őstag

Igen, mostmar magam is rajottem, hogy valojaban pont azt hagytam ki aki a legjobb puskas, mc-t ... Mc fogadd el esedezo bocsanatkeresemet !!! :))

Ettől függetlenül állítom, hogy nincs elég jó puskásunk, csipasunk meg talan egyáltalan.

Kb egy oraja beszelgetek MSN-en 19th.r3Gim3Nt.Antedilvian - al, nagyon sok hasznos infot tudtam meg ;) !

Amugy nagon korrektek voltak végig, és nem néztek le minket.

Bemásolnám a beszélgetés egy részletét, érdekes:

''Qorthral üzenete:
mondjuk ennel az 5nel joval erosebb csapatunk is lenne
19th.r3Gim3Nt.Antedilvian __ http://19th.try.hu üzenete:
hát
19th.r3Gim3Nt.Antedilvian __ http://19th.try.hu üzenete:
mikor én hívtalak titeket
19th.r3Gim3Nt.Antedilvian __ http://19th.try.hu üzenete:
és mondtam Dzsani-nak meg c0x-nak
19th.r3Gim3Nt.Antedilvian __ http://19th.try.hu üzenete:
hogy kik ellen játszunk
19th.r3Gim3Nt.Antedilvian __ http://19th.try.hu üzenete:
összefosták magukat
Qorthral üzenete:
???
19th.r3Gim3Nt.Antedilvian __ http://19th.try.hu üzenete:
aztmondtak játszottak Lampasok ellen publicon
19th.r3Gim3Nt.Antedilvian __ http://19th.try.hu üzenete:
és naggyon durvan tolták
''

Jahh, erre az 5ösre gondoltam : e=mc2; Kriss; LJoE; Corp.Z; V3rthil.

Nahh jóéjt, holnap majd dumálunk erről az egészről :D !

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#979) bLaCkDoGoNe válasza Qorthral (#978) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Statképek:

Bővebben: link - Dawnville
Bővebben: link - Stalingrad

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#980) Badb0y válasza LJoE (#958) üzenetére


Badb0y
addikt

Ha valami nem menne, akkor szólj és segítek, mert már futattam szervert itthonról ;)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#981) [w] válasza Qorthral (#978) üzenetére


[w]
őstag

azért ez az ''összefosták magukat'' nagyon LOL, sztem nem gondolhatta komolyan :D

a tegnapi teljesítményemet nem kívánom kommentálni :(((

cmdr PETER W. VOLKOV

(#982) Predator...


Predator...
tag

Huh...
ahogy olvasom a hsz-eket
elég szép vereség lehetett:(
én is mp44-es vok,hí lesz ma vmi...megpróbálok mindent beleadni...
amúgy melyik cod-al zúzzátok???
cod? vagy coduo?? és melyik version?? mert nekem 1.51-es coduo van fent
szóljatok időben h mi mást tegyek fel és megyek hentelni;]

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#983) Robaj válasza Predator... (#982) üzenetére


Robaj
addikt

CoD 1.5;]
És naon kéne csipás....:O
Ja, de kell ventri!!!

[Szerkesztve]

(#984) LK válasza Robaj (#983) üzenetére


LK
addikt

Nem tudtam hogy komoly,vagy fun war lesz,ezért felléptem a szerverre,aztán leoltottak,hogy gyorsan lépjek ki.Néha mehetne egy laza hq,tdm is.Mostanában egy csomó war volt, tegnapi nem igazán volt fun kategória.Chimera szerverre megint felmehetnénk.:)
Nagyon fontos és jó lesz ez a szerver.Ott mehet a gyakorlás.Látjátok,ha nincsen kötöttség, mindenkinek jobban megy.

[Szerkesztve]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#985) Zsadi


Zsadi
őstag

Sziasztok Katonák!

Kerestem pár tippet S&D-re, hátha hozzájárul csapatunk sikerességéhez, fejlődéséhez:

- a támadónak pedig iszonyatos jó fegyvere a türelem (is), hiszen, ha a védő idegbeteg, és kirohan, mert nem bírja, akkor mindjárt előnyben van a támadó.……. ([MW]Schaflanek callofduty.hu forum) –igaz a kemperekre írta, de megfontolandó

- Jah és volt egy warunk ahol a legutolsó srác beszólt hogy szar a statja és megy aprítani, erre a legelső arc mondta neki hogy viszont még nem halt meg és ez talán nagyobb erény. Szerintem valahol igaza van.
U.I.: mielőtt bárki elkezdené hogy nehogymáakkor a kemperek legyenek a skillesek annak azt üzenem hogy s&d-ben a védők dolga a védelem és nem az őrült rass -- (Criminish callofduty.hu forum)

Tippek a DHYZ klán oldaláról:
 Senki se csinálja meg egyedül: A sikeresség a COD -ban, a jól irányított és szervezett csapaton múlik. A csapattársaid segítenek a harcban: Fedeznek téged és segítenek az ellenséges erők likvidálásában. Összevéve figyelj az osztag vezetőjére, hogy mit is mond...és életben maradsz.

 Tudd mikor legyél hős: Az aki egy kereszttűz kellős közepébe rohan, az csak a golyókat fogja kapkodni. Tehát azalatt az egy hosszú másodperc alatt jobb fedezéket keresve visszavonulni. Figyelj tehát oda minden esetleges fedezékre: Akármilyen sarok, fal, szikla vagy bokor. Tehát légy résen, nézd meg merre mész, és ne csinálj hülyeséget.

 Használj fedezéket: Egy nagyobb csatában néha jó kívül maradni a tűzvonalból és a golyók útjából. Figyelni kell ezekre a helyekre. Guggolj vagy feküdj le minden lehetséges fedezékhez. Figyelj, arra hogy ne vegyenek észre.

 Mozogj is! Azt hiszed jó helyen vagy a fedezékedben? Pár másodpercig biztosan, de mikor megérkezik az utánpótlás, vagy újratöltenek, akkor nagy bajban leszel, ha mindig egyhelyben vagy. Túl sokáig ne maradj egy helyen. Nem tudhatod mikor szúrnak ki, és kikergetnek egy gránáttal.

 Juss keresztül: Akkor ha az elhagyatott épületben csend van és nem hallasz semmit, lehet hogy éppen a következő sarokban lapul az ellenség terád várva…Tehát még itt is légy résen.

 Tölts újra: Mindig tölts újra egy csata után! Ezzel felkészülhetsz a következőre. Ha kevés lőszer van a tárban, könnyen lehet hogy az életbe kerülhet.

 Kihajlás: A kihajlás lehetővé teszi, hogy egy fal mögül körül nézz, biztonságos-e a terület. Még mindig kevesebb az esélye hogy így löjjenek le, mint ha az ellenség kezei közé ugrándoznál…

 Testtartás: A magas katonák a sík terepen...dobozban mehetnek haza. Ha lefekszel vagy legalább leguggolsz alacsonyabb leszel és remélhetőleg nem vesznek észre.

Nekem hasznos volt olvasgatni ezeket, ha untattalak titeket akkor sorrryy!!

(#986) Robaj válasza Zsadi (#985) üzenetére


Robaj
addikt

Nem untatsz, télleg tanulságos volt...
De nálunk ki a vezető?:DDD me ugye demokrácia van nálunk;]

(#987) LK válasza Zsadi (#985) üzenetére


LK
addikt

Jó,hogy összefoglaltad.Én is ezeket alkalmazom több-kevesebb sikerrel.De sok függ attól is,hogy az ellenfél mennyire összeszokott,illetve csitel-e? Illetve a mapot is jól kell ismerni.De hogy ki fogja a csapatot vezetni? Talán a csordaszellem:)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#988) e=mc²


e=mc²
őstag

Először is nem kell emiatt szomorunak lenni, vagy lehangoltnak. Semmi mást nem kell csinálni, mint lehető legtöbbet gyakorolni, sokat, különböző ellenfelekkel. Ha lesz szerver, akkor ott a taktikákat majd meglehet beszélni. Támadás-védekezést. Fegyverhasználatot, Gránáthasználatot, mozgást-kempelést. Mostanáig is azt mondom, legjobb iránytű a hang... Nekem egy kicsit szerencsém is van hogy 5.1 ben hallgathatom, kivéve néhány alkalmat (esténként).

Ez a tegnapi war egy jo kis tanulás volt azoknak akik voltak, hiszen tudják, hogy valóban egyedül nemlehet menni semmire... Ezt ugye én is tudom, mert puskával szaladok a csatába elsőnek :)

Nem a frag számít, war közben ne is nézzetek statot! A csapat pontjai a lényeges.
Valóban életben kell/érdemes maradni, bár ez elgondolkodtató, ha tudod, hogy 2 embert leszedhetsz ppsh-val miközben látod, hogy egy harmadik náci hátulról lelő :))

Amúgy meg a játék is hangulatol függ, mint minden... Ha jol érzem magam, és szivesen leülök játszani, teljesen jol megy, ha már kényszerítve megyek fel egy szerverre, akkor bennem van egy oylan érzés, hogy ez kell most, és ilyenkor tudom magamrol, hogy nem leszek 100%. Viszont ha látom magamon/a csapaton hogy jól megy a játék, akokr megnyugszom, és felhőtlenül, korlátlanul, szerencsével irtom az ellent. :)

Végül köszönöm, hogy ennyire biztosak vagytok a puskakezelésemben, nemtudom, hogy valóban rászolgáltam-e erre a címre. Csak azt tudom mondani, hogy igyekszem.

Még vmit akartam irni, csak elfelejtettem :B

Ambulimax Provider

(#989) Qorthral válasza LK (#987) üzenetére


Qorthral
őstag

Köszi Zsadi, hasznos volt elolvasni!

Nyílván tucatnyi egyéb paraméter van. A Regiment azért vert meg minket igen lazán, mert a csipás és a 2 puskás igen skilles volt... nagyon jól lőttek!
Sajnos a Lam[PH!]a legnagyobb betegsége pont ez:) Átlagosan 6 emberre kéne jusson legalább 2 olyan aki jól bánik a puskával/csipával. Amíg 5 gépfegyveres katonaként robotolunk egy 5v5-ben, esetleg egyszem közepes puskással, addig a mapok kb felén semmi esélyünk sem lesz még a nálunk közelharcban gyengébb klánok ellen sem (Dawnville,hurtgen,rocket,pavlov,bocage,brecourt, és részben railyard és neuville is). Talán több is ez mint 50% ... A saját mapunk persze lehet olyan pálya ahol nem sokra megy az ellen a puskákkal
(pl harbor,carentan,stalingrad), de ez csak részmegoldás :D !

A másik probléma, melyen azonban sokkal könnyebben tudunk javítani:

- Nincs taktikánk egyetlen pályára sem és nem dolgozunk össze megfelelően.
Antedilvian ezzel kezdte: Nagyon látszott tegnap a csapaton, hogy nem figyelünk igazán egymásra.

Azt mondom, legalább a 2-3 kedvenc pályánkat kivesézni, ne legyen olyan, hogy egy waron a saját pályánk esetleg tök ismeretlen némelyikünknek.

Igenis ki kell dolgoznunk ezekre taktikát; és máris sokkal jobbak leszünk.

Hogy melyik pályákat kéne kivesézni? Szerintem Carentan(ezt sok klán jól ismeri ezért muszály); Harbor(dettó); Railyard; és Stalingrad. Stalingradra különösképp érdemes lenne ráfeküdni, mivel úgy látom, ezt a klánok legalább 80%-a nem szereti és nincs rá taktikája. Tehát itt sokat vissza lehetne hozni a ''puskás hibánkból''.

No ennyi egyelőre, sorry ha untattalak titeket :B !

Szerk. : mc, rád nagyon nagy szükségünk van, szal skillezd csak magad azokkal a puskákkal :) ;) !!!

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#990) [w] válasza Qorthral (#989) üzenetére


[w]
őstag

az eddig leírtakkal nagyrészt egyetértek, ugyanakkor nem lehet általánosítani, minden klánnak más stílusa van és nem sablon szerint játszik egyik sem.

Q, a te irományodból ezt emelném ki:
''Nincs taktikánk egyetlen pályára sem és nem dolgozunk össze megfelelően.
Antedilvian ezzel kezdte: Nagyon látszott tegnap a csapaton, hogy nem figyelünk igazán egymásra.


nos, ezt igen nehéz megvalósítani akkor, ha nem mindenkinek van mikikje és fingunk sincs arról, hogy a pályának melyik részén éppen ki mozog. ez - valamint a pályaismeret - a legkönnyebben fejleszthető rövidtávon.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#991) Zsadi


Zsadi
őstag

Az esti összeröffenésekkor szerintem kezdjük el megbeszélni, ki milyen fegyverrel nyomul majd bizonyos pályákon, és akkor szép lassan kezd majd kialakulni valamilyen kép arról, hogy ki hol-kivel-mivel vethető be.
Ez 1 modat volt? :F
Igen! :DD

(#992) Qorthral válasza Zsadi (#991) üzenetére


Qorthral
őstag

:C :C
Egyetértek, w-vel is :D !!!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#993) [w] válasza Zsadi (#991) üzenetére


[w]
őstag

ez sem ártana, de figyelemmel arra, hogy a ''saját pálya'' kiválasztásakor sem tudunk konszenzusra jutni, ez sztem túl nagy kihívás egyelőre :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#994) retros


retros
tag

mc a legjobb puskások egyike akit megtűrök magam melett :D ez nem vitás nah

asszem egyszer megnéztük többen is egy klán oldalát ahol a térképek főbb zobjektumai megvoltak/elvoltak nevezve. mondjuk ezen sokat spórolhatunk mi is ha azt mundjuk nyugati ház ..keleti blok.. és nem mindig h abaloldalikisházbanaholazafrissennyírtbokorvan...

azt kell észrevenni h ők egyesével nem annyival jobbak mint bármelyikőnk..sőőőt... csak csapatként mozognak ,dolgoznak együtt.. sok gyakorlás jah :) meg persze 2-3 stratégia szerintem untig elég egy mapra..a nightfly is csak egy dolgot csinált ..de azt jól :) pölö sztem már mindenki tutdta h Badboy hol kuksol és mégis benyaltuk :)

utószó..: végre itt a március,mindenki mennyen havatlapátolni :DDD

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#995) retros


retros
tag

szevasztok áám :)
mikor elkezdtem írni még nem is voltatok itt :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#996) e=mc² válasza retros (#994) üzenetére


e=mc²
őstag

:D :D :D

Ambulimax Provider

(#997) LJoE


LJoE
senior tag

:C :C :C
egyetértek mindennel

elsősorban fontos dolog, ha már tényleg warozgatni akarunk (márpedig mérne akarnánk)
hogy a kommunikáció meg legyen oldva
1. mindenkinek mikrofon (ezt már annyian annyiszor szajkózták)
2. helyismeret, ezen belül pedig a mindenki számára érthető kisház fehérház megnevezések kidolgozása :D (igen Z-vel egyetértve ez a legfontosabb, meg kell jegyeznünk először is A és B helyét mindenhol, a főbb pontokat el kell neveznünk, úgy hogy mindenki azonnal tudja mivan
3. ventri használatának megtanulása (na itt is elég hülye vagyok, sokszor feleslegesen beszélek, sokszor elfelejtek szólni, de ezt is csak tapasztalat és hosszas együttjátszás után fogjuk elsajátítani, hogy félszavakból is értsük egymást) (az elég komoly volt tegnap, mikor ráordítottam Blackdog-ra, hogy fuss és ő úgy értette, hogy kuss :DD)

stratégiát nem kell agyonbögyözni
nagyjából tudjuk ki mit csinál már most
pár dolgot azért lebeszélhetnénk előre, pl el kéne dönteni előre, hogy kinek mi a területe nagyjából, így kb tudni fogjuk, hogy ki hol mozog, anélkül, hogy beszélgetni kéne róla
(én biztos, hogy egy megkerülős rusher leszek, csak megpróbálok több észt vinni a dologba, meg kell hogy valaki fedezzen puskával)
nagyon nagyon fontos az idő jó kihasználása
rengeteg kört buktunk már el azon, hogy az időnket nem jól használtuk

Stalingrad-ot lehet, hogy utáljátok, de eddig még mindig nagyon jól bevált
(tegnap sajnos senkinek sem ment, ez egy dolog le van tojva, szerintem többet nagyon ne warozzunk ilyen ad hoc szinten, max mondjuk nightfly, mert ők tudják nem komolyan venni, bár tegnap a 19thregiment hozzáállása is teljesen korrekt volt, köszönet nekik)
Robaj is hisztizett, hogy utálja Stalin-t, aztán mégis mit művelt rajta (statképek)

Nah ez most nagyon komoly hozzászólásra sikeredett :DD

Hétvégén nem leszek, remélem a kurvanagy hóviharban sikerül zegre érnem
(hétfőn, kedden talán játszom, de mostanában ne várjatok sokat tőlem, ha lehet inkább nem warozok)

addig is jó hentelést, szokjunk össze, mert kurvajó csapat lehetünk, legalábbis nekem mindenki nagyon szimpatikus

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#998) LK válasza [w] (#990) üzenetére


LK
addikt

Szeretem a riflét is.Ha gondoljátok ráfekszek kicsit.Valamint,nekem van mikrofonom,de csak akkor tudok ventrizni,ha nem laggolok.Egyébként figyelem a radaron hogy kit hol milyen fegyverrel szednek le,így tudom milyen támadásra számítsak, ha odaérek.Mióta veletek játszok,néha néha játszok uo-val,és rohadt jól megy! Nem tudom mér van!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#999) LK


LK
addikt

999

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1000) LK


LK
addikt

1000:)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.