Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) retros


retros
tag

sztem legyen domination :)

én csipem a HQ -t is ,mindenhol kurvajóvagyok szal nemzavar a HQ :D

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1502) bLaCkDoGoNe válasza retros (#1501) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hehe, már látom, ''órarendet'' kell lassan írni:

Páros hétfők, 16:00-22:00-ig: TDM
Páratlan keddek, 16:00-22:00-ig: HQ
Páros csütörtökök, 16:00-22:00-ig: DEMO
Minden szombat: BEL
stbstb. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1503) retros válasza bLaCkDoGoNe (#1502) üzenetére


retros
tag

helyesbítek... minden szombat: SÖR :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1504) bLaCkDoGoNe válasza retros (#1503) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igaz, ezt elfelejtettem :D Szorri :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1505) LJoE


LJoE
senior tag

én nem azt mondtam, hogy ne legyen hq, legyen, csak ne sokat :D

egyébként a sört azt nem utálom, meg még van pár dolog, de nagyon sok amit meg de :D

band of brothers-el talán már tudok holnap játszani :D remélem nem szeretek át abba :)
amúgy még egy hírt kaptam, kollégám öccsét a sonymusic kapta el a dc++ ozással (nyilatkozat, hogy letörölték a dolgokat, meg miegymás) úgyhogy ne is próbálkozzatok most már ilyesmivel, még jó hogy eddig sose próbáltuk ;)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1506) Qorthral válasza retros (#1501) üzenetére


Qorthral
őstag

LOL :D
Nicked nélkül is kitaláltam volna, hogy ezt te írtad :P :P !!!

HQ sztem is lehet néha, de szvsz erőltetett az egyik nap ez másik nap az dolog, szal úgy hiszem S&D marad főképp, és néha HQ fun. Na nem mintha az S&D nem az lenne :)) !

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1507) LJoE válasza LJoE (#1505) üzenetére


LJoE
senior tag

brothers in arms én hülye :D kéne egy sör...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1508) retros válasza LJoE (#1505) üzenetére


retros
tag

az Brother in Arms te igen...normális :)

különben véleményeket kérek..sztem egy hulladék lesz :DDD
de most komolyan..az előzetes videókat látva..sztem max a játékmenet..
de h az ipse mien nyomorékan fogta azt a mp40-est ..bruuuááá :)
multiben tutti látatlanba megmondom...nem versenyezhet a CoD-dal (ez nem valami zenei mű netessék megiedni ) :U

lekéstem ,de akkor is...nooormáis margit? :)

[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1509) Robaj válasza retros (#1508) üzenetére


Robaj
addikt

Mé simán lehetne Elit Alakulat is, úgyis a téma közös:DD

(#1510) [w] válasza bLaCkDoGoNe (#1500) üzenetére


[w]
őstag

jóvan, ha csak rövidet iszol felőlem az is rendben van :D cod előtt egy feles azt csak úgy pörögnek a fragek! :D
ha ramot nem is kapsz tőlem, de eccer meet-en majd meghívlak egy sörre! :DDD

Z: jóvan Z-közlegény, megveregetheti a vállát! :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1511) retros


retros
tag

juteszembe a memóriáról...
héten lesz új monitorom :)))
15'' up to 17'' meg 800x600 up to 1024x768 meg 60fps up to remélemvagy100fps :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1512) Wolverine válasza LK (#1491) üzenetére


Wolverine
félisten

Valsz. igen, csak most ki sem látszom a tanulnivaló alól :((( De asszem, ma este megy majd a mail Robaj kollégának...
És már itt muzsikál a 6800 az AGP slotban :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1513) Predator...


Predator...
tag

Dobtam a mailt Robaj!!!
Szólok hozzátok [Lam[PH!]a]-sok!!!
Mit szólnátok ahhoz h ha United offensive-al is jáccanánk néha napján...mert sztem azis naon zsííír és jók a mapok:U
De ha nem akar olyan ''rengeteg'' embör united offensive-ezni akkor dobhatnánk oda is egy ''clan''-t nameg persze majd servert is...csak h mindenhol arassunk és megismerjék a LamPH!a erejét:D:DD


:C

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#1514) retros


retros
tag

én csipem az uo-t is..főleg a füst meg az új pályák feldobják a dolgot

de ettől függetlenül utálom a csipásokat :)

télleg ha HQ-zunk akkor és csak akkor lehetne új pályákat bevonni..
S&D-hez sztem azért nemlenne jó mert azt értelmetlen gyakorolni.. hecciázni meg a hq azéert van :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1515) LK válasza retros (#1514) üzenetére


LK
addikt

dobtál má mélt Robajnak? me csak akko kapsz jelszót! Lassan lemegy a fejenkénti pénz 350 körülre nem?
Ha Beerwolf is és Kalandor és mc2 is dobna neked mailt,akkor akár 15-en is lehetnénk.

[Szerkesztve]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1516) retros válasza LK (#1515) üzenetére


retros
tag

jah megvolt bár aszonta mégeccer küldjek..csak nehogy 2 főnek nézzen :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1517) LK válasza retros (#1516) üzenetére


LK
addikt

Akko már csak Kalandor és mc2 van hátra.Ha látod őket,te is szólj nekik a hétfői határidőig mailozzanak,ha akarnak.

[Szerkesztve]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1518) Robaj


Robaj
addikt

Ma este 8-kor lámpa war!!!!
Aki tud jöjjön!!!!!!

(#1519) LK válasza Robaj (#1518) üzenetére


LK
addikt

ki ellen? eddig hanyan vannak?


[Szerkesztve]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1521) retros válasza Robaj (#1518) üzenetére


retros
tag

kihúzom magam... hanyvshány? ki ellen? részletek :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1522) Robaj


Robaj
addikt

Egymás között:D
Lámpha war!!!!!!:DDD

Lesz HQ, ha akarod, átállítod:DD De ehhez money és jelszó kell:D

(#1523) LK válasza Kalandor (#1520) üzenetére


LK
addikt

Figyu! Ősprohardveres vagy és nem szoktál visszaolvasni? Lásd 1485-öt. Egyébként legalább öten vagyunk akik Hq-znánk is! Ha beszálsz,akkor lesz rcon passwordod is,amivel átválthatsz hq-ra.És többen vagyunk,köztük a szervező Robaj is,aki szintén kedveli a hq-t.Én is szeretem.:)Kicsit olvass vissza:)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1524) Qorthral válasza retros (#1521) üzenetére


Qorthral
őstag

Lámpa vs lámpa war lesz :)) !!!

Gyere te is Z mer van micóm :D :DD :DDD !

Remélem egy 5vs5 összejön :C

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1525) Qorthral válasza Robaj (#1522) üzenetére


Qorthral
őstag

Sztem nem lesz sok HQ... Szal ha egyáltalán nem S&D-zel, akkor szvsz nem sokat játszol majd a lampha serveren... De ahogy gondolod Kalandor!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1526) retros válasza Qorthral (#1524) üzenetére


retros
tag

9ig meló..szal a nyócas szervezés részemről bukta :)
de majd kiváncsi vagyok h fogunk ''perlekedni'' h mikor ki van..mert ha van 5 fő aki hq-ni akar 4 meg nem akkor mikó :)
szal én már most utállak titeket ..persze csak azért mert fekete vagyok :D

gratula a mikrofonodhóz Q :) beszélni is tucc ? :DDD


[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1527) LK válasza Qorthral (#1524) üzenetére


LK
addikt

Én meg nemcsak azé fogok útálni minden s and d-st mert néha hq-znék,hanem azér is mer sárga vagyok:)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1528) Qorthral válasza retros (#1526) üzenetére


Qorthral
őstag

Igazából még most kéne felmérni, hogy a kedves lámpák milyen mértékben szeretnének HQ-zni. Mert ha kalandor is fizet, akkor joggal várhatja el, hogy hetente 2-3 nap is több órán át menjen a HQ. Én pl jobban szeretném, ha mindenki S&D-zne inkább és ha közösen megbeszéljük, akkor kicsit HQ. De ha komolyabb az érdeklődés, akkor szavazzatok le :P !

Predator: UO-val sokan jöttek már, de mostanra a csapat 90%-a legalább úgy van vele, hogy sima COD sokkal inkább. Szal azt felesleges erőltetni.

Z: Tudok, tudok, JoE már meg is jegyezte, hogy majdnem annyit beszélek, mint Robaj :P :P !

Ja és mégvalami: Sztem az a 8as gyakvarocska totál kötetlen dolog, tehát simán beszálhacc ha később jössz, de ha nem, a 2. körre akkor is hazaérsz. Persze ha lesz 2. kör :)

És még valami minden lámpának: Valszeg megoldódott a 19-körös mizéria :)
Legalábbis most játszottunk egy 20 köröset Robaj állítgatása után.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1529) Qorthral


Qorthral
őstag

Részemről lehet hogy 15-20 perccel később érek CODközelbe :)
Na vhogy majd megoldjuk.

De rendes game legyen, 2 team, külön ventriszoba, mindkettő kitárgyalja melyik legyen a saját mapja, stbstb :)

És igaza van w-nek is, 2 kb egyenlő csapatot kéne összehozni, nem ahogy esik, úgy... :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1530) retros válasza Qorthral (#1528) üzenetére


retros
tag

én tom h kötetlen...
de szeretnék egy olyat is majd h mindenki ellenem..az éles helyzeteket is gyakorolni kell áám ;)


jahjah... pölö ha én vagyok Zsadival meg Q-val... szal mindenki tudja h alázunk igaz Q? :)))

[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1531) Robaj


Robaj
addikt

Hol vagy W????
Én csak arra gondoltam, hogy vki álljon ki spec-be, nem az, hogy kilépjen.......

(#1532) Qorthral válasza retros (#1530) üzenetére


Qorthral
őstag

Dede Z, úgy tűnik, ez a 3mas elég ütős :)) !!!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1534) Wolverine


Wolverine
félisten

Részemről a projekt egyelőre ad acta... :( Ha lediplomáztam, akkor majd fogok neten játszani, de addig kizárt... :(

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1535) LJoE válasza Kalandor (#1533) üzenetére


LJoE
senior tag

végülis ez is egy érthető szempont

ettől függetlenül, ha nem is fizetsz, attól még meg lehet beszélni, hogy néhanapján legyen HQ (annyira azért én sem utálom, csak rühellem :DD)

no tactics csak kemperkedés, rohanás az egyik ponttól a másikig (bár lampha-lampha hq, így ventrivel szerintem még érdekes is lehet, mert nekem a nagy problémám publikon az vele, hogy senki nem érti a másikat, csak megy az összevissza rohangálás, nem fedez senki senkit)

összefoglalva, belegondolva a nyuszizást leszámítva, lehet, hogy annyira nem is szar a HQ :F

jah és nagyon könnyedén át lehet csapatni HQ-ba a dolgot, 1 darab rcon paranccsal, úgyhogy nem kell agódni azért, hogy ez macera, legfeljebb, ha ordít a nép, hogy ne, akkor visszalökjük, de aki idejár publicolni, a nagy része nem tiltakozna szerintem, múltkor kipróbáltuk Predator kedvéért, és működött frankón
szerintem te úgysem játszol minden nap, úgyhogy bőven bele kell, hogy férjen némi HQ

de akkoris az S&D a tuti :D (ott azért óvatosabban kell kavarni, jah és Kalandor ha játszanál velünk ventrivel, szerintem hamar rákapnál te is, az is jó móka figyelni és segíteni a többieket, ha elhaltál, adrenalin meg itt van csak igazán, főleg ha 4 ellen maradtál 1edül)

(jah azt a behisztizős káromkodós hsz-met töröld már ki plz, mert borzasztó,

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1536) Robaj


Robaj
addikt

Tehát eddig itt tartunk:
Ők jelezték mail-ben, hogy akarnak fizetni!

W
Zsadi
Bagya
LK
Ljoe
Qorthral
BlackDOG
Flashback
e=mc2
CelticPredator
Z
Kriss
Robaj

Most 13-an vannak, akik fizetnek.
Ez 5000 Ft / 13 Fő = 384,6153846 Ft = 385 Ft / fő / hó
Még lehet jelentkezni a robaj@freemail.hu címre, a levél tárgya ''szerver'' legyen, a levél szövege a te nick-ed a PH-n/COD-ban.
A jelentkezési idő vasárnap este 11 óra:DDD
A számlaszám, kódok, rcon parancsok, fizetendő összeg, a fizetők névsora hétfőn du. kerülnek kézbesítésre a freemail válasz gombja segítségével:DDD

(#1537) Zsadi válasza LJoE (#1535) üzenetére


Zsadi
őstag

Kalandor szerintem a várakozás miatt nem csípi az SnD-t.
Ezzel sokáig én is így voltam....
De ventrivel hidd el, ez a várakozás fel sem tűnik! Figyelsz, próbálsz segíteni, no meg megy a hülyéskedés is, és tök jó a hangulat.
De tényleg Kalandor, egyszer, csak egyszer a kedvünkért gyere már fel ventrire, és próbáld ki velünk így!
Eszemben sincs elfordítani Téged a HQ-tól, csak jó volna ha néha beugranál közénk, és meglátod hogy elszaladt az a 4-5 óra. :)

(#1538) LK válasza Kalandor (#1533) üzenetére


LK
addikt

Világos.Csak arra akartam kilyukadni,hogy többünket is érdekel a hq.írd majd meg mikor szoktál ráérni aztán átnyomjuk 1-2 óra erejéig hq-ra.Remélem azért nem utasítod vissza a meghívást.

Figyu mindenki!!! Aki akar játszani UO-t,az írja le,és összeszámolom,aztán összefutunk az egyik ventris szobában.Én ha van hely,felmennék a VPK BAS-ra,ha van kedvetek.Ki szeret még BAS-ni? (Aki UO-s az érti) :)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1539) LK válasza Qorthral (#1532) üzenetére


LK
addikt

Mindig az a hármas az ütős,akinek éppen jobb napja van szerintem.Én pl. utálok rusholni.Inkább kempelek.Sokszor én maradok utoljára:).Keveset ölök,de kevésszer is halok meg.Nemsokára eljön az idő,hogy mindenki lesz olyan gyakorlott,hogy csak 1-2 körrel nyer az egyik csapat a másiknál.Tegnap pl.10-10 volt,ha jól emlékszem,és rohadt jól éreztem magam.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1540) LJoE válasza LK (#1539) üzenetére


LJoE
senior tag

tegnap határozottan tetszett a játékod, meg az egész dolog nekem is :)
jó volt ez a dawnville a végére, sőt még a legvégén volt egy 2v2 depot-on :)

régen én is BAS-tam jó sokat :D az azért nem olyan rossz, egyszer majd lehet, hogy kéne egyet megin ;) (bárcsak lennének normális pingü szerverek UO-ban, egy fokkal jobb lenne)
de ami nagyon nagy jóság az a domination, pici pályákon, ahol nincs semmi jármű nah az tényleg nagy taktikai harc és észjáték

de akkoris sima CoD rulz! :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1541) LK válasza LJoE (#1540) üzenetére


LK
addikt

Köszi.Igyekszem akkor közbelépni,amikor kell,nem rohanni.Az UO-ban a bombázást rühellem nagyon,de csak azon a szerveren,ahol fél percenként engedélyezett.Elég lenne dzsip,oldalkocsis motorkerékpár.És 1-1 tank oldalanként.DE Foy és Kursk pályákon kötelező a tank és Italy-n is!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1542) Zsadi


Zsadi
őstag

Télleg jó ha így az kb 8-10 fő összejön, és osztja a hentet! :) Ma este lesz valami hasonló?
Nagyon fel tud húzni, amikor public a server, és a sok nagyarc csak úgy osztja azt észt, hogy így lama meg úgy lamphia, meg szar a mod, meg lagg, meg stb....
Csak egyre gyűröttebben ébredek.... :)

(#1543) LK válasza Zsadi (#1542) üzenetére


LK
addikt

Meg kell tanulni bannolni:) és a szervert elnevezni:[LamPH!a] beszólszbannolvaleszel war/funszerver-nek.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1544) [w] válasza LK (#1543) üzenetére


[w]
őstag

igen, az elnevezés nagyon találó! támogatom! :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1545) Robaj


Robaj
addikt

MC!!!!!
RG kérdezi, hogy van-e még rá gari, mer valszeg jobban jársz, ha visszaviszed:DDD
Du.-tán gyere msn, és megbeszéljük!

(#1546) LK válasza [w] (#1544) üzenetére


LK
addikt

Ez lesz a legrendezettebb szerver! A 13 adminból mindig lesz ott 1.Tegnap is ki lett vágva a Sleeper v. mi nevezetű.Én tk-ztam egyszer,mert azt hittem lagzik v. kilép Corp Z. Aztán visszaadta:) Tehát kérni elnézés [kép]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1547) Qorthral válasza LK (#1546) üzenetére


Qorthral
őstag

Többször is TK-zott ám...
És miután kiraktam visszajött, megkérdezte mért kickeltük, elmondtam hogy mert TK-zott, erre annyit válaszolt, hogy NA ÉS ???.
Na ezek az előzményei a 2 perces banjának is hála w-nek :))

A másik meg: Van annyi lámpás, hogy minden hülye beszólós/csítergyanús alakot kitegyünk. Ne rontsák el a szórakozásunkat és kész. Vagyunk elegen :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1548) [w] válasza Qorthral (#1547) üzenetére


[w]
őstag

igen, lassan már ti is biztos megszoktátok, hogy allergiás rohamot kapok a base-en való lövöldözéstől. :D erre meg csak egy végső megoldás van: kick/ban. :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1549) e=mc²


e=mc²
őstag

VD köszi a gamet!

Bővebben: link
10-10 Stalingradon
Bővebben: link
17-3 Pavlovon

demom:
Bővebben: link

Ambulimax Provider

(#1550) bLaCkDoGoNe válasza e=mc² (#1549) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem VB? Mindenesetre jó game volt, thx.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.