Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Zsadi


Zsadi
őstag

Én is köszi a wart mind VB, mint LamPH!a-snak egyaránt!
Ismét egy jó kis tapasztalattal lettünk gazdagabbak!
Pavlov valami félelmetes volt, köpni-nyelni nem tudtunk, szerintem...de nem is gyakoroltuk ezt a pályát, mivel nem sokunk kedvence.
[w]-vel egyetértek a war alatti mellédumáról! Zavaró tud lenni a még aktív katona számára, nem egyszer ezért nem hallottam mit mond [w]! (mondjuk az eredményt nem befolyásolta :), de akkor is!) Légyszi erre figyeljünk oda!
Még mindig bennem van az ideg war alatt, szinte remeg a kezem... :)
Bosszantó, mert jó pár frag ezen bukott el, és akkor talán stalin meg lett volna...(pl. én részemről 2 win tuti bukta, amikor 1v1-ben maradtam, sorry!) Remélem majd idővel elmúlik.
Más hogy van ezzel?

(#1552) LJoE válasza Zsadi (#1551) üzenetére


LJoE
senior tag

dettó :DDD

(mikor ment stalin, mi Q-val közben a serverünkön bohóckodtunk valami hoc-osok? ellen
hát csúnyán osztottam őket rocket-en (18-3 vagy valami ilyesmi fragrate-m volt, még kezdtem is sajnálni, hogy nem játszok)
erre beszálltam pavlovon és szart nem értem, stalin végéről meg már ne is beszéljünk
az ugyan hozzátartozik, hogy lassú voltam tegnap, mert majd megpusztultam az álmosságtól, és a publicon azért voltam ilyen jó, mert a többiek is lassúak voltak, hagytak időt a célzásra
(marhára érződik a játékomon mikor fáradt/ideges vagyok, és legtöbbször közben nem is érzem csak a statomból látszik))

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1553) Qorthral


Qorthral
őstag

Nembaj srácok, nem a győzelem a fontos, hanem, hogy jól érezzük magunkat !
Mondjuk tegnap ez sem teljesült maradéktalanul érzésem szerint...

FIGYELEM!!! Unalmas és hosszú szöveg kövtekezik!!! :P

Kicsit összeszokottabban kéne megoldani ezeket a dolgokat, én nem tudom...
Mondtam tegnap JoE-nak is, de itt is hallatom a hangomat:
Muszáj lenne kicsit összerázódni:

- Szerintem túl sok a 15 ember ahhoz, hogy abból randomszerűen 6 warozzon.
Nézzétek meg, alig van klán, ahol 10 főnél több van... Meg lehetne csinálni akár azt is amit a VB, láttátok teegnap is ezt az A, B jelölést. És azt is láthattuk, hogy az egy szem B-s elég jól nyomta :) !

- Az ellenfél stílusától is függő mértékben de legalább egy embernek mindenképpen puskával kéne jönnie. Ez nem gond, ha van mc, de nem mindig van :D És a többiek közül a nagyrésze (pl én is) full béna puskával, a maraék pár ember meg so-so (gondolok itt főleg Krissre, Robajra, w-re). Szal az ilyen pavlov/brecourt, stb. (hadd ne soroljam tovább a kedvenc mapjaimat:DDD !) pályékon min 2-3 puskással kell menni... Komolyabb klánoknál általában úgy megy ez, hogy ha vki puskás, akkor az puskás. Ha csipás, csipás. Nem egyik körben ez másikban az. Már csak azért sem, mert általában nem is jók csak puskával mert azt gyakorolják.

- Ventri téma: Egyetértek, bár tudom, hogy részben én is fölöslegesen dumáltam 1x-2x, de majd moderálom magam a jövőben... Viszont nem én voltam a legrosszabb, pls az az 1-2 ember vegye magára a leírtakat, és csak azt tartsa fontosnak, hogy közölje az ellen helyét és idejét :D A többit magában tárgyalja.

- Következő pont: Mint tegnap is tapasztalhattátok, sztálinon elég jól ment nekünk, azért a 10-10 egy VB klán ellen nagyon szép eredmény. Épp ezért forszíroznám, hogy 1-2 estét csak arra fordítsunk, hogy azon a mapon gyakoroljunk, mert sok klán nem ismeri, mert sztem jó taktikával csúnyán megvernénk soksok csapatot és mert borzalmas, hogy azt látom néha, hogy némelyikünk azt sem tudja merre van a bomba... :D !!!

- A többi pályát pedig legalább úgy nagyjából ismerje mindenki, mert aki akkor látja először a mapot, annak nem sok babér terem.

- Végül: Úgy vélem, ha egyéni tudást nézünk, nem sokkal jobbak nálunk azok, akiktől ilyen csúnyán kikapunk. Épp ezért jó pályaismerettel és taktikával vmint ésszerű ventrizéssel nagyon szép fejlődést érhetnénk el!

Köszönöm azon kevesek figyelmét, akik eddig kibírták a hülyeségemet :)

Nyugalom, nyugalom, leülök magamtól :D !

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1554) LJoE válasza Qorthral (#1553) üzenetére


LJoE
senior tag

:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C
éljen Q, éljen Q, éljen Q
:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C
(éljek én is, mert képes voltam végig olvasni)

annyi kiegészítést tennék, hogy az egyszem B-s R3kram volt, aki a B-team leadere és múltkor a B-teamük vert rommá minket :D
(náluk a B team sem eccerű :) )

gyakorolni gyakorolni gyakorolni ennyi kell (meg aludnom nekem, mert 5 óra alvások után ekkora fos vagyok)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1555) Robaj válasza Qorthral (#1553) üzenetére


Robaj
addikt

Én végigolvastam:DD
Én magamra veszem a ventit, bocs, de a pingem teljesen kiidegelt:(
Máskor gomb nékül anyázok:DDD
Igazad van Q 2 csapat kéne.... A és B
Mindkettő warozik, ha vmelyikből hiányzik ember, másik adja, pl 6vs6 lenne, A -ból meg 4 ember van, B-ből 3, akkó összes A-s megy, meg 2 B-s......
Ez télleg jó ötlet:C, kár hogy már régen írták:DDD

(#1556) Robaj válasza LJoE (#1554) üzenetére


Robaj
addikt

De este azé leszel?:D

(#1557) Qorthral válasza Robaj (#1555) üzenetére


Qorthral
őstag

Igen, tényleg komolyan ketté kéne szedni. Sztem amúgy jóval szorosabb lenne a kapocs a két team között mint más ''dupla''klánoknál. Így pl könnyebben kezelhető lenne a ki játszik ki nem kérdés...

W; Zsadi; Bagya; LK; Ljoe; Qorthral; BlackDOG; Flashback; e=mc2; CelticPredator; Z; Kriss; Robaj + Chrom

Ez a 14 ember játszik viszonylag sűrűn S&D-t szerintem, van még néhány igen ritka arc, őket most nem soroltam fel.

Először is további véleményeket kérnék, hogy szerintetek is szükséges-e 2 teambe szedni!

Ötletem: Az A teambe azok kerüljenek, akik:

- Elég sokat játszanak, azaz heti 3-4-5 nap is képviseltetik magukat.
ÉS
- A 14 felsoroltból a jobbak között vannak (persze ezt ki dönti el... :) )
VAGY
- Jó puskások előnyben :) !!! (ilyen ugye nem sok van)

A két team neve pedig akár az alábbi két variáció bármelyike lehet, akár egyéb agyament szülemények :D

[Lam[PH!]a|A] ill. [Lam[PH!]a|B]
vagy
[Lam[PH!]A] ill. [Lam[PH!]B]

Értelemszerűen a vastagon szedett betűk a megkülönböztető jelek, és ezeket vmi egyezményes színnel kéne a névben kiemelni, lásd VB.

Szerk.: A második variációval persze elveszne a nick eredeti varázsa, a láma PH!,
de ezt edig sem ismerte fel senki... :DD
Jobbára Lam; Lampia; Lampa; Lama, Lamph vagy Lampha voltunk... :))

Másfelől sztem jópofa a 2. variácó.

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1558) LJoE válasza Robaj (#1556) üzenetére


LJoE
senior tag

jah majd talán-talán a függőség nem ereszt :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1559) LJoE válasza Qorthral (#1557) üzenetére


LJoE
senior tag

nekem egyik verzió sem nagyon tetszett :D

szerintem eccerübb lenne a PH! felirat színének variálása
pl A team monnyuk piros
B team monnyuk zöld
vagy akármilyen színek csak legyen meghatározva

így nem veszik el a jelentése a dolognak, nem fura az A B

a név színe sem ártana ha egységes lenne, mert múltkor úgy néztünk ki mint a roma karaván :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1560) süti5 válasza Robaj (#1555) üzenetére


süti5
őstag

A világért sem szólnék bele, de gondoljátok végig ezt az A meg B gárda dolgot....
Sok klán bukott már el ilyenen...
Nálunk is felmerült régebben, de nagyon elleneztem és nem bántam meg:)

(#1561) Robaj válasza süti5 (#1560) üzenetére


Robaj
addikt

Akkó mondjá má vmit!

Vagyunk most 25-en.
Tennap volt egy war 7vs7!!! és mi 9-en voltunk!!!!!!
Volt is belőle gond, ki jáccik, ki nem.........
Várjuk az ötleteket, me ez így elég gány!:O

Ljoe, a tiéd jobban teccik!:P
Ha leszünk elegen este egy lampha war?:D

(#1562) Qorthral válasza süti5 (#1560) üzenetére


Qorthral
őstag

De ti sosem voltatok 20-an... !!!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1563) Zsadi


Zsadi
őstag

Q: Ezek szerintem elméletben nagyon jó gondolatok!
De, nem tudom a valóságban ezt hogy oldjuk meg.
Kétségkívül, van 3-4 nagyon jó, + többi jó képességű játékosunk!
Az elosztás akkor mi alapján menne?
Lenne egy erős A, és egy gyengébb képességű B ?
Nem tudom én se, mi lenne a legjobb, de Quake klántag ismerőseimmel is volt már hasonló szitu, és sajna ott is ráment a barátság rovására az osztódás. Sértődöttség, cikizés, kivagyiság, bezzeg mi...stb....
Tudom, ez IQ kérdése is, meg nem ilyennek ismerlek Titeket, de az ember az ember...és zavaros most még ez, ilyen rövid idő után.
Még kell szerintem csomó idő a gyakorlásra, taktikokra, tudja ki kire számíthat feltétlenül.
Nem vagyok ellene, csak van egy kis ellenérzésem a dologgal kapcsolatban, de tényleg sokan lettünk.
Szerintem egyenlőre elég lenne az is, hogy adott war előtt kb egy órával előbb összejönne a társaság, és az adott forma alapján látnánk, kit lenne érdemes csatába küldeni. (Bár a LámPH!aláz sokunkat bénít :) )
Bocsi ha hosszú lettem, meg egy kicsit értetlen! :)

(#1564) Qorthral válasza Zsadi (#1563) üzenetére


Qorthral
őstag

Nemnem, igazad van!
Két azonosan erős csapatot nem sok értelme lenne összerakni, menne a vesztes warok után a bezzeg ha a legjobb csapattal játszunk... duma.
Én is félek kicsit a dologtól, de nézd inkább azt, hogy nem voltunk klán, és bárki, de tényleg bárki csatlakozhatott, aki regelt magának PH-n nevet...

Más klánoknál ez nem így van...

Sajna nem lehet rendesen szétosztani, ha nagyon szűkítek, akkor is 9 olyan ember marad, akiknek az egységét semmiképp nem szeretném megbontani...

De 25en sem lehetünk, vagy később kitudjahányan...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1565) [w]


[w]
őstag

Q, 90%-ban egyetértek az általad leírtakkal, de a külön csapatok ötletét nem tartom jónak. (ha mégis erre kényszerülnénk nagyon jól gondoljuk át!)

amiket a legfontosabbnak tartok:
- pályaismeret (a bombás megjegyzés különösen aktuális volt!)
- ventrin semmi mellépofázás (a tegnapitól úgy felment bennem a pumpa, hogy a pavlov felénél eccerűen kiléptem az előszobába, ott legalább a lövéseket hallottam...)
- támogató játék, ugyanis nem vagyunk abban a helyzetben, hogy bármelyikünk is megállná a helyét egyedül(!) a pályán, várjuk be egymást, hallgassunk a másikra, ne mártírkodjunk.

röviden tömören, mer kurva sok melóm van. :(((

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1566) Qorthral válasza [w] (#1565) üzenetére


Qorthral
őstag

''- támogató játék, ugyanis nem vagyunk abban a helyzetben, hogy bármelyikünk is megállná a helyét egyedül(!) a pályán, várjuk be egymást, hallgassunk a másikra, ne mártírkodjunk''

Ezzel nagyon egyet értek !!!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1567) Zsadi


Zsadi
őstag

Ja, és ha a vendéglátó csapat megkér (nem is egyszer), hogy fejezzük be a rohangálást az aknamezőn, és nyomjuk az F-t, akkor tegyünk már úgy lécci!!
Nem szeretném, ha hülyegyerek benyomást keltenénk ilyenekkel!
Na hegyibeszéd kikapcs!!!
Mindenkinek további szép napot! :)

(#1568) Zsadi


Zsadi
őstag

Most átnézegettem a VB-sek war történetét, és azt kell mondjam, annak fényében hogy mi milyen fiatal társaság vagyunk, nincs semmi szégyenkezni valónk!

(#1569) retros


retros
tag

nah..énis..

szal nemtom ezt most oly komolyan venni áám :)
kibasz*ttul nincs ötletem..lehet az alkohol megvilágosítana :P
az okosdokdást meghagyom nektek :D

jah és nemértek azzal egyet h egyedül nem lehet megoldani.. néha megy :DDD

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1570) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

húúha!!!
jól lemaradtam! amióta nem néztem be, volt egy pár hozzászólás! :D
megy még a hentelés?? van még aki nyomatja! már kiéheztem egy jó partyra, csak mostanában nem sok időm volt jáccani! :F

[Szerkesztve]

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#1571) Bagya válasza [w] (#1565) üzenetére


Bagya
csendes tag

Erőt egészséget

A két csapathoz most nem tudok hozzá szólni (és mint eléggé friss tag nem is akarok)

A másik, hogy w-nek teljesen igaza van a támogató játékban, sokszor előfordul, hogy a puskás/csipás egyedül marad akárhol a pályán, és nincs aki fedezze közelharc esetén, egy-egy géppisztolyos nem ártana néha ha maradna mellette, arra az esetre ha megkerülnék őket valamelyik irányból...(nekem legutóbbi waromon, firpo ellen volt jó párszor, h két PPSh-sal szemben álltam egy csipával és egy pisztollyal, elég kellemetlen érzés volt...:O )

Na most gyorsan hirtelen ennyit, mert dolog van, remélem vasárnap este már tudok egy kicsit menni játszani, mert kezd hiányozni...:

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#1572) retros válasza Bagya (#1571) üzenetére


retros
tag

énhiányzom vagy a játék? :)))

lassan hazamenek..kinek jó kinek nem :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1573) Zsadi válasza retros (#1572) üzenetére


Zsadi
őstag

Hiányzol Z, hiányzol Z! :)
Főleg a sörhangod!!!!
De komolyan, Te általában a munka miatt mindig este 9 után vagy bevethető, és harcra kész?? állapotban?

(#1574) Bagya válasza retros (#1572) üzenetére


Bagya
csendes tag

Hát...mostanában jól elkerültük egymást mindenhol, de jövő héten talán szabin leszek akkor ráérek jobban majd és véged

Persze a játék is hiányzik már, nem is tudom mikor volt utoljára ilyen, hogy két napig egy golyót se röpítettem senki fejébe :(

De majd vasárnap..addigra lehül a Gösserem is, és hadrafogható leszek teljesen (war-okat azonban kihagynám addig, míg nem működik a ventri, gáz hogy nem hallok senkit)

[Szerkesztve]

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#1575) LK


LK
addikt

Én ellenzem az A-B-t. Itt hárman-négyen kezdtük el a lamphazast.Már az elején megbeszéltük,hogy fun leszünk.Én nem fogok csak azért nem játszani,mert az A-ból vagy B-ből most éppen nincs senki itt.Ha valamelyik szekció warozik v. gyakorol akkor nem tudok játszani velük v. akár nem mehetek fel a szerverre? Retros,LJoE,Blackdog régen megegyeztünk,hogy ez egy laza társaság lesz.Kicsit már túl komolyan van véve. Én pl. ragaszkodok LJoE-hoz ,Zsadihoz ,Corp Z-hez,Robajhoz,W-hez és egyébként mindenkihez! (Nem vagyok meleg) Én úgy tanulok,hogy figyelek másokat.Ne akarja senki ezt elvenni tőlem.De ha esetleg mindenki úgy dönt,hogy legyen A-B akkor én egyikhez sem akarok tartozni.Én LamPH!a vagyok és kész.Hol ráérek hol nem.Nem akarok senkire sem számítani és azt akarom, hogy rám sem számítson senki 100%-ra.Én csak jól akarom magam érezni.Szóljatok,ha nem jól gondolom.:)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1576) ysoltee85 válasza LK (#1575) üzenetére


ysoltee85
aktív tag

ez szerintem igy van ahogy leirtad!
ehhez nem tudok mit hozzá füzni! :C
no comment! :D:D

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#1577) Misike válasza LK (#1575) üzenetére


Misike
tag

Funplayernek van felvétel?

(#1578) Wolverine válasza LK (#1575) üzenetére


Wolverine
félisten

Yahh... Én pl. csak céltáblának vagyok alkalmas, szal ha jövök lövöldözni, akkor egyszerűen szórakozni jövövk... (eleve úgy indult a dolog, hogy nem klán a [Lam[PH!]a]...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1579) süti5 válasza Robaj (#1561) üzenetére


süti5
őstag

Háát igen, kemény dolog ez.
Mi is funból indultunk, abszolút. Később is jöttek tagok, akik gyengébb képességűek voltak jóval, de ami a fontos volt, hogy jó legyen a hangulat, ventrire is felmentünk úgy, hogy nem játszunk stb. Ez viszont egy idő után feszültséget szül. Minek veszünk fel olyan embert, aki nem pro stb. Mindig vesztettünk, jöttek a viták. Nálunk annyiban volt egyszerű, hogy felvételi stopot mondtam, és nem vettünk fel senkit. Most sem veszünk fel. Ahol most tartunk, hogy jó játszani, mindenki fejlődik, egyre többet nyerünk, de pro klán SOHA NEM leszünk, legfeljebb erős közép.
Felmerült bennem is az A-B team, és meg lehetett volna oldani, de egy idő után szétbomlasztja a klánt. A legjobb, ha hasonló gondolkodású emberkék alapítanak klánt. Mi még mindig funból nyomjuk. Aki pro szinten akarja, elment másik klánba, ennyi. Én sem tudok éjjel-nappal játszani, így belátom, hogy nem leszek igazán pro soha:)
Ha pro-vá akarók válni alapítanak klánt, akkor jó, mert nem húzzák vissza egymást, képességekben sincs különbség, viszont közösségként nem biztos, hogy üzemel. Bárkinek lehet valami dolga - értsd bnő, család - ami miatt nem játzsik annyit, nem jön warra, akkor vele mi legyen. Nálunk ilyen simán elfér, van klántag, aki hetente egyszer jön fel. Most asszem:) 12-en vagyunk, ebből 8 aki többször jön fel, 4-en 5-en hatan mindig vagyunk, warozunk és kész. Ha gyengébb emberekkel állunk ki - mármint közülünk gyengék, szarom le, nem ez a lényeg, és még kihívás, hogy nekem még többet kell teljesítenem, meg annak, aki esetleg régebben nyomja. Nálatok nemtom mi lesz megoldás, de hosszabb távon ez nem működik:( Jönni akar warra, de már ki van a csapat, meg A és B, ilyen keret, squad meg anyámkínja... Nálunk most úgy van, hogy esténként negyedkilencig aki fent van, annak szervezek én vagy a Schneider wart, aztán ennyi. CB-be beregeltem magunkat egy éve, azóta is ott a nevünk:))

(#1580) Robaj válasza süti5 (#1579) üzenetére


Robaj
addikt

Csak nálunk meg az a gond, hogy pl. lett volna egy war 7vs7!!!(inkább 6,5), de voltunk 9-en, és ki maradjon ki. Nem akarok én sem 2 csapatot, de ez a mostani helyzet nem jó:(
Mindenkinek van igaza, de sajna ez így nem megy:(
Ill. megy, csak sértődés, rossz kedv lesz belőle.
Mi is csak fun-ból jáccunk:D Nem is leszünk soha pro, csak együtt nyomjuk.:DDD
Élvezzünk, viszont aki kimarad egy warból, me sokan vagyunk, az már nem:(
Szal vmi megoldás kéne...
Nem feltétlen 2 csapat, de vmi...

(#1581) Zsadi


Zsadi
őstag

Valaki most jön játszani, gyakorolni?

(#1582) [w] válasza Zsadi (#1581) üzenetére


[w]
őstag

ember, ilyenkor még van aki dolgozik! (ugye Joe? :D)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1583) Zsadi válasza [w] (#1582) üzenetére


Zsadi
őstag

Én mán letudtam Ember! :)

(#1584) Robaj válasza Zsadi (#1583) üzenetére


Robaj
addikt

Ember, émmeg még suliban szenvedek:O

(#1585) Zsadi


Zsadi
őstag

Akkor ez egy szerencsétlen probálkozás volt részemről!
Csak rossz nézni, ahogy pang a serverünk....
Tegnap este volt valami esemény?

(#1586) Robaj válasza Zsadi (#1585) üzenetére


Robaj
addikt

Na most mék haza, 5 perc és leszek:D

(#1587) Robaj


Robaj
addikt

Nah, már itthon is vok:DDD

(#1588) Qorthral válasza Robaj (#1580) üzenetére


Qorthral
őstag

Pontosan ez van... Egyetértek. Tudjátok az milyen szar tud lenni, ha pont Te maradsz ki mert a másik (egyébként nálad jóval kevesebbet és gyengébben játszó)
társad hamarabb írta, hogy igen? ...

LK : Tényleg funnak indult és szerintem az kell, hogy maradjon, mert a társaság marha jó, ami kialakult.

Azért írtam, hogy mindenki mondja el a véleményét a 2 csapatról, mert kíváncsi voltam ki hogyan gondolja. Látom, eléggé megosztott a csapat.

Akkor ne legyen két külön team oké, de találjunk megoldást. És aki annyira okoskodott, hogy ne legyen, az írja meg mit csináljunk a 25 fős ''klán''nal, mely lassan már 30 tagú lesz...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1589) LJoE válasza süti5 (#1579) üzenetére


LJoE
senior tag

jó ez az írásod és abszolút igaz

tényleg jó kis csapat gyűlt össze, viszont van egy úgymond kemény magunk akik sűrűbben játszanak

nem kéne nagyon komolyan vennünk, az A és B csapat ötlete így utánagondolva tényleg egy marhaság

első körben szűkíthető azokkal, akik fizetni fognak a warozási előjog

viszont én egy percig nem éreztem, hogy a múltkori 7v7 és 9en voltunk komoly feszültséget szült volna, hogy ki játszik
(elsősorban a ventri elb@szott használata volt a gáz)
én eleve nem akartam warozni, ott viszont ideges lettem, mikor Flashback szétfagyott, és nekiállta bizonygatni, hogy de most már jó lesz a netje, csak karbantartják
Bosati meg már egyfolytában irogatta, hogy sietnének, történjen valami végre
(ilyen szitukban nem kéne égetni magunkat, ha van csere álljon be, majd kap lehetőséget a másik is később)

viszont tudjuk azt nagyon jól, hogy kik vagyunk akik szinte mindig játszunk
és én tudom, hogy egy akárcsak vicc gyakwar alatt is kit akarok a hátam mögött tudni (aki nem gránátoz le, nem lő hátba, és még fedez is)

tehát ha megvan a viszonylag jól összeszokott társaság akkor az álljon ki warozni szerintem
(tudjuk a neveket kikről beszélek, hadd ne soroljam fel)

ki lehetne védeni valamennyire ezeket a szitukat azzal, hogy nem warozunk ilyen ad hoc módon, hanem legalább 1 nappal előre dumáljuk le, és kb látjuk, hogy ki jön és ki sem

egy kis intelligencia (most jobb szót hirtelen nem találok) kérdése, hogy nem akarom minden áron szinte ismeretlenek közé befúrni magam warozni, szerintem ezt az újonnan jövök meg is fogják érteni, legalábbis nagyon remélem

ha elég sokan vagyunk már, teszem azt 9en is, akkor meg érdemesebb inkább nem warozni menni, hanem házimeccsel ökörködni

bár most már vagyunk páran, akiket a war-ok (mégha fun is) izgalma érdekel, én is így vagyok ezzel, annak ellenére, hogy ilyenkor rendszeresen szarul játszom
(egész más hangulata van a dolognak, sőt más játékstílust is igényel, mint egy public s&d hentelés)

nah kb ennyi baromság gyűlt össze bennem nagy hirtelen, ha lesz még akkor írok

ma este a szokott helyen :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1590) [w] válasza LJoE (#1589) üzenetére


[w]
őstag

(félve írom le, de lehet nálunk is ideje lezárni a tagfelvételt? :F aki most csatlakozik az már aligha lesz képes megismerni az eddigi csapatot és alkalmazkodni hozzá. semmi hátsó gondolat, de én így látom.)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1591) Zsadi


Zsadi
őstag

Csatlakozom a LJoe véleményéhez, miszerint, ha lesz valalmi war, akkor min. 1 nappal előtte egyeztetni! Nem beleugrani egyből, ha ír valaki publicon! Magunk közt leosztjuk a szerepeket, ellenfelet feltérképezzük, gyakoroljuk kedvenc map, stb....
Vita, sértődés így legalábbis minimálisra csökkentve...Lamph!a háziwar meg úgy jön ahogy puffan, azokon is legalább olyan jól szoktam érezni magam, hanem jobban! :)
Elkövetkező 2-3 este sajnos hanyagolni vagyok kénytelen ezt a remek társaságot!
Mindenkinek jó játékot!


(#1592) LJoE válasza [w] (#1590) üzenetére


LJoE
senior tag

háttőjah van benn valami

valahogy az van, hogy senki nem gondolta, hogy ennyien összejövünk, főleg, hogy a ph!-zó cod-osok jó része komolyabb klánokban tag

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1593) retros válasza Zsadi (#1591) üzenetére


retros
tag

nembaj Zsadi bácsi ugyis unjuk már a pofád :D

nemtom ki hogy vette észre ,de pölö én Zsadival gyorsan megtaláltam a ''közös hangot'' gém közben... tegnap is rendzsresen ketten maradtunk hátra..meg ugye volt kéccer is 3vs3 :)

télleg gondolkodtatok a cb regen? sztem ugyis elöbb utóbb elkerülhetetlen..
ez a tagos dolog.... engem nemzavar h ki hordja a [Lam[PH!]a] elötagot... csak ha mondjuk bármien suttyó nímand elkezd valahol okoskodni azt véletlenül odakeveredünk az más szerverén azt mondják h '' néme he..a bunkó lámpiások e'' ..az má lehet zavarna..

ui.. mérkellett kitörölni LJoE beszólását??? :DDD végre egyszer őszinte volt :P

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1594) Qorthral


Qorthral
őstag

Na gyerekek, miután jól kitárgyaltuk, hogy túl sokan vagyunk és ez néha zavaró, ma este épp hogy kevesen voltunk :D
Egy 3v3 meccset játszottunk a >DoH< klán ellen, a vége 27 - 13 lett ide :))
(Harbor 13 -7 ; Stalingrad 14 - 6)

Statképek mindjárt LJoE-tól!!!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1595) LJoE


LJoE
senior tag

a teljességhez hozzátartozik, hogy Robaj irtó nagy pinggel nyomult, illetve Stalin-on egy körben kiesett az egyik ellenfél

nah a lényeg:
harbor
Bővebben: link
stalingrad
Bővebben: link
demó
Bővebben: link

egész szépen dolgoztunk így hárman csapatként

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1599) LK


LK
addikt

hahó most mi van?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1600) LK


LK
addikt

melyik topicban tisztogattok?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.