Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) LJoE válasza Ijk (#597) üzenetére


LJoE
senior tag

bizonyos szervereken van gránát cooking mod, tehát ez így ebben a formában nem igaz, de tény, hogy az nem lenne rossz

what the heck is tatyi :F (már gondolkodom rajta egy ideje, de akkora hülye vagyok, hogy nem bírok rájönni :D)

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#602) Robaj válasza LJoE (#601) üzenetére


Robaj
addikt

Sachel:D
Szacsi...:DDD
Tod, a hátitáska dinamittal, qrva nagyot robban

(#603) [w]


[w]
őstag

nos, megint összefutottunk brutal ''barátunkkal''... vele kapcsolatban 2 dolog van, ami roppantmód idegesít és meggyőz arról, hogy csíter, de nem a puhább fajtából:
ad 1. nem céloz, a találatai mégis mindig (95%-ban) halálpontosak
ad 2. kurva gyorsan emeli célzásra a fegyvereket (a csipa pl. fél sec alatt a szeménél van, nekem alig akarja odaemelni)

vettem fel demot is, majd felpakolom valahova.

szerk.:
ad 3. általában nagyon tudja (75-90%) ki van a fal túloldalán...

[Szerkesztve]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#604) LJoE válasza Robaj (#602) üzenetére


LJoE
senior tag

jáááájj hogy erre nem gondoltam :D
(na azt rohadtul utálom)

brutal szinte biztosan cheater, és tényleg elég jól csinálja (mert nem nyer túl feltűnően)
kéne az a demo, pakold fel valahova

no tessék hentelni bajtársak, én meg dolgozgatok tovább :((

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#605) [w] válasza LJoE (#604) üzenetére


[w]
őstag

brutaldemo: Bővebben: link
van benne egy wmeghal és egy mcmeghal epizód is, nekem nagyon tetszenek :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#606) e=mc² válasza Robaj (#602) üzenetére


e=mc²
őstag

Most néztem vissza W demoját és láttam kérdeztél és én nemválaszoltam. Bocsi :)
Viszont azt tudd, hogy ha te meghaltál, és én élek, akkor neki hiába írsz, nemlátja... és fordítva... holtak beszélgetését, csak a holtak látják, az élők pedig mindenkiét.

Ambulimax Provider

(#607) Chrom


Chrom
tag

Nah kezdünk behalni :F
Vagy mindenki nagyon elfoglalat?

(#608) [w] válasza e=mc² (#606) üzenetére


[w]
őstag

no, hát pont ezért kell a ventrihez MIKROFON is, ugye Robaj?! :D

tegnap egyébként a V&D-n osztott a ''haláltrió'' :DDD (Z, Robaj és jómagam közreműködésével), majd később Qorthralnak is sikerült csatlakoznia, egész jó meccsek voltak. az elején, a harbour-on eltöltött több mint 1 óra után kezdem azt érezni, hogy kurvára elegem van abból a pályából! :DDD

@Chrom: ha ma este neked jó, akkor én megint jövök aprítani!

cmdr PETER W. VOLKOV

(#609) LK válasza Chrom (#607) üzenetére


LK
addikt

Hétvége közeledtével,leginkább péntek délután már jobban fog menni a bolt!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#610) Robaj válasza [w] (#608) üzenetére


Robaj
addikt

Adatbázis hiba?:D
3x-ra írja ki:D Vmit fejlesztetek???

Egyébbként ma ráérek este, majd szóljatok, 6-ra ventrin leszek, írjátok oda, ha már vagytok

Miki majd lesz, amikó szónak, hogy mehetek a 6600GT-mé akkó majd veszek, 600Ft-é:DDD, az addig is 2-3 hét:D, a mikibe próbáltam fülhallgatót, elég fájdalmas lehetett:D Búgott mint állat:DDD Sry

(#611) LK válasza Robaj (#610) üzenetére


LK
addikt

Én is fülhallgatóba,meg hangfalra beszéltem először,mikrofon híján.:)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#612) [w] válasza Robaj (#610) üzenetére


[w]
őstag

adatbázishiba? mivan? nem értem :F

ok, ventrin találkozunk! :) nagyon jó gyakorlatnak tartom, amit eddig is csináltunk, hogy commentbe beírjuk melyik serveren vagyunk, ez maradhat ezután is. :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#613) Robaj válasza [w] (#612) üzenetére


Robaj
addikt

3x próbáltam már azt írni, de mindig kiírta, hogy adatbázishiba, próbáljam meg pár perc múlva...

(#614) Wolverine


Wolverine
félisten

Nyah, már működnek az üzenőprogijaim :D Ha valaki keres, megtalál...

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#615) e=mc²


e=mc²
őstag

Up az éjcakának ;]

Ambulimax Provider

(#616) LK válasza e=mc² (#615) üzenetére


LK
addikt

Bolondember vagy valamilyen Chimerás segíthetne feljutni a szerverükre.Mindig kiírja a szerver hogy piszkálom a pk3 fájlokat,és nem enged fel! Pedig múltkor még felengedett,és azóta csak a Mogadisu nevű pálya lett letöltve!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#621) LK válasza Kalandor (#617) üzenetére


LK
addikt

Köszi.Már tegnap is mentem volna egyet Bolondemberrel vállvetve gyakni.:)
Valami OBI pk3-ról beszél,de nem értem,mert ezt a pk3-at is erről a szerverről szedte le.Vagy mégsem? Obi nevű pk3 remélem csak 1db van a mainbe.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#623) [w]


[w]
őstag

vuhaa, ez jól megszaladt :D
egyébiránt bolondember nem egyenlő Kalandor? :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#624) LJoE


LJoE
senior tag

csak azt az obi-s pk3mat kell letörölni nálam is mindig (szerintem az obi s&d-ről szedi le)

Kalandor te mostanság nem is játszogatsz?
igen
bolondember = Kalandor

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#625) LK válasza LJoE (#624) üzenetére


LK
addikt

Köszi,akkor legközelebb megpróbálok én is feljutni a szerverre.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#628) LK válasza Kalandor (#627) üzenetére


LK
addikt

Köszi a törlést,szar ez a win98 itt a munkahelyemen.Meg a segítséget is.Tehát ami zavarja a szervert,aztat törlés.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#629) Robaj


Robaj
addikt

Na ma ki tud jönni?
W, Corp.Z és én ált. fenn vagyunk, de senki más, tennap LK láttalak, mé nem csatiztá?

(#630) LJoE válasza Robaj (#629) üzenetére


LJoE
senior tag

mer függők vagytok azér :D
ha nem megyek mz/x koncertre ma, akkor játszok én is egész éjjel (ez még bizonyos nőnemű lényektől, és egyéb emberkéktől erősen függő dolog)

hol szórakoztok újabban?
mer lehet, hogy kéne gyúrni s&d-re is kicsit (monnyuk Landor-on, ott Z szerint sok a láma :D)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#631) retros válasza LJoE (#630) üzenetére


retros
tag

nem csak ott vannak húdekezdők :)
Robaj mikor jársz Veszrémben? megdoblak egy mikrofonnal :)
jahjah..W-vel meg robajjal azért jó nyomtuk..és néha láttam ien ''egymástseggétisfogjuknecsakmennyünkelőreésznékű'' produkciót.. ezt kéne erőltetni sztem :C
bazz tegnap bekarmoltam ma meg másnaosság rlz ,de sztem legkésőbb 9kor bevethető leszek.

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#632) [w] válasza LJoE (#630) üzenetére


[w]
őstag

igen, én függő vagyok! :) huhh, most hogy kimondtam sokkal jobban érzem magam :DDD

szóval. mindig odamegyünk, ahova beférünk, de fixáljuk hogy ma Landor-on leszünk. szeretettel várok minden gyakni vágyó bajtársat! :)

ps.: kurva jó az aláírásod! :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#633) LK válasza Robaj (#629) üzenetére


LK
addikt

voltam csatin,de senki sem válaszolt.Aztán levágott a chimeráról,de most jó volt.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#634) LJoE válasza [w] (#632) üzenetére


LJoE
senior tag

anonim codisták klubja :D (ebből egyébként nem nagyon lehet kigyógyulni)
thx :D

meg még annyi, hogy kb este 8ig vagyok csak, aztán meg valamikor csak hajnalban (legalábbis a tudomány mai állása szerint)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#635) LK válasza LJoE (#634) üzenetére


LK
addikt

Mér? Informatikus bankár éjjeliőr vagy?:Y

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#636) Robaj válasza LK (#635) üzenetére


Robaj
addikt

Na nem jössz most LK? Q meg én már vagyunk, gyere ventri-re:D

(#637) LJoE válasza LK (#635) üzenetére


LJoE
senior tag

nemnem viszont néha éjszakás vagyok, mert van olyan, hogy éjjeli zárás és azt felügyelni kell, ha elszáll közbeavatkozni

most meg indulok bulizni :D majd hajnalban jövök, ha még lesztek és én sem leszek nagyon szétesve, akkor játszok kicsit

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#638) [w]


[w]
őstag

mai termés: Bővebben: link

köszönöm a közreműködést Corp.Z-nak, Robajnak és Qorthralnak! :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#639) LK válasza [w] (#638) üzenetére


LK
addikt

A ''szutykos'' klán jó volt tölteléknek! jók voltatok.Végre fel tudtam menni a chimerára.8-ból 4. helyen voltam,de lagzani kezdtem.Jók a pályák,de még nem ismertem ki a lehetőségeit.Sokat kell még itt játszani,hogy megszokjam a pályákat.Péntek v. szombat este 9-után ráérek,akkortól számíthattok rám.Ha halljátok hogy valaki csatizik a ventri szobára,akkor írjátok csatiba (akár előre beírhatjátok) a szerver nevét!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#641) [w] válasza LK (#639) üzenetére


[w]
őstag

azt hozzá kell tennem, hogy ez az abszolút végeredmény (tehát a legutolsó játéké), kb. 1,5-2 órányi carentan-ozás után. (szerintem volt ennél is jobb eredmény, csak azt lehet nem mentettem.) közben mindig cserélődtek a játékosok (szutyokék pl. csak a legvégén csatlakoztak, ez látszik is), csak mi maradtunk fixen. ennyi idő alatt egész jól betanultuk a pályát, egyre jobban sikerült ''csapatban'' együttmozognunk és kiismerni az ellenfél mozgását is.
ha minden pályán tudunk legalább ennyit gyakorolni és ezt minél több fővel, akkor rövid időn belül össze fogunk kovácsolódni. :)

a servernevet mindig ki szoktuk írni, ha nem is chat-re, de a nevünk mögött comment-ben ott szokott lenni (játékmód, servernév, cod/uo felépítésben).

szerk.: Robaj és Qorthral azért nincs a listán, mert éppen 1-2 körrel a vége előtt kiléptek, egyébként hasonlóan jól játszottak!

[Szerkesztve]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#642) LK válasza [w] (#641) üzenetére


LK
addikt

Jó,odafigyelek a commentre. Akkor P. v. Szo este 9 után? Én is már játszanék egyet úgy,hogy ott vagyok az elejétől.Maradjon ez a szerver szerintem egyenlőre.Lehet hogy lagzok 1x-2x,de akkor legfeljebb visszalépek!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#643) Robaj válasza LK (#642) üzenetére


Robaj
addikt

A szerver minden nap változik, me oda megyünk, ahova beférünk:D
Szal nézd meg a ventrin a kommentet, ott leszünk:D
Én pl. 6 után már ott leszek.

(#644) LK válasza Robaj (#643) üzenetére


LK
addikt

Oké! Remélem 9 után is lesz valaki!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#645) Kobe


Kobe
veterán

elnézést, multkor beígértem hogy beszállok de nem voltam gépközelbe (legalábbis saját gép közelébe)
ha mára van vmi kilátás, jelezzétek és teszem is fel cod ot...ha uo kellene jelezzétek, mert azt akkor be kell szereznem gyorsan ...
amugy lehet egyesk [InSyDeRz]Kobe ként találkoztak mán velem

(#646) [w] válasza LJoE (#634) üzenetére


[w]
őstag

megvan az új klánnév, ha kell valakinek viheti :D
alCOhoDics

cmdr PETER W. VOLKOV

(#647) LK válasza Kobe (#645) üzenetére


LK
addikt

Lásd aláírásom+egyenlőre sima cod,de retros,robaj kolléga és én azt is nyomjuk nagyon néha.A ventri címet meg majd ideírják a bajtársak.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#648) Kobe


Kobe
veterán

oké...délután felrakom a gamet meg a ventrit majd...meg egy eye sem árt :) csak majd vhogy jelezzétek melyik server

(#649) [w] válasza Kobe (#645) üzenetére


[w]
őstag

akkor te másik klánban vagy tag?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#650) Kobe válasza [w] (#649) üzenetére


Kobe
veterán

neeem...az insyderz 1 hub neve, ott verődtünk baráti társaságba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.