Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) LJoE


LJoE
senior tag

ezt nehéz megérteni egyeseknek, hogy a stat egy kurvára másodlagos dolog, meg hogy ki hányszor halt meg
(lehet, hogy úgy nyerünk köröket, hogy valaki a kör elején lekaszál egy kulcsfigurát, max belehal, de az legalább ki van iktatva, utána meg még szóban segíti a csapatot, hogy ki hol merre)

ma nekiállunk gyakorolni a meccs előtt, és aki úgy érzi, hogy megy neki, az játszik
(meg fogunk tudni egyezni szerintem)

beszéltem .:|RH|:.[$]zbul[!]-val az ő serverükön lesz a meccs 20:00-kor
a mapválasztás nagyon nagy eséllyel az eddig megbeszéltek szerint

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1852) Robaj válasza LJoE (#1851) üzenetére


Robaj
addikt

Úgy okés, ha min 1 valakit megöl:DDD
Azza nincs is gond, csak pl. nekem powcamp olyan lenne, hogy ölés nélkül meghalnék........

Azé mondtam, csak visszahúznám a csapatot.....

(#1853) LJoE


LJoE
senior tag

sajnálom, hogy így alakult a mai war :(
(aki nem tudná 21-19 az .:|RH|:. javára)

van néhány szálka, amit legközelebb érdemes figyelni
többet nem engedünk ilyennek, hogy az ő szerverükön játszunk, és akkor még ők választják meg, hogy kinek a pályáján kezdjük,
ez olyan vitát szült, amitől már az elején idegbe vágtam magam, és mások is

ennek ellenére nem lehet ok óvásra, vagy bármire, egyszerűen jobbak voltak, el kell, hogy ismerjük
(egyáltalán nem gyengék, sőt a mostani játékuk alapján erősebbnek mondanám őket a [CHIMERA]-nál)

köszönöm a csapatnak a kiváló harcot, jók voltunk, lesz ez még sokkal jobb is
kár, hogy most csak ennyire futotta

jelenleg visszagondolva a hülyeségeimre, sajnos meg lehetett volna, elnézést érte
tudom, hogy ez csak egy játék, tudom, hogy veszteni tudni kell, de jelen pillanatban kicsit szomorú vagyok, és mérges magamra :(

köszi a kitartást srácok, nem adjuk fel soha
ott van még a [CHIMERA], esetleg elkaphatjuk őket

[Lam[PH!]a] POWA!!! (még ha ez most nem is túl meggyőzően jön belőlem)
azért látszik, hogy elindultunk egy úton, ahonnan még bőven fejlődhetünk, és gyakorlás, sok együttjátszás kérdése az egész

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1854) LJoE


LJoE
senior tag

nah kezdek elnyugodni

statképek:
Bővebben: link
Bővebben: link


kis vígasz a sebeink nyalogatásához, hogy közvetlenül utánunk az
.:|RH|:. 5v5-ben 26-14-re elkalapálta a TwT-t (ugye nem kell őket bemutatnom, úgy gázoltak át rajtunk anno, hogy köpni-nyelni nem tudtunk)
(nekem kicsit könnyített ez a lelkemen, meg a beszélgetés Szbuli-val utána)

na jócakát!
talán holnap találkozunk...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1855) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#1853) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az eredmény olyan-amilyen... emlékezz, honnan indultunk. Ahhoz képest ez egy nagyon jó eredmény, és bizony ez még csak a kezdet. Lesz még egy csomó meccs, egy csomó kupa, sok-sok frag és halál, sok szomorúság és idegeskedés, de a lényeg mindig ez kell, hogy legyen: szórakozás.

Tudom, aminek tétje van, arra az ember sajnos rágörcsöl; ez szinte elkerülhetetlen. Én mégis úgy gondolom, hogy fogjuk ezt fel sportként: helytálltatuk (helytálltatok), méghozzá becsülettel!

Az, hogy kinek a szerverén ki választ kezdőpályát, udvariatlanság; azonban ezt sürgősen meg kell tanulnunk kezelni, ugyanis ez nem szabad, hogy egy percre is megzavarja a koncentrációt. Hideg fejjel kell játszani, az érzelmeket pedig félretenni. (Képzeljünk el egy bokszmeccset, ahol az egyik ellenfél kissé szabálytalan - rendszeresen alacsonyan tartja a fejét, stb. Ha a másik bokszoló hagyja, hogy ''elkapja az ideg'' és zavarodottan, idegesen, ne adj' Isten dühödten küzd, bizony az esetek többségében vesztesen jön ki a helyzetből.)

Szóval: ''ízirájder öcsém, ízirájder''. Természetesen ez nem megy egyik pillanatról a másikra, de felnőtt emberként azt hiszem mindannyiónk rendelkezik elég önuralommal ahhoz, hogy az ilyen közjátékok ne okozzanak gondot a jövőben.

''jelenleg visszagondolva a hülyeségeimre, sajnos meg lehetett volna, elnézést érte''

Magyar mentalitást kikapcsolni! Nem érdekes, mi volt; nem érdekes, ki mit hogyan csinált... Az az érdekes, ami még ránk vár, erre koncentráljunk! Nem kell átsiklani a hibákon és gyengeségeken, csak tanulni kell belőle! Nem keresünk bűnbakokat, senkinek sem kell szégenykeznie! Engem jóleső érzéssel tölt el és büszke vagyok arra, hogy Veletek játszhatok együtt... Ez a legfontosabb.

''tudom, hogy ez csak egy játék, tudom, hogy veszteni tudni kell, de jelen pillanatban kicsit szomorú vagyok, és mérges magamra''

Tudod, hogy ezt kell mondani, de nem hiszed el amit mondasz. Heads up, mester!

Én persze könnyen ''osztom az eszet'' a mai meccsel kapcsolatban, hiszen nem játszottam. De ott voltam a Ventrillo szobában, hallgattam a történéseket, izgultam Értetek, Veletek örültem a Stalingrados győzelemnek és Veletek búslakodtam a POWCamp elúszása (micsoda képzavar) után. Egy csapat vagyunk.

A [Chimera] elleni meccsnél pedig félre kell tenni a ma szerzett terheket (mert biztos, hogy Ti, akik játszottatok, sokkal nehezebben élitek ezt meg), és nyugodtan, elegáns játékkal hozni fogjuk a meccset.

[Lam[PH!]a] P.O.W.W.A.H.! ! !

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1856) bLaCkDoGoNe válasza bLaCkDoGoNe (#1855) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Huh, de sokat írtam...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1857) Qorthral válasza bLaCkDoGoNe (#1855) üzenetére


Qorthral
őstag

Huuha ez milyen jól sikerült hsz lett !!! :)

Köszönjük a biztatást, nekem nagyon jól esett!
És valóban, azt kell inkább kiemelni, hogy milyen pozitívumok voltak. Pl, hogy majdnem megvertük ezt a klánt, pedig egyénileg piszok jók voltak!!!

Vagy a poénos,jól elsült pillanatokat: Pl Zsadi körét, amikor 1vs3ról hozta vissza a kört :))

Tanulunk a hibákból, nekem nagyon tetszett a mai játékunk, megkockáztatnám: ennyire még sosem dolgozott össze a Lam[PH!]a team!!! Ezen a vonalon kell továbbhaladni, így tovább fiúk!

Nem adjuk fel a kupát, a legjobb csapatot próbálom összeszedni a CHIMERA ellen(ha már egyszer ilyen főszervezőféle lettem), és ha minden jól megy, megnyerhetjük azt a csatát!!!

A dolog egyébként bonyolult, mivel az RH 99%, hogy megveri a TKM-et, és így nekünk nem elég csak nyerni... A ''gólkülönbség'' lehet a perdöntő.
Bővebbet majd az RH-TKM után számolok, a CHIMERA meccs előtt tudni fogjuk, hogy 21-19 elég-e, vagy ha nem, akkor mennyi kell. :)

Köszönet mégegyszer a mai gyakért és a warért, és heads up !!! :))

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1858) bLaCkDoGoNe válasza Qorthral (#1857) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszönöm, igyekeztem. :B

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1859) [w]


[w]
őstag

én nem akarok és nem is tudok szentbeszédet tartani, csak gratulálok neketek srácok, mert az én szememben ez nagyon szép teljesítmény! ;)
nem sok hasonlóan fiatal szervezkedés vállalt volna be egy ilyen funcup-ban való részvételt - mi megtettük, ráadásul sikereink is vannak. csak így tovább!

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1860) Zsadi


Zsadi
őstag

A csapat nevében köszönjük a sok gratulációt!
Sajnos powcampi sitalmas teljesítményemre nincs magyarázat!
Sajnálom hogy most csak ezt hoztam…..de annyira szervezettek, és jók voltak…..
Most erős önértékelési folyamaton megyek át, nem tudom hova rakni magam…….
Stalinon az a 2-3 kör vígasztal csak, ahol 2-3 kört bírtam úgy hozni, hogy 1v2-3 maradtam a végére…..(ezért nem értem, powcampen miért nem ment ellenük az 1v1)
A következő csapat, nagyon gyakorolja a támadó és védekező taktikát egyaránt, mert powcamp azon ment el de nagyon. Ezalatt azt értem, hogy hiába gyakwaroztunk powcampen, világosan kiderült a warokból, hogy a védők szigorúan védenek, és nem támadnak ki.
Tehát a jövőben arra kérnék mindenkit, gyakwaron a védők álljanak be kőkeményen védeni, és ne rohanjanak ki, mert csak így tudtok taktikot kidolgozni….szerintem…..
Hiába védték be nagyon, rá bírtunk jönni, hogyan zavarjuk be őket….de sajna későn….
Köszönök mindent még egyszer Mindenkinek!

(#1861) Robaj


Robaj
addikt

Grat mindenkinek, jók voltatok, csak így tovább!!!:C
Ők tuti nem egy hónapja alakultak...... a pályájukat meg nem 2 napja jáccották...
Szal semmi szégyenkezés, jók voltatok .

Egy iciripiciri kérés:
Mint dog is írta, halálra izgultuk magunkat.
Amikó én jáccottam, néha bemontam, mennyi az eredmény.....
Pls, következő meccseknél, úgy 4-5 körönként vki mondja már be az eredmény a kör elején.



(#1862) [w] válasza Robaj (#1861) üzenetére


[w]
őstag

szerintem ez marhaság. ha már hallgatod őket figyelj oda hogyan alakul vagy igenis izguld végig a meccset úgy ahogy ők!

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1863) Robaj válasza [w] (#1862) üzenetére


Robaj
addikt

Figyeltem!!!!, pl. hallottam, hogy powcamp nem megy jól. Halálra is izgultam magam:DD
Stalinon csak 1x kérdeztem, hogy mennyi, me hallottunk, hogy megy:DDD

Csak néha-néha egy-egy jelentés katonák!:DDD
dog, és bagya, meg sör is veletek izgult a szerverünkön, a gamé senkinek sem ment igazán:)

(#1864) LJoE


LJoE
senior tag

utólag hideg fejjel most már feldolgoztam
jó volt, kemény volt, volt adrenalin rendesen
végülis élveztem az egészet

Blackdog köszi a hozzászólást igazad van mindenben, az az első gőz volt
(ezért kedvellek, kicsit nagytesó vagy nekem :D)

szóval jó lesz ez, nem kenődünk el
(bár sosem fogom felfogni, hogy miért nem jött össze mp44-el egyetlen távoli lövés sem, powcamp-en, meg tudtam csinálni ugyanazt a hátukba kerülést mint gyakon, csak persze 1v3ban a gyakteam ellen megcsináltam, ellenük nem, elsőre kikapirgáltak)

na este részemről jövök és darálunk tovább! :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1865) LJoE válasza Robaj (#1863) üzenetére


LJoE
senior tag

ehhez annyit, hogy lehetne egy csepp eszed, és kivárod míg meghallassz bizonyos kulcsszavakat, amik egy kör végére utalnak (ha nem megy egyedül felsorolok majd párat)
és akkor kérdezel be

egyszer sem sikerült a kör végén érdeklődnöd :((
mindig a legnagyobb csöndes ellenségvárós lapulós hallagatózás közben sikerült beledumálnod
(egyik ilyennél majdnem az volt, hogy belebaszom az egeret a monitorba, felállok és itthagyom az egészet) :(((
de halál komolyan

és csak te nem bírod ki, csak te pofázol bele (szóval izgulj idegeskedj, hallgatózz, de NE szól közbe semmi esetre sem, ha bemondja a team az eredményt, ha nem nem, majd kiderül)



[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1866) Qorthral válasza Robaj (#1863) üzenetére


Qorthral
őstag

Igaza van JoEnak...

Csak annyit tennék hozzá, hogy amikor a TKM ellen játszottatok, én hallgatóztam egyedül a ventriszobában. Nem volt pofám beledumálni! És nem is kellett, mert minden kör végét figyeltem és igenis ki tudtam találni hogy nyertes/vesztes kör volt. Sokszor hallatszik az a jellegzetes hang is vkinek a micóján keresztül amikor vége a körnek. Vagy pl az Axis win! szöveget is hallani általában...

Szal nem kell mindenképpen belekérdezni, de tényleg az volt a fő gond, hogy rosszkor kérdezted...

Az utolsó POWosnál én is elég ideg lettem,mert épp 9-2 volt asszem RHnak, és ráadásul támadtunk már... Szal rohadt ideges volt mindenki, mert a nehezebb oldalon kellett volna vhogy 4 kört nyerni... 3 sikerült csak :( :(( :(

Na mindegy, a lényeg, hogy amennyiben én játszom, időnként kör végén majd mondom az eredményt, esetleg ventri commentbe beírom, de azt ne várja senki, hogy minden kör végén. Nagyon megbontja ugyanis a koncentrációt ha ilyesmivel kell foglalkozni...

Mindenkinek: Lehetséges, hogy ma este lesz vmiféle gyakwar. 4v4ben kellene játszani, nem a CHIMERA elleni team, mert ugye mc pl tuti nincs... de gyakorolni és tapasztalatot, rutint szerezni (mint JoEval tegnap kitárgyaltuk) muszáj!!! A Nightfly-al játszanánk, ha ma nincs kupameccsük, ez még a délután folyamán kiderül.

Zsadi : Pls NE rágódj a történteken!!! Nem ment Neked tegnap a POW ez igaz, de nekem sem ment igazán, a Stalinon viszont az egész team nagyon jó volt! Szerintem amúgy az volt a gond, hogy ráderőltettük a puskát, de az RH puskásai nagyon jók voltak... Sajnos nem volt mit tenni, mert mint tudjátok, puskásunk nem nagyon van... Na ennyit a nemistudommiből :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1867) süti5


süti5
őstag

Olvassatok bele a chimera fórumába, vicc ami itt megy...

Jó volt tegnapelőtt, jó formában voltatok:(

(#1868) Qorthral válasza süti5 (#1867) üzenetére


Qorthral
őstag

Jaja, de remélem megnyugszanak a kedélyek...

Köszi, de ez nem vigasztal minket, mert nektek valószínűsíthetően meglesz a kupa továbbjutás, míg a mienk ezzel a szoros vereséggel finoman szólva kétségessé vált... :(

Amúgy meg a Ti vitátok sztem pofonegyszerű: Mindegy mennyi volt az állás az SZTK ellen, ha kiléptek war közben és óvtak, akkor ha cheat van akkor 40-0 SZTKnak, ha nincs cheat (amiben személy szerint biztos vagyok) akkor 40-0 a firponak. Egy gránát cook nem lehet ok az óvásra, nem igaz, hogy 7 kör alatt az ellenfél ezt nem veszi észre. Az meg pláne LOL hogy nem akkor és ott tiltakoznak hogy restart vagy vmi, hanem megvárják hogy alakul számukra a war, hátha nyernek, és ha mégsem, akkor óvnak. Ez annyira sportszerűtlen dolog szerintem, hogy már magában ''semmi negyvennel'' kéne jutalmazni.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1869) süti5 válasza Qorthral (#1868) üzenetére


süti5
őstag

Köszi.
Tudom, én is így vagyok vele, egyszerűen nem értem a szervezőket...
Ja, és a második pályán, mikor vezettünk 6-1-re, elkezdték szándékosan felrobbantani magukat gránáttal a kör elején, demonstrálva, mekkora hátrány éri őket emiatt:(
Eddig még értem is, mert látták, hogy nem nyerhetnek, de hogy a szervezők mit tökölnek ezen, mikor elküldtem a demom... hát ezt nem értem. Világosan látszik, hogy ők provokáltak, meg persze hogy nem cheateltem, sőt béna is voltam, mert többször nem találtam el karral emberkéket, és elég sokszor haltam...

Az Rh volt, ha jól emlékszem az ellenetek, nem? Mi is nyomtuk már velük, és én úgy emlékszem, kikaptunk tőlük, szóval nem egyszerű csoportban vagytok:(

(#1870) Qorthral válasza süti5 (#1869) üzenetére


Qorthral
őstag

Sztem megkapjátok a 3 pontot! Furcsállnám ha nem... A legorsszabb esetleg az lehetne ha újra kéne játszonotok, amihez nyílván nulla kedvetek lenne, de gondolom nem okozna gondot a győzelem. Mindenesetre én már azt is furcsállnám ha újrajátszatnák, pláne CHIMERA serveren. nem volt semmi gond a serverrel :F :F ...

Igen az RH-val játszottunk tegnap, 21-19 lett nekik... :(

Amúgy tegnap ők megverték a TwT-t is 26-14re, nem tudom ismered-e őket, de eléggé jók... Szal jó ez az RH, nehéz a csoport, és nekünk már CSAK körbeveréssel van esélyünk... azaz le kell gyűrnünk a CHIMERAt!

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1871) LJoE válasza süti5 (#1867) üzenetére


LJoE
senior tag

ez kb akkora baklövés volt mint a miénk, csak itt komolyabb vitát szült

én ez alapján amit olvastam valamelyest nektek adok igazat, mivel hülyén intézték a dolgot
de tény, hogy fel kellett volna ajánlanotok, hogy kiveszitek a cook-ot és újra
(azért jól nézünk ki, hogy mindenki más szabályokkal játssza le a meccseket, jó, hogy nem awe mod-dal, bár ezt például nem ártott volna rögzíteni chimera-éknak, hogy pam opencup mod és semmi más, azt csókol anyád boris)

hát ebbe csúnyán belegyalogoltatok
Z beszólása mondjuk most kivételesen nem hiányzott oda :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1872) bLaCkDoGoNe válasza [w] (#1859) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én igyekszem, hogy lelket öntsek szegény elkenődött lámpákba, erre Te leszentbeszédezed fáradtságos munkával összehozott irományomat. :D :D :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1873) [w] válasza bLaCkDoGoNe (#1872) üzenetére


[w]
őstag

attól, hogy sokat beszélünk róla még nem lesz jobb semmi! :D

szerk.: nem kell elkenődni, mindig és mindenkinek nem mehet egyformán jól, mert akkor felesleges lenne a győztes és vesztes fogalma. :)

[Szerkesztve]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1874) bLaCkDoGoNe válasza [w] (#1873) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Na, most én is megkaptam, hogy sokat beszélek... :DD

Persze amúgy igazad van. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1875) LK


LK
addikt

Gyerekek.Most mondjátok meg:nem volt szórakoztatóbb régen gamélni,lazán röhögve? Kell ez a feszültség? Kezditek elfelejteni,hogy ez csak szórakozás. lámpha vs. lámpha a legszórakoztatóbb.V.melyik este Chrommal és Libria-val tök jót TDM-eztünk.Mit szólnátok ha én is kérném,hogy warozhassak.És esetleg elbasznék 1-2-10 kört? Senki sem akarná hogy mégegyszer játsszak. Ez már kezdi elveszteni a funságát.Most meg szervezési,csiterezési,anyázási gondok vannak.így tényleg öröm a játék? Más...Ma este lesz Lampha funwar?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1876) Qorthral válasza LK (#1875) üzenetére


Qorthral
őstag

Sikerélmény mindig, mindenkinek kell. Ez persze sokszor feszültséggel jár :D !

De én élvezem, és örülök a sikereknek, annak, hogy egyre ügyesebben taktikolunk, annak hogy megmérethetjük magunkat mások ellen is!

Persze hogy nagyon jó dolog egy lámpa fun is, de a kettő totál más szvsz.

Ma du./este biztos lesz jó kis játék :)) !

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1877) Chrom válasza LK (#1875) üzenetére


Chrom
tag

Kösz TESÓ !!! :C

Nagyon igazad van, már tegnap is mondtam nekik, hogy én láttam előre, hogy ez lesz belőle :Y
De hát ha WAR, akkor nincs PISZ...pedig jó lenne.
1-et adok LK hsz-ére, TDM forevaaaaaaaaa
Nem sok közöm van ehhez az egészhez, de látom, hogy nem fog jóra vezetni, ha egyből már ilyen nagy war-okat rendeztek. Pár hónapja megy még csak ez az egész, de még össze se szoktunk, azt se tudjuk egymásról ki-kicsoda, jönnek az újjak, a régiek meg majd megölik egymást. Más klánok nem 1-2 hónapja war-oznak már, Ők persze, hogy összeszokottabban játszanak.
Szerintem nem kéne egyenlőre beválallni ilyen kemény war-okat. De látom hiába fújom, amit jópár hsz-el ezelőtt írtam, hogy először nekünk kéne összeszoknunk, és kiismerni ki-hogy játszik, ki-melyik pályán nagyon jó, ki puskázik, ki véd, ki ''rássol'', stb...
LK szerintem jól átlátja ezt, de Ti nagyon felbuzdultatok ezen az egész war és saját server témán. 1 csomóan ismeritek személyesen is egymást, úgy persze könnyű, én senkit nem ismerek és így persze csak fikázni tudtok.
De ha war-ozni akartok, hát csak tessék, de ne csodálkozzatok, hogy ilyen oltári ugatás lesz belőle, mint tegnap.
Gyakorlás kéne ide sok gyakorlás még, és úgy eldönteni, hogy ki menjen war-ra, az adott pályán, ki melyik pályán mit produkál, mennyire ismeri ki magát. mennyire tud összedolgozni a többiekkel, stb..

(#1878) retros


retros
tag

túl van az egész lihegve.. blackdog megmondta azt annyi

pillanatnyilag vesztenivalónk nincs.. akupába nem fizettünk..nincs presztizsünk amit elveszthetnénk me' tökújoncok vagyunk.. azt itt stresszel egykét ember
..lazán babám just enjoy :)

legalább idővel kibújik a ördög :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1879) süti5 válasza LJoE (#1871) üzenetére


süti5
őstag

cb_opencupscrim módban volt, de ez a gránátos dolog senki sem tudta egyébként hogy került bele, és nem is tudtuk volna kivenni:))
Komolyan nem tudom, ha van ötletetek, kérlek valaki mondja el. Egyszer beszart a szerver, és mikor visszajött, ilyen volt rajta. Többiek nem berhelték, de ha jól tudom, még mindig így fut, nem tudjuk, miért.

(#1880) LJoE


LJoE
senior tag

nincs itt semmi gáz, csak muszáj volt kiadni magamból az első gőzt, sajnos nem kellett volna ide...

mindegy túl vagyunk, jók voltunk

viszont kell a war, kell hogy tétje legyen, mert ugyan régen röhögtem annyit, mint az egymás elleni funjaink közben, de kell egy kis verseny is, kis adrenalin ebben is

úgyhogy tovább-tovább nyomjuk majd

a saját szerver kurvajó dolog, mert így zártkörűen nyomathatjuk

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1881) retros


retros
tag

ha minden jól megy ugyis összekötjük hányatott életünk vonalát :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1882) bLaCkDoGoNe válasza retros (#1881) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

És kit ejtetek ki a ringbű'? :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1883) retros válasza bLaCkDoGoNe (#1882) üzenetére


retros
tag

:DD

komolyabban nemtok hozzászólni a dolgokhó'

kell egy kis feszkó is, legalább mindenki az énjét adja :)

azt annyi :U

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1884) e=mc² válasza [w] (#1831) üzenetére


e=mc²
őstag

W: #1831
Nekem ilyen a játékban, is alapfényerősségnél totálsötét, és igy jobban látom az ellenfélt.
Options/graphics menüben lehet a brightness-t állítani.

LJoe: #1853
Ne feledd, ez csak játék! Feljött vkinek az 5letéből, hogy a prohardveresek játszanak egy kicsit egymás ellen. Nem a legjobb eredmény, mert biztos, lehetett volna jobb is (majd néznék demot ha van vkinek), de nézd meg mióta is játszunk 1ütt? és mióta az ellenfél?
Gratulálni tudok csak az eredményhez, és respeckt a résztvevőknek.

Lesz ez még így se. Leszünk jobbak, és megverjük a Chimera-t :)

LK: #1875
Nem szórakoztatóbb, legalábbis nekem nem. Hiányzott ez nekem miota bármiylen csapatjátékban játszom. Sosem voltam tagja klánnak, sem fun csoportnak. És ez most nagyon tud engem motiválni. Publicos hüyleségekből meg kezd kicsit elegem lenni, hátmég a TDM-ből ami egy rakás .... Mi értelme van annka, hogy lövöldözitek 1mást mindenféle cél nélkül? S&D jobb mert már kell benne rendesen okoskodni, hogy ki merre, hova, mikor, miért. HQ meg sztem mégjobb, és ezt favorizálom, mert ebben a modban mégtöbbet kell arra figyelni, hogy ha nyerni szeretnék, mert nem veszteni megy az ember semmilyen szerverre...

Chrom: #1877
TDM-ről előbb elmondtam mi a véleményem, igaz 1-2x szoktam amikor a többség is úgyakarja, és nem megyek át másik szerverre más modot játszani.
Pont hogy kell a csapatnak, az ilyesfajta megmérettetés, mert igy lehet összeszoknia az embereknem, így lehet megtudni faszán, hogy ki egy adott pályán milyen fegyverrel szimpatizál, ki merre szeret menni, hogyan taktikázik a csapat, stbstb.
Összeszokni? publicon? hogy gondolod?
Én sem ismerem sajnos egyik csapattársamat sem és mégsem fikázom őket, inkább biztatni kéne mindenkit.
Mit számít az hogy ki mikor állt össze? Mit érdekeljen az engem, hoyg épp az aktuális ellenfél egy éve játszik már csapatban, mi meg mittomén hány hete? Nemhiszem, hogy ez számítana tulnyomoan. A játékkedv a lényeg. 1 év alatt mást is untak meg emberek nemcsak a codot... addig játszunk amig megtehetjük.

Mást nemtok mondani, minthogy gratula az erdményhez és nem kell csüggedni senkineksem. Csak játék, kis téttel, ami nem élet-halál kérdése...
Nah csak most igy ennyi majd 7végén már játszom ha kellek...

Ambulimax Provider

(#1885) Qorthral


Qorthral
őstag

MC egyetértek az általad elmondottakkal :D !!! Nagyon jó gondolatok :) !

Ma az történt, hogy a ]kF[ klánnal gyakwaroztunk, illetve a második map most megy (Railyard). Stalingradot 14-6ra hoztuk :)
Bővebben: link

Remélem meglesz a győzelem, hajrá fiúk :) !

Legközelebb csak hétfőn este leszek, addigis jó gamelest :) !!!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1886) Robaj válasza Qorthral (#1885) üzenetére


Robaj
addikt

NYERTÜNK!!!!!
11-9-re nyerték a pályájukat, képek majd kriss-től:DD
Jók voltunk, köszi fiúk!

(#1887) Robaj


Robaj
addikt

Én rakom föl:DDD

LamPH!a vs KF
stalin (14-6):
Bővebben: link

railyard (9-11):
Bővebben: link

(#1888) Chrom válasza Robaj (#1887) üzenetére


Chrom
tag

Nah ezek jó leléptek a végére, se köszönés semmi.
De utálom az ilyet, nah tessék MCnégyzet itt a válaszom:
Ezért utálok SnD-ni, mert Ők hívtak ki, nagynehezen félkómásan beválaltuk, és a felét megnyertük, és erre a végén se köszönés, se hogy jók voltatok, kilépnek a saját serverükről. Ez azt értelmes dolog, ennek van érteleme mondom (nemsok).
Mert hát a TDM-ben is lehet taktikolni, csak érteni kell hozzá, semmivel sem jobb az egyik a másiknál. Én azt szeretem, meg LK is, meg biztos még vannak akiknek bejön. Jobban tudok ott érvényelsülni, mikor hulla fáradtan haza jövök a melóbol, és ott kiadhatom a gőzt, és nem kell várni senkire;>.
Ottis ugyan úgy lehet csapatba összedolgozni, sőőőt iszonyat mekkora flash, ha sikerül arra a pontra beszorítani az ellenfélt, ahol újra felélednek... :))

E

(#1889) [w]


[w]
őstag

szombat este van úgyhogy mindenki - aki eddig nem tette volna - takarodjon sörözni, mer az jóóó :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1890) Kobe válasza [w] (#1889) üzenetére


Kobe
veterán

olyan másnapos vagyok h az nemigaz, szal inkább CoD :)

(#1891) Chrom válasza Kobe (#1890) üzenetére


Chrom
tag

Akkor gyere föl ventrire.
Vagy írd be hogy hol játszol.

(#1892) Kobe válasza Chrom (#1891) üzenetére


Kobe
veterán

most épp sehol, később fenn leszek valahol...legjobban az f2k & oWS rifle only serverét szeretem. Sajnos pont Eye izzításakor rontott be tesóm egy net-related elintéznivalóval :)

(#1893) LK


LK
addikt

Robaj! Befizettem amit kell.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1894) [w]


[w]
őstag

ma este lesz fent valaki?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1895) LK válasza [w] (#1894) üzenetére


LK
addikt

Lehet.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1896) LJoE


LJoE
senior tag

meguntuk a sok kis laci public almát és lezártam a servert, majd toltunk némi pistoleonly-t Blackdoggal és Zsadival :D
(legalább sikerült nagy nehezen elsajátítani a g_password című hasznos rcon parancsot :DDD)
szerintem kurvajó volt, szerintem szerintük is :))

jah és mindenkit betámadok az idióta logótervemmel is :D
Bővebben: link
még sok finomításra szorul, de tervnek már terv :DD

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1897) Zsadi válasza LJoE (#1896) üzenetére


Zsadi
őstag

Néha nem is árt lezárni a servert!
Tegnap délután is, olyan válogatott hülyegyerek társaság volt, hogy az csuda!
Nincs annál undorítóbb, amikor a házigazdát (minket) fikáznak, meg oktatnak! (így lama, ugy alma..)
De a pistole only az jó volt! Kár hogy a bash-tól elszédülnek egyesek!!! :))

(#1898) LJoE válasza Zsadi (#1897) üzenetére


LJoE
senior tag

az hagyján, hogy így láma úgy láma, piszkáljon :D
egyébként jól el van tolódva az úr ha az 23:00 környéki idő délután :DDD

az b@szott fel végképp, hogy miután megérdeklődőm, hogy miért nézi a felkiáltójelet i-nek és hogyan számolt össze belőlünk ötöt mikor már csak 2en vagyunk, akkor kioktat a kis szaros, hogy használjak msn-t vagy más kommunikáció is van a világon
(na itt, hogyha ez élőben van már szájon vágtam volna :D) (így csak kick/ban, aztán server lezárás)
(jellemző egyébként, még itt a játékmódok közötti vitában, hogy az ilyen kis gyökerek ritkábban fordulnak elő s&d-ben (többek között ezért is jobban kedvelem), itt meg pont tdm-re váltottunk kikapcsolódás gyanánt)

a bash-től meg jóhogy szédülök már hajnali 2kor, mikor már előtte egy csomót nyomtuk Blackdog bajtárssal :DDD


no ennyit drágáim a mi kis serverünk életéről dióhéjban :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1899) [w]


[w]
őstag

kár hogy tegnap hiába vártam rátok. ha ma valaki ésszerű emberi időben szándéxik játszani, majszól.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1900) LJoE válasza [w] (#1899) üzenetére


LJoE
senior tag

fogunk, ma ésszerű időben, tegnap sajna este 10 fele volt már mikor sikerült felkeveredni, Zsadi meg még később jött

LOL :C :D
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.