Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Kobe


Kobe
veterán

nah visszatérek kisebb szünet után és aszondom : kill em all :)

(#1452) Robaj


Robaj
addikt

Aki akar fizetni, ill. akar jelszót az rcon-hoz:D, az jelezze nekem a robaj@freemail.hu címre, a tárgy ''szerver'' legyen, a szöveg pedig a PH-s/COD-os nick!!!!!!!!

(#1453) retros válasza Robaj (#1452) üzenetére


retros
tag

n még emilt se tok írni bakker..majd msnben oks kutyuli? :))

estefele volt gyakvar...
Bővebben: link

az eredmény nem tükrözi ,de Q is haszns tagja volt a csapatnak és a végén bele is jött áám :)

[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1454) Zsadi válasza retros (#1453) üzenetére


Zsadi
őstag

Kár hogy Harbor-ról nincs.....
Ellenfél! Nállatok nem készült???? :)

(#1455) Qorthral válasza retros (#1453) üzenetére


Qorthral
őstag

Te aljas Z :D

Egyszerűen rühellem azt a mapot... :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1456) Qorthral


Qorthral
őstag

Zsadival megin jót puskáztunk, most a powcampen :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1457) Bagya


Bagya
csendes tag

Bánom, hogy lemaradtam a ma estéről (is), de nem sikerült kirugdalni a vendégeket fél kettő előtt :(

Na majd kedd éjjel..akkor nem lesz kegyelem, remélem azért holnap napközben kicsit nagyobb lesz a forgalom a szerveren mint most vasárnap volt.

Egyébként Z ha egyszer elkapja a fonalat, akkor meg sajnos nehezen megállítható csak..látszik a statisztikán is. (Jó tanítvány volt:D )

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#1458) Zsadi válasza Bagya (#1457) üzenetére


Zsadi
őstag

Ja, és ha lelövöd előle az ellent, akkor meg fel van háborodva! :)
Ugye Z, Te kis fragmániás.... :DD

(#1459) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Éljen az áramszünet... :(((

Bocsi srácok, de most már nem megyek vissza. Köszi a gyakwart, bejött a dolog, csak a technika kiszúrt velem. Legközelebb remélem részemről jobban sikerül a dolog.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1460) retros


retros
tag

nah ma is volt egy kis gyakocska..

ez volt az egyikcsapat mapja:
Bővebben: link

ez meg a másiké:
Bővebben: link

hogy melyik melyikönké az sztem mindegy... :)
ma Zsadira jácottunk mert nagyon ment neki :))

LJoE várunk vissza áám :))

[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1461) Zsadi válasza retros (#1460) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi fiúk a gyakwart!
Mind a 2 link ua... :)

(#1462) retros válasza Zsadi (#1461) üzenetére


retros
tag

nemgondolod h beteszem azt ahol jóvoltál? :DDD
nah javítva...
Bővebben: link

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1463) Zsadi


Zsadi
őstag

www.callofduty.hu
Call of Duty 2 KépGaléria - Szééép!
Z: lábnyom nuku....

Tegnap ugye, az .:5-0:. klán war-igényt jelentett be
A www.callofduty.hu Fórum/Rohadt szemét csíterek topicban Totyip4pa
leírja tapasztalatait:
Tegnap gyakoztunk a .:5-0:. klán ellen. Én ugy tudtam nem olyan hűdejók. 4v4nél indult majd 3v3 lett depotra. Én ''Az'' néven spec-ben voltam és figyeltem őket. Nem sugtam a társaimnak csak annyit mondtam hogy megsebezte -e vagy sem. Épp nézem muld3rt amikor 850esre felturbozza a saját pingjét és ugy megy előre. Ez nemtom milyen hack(ha az) de az ember 20 mp alatt nem tölt le semmit játék közben h 850es pingje van. Szal az a furcsa h totál laggolt és ment előre guggolva.
Majd később nyomul sten-el mint vmi idióta, raktár mögött van ahol ott az a másik tető német kezdő felé. Mielőtt odament 1 pillanatra villant meg a fritz bokája de ő végig figyelte hogy hol van majd megölte. Szal simán átlátott a kis tetőn.
Majdnem elfelejtettem....az uccsó körben a bombát 5-6sec alatt szedte le....
Nem tudom igaz-e ez, de így nem érdemes warozni ellenük.....szerintem....



[Szerkesztve]

(#1464) retros


retros
tag

néztem a CoD 2 képeket....
egy-két hete mikor csak a pcworld-ös újságskíneket mutogatták.. sokan azt mndták h fake
hát tessék ;]

olvastam h a fejlesztők akarnak egy német oldali küldetés sorozatot is..de a kiadó meg nem :((

pedig ha végre egyvalaki bemerné vállalni..sztem robbantana :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1465) LJoE válasza Zsadi (#1463) üzenetére


LJoE
senior tag

húúú isszák meg elvtársak ez nagyon kemény leszen!
(remélem nem kell új gépet vennem)

jelentem visszatértem BP-re, részemről jöhetamehet

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1466) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Nincs meg valakinek elsö warom eredménye (Q váltott sztálingrádon)?:F

(#1467) Badb0y


Badb0y
addikt

Jobbra fel :)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#1468) Wolverine


Wolverine
félisten

Végre minden hardver működik a gépben :D Szal előbb-utóbb újra jövök bénázni... :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1469) Zsadi


Zsadi
őstag

A tegnapi firpo-s fun-ról dobda fel valaki statot,vagy elküldené a mail-emre?
Demot vett valaki?

(#1470) süti5 válasza Zsadi (#1469) üzenetére


süti5
őstag

Nem tudom vett-e valaki demot, de szívesen küldenénk, komolyan. Néha unalmas már ez a kevláring, ejj de nehezen halsz, meg hasonló szövegek, biztos vicces, de egy idő után nem:(
Az, hogy kikaptok, nem jelenti azt, hogy a másik csítel... Néha én is mentem és több körön keresztül fejbelőtt valaki az elején, de nem kezdtem el szövegelni... Mi is iszonyú sok vereséget szenvedtünk, és néha elkezdett egy némelyikünk csíterezni, de az esetek 99%-ában nem volt igaz. Rayent szoktátok emlegetni. Tegnap esti waron pl. nem volt formában, kb. 5 fraget csinált egyik mapen, így jött össze.
A legdurvább az az volt, mikor a publicotokra mentünk szóarakozni, aztán, mivel első helyen álltunk, jött megint a rayen-szöveg a kevlár meg de nehezen halsz... Megjegyzem az a ti szerveretek volt, de rayen biztos ott is próbálkozik, és írogatja a dolgait meg csítel jobbra balra...

(#1471) Zsadi válasza süti5 (#1470) üzenetére


Zsadi
őstag

Nem csít miatt érdekel a demo süti5!
Csak gyűjtögetem a [Lam[PH!]a]-s dolgokat, és elemezgetem!
Stat,demo,pics stb....


[Szerkesztve]

(#1472) Robaj


Robaj
addikt

Na hellosztok!
Hétfőn de volt egy áramszünet, mire a router újraindult alapértékekkel, melyben nem vok benne, így nem volt netem!!! De ma már lesz!!!
Remélem lesztek este!!!

Mi történt ezalatt a 2 nap alatt?
Szerver megy? Olvastam a topicot, láttam volt war is a firpo ellen, eredménye???

(#1473) Zsadi válasza Robaj (#1472) üzenetére


Zsadi
őstag

Szeva földim!
Ovassá vissza! :)
Nem történt semmi különös, a server okésan müxik,csináltunk házi-gyakvárakat, firpotól kikaptunk, de nemnagyon, LJoe körhintaiszonyát megtárgyaltuk (nem vidámparkos hanem játszóteres! :) ) ...tömören ennyi!
Jah, és máskor jobb indokkal gyere, méghogy router.... tuti hogy beájultál....:DD





[Szerkesztve]

(#1474) [w] válasza Zsadi (#1473) üzenetére


[w]
őstag

tömören ennyi, de főleg a körhitaiszony! :DDD ez nagyon ottvan!

Robaj-mester: magától a nép várja azokat a bizonyos számokat (illetve az erre jogosultak a megváltó kulcsszót) :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1476) Robaj válasza Kalandor (#1475) üzenetére


Robaj
addikt

Volt már, hogy átváltottunk HQ-ra:DDD Gondoltunk is ám rád!!!:D

(#1478) Predator...


Predator...
tag

Hali mindenki!!
Nah Robaj mikor fizessek a server-ért és hogyan???
Lessz ma vmi mert ventri-t nemtom nézni suliban vagyok...
Ugyhogy üdv innen a Szterényiből:D

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#1479) LK válasza Robaj (#1476) üzenetére


LK
addikt

Most akkor fixáljuk le hanyan vagyunk? írok mailt,a megbeszélt címre!!!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1480) LK


LK
addikt

ROBAJ!!! Ment mail!!!

Gyerekek! Múltkor nem voltatok a szerverünkön,és elmentem UO-zni publicra,meg sokfelé.De szar érzés volt így játszani!!! Már kezdem megszokni,hogy összejátszunk,védjük egymás hátát és utasítást is lehet kapni fejhallgatón.Össze sem hasonlítható ez a publicos lámázással.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1481) LJoE válasza süti5 (#1470) üzenetére


LJoE
senior tag

jójó ezt akkor zárjuk le, biztos valami büdös lag játszik bele
ami nem hagy nyugodni, hogy másoknál még nem nagyon tapasztaltam ilyet
a legkevésbé sem bírom elképzelni, hogy cheat-elnétek
mégis nagyon rossz szájíze volt többünknek (nem a vereség miatt)

de sunshine&happiness, peace&love meg ilyenek
(aztán majd még vagy játszunk vagy nem :D ez már nem rajtam múlik, de részemről többet nem mondok ilyeneket ígérem, tényleg nem vicces már :) )
(azt viszont még hozzáfűzném, hogy én mindig akkor kezdek el valakit piszkálni, ha nem jön össze ellene többször valami, nem az érdekel, hogy hányadik helyen áll, lehet szar a statja is)


többieknek: a körhintaiszonyomról meg kéretik leszállni!!!! még tériszonyom is van :P meg tömegiszonyom, meg úgy egyáltalán mindentől undorodom

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1482) Robaj


Robaj
addikt

Eddig ők jelezték, hogy akarnak fizetni (rajtam kívül:D):

W
Zsadi
Bagya
LK
Ljoe
Qorthral
BlackDOG
Flashback
(E-mail sorrenben:DDD)!!!!
Még régebben mondták, de nem erősítették meg:

Kalandor, Z, mc2

Tehát eddig:

9-en vagyunk, de még jön 3 (elvileg:D)
5000/12=416.66 (417 FT)

Szal még várom az e-mail-eket:
robaj@freemail.hu
A levél
Tárgya: szerver
Tartalma: a te nick neved a PH-n, vagy szerveren:D

A szerződést holnap írom alá!!!
Szal jövő héten be kell fizetni!
Aki hétfőig nem jelez, nem kap jelszót!!!:DDD
A jelszavakat majd e-mailben küldöm el!
+ a legfontosabb rcon parancsokat (játékmód, kick, pálya...)

(#1483) LK válasza Robaj (#1482) üzenetére


LK
addikt

Helyes! Teljesen egyetértek.A mail már elment.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1484) [w] válasza LJoE (#1481) üzenetére


[w]
őstag

ha ez a ''mindentől undorodom'' a sörre is vonatkozik, akkor te beteg vagy, menj orvoshoz és kezeltesd magad!!! :DDD

firpo-hoz még annyit, hogy ha nálunk van türelme a már megpurcant tagoknak (is), illetve van bennük némi tisztelet, akkor megvárják a war végét és urambocsá' még egy ''thx, bye''-t is bevernek, nem csak úgy elhúzzák a csíkot. ez valszeg nem kevlár inkább csak korrektség (iq) kérdése. :U

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1485) LK válasza Robaj (#1482) üzenetére


LK
addikt

Libria és Beerwolf? Ők is jöttek néha gamézni.Nem szállnak be?
Más...Kalandor beszállási kedvét nagyban előmozdítaná szerintem az,hogy néha HQ-znánk is:)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1486) Robaj válasza LK (#1485) üzenetére


Robaj
addikt

HQ lehet, ha fizet, kap jelszót, amivel átmehet HQ-ba!:DDD
Amúgy volt mikor átmentünk HQ-ba, mert s&d-t már untuk:DD
Ha libra és sör ír mail-t, hogy fizet, akkor ők is benne lehetnek:D

(#1487) [w]


[w]
őstag

nah, eldöntöttem. délután - a kedves bajtársak nagy örömére - veszek még ramot a masinámba! egyéb ötlet, javaslat, egy kávét esetleg? :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1488) Robaj válasza [w] (#1487) üzenetére


Robaj
addikt

:C

[Szerkesztve]

(#1489) LK válasza Robaj (#1488) üzenetére


LK
addikt

:C
Vigyázz,nehogy bannoljanak emiatt a modik! Kár lenne érted:)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1490) Wolverine válasza LK (#1489) üzenetére


Wolverine
félisten

Úgy nézem, Kalandor (vagy valaki, aki erre járt) megoldotta ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1491) LK válasza Wolverine (#1490) üzenetére


LK
addikt

Te is beszállsz a szerveresdibe? Ha akarsz saját szerverbe beszállni,akkor Robajnál jelentkezz mailban!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1492) [w]


[w]
őstag

vazz, ekkora tapsvihart még a részegen előadott gigasztár-produkcióim után se kapok, erre kimoderálják... :DDD

este reszkessen mindenki, mert úgy fogok tölteni, hogy lekungfuzom a mátrixot is! :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1494) LK válasza Kalandor (#1493) üzenetére


LK
addikt

Kalandor beszállsz? Mármint a szerveresdibe.Azt mondják itt nekem,hogy át lehet tenni hq-ra is bármikor.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1495) LJoE válasza LK (#1494) üzenetére


LJoE
senior tag

persze, és akkor kitör a háború, hogy hq vagy s&d :D szép lesz :)
viszont ha összejön a hq-s team az megint csúnya lesz, lassan elgondolkodhatunk egy második serveren... :D

egyébként én Kalandoron kívül nagy HQ-sokról nem tudok, tessék kijavítani ha tévednék (még talán Predator, megmeg esetleg e=mc2 :F)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1496) Robaj válasza LJoE (#1495) üzenetére


Robaj
addikt

Énisénis...:D
Utáltam s&d-t, főleg TDM, meg uo-s CTF, meg HQ, de mióta klán vagyunk, azóta már nem is jáccok más módban!:D

De kalandor, olyan szép volt:DDD

(#1497) [w] válasza Robaj (#1496) üzenetére


[w]
őstag

én is így voltam az sd-vel, de rájöttem miért nem szerettem: sd-t egyszerűen képtelenség (és tulajdonképpen értelmetlen is) csapatmunka nélkül játszani. ehhez meg ugye kell vmilyen kommunikációs csatorna - a ventri.
mivel kiderült, hogy ez a ventri (szó szerint) oltári jó buli, egyből beleszerettem az sd-be. :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1498) LK válasza LJoE (#1495) üzenetére


LK
addikt

Szerintem meg lehetne beszélni,hogy s and d de néha áttesszük HQ-ra,ha nincs kilátásba semmi war.Nem fenyeget az a veszély szerintem,hogy külön sd és külön hq szekcio legyen.:). Azért lassan kiderül,hogy 4-5 ember néha hq-zna is.Csak nagy ritkán,ha beleegyezel:) Not war, make love!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1499) bLaCkDoGoNe válasza [w] (#1487) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Vegyél az enyémbe is! ;)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1500) bLaCkDoGoNe válasza [w] (#1484) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én nem szeretem a sört... az orvos azt mondta, hogy erre nincs orvosság ;]

A körhintát viszont de... :) A többiben csatlakozom LJoE-hoz, utálok mindent :D

HQ kérdés: szerintem meg lehetne oldani úgy a dolgot, hogy hetente kijelölünk 1-2 napot, amikor HQ módban megy a szerver. Ezzel fel lehet mérni azt is, hogy mekkora igény van erre a játékmódra, és az ''SD vagy HQ'' kezdetű vitákat is el lehetne kerülni. (Mondjuk ekkor bejöhet egy ''Kedd vagy szerda'' kezdetű vita :D)

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.