Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) LK válasza e=mc² (#850) üzenetére


LK
addikt

szió! nem lehetne sd-t hq-val tdm-mel keverni???

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#852) retros


retros
tag

nah..először is Robaj leborulok előtted...erre van időd mi?? de mikrofonra nincs 500 forintod :D:D:D

szívesen beszálok ez alap..nemgond..
Robaj a főnök ez egyértelmű..de ha mondjuk reggel 9kor másnaposan épp a szerverünkön egyedül bohóckodnék publicmanokkal..hadd nyúljak má bele h milyen map jöjjön meg h mien módban..sztem :)
a hangsúly a másnaposságon van :)))
jah és modokat majd sorra próbálgatni mert nem minden arany..
nah idő mire kiforr az tutti :)
bejelentkezel vagy nem jelentkezel...lebontalak :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#853) e=mc² válasza LK (#851) üzenetére


e=mc²
őstag

Server restartal lehet.

Ambulimax Provider

(#854) e=mc² válasza retros (#852) üzenetére


e=mc²
őstag

Amugy meg Robajnak ha ez bejön, összedobunk neki egy mikrofonra valót ;)

Ambulimax Provider

(#855) LJoE válasza e=mc² (#854) üzenetére


LJoE
senior tag

gyere mc játszani, war a nightfly ellen, de egy 5. kéne még minimum
vagy akárki jöjjön

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#856) e=mc²


e=mc²
őstag

Ismét egy szépet játszottunk:
Bővebben: link
Bővebben: link

Ambulimax Provider

(#857) Qorthral


Qorthral
őstag

Nahh ez is megvolt!

Saját pályánk: Stalingrad

Lam[PH!]a 11 : 9 Nightfly

:)) Hozzátenném hogy a 20 meccsből kb 6-ot 5en játszottunk a 6 ellen.

Az ő pályájuk: Carentan

Nightfly 16 : 4 Lam[PH!]a

Hát igen, ez felejthető volt ;)
Grat mindenkinek, és jóéjt !!!

(Majd jönnek a többiek és nyomják a statképeket meg demokat :)) )

Szerk.: Előttem jöttek... :D
Hozzáfűznivaló: A Carentanon teljesen egyenletesen teljesítettünk, egy kis taktikával szorosabb is lehetett volna. (Ld. vége fele)
A Stalingradon LJoE és mc nagyon jó volt, ők vittek minket.

Ennyi mára a komoly elemzésből ;)

Jahh és indítványozom, hogy a railyard legyen a köv waron a pályánk!
Mért? Mert csak ;) !!!

Na jóéjt, fáradok... (És még kell egy kicsit rajzolnom...)

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#858) Badb0y


Badb0y
addikt

Jó kis game volt GG.
Jó a stalingrad, mert arról fingunk sincs :)
Majd még játszunk.
Az a 6 inkább legyen 3 ;). De nem az a lényeg, hanem hogy jó game volt.

[Szerkesztve]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#859) bLaCkDoGoNe válasza Qorthral (#857) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Azért azt tegyük hozzá a történeti hűség kedvéért, hogy LK-nak el kellett sajnos mennie war közben, és ezért csökkentünk 5 főre.
Badboy, köszi mégeccer a lehetőséget :)

Nekünk pedig csak így tovább, kezd alakulni ez a púpos gyerek... :D

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#861) Robaj


Robaj
addikt

Grat, grat, grat!!!

Legközelebb ne akkó kezdjetek, mikó elmegyek oks?:DDD
8 körül :DDD

(#862) Robaj


Robaj
addikt

Na most kezdem el felmásolni 1 gigát:DDD
KB. 2 nap...:(

(#863) LK válasza bLaCkDoGoNe (#859) üzenetére


LK
addikt

Hát igen,ha sikerül játszani Carentanon,talán 1-2 pontot hozhatott volna hogy nem kevesebb a létszám:( Legközelebb akkor játszok,ha biztosan tudok végig maradni.Figyu gyerekek,ha erről a szar netről váltok HDSnetre,256/256-ra akkor stabil hanyas pingem lenne kb? És gondolom kevesebb lag lenne nem? Ez 25-30 kbyte/secnek felel meg kb?
Más... A waron kiismerhető volt a taktikájuk.Mindig ugyanott tanyáztak, snipereztek.Többet is le tudtam volna szedni a 3 kör alatt,de úgy lagzottam mint a szar.Rálőttem,aztán leszedtek.
Landoron egy hete elég jól ment,amikor NEM volt lagg! Már a tököm televan a laggal.De a szolgáltatómat csak lecserélni tudom.

[Szerkesztve]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#864) Robaj


Robaj
addikt

Na felraktam a szerver statját! Nincs buheráva, legújabb sisoft sandrával lett lemérva!!

Nézzétek meg, leesett az állam!!!! Vmi cache van benne az alaplapban (workstation alaplap) és optimalizálja a futó folyamatokat, vmint sok adat el sem jut memóig:DDD
Megveri a 2.4 GHz-es P4-et és opteront!

Bővebben: link

Zip fájl, benne 4 bmp kép, 350 kb

(#865) Qorthral válasza Robaj (#864) üzenetére


Qorthral
őstag

Ez elég komoly :C :C !!!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#866) LK válasza LK (#863) üzenetére


LK
addikt

863-ra up! JÓ lesz ez a szerver.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#867) bLaCkDoGoNe válasza LK (#863) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem gáz, ha menned kellett, akkor menned kellett.
Carentan azért eléggé az ő pályájuk volt, bár ott is kiismerhető volt a taktikájuk, de sajna csak a végére ismertük ki annyira, hogy hatékonyan tudjunk is ellene tenni valamit.
Mindenesetre ha lesz egy ilyen jó kis szerverünk, mint ami a statból látszik, akkor nincs más hátra, mint gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni.

256kbit/s maximálisan 32kbyte/s-t jelent. A pingre nem tudok semmit mondani, nekem 1024/128-as ADSL-em van, és itt olyan 20-30 körül szokott lenni a pingem (bár néha 10 körülre is lemegy). Persze ilyenkor nem megy semmi letöltés a háttérben, ahhoz már kevés lenne a 128-as upload.

Kalandor: Köszi a címjavítást, már szerettem volna kérni, csak mindig elfelejtettem. :B

Robaj: Jónak tűnik ez a vas. Hajrá-hajrá! A war pedig nem direkt lett így szervezve, csak így alakult. Mindenképpen számítunk Rád legközelebb! :) Rád is, LK! :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#868) Qorthral válasza LK (#863) üzenetére


Qorthral
őstag

Milyen neted van most? (Ha írtad már, sorry)

Szvsz ha csak a COD fog futni, egész tűrhető pinged lesz, de pontosan nem tudom. Tippre 60-70 körül, de lehet, hogy kevesebb. Az uploadod elég jó lesz :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#869) LK válasza Qorthral (#868) üzenetére


LK
addikt

Most olyan netem van,hogy van 8 Mbit/200 fő.WI-FI,antennás .De ugye nem netezik,letölt mindenki egyszerre.Az a baj,hogy a rendszer nem bírja az ingadozásokat kezelni ha sokan vannak fent.Egyéb problémák is vannak.És csak igérget a szolgáltató.Ez a hiba 18-22 óráig biztosan fennáll.Az a baj,hogy nincs leásva kábelen,mert akkor egyenlő részre lehetne osztani a sávszélt.És nem számítanának az időjárási viszonyok.A pingem volt 16-is de olyan 40-80 között van.De az igazi baj az,ha a rendszerben 20-an BCDC-znek,már összezavarodik a rendszer,és belassul,akár 1 percen belül is.Amikor rálövök valakire,nem hal meg.Ez a killkamból derül ki,hogy az ő szemszögéből nézve végig mellélövök,ő megfordul észrevesz,és leszed.Ez a baj.

A HDSnetnek megnéztem a topicját,és sokat szídják,hogy mindig szakad,indtabil.Ott lenne 5000.-/ 256/256.Kénytelen leszek megvárni,amíg 5000-ért is lesz net.Addig marad ez 4000-ért,a laggzás.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#870) Qorthral válasza LK (#869) üzenetére


Qorthral
őstag

Ja értem... ez gáz, mert sok az a 200 ember, még ha csak 40 van is egyszerre neten...

Vannak már 6-7 ezerért rendes ADSL csomagok (512/128), asszem...
Nálatok nem elérhetőek ezek?
Mindjárt csinálok egy szimulációt LK, lekorlátozom a netem 256/192 k-ra, es megnezem hogy megy a cod :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#871) LK válasza Qorthral (#870) üzenetére


LK
addikt

Köszi,hogy megnézed! A HDS-netről sem tudok semit,pl azt hogy sokszor szakad e a net? Erről talán kalandor tudna valamit mondani.
6900-ért bárhol vannak csomagok,csak nem tudom egy összegben kifizetni 1 évre a lóvét:)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#872) Flashback


Flashback
addikt

Van még 2 hely a csapatban? Van állandó szerver?

Bocs ha már elhangoztak az infók, de most nincs időm végigolvasni ennyi hsz-t

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#873) Qorthral válasza Flashback (#872) üzenetére


Qorthral
őstag

Szia!

Kialakulóban van egy jóó kis társaság, eddig kb 10en vagyunk, akik viszonylag sűrűn játszunk. Gyertek csak nyugodtan, éljen a [Lam[PH!]a] !!!

Robaj szerzett saját szervert a csapatnak (gigabit), az ára havi csak 2-3 k huf, amit 10-12 felé osztva nem egy nagy összeg :)) !

Épp a napokban indul majd, már alig várjuk :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#874) Flashback válasza Qorthral (#873) üzenetére


Flashback
addikt

Nah az jó lenne! Én kb még csak 2 hete játszok folyamatosan, bár a szervereken szinte mindíg benne vagyok az első 3-ban. Hála a több éves folyamatos CSnek :D

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#875) Zsadi válasza Flashback (#874) üzenetére


Zsadi
őstag

Én meg kb 2 hete nem jutottam CODközeli állapotba.
De ma már valszeg csatlakozok. :DD
Ventri nem változott ugye?

(#876) Flashback válasza Zsadi (#875) üzenetére


Flashback
addikt

Ventri? Ventrilo szerver??

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#877) Qorthral válasza Zsadi (#875) üzenetére


Qorthral
őstag

nem változott :)

Flash, gyere ma este gamelni !!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#878) Qorthral válasza LK (#871) üzenetére


Qorthral
őstag

megnéztem LK, de valahogy nem működött rendesen a limiter, mert 2-3 k-s le és feltöltéseket írt a codra... És ugyanúgy futott mint full sávon szal nem értem.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#879) bLaCkDoGoNe válasza Flashback (#876) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, #411-es hozzászólásban olvashatod a részleteket. Üdv a csapatban, katona! :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#880) LJoE válasza Zsadi (#875) üzenetére


LJoE
senior tag

helyes helyes maga szintén alapember :)

tegnapi war dolog nagyon szimpatikus volt
ismét csak az látszott, hogyha összeszoknánk, még akármi is lehetne belőlünk :)
elsősorban a kidolgozatlan taktika látszik a csapatunkon (rajtam meg a hülye rusholás, ami stalingradon bejött, mint Hurkapetinek is, de Carentanon nem mindig nyerő húzás), bár szerintem volt szép együttműködés (de ha nem ismerjük az ellenfelet az első pár kör úgyis csak tapogatózás)

Badboy-jal beszéltem a meccs után msn-en és gratulált a csapatnak, plussz lebeszéltük, hogy ilyet máskor is :)
(úgy tűnt nekik is tetszett a dolog, azt azért most már sikerül látni, hogy akárhogyis, de velünk nagyjából egykorú emberkékkel érdemes kezdeni, abból nem lesz anyázás)

ma este ismét tologassuk kicsit, mert jó lesz ez, alakulja magát a banda
(nekem egyre jobban tetszik az egész :D)

Robaj tényleg nem tudtunk mit csinálni, nem volt megdumálva előre, csak Badboy megkérdezte van-e kedvünk, és neki nem mondtunk nemet.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#881) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#880) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Egyértelmű, hogy ma is jáccunk, maga függő :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#882) [w] válasza LJoE (#880) üzenetére


[w]
őstag

számíthattok rám, én is leszek! :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#883) Robaj


Robaj
addikt

Me too.

A szerver:

Ma de óta tölti föl, 1-10k között csordogál, úgy néz ki legkésőbb csütörtök este mán fennlesz, ha minden ok:D

(#884) retros


retros
tag

én maradnék a B csapatnál ha lesz ilyen :)
töknemmegy az utobbi időben.:(((

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#885) Qorthral válasza retros (#884) üzenetére


Qorthral
őstag

Mert elhülyülöd :D :D !!! És szvsz így is A csapatos vagy simán.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#886) LK


LK
addikt

A call of duty.hu-n meg lehetne pislantani 1-2 modot.Ott rengeteg van.Vannak fun modok is!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#887) bLaCkDoGoNe válasza retros (#884) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Egy nagy túróst! :D
Önnek sajnos az A csapatban van bérelt helye, közvetlenül a seprűfrizurás nagydarab néger arc mellett :D. A minősítést kapott katona, fellebbezésnek pedig helye nincs! :D

Viccet félretéve Te is oszlopos tagja vagy kis csapatunknak, és sajnos nem helyezhetünk tartalékos állományba. Ha pedig így játszol akkor, amikor nem megy, duplán számítunk Rád, ha elkapod a fonalat :D.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#888) retros


retros
tag

najó..nagyduzzogva egypársörért :)
remélem 1-2 héten belül lesz 17''-os monitorom azt jobb lesz nekem is ..meg nektek is :D

..bár tegnap az a pisztollyal 1-3 ellen az teccett :) nincs meg vkinek demoban? fizetnék érte :D


Robaj ha megleszel vele és télleg működik ..jövök egy mikrofonnal :)
de télleg le a kalapppal Mr. 19 :)


[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#889) LJoE


LJoE
senior tag

hát rájuk találtam lol :)
amire számítottunk :)
a fórumuk az agykapacitásról sokat elárul :D
már majdnem 1 hónapja alakultak :D
(jah aki kb. 40 perce még játszott az érti miről beszélek, a többieknek mindegy)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#890) Badb0y válasza LK (#863) üzenetére


Badb0y
addikt

Egyik klántársam 128K-s nettel gamel, és néha még 10 alá is lemegy a pingje :)
Viszont nagyon ritkán szokott lagzani.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#891) [w] válasza LJoE (#889) üzenetére


[w]
őstag

má megin vóroztatok? :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#892) Zsadi válasza LJoE (#889) üzenetére


Zsadi
őstag

Linket tudnál dobni?
Kíváncsi lettem az agykapacitásukra. Bár sejthető. :))

Ha ők azok akiket találtam, akkor:

http://cyberwar.fw.hu/cw1/kepek.html

http://www1.freeweb.hu/cyberwar/cw1/xfinal/DSC01302.JPG

Nyertesek / 2. helyezettek: 3. kép

Ha nem ők azok, akkor sorry sorry sorry..... :U

(#893) Zsadi válasza Zsadi (#892) üzenetére


Zsadi
őstag

Bár ha 1 hónapja alakultak, akkor csak nem ők azok. Hülye vagyok...:O
így elnézést kérek a képen látható emberkéktől...és grat a helyezéshez...

(#894) Chrom válasza LJoE (#889) üzenetére


Chrom
tag

Hát kösz hogy beinvitáltatok tegnap!
De én nem nagyon vágtam már kómás fejjel, kinek miért volt ''nagy az arca''? :F
Én elvoltam, nem igazán figyeltem mit írogatnak, mert úgy nem tudok a játékra koncentrálni, főleg SnD-nél. Ha TDM van azon nem számít.
Megpróbálok sűrűbben jelen lenni, kár hogy a Nightfly-nál nem voltam.
Carentan-on kaptak volna tőlem rendesen. De stalingrad-on is. :D
De ezt tegnap láthattátok...és érezhettétek is :))

(#895) LK válasza Chrom (#894) üzenetére


LK
addikt

Lehet hogy én vagyok idióta,de 1-2 embertől majdnem mindig fejest keptam.Lehet hogy ennyire profik? A killkamben látszott hogy a fedezékből kihajolva egyből lő és pont fejen,ilyen többször is volt.És ilyet még nem láttam,hogy 30 méterről pontosan tudta hova kell dobni a gránátot.Legközelebb figyelek egy kicsit spectatorban is.

De lehet egy kicsit kezdek belefásulni,lehet hogy péntekig nem játszok.:). Súlyos,hogy minden nap fél 1-ig játszom.A feleségem már betegnek tart.Mondtam neki, hogy itt a többi beteggel együtt tartunk terápiás órákat.:) (Robaj lesz a főorvos:) )

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#896) Chrom válasza LK (#895) üzenetére


Chrom
tag

Hát mitnemondjak, nekem is gyanus lett valamelyik map-on, hogy pont alám esik a gránát folyamatosan, mikor teljesen fedezékbe voltam. Azt hiszem azon, amin már oltogatátok egymást.
Habár blackdog is a fejemre dobott 1-et :D pedig 1 csapatba voltunk :O
Jó hajnal 2-óra volt amikor abbahagytam én is :o

(#897) LK válasza Chrom (#896) üzenetére


LK
addikt

Mióta rendszeresen játszom,rengeteg baromarcút láttam.De mi legalább jót szórakozunk rajtuk.:).Gondolom sok kis pisis is van köztük akik isiből hazaérve 14-20-ig nyomják,mert ráérnek.Aztán persze cseten mindenki bátor.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#898) Zsadi


Zsadi
őstag

Hát igen.
Chaten mindenki nagy arc tud lenni.......
Tegnap már nálam is majdnem szakadt a cérna, de inkább csöndbe maradtam.
Nem éri meg. Önmagukat minősítik.......
Szegény LJoe is mit kapott az aknán fekvő gyerek miatt....:))
Szokni kell ezt a SD-t nagyon.... vagy csak túl sokat HQ-ztam?

(#899) Chrom válasza Zsadi (#898) üzenetére


Chrom
tag

Hallod, most a képek amit belinkeltél, az Őket ábrázolja, vagy kiket?
Mert ha még is jót linkeltél be, akkor sajnos ezek most élőbe is kikapnak..:(((
Ugyanis, ezek a képek itt készültek Gödöllőn, ha jól látom.
És a kispisisek közül is párról, tudom, hogy ide valósi.. :((

Ha rámegyek a képre, akkor valami ''4S klánt'' ír.

[Szerkesztve]

(#900) Robaj


Robaj
addikt

Engem mindig kihagytok, me menni ke agyikoba 22:30-korul:(
Pedig nem is jaccok sokat, ugy 8-tol addig...:D
Ha war lesz, akko legyen ma 9 korul max oks?:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.