Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#202) LJoE válasza pet1983 (#192) üzenetére


LJoE
senior tag

Részemről eddig semmi gond nem volt a hozzáállásotokkal, kifejezetten szimpatikus a játékotok is. (meg mióta megláttam Maguska fotóját nem is mernék mást mondani :DD)

A lényeg, hogy:
Nem kell agyon aggódni a dolgot, Chrom elég ideges típus. (megvannak az ellenérzései a klánsággal szemben)
Ebből a lamph!a-ból én sem szeretnék klánt csinálni, tényleg csak ilyen funszekciónak indult, hogy valami összetartozás legyen.
Természetesen ha idő engedi játszunk veletek egy war-t, de tényleg tudnotok kell, hogy ez nem klán, úgyhogy szigorúan funwar az egész semmiféle statisztikai és egyéb következményeket nem akarunk, megkóstoljuk esetleg milyen így csapatban mozogni, ventriloval orditozni, és ennyi.
Remélem ti sem gondoltátok komolyabban :)

peace&love&happiness stuffz :DD

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#203) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Komolyan nem értem, minek kell ennyire túllihegni ezt a dolgot... És ha warozunk? Akkor mi van? Valakinek élet-halál kérdés ez a dolog? Szerintem ez csak egy játék:P. Nem értem, mért baj az, ha nyomunk egy war-t egy rendes klán ellen, max rommá vernek.

hey-ho-let's-go

(#204) Kriss válasza -=V3rthil=- (#203) üzenetére


Kriss
tag

ez egy jó gondoloat, nem az életünkért fogunk játszani.

(#205) LK


LK
addikt

Egyetértek Chrommal abban,hogy jó lenne az elején egy kis gyakorlás.De az is igaz,hogy ez egy olyan csapat ahol bárki bárhol játszhat.Én is ott fogok játszani,ahol hely lesz.Aki warozni akar,warozzon,aki nem nem.Én úgy érzem össze kell még szoknunk.Nekem mindegy mit játszok,csak jól akarom magam érezni kötöttségek nélkül.
Más.Ez a topic arra született,hogy ide írjuk a szerver címeket,nem arra,hogy mindenki kioktasson mindenkit.Ott van a bokszoljuk le topic! Rohadt unalmas.Meg lehet mindenkit érteni,de ez a topic nem arra született,hogy képernyőnyi magyarázatokkal legyen tele.Akinek baja van valakivel írja meg mailban,mert nem biztos hogy kíváncsiak vagyunk erre.A Lámák érdeke az hogy gyakoroljanak,mindenki érdeke meg hogy jót játsszunk.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#206) Chrom válasza LK (#205) üzenetére


Chrom
tag

Nah végre látom kezditek megérteni, mit is szeretnék.

Elnézést kérek mindenkitől akit megbántottam, az előző beírásommal.
Kicsit felhúzták tegnap az agyam, máshol, és itt adtam ki magamból.

Kalandor: tőled is elnézést kérek, de tényleg írták még ebben a topikban is, hogy:
klán-ként kezelnek minket, nem 1 ember írta...többen.
Csak azt szerettem volna megértetni, nehogy félreértésekbe keveredjünk, hogy egyenlőre ez nem KLÁN. Csak próbáljuk jólérezni magunkat, ha elrontottam valamit, ne haragudjatok, és Kalandor-tól még1x elnézést kérek.
Játszatok nyugodtan a chimeraclan-ellen.

(#207) LK válasza Chrom (#206) üzenetére


LK
addikt

Szóval az utolsó mondata azt akarja jelenteni,hogy nem szól bele ki ellen s mikor játszotok.:) Peace! (OFF:segítség kéne Bővebben: link

[Szerkesztve]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#208) Qorthral


Qorthral
őstag

Túlmisztifikáljátok ezt a dolgot szvsz...

Én arra lennék kíváncsi mért is ugrott ránk a Chimera ??? Mit vétettünk :) ?

Egy alakulóban lévő baráti PH!-s cod CSAPAT vagyunk, hangsúlyozom:

ALAKULÓBAN LÉVŐ és CSAPAT. Azaz még véletlenül sem klán.

Nem értem mi ez, vadászat? Vagy mért kell rögtön ellenünk wart játszani? Nincs másik klán akivel lehetne? Tuti nagy zakó lesz belőle, azzal meg csak a kedvünket veszitek el... Mért nem próbálunk meg előbb összeszokni, játszani?

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#209) LK válasza Qorthral (#208) üzenetére


LK
addikt

Részben egyetértek,de aki akar,menjen warozni! Én nem megyek és kész.Mindenki azt csinál amit akar.Mégegyszer megkérek mindenkit,hogy van egy bokszoljuk le topic is! Ez a topic szervercímek és időpontok egyeztetésére szolgál.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#210) [w] válasza LK (#209) üzenetére


[w]
őstag

és mikor lesz má neted? jáccunkmá-jáccunkmá, ''hriscsákmónikavagyok'' :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#216) LK válasza [w] (#210) üzenetére


LK
addikt

:)):)) Nemsokára.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#219) e=mc²


e=mc²
őstag

Dehogy akarjuk. Mind1.



FGC HQ serveren megtalálhattok...

Ambulimax Provider

(#221) LJoE válasza Kalandor (#220) üzenetére


LJoE
senior tag

igazad van
Ma este esetleg fogunk valamit alkotgatni? (ha másnem tdm-ni egy jót valamelyik serveren, vagy chimera-n hq-zni, ha Pet nem rágott már be ránk végképp)
Én este 6tól 10ig érek rá. Többiek?

jaj Kalandor lécci az előző hosszas kiborulásomat is töröld, mert elég bunkóra sikerült :) (akár ezt is, mert ez se szól semmiről)
most meg szépen számolok sokáig és megnyugszom (összejöttek a dolgok itt a melóban is)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#222) pet1983


pet1983
csendes tag

bocs skacok, nem akartam személyeskedni, de nagyon kiakadtom Chromeon, ha megbántottam akkor bocsánatot kérek tőle és mindenki mástól!!! azt viszont jó lenne tudnom, hogy akartok e warozni vagy nem, mert akkor nem szervezünk másikat. az egyik hsz-ben olvastam, hogy nekünk ''tapasztalatszerzésre'' vannak a warok, ez teljesen így is van, met most szeretnénk elindúlni egy kupában és nekünk is jó lenne minél többet gyakorolni, amit publicon sajna nagyon nehéz. álljatok ki ellenünk pls higyjétek el, hogy nem lesz lenézés, ha meg megvertek minket akkor gratulálunk! tegnap Máguska mondta, hogy Kriss nagyon jó és Zsadit már ismerjük:DD:DD
játszunk egy jót, aki nem akar nem jön

(#223) Notes


Notes
senior tag

Gőzöm sincs mi az a WAR meg TDM stb. csak szeretnék egy jót játszani a neten, akkor most hova kell menni és mikor? :)

Romanes eunt domus!

(#224) [w] válasza pet1983 (#222) üzenetére


[w]
őstag

nyugodj meg, biztosan van, aki akar majd war-t és az ott is lesz. aki meg nem, az remélhetőleg nem beszél többet a dologról. én speciel szeretnék menni, mert ki akarom próbálni magam - akármennyire is béna vagyok - és ebben szerintem nincs semmi rossz.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#225) LJoE válasza pet1983 (#222) üzenetére


LJoE
senior tag

akkor peace&love emberek :)
végre nyugalom van

Kriss és Zsadi tényleg ott vannak, szerintem Verthil és [w] is.
Chrom is jó, csak ne lenne ilyen idegbeteg :) (értsd meg, hogy senki nem akar kicseszni veled, semmi kötelezettséggel nem jár ez az egész, pont erre lesz ez jó, hogy aki ráér játszik, aki nem az nem, és semmi sértődés senki részéről; részemről átgondolva a dolgokat még örülök is, hogy tolhatok egy nem full public meccset is, azért az egész más, hogy nem mindenki rohangál fejetlenül (legalább az ellenfél nem :D)
én még bízom retros-ban, hogy esetleg jön
meg mindenki másban aki akar ofkóz
én is beszállnék, ha sikerül viszonylag pihentnek lennem, meg egy mikrofont szervácolni esetleg

ha netalántán véletlenül többen lennénk, lehetne olyat, hogy ember cserélgetés?
úgyis tényleg csak a gyakorlásról szólna ez az egész

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#226) pet1983


pet1983
csendes tag

ne ezt már szeretem:D:D [w]:TDM-et nagyon faszán toltad, amikor tegnap felnéztem arra a szerverre, ahol játszottatok! TDM-ről nekem nagyon megvan a véleményem, de kinek a papné kinek a paplan :). ha többen lesztek még szerintem 6v6-ra kitolhatjuk, de sajna a war szerveren max 12 palyer játszhat:( . a cserélgetést meg ti beszéljétek meg biztos, hogy nem fogunk beleszólni. jó kis funwar lesz, gyertek minél többen.

(#227) Notes válasza pet1983 (#226) üzenetére


Notes
senior tag

De hova? És mikor?:O

Romanes eunt domus!

(#228) Wolverine válasza Notes (#227) üzenetére


Wolverine
félisten

Csütörtök este 19 órától lesz egy funwar a Chimera ellen... Addig is meg (ha használod az All Seeing Eye-t) keress rá a [Lam[PH!]a] előtagra a névben, tutira kidob pár embert ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#229) [w] válasza Wolverine (#228) üzenetére


[w]
őstag

én már megyek is puffogtatok kicsit. a gyakorlás sosem árt :D
gőzöm sincs hova fogok beférni, aki rámtalál próbálkozzon csatlakozni!

cmdr PETER W. VOLKOV

(#230) Badb0y


Badb0y
addikt

Na mostmár a kedélyek lenyugodtak, akkor tényleg ez a totyik csak ipkről szoljon :)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#231) Chrom válasza [w] (#229) üzenetére


Chrom
tag

Hol vagy tesvérem, had menjek én is ... levezetem megint a sok idegeskedést.
Inkább játék közbe mint itt.

(#232) Qorthral válasza Badb0y (#230) üzenetére


Qorthral
őstag

Nekemis nekemis :C :C
Nem megyünk a tegnapi serverre, most összegyűlne 6-7-8 ember sztem !?!?

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#233) Chrom válasza Qorthral (#232) üzenetére


Chrom
tag

nah gooo

(#234) Qorthral válasza Chrom (#233) üzenetére


Qorthral
őstag

O.K.

Téged is kidobott?

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#235) Chrom válasza Qorthral (#234) üzenetére


Chrom
tag

váárjáá, hova is gondoltad?
mert nem vágom, ahova fölmentem, ott elég furcsa dolgokat csináltak.
repkedtek a levegőbe....:F
nah akkor hova?
szerintem menjünk föl valami tök üres TDM-serverre, majd jönnek oda többiek is

[Szerkesztve]

(#236) Qorthral válasza Chrom (#235) üzenetére


Qorthral
őstag

Oda mentem én is de helyből kaptam egy kicket ... Sztem nemkívánatosak vagyunk arrafele /pill.


Szerk. : Ok, keresek ilyet, szólok ha találtam.

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#237) Chrom válasza Qorthral (#236) üzenetére


Chrom
tag

195.228.155.33:28965

[Szerkesztve]

(#238) Qorthral válasza Chrom (#235) üzenetére


Qorthral
őstag

195.228.155.33:28965

HUNGARIAN FRAGFEST AREA

Gyere ide, és minden PH!-s jöjjön ide :)

Szerk. : Amit írtál az engem kidob, szal inkább ezt.

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#239) Kriss válasza Qorthral (#236) üzenetére


Kriss
tag

arra a szerverre, amit én adtam, csak akkor tudtok menni, ha beszélek elötte öcsémmel, mert azon ők is szoktak gyakorolni.
vagy majd holnapbeirom ide öcsém msn cimét, és akkor ti is le tudjátok vele beszélni.

ma nem otthonról vagyok, így nem megyek játszani.

(#240) Kriss válasza LJoE (#225) üzenetére


Kriss
tag

2k-ért kapsz bármelyikm számtechboltban mikrofont. (én is holnap veszek) :)

(#241) Wolverine válasza Kriss (#240) üzenetére


Wolverine
félisten

500-ért is, bár az olyan is... Mondjuk én a Zalmanhoz veszek majd egy hozzáillőt... ;)

mod: ez inkább OFF...

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#242) Qorthral


Qorthral
őstag

Ki merre jár?

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#243) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

Na mi a helyzet? megy a hentelés?? :F

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#244) Badb0y válasza ysoltee85 (#243) üzenetére


Badb0y
addikt

GYere menjünk vhova :)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#245) Badb0y válasza Wolverine (#241) üzenetére


Badb0y
addikt

Felvettelek MSNbe

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#246) ysoltee85 válasza Badb0y (#244) üzenetére


ysoltee85
aktív tag

Bocs Badboy, de eléggé belemerültem a weblapozásba igy sajna már amikor mentem volna, nem találtam senkit!! :(
Majd holnap (vagyis ma :F) este!! :D

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#247) LJoE válasza Kriss (#240) üzenetére


LJoE
senior tag

jah, de én ilyet Bővebben: link akarok
csak nem értem el őket tegnap telón

öcséddel beszéltem hentelés közben a szerver dologról, természetesen nem megyünk ha ott vannak, ez egyértelmű, és örülünk, hogy egyáltalán engeditek, hogy játsszunk rajta

jól tolják öcsédék, tetszett a játékstílusuk (bár a sok sznipázást rühellem)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#248) LK


LK
addikt

Végre már rend van. AKI WAROZNI MER,annak drukkolok:) OFF: Elvileg ma lesz normális netem,de minden nap ezt ígérik.Lehet hogy holnap benne leszek az újságokban mert lelövöm a internetes pasast.Börtönben van net? ON:
Na szóval az jó ha írtok szerver címeket,de az időpont kérdéses-ugye jól jár a hozzászólások órája-? Van 1-2 nagyon jó UO szerver is,vannak tippjeim.A BAS nagyon jó mód.A VPK szerveren kipróbálhatjátok,érdemes! És jó beszólások vannak magyarul!:)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#249) LJoE válasza LK (#248) üzenetére


LJoE
senior tag

jól jár az óra, elég aktuálisan szoktuk beírni, én játék közben szoktam, ha már fent vagyok a szerveren
viszont ha használsz msn-t akkor még gyorsabban kapsz infót

drukkolok a netedhez, hogy végre láthassuk mit tudsz

tegnap is rohadt jót henteltünk, ha hazaértem rakok fel néhány stat képet
(tdm-tünk, mert az pihentető)
VPK szerveren van ez a bombát elhelyeztem arra a kurva ágyúra meg ezek? mer azt rohattul utálom :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#250) [w] válasza LJoE (#249) üzenetére


[w]
őstag

közben? azt hogy? én nemtok alt-tabozni, ha már elindult a cod. mi a trükkje mester? :D

amúgy elég - sőt sokkal jobb -, ha a server címe helyett a nevét írjuk be, mert elvileg mindenki ASE-t használ, könnyebb a listából kikeresni.
nekem is teccett a tegnapi parti, várom a statokat! :D

cmdr PETER W. VOLKOV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.