Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) [w] válasza Chrom (#1300) üzenetére


[w]
őstag

felőlem szinte bármelyik este. de Robaj és mc stipi-stop! :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1302) Chrom válasza [w] (#1301) üzenetére


Chrom
tag

Ez mi ez hogy stipistop? Velük akarsz lenni 1 csapatba?

(#1303) [w] válasza Chrom (#1302) üzenetére


[w]
őstag

igen, azt jelenti. (érdekes, az én gyerekkoromban ez menő duma volt, pedig nem is vagyok olyan öreg :D)

és természetesen viccnek szántam, nem diszkriminálok senkit sem negatív, sem pozitív irányban.

az mondjuk érdekes volt, hogy war közben téged az izgatott a legjobban, hogy ventrin bejelentsd nem megy a server meg stb. :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1304) Zsadi válasza [w] (#1303) üzenetére


Zsadi
őstag

Brüühüühüüü mi már nem is számítunk?? :(
Na akkor Lampha funwar: W, MC, Robaj egyik oldal, a többiek meg mind a másik oldalon :)

(#1305) retros


retros
tag

nekem zsadibácsi bejön..én vele leszek ;) :DDD

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1306) bLaCkDoGoNe válasza retros (#1305) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én csatlakozom hozzátok, plusz LJoE mestert is az erő sötét oldalára térítjük! :D

Viccet félretéve, én úgy gondolom, hogy bárkivel vagyok egy csapatban közületek, kedves lámpások, az csak jó választás lehet.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1307) Zsadi válasza retros (#1305) üzenetére


Zsadi
őstag

Ok Zbácsi!
Ma is 9-ig sörhangú meló?
Kb du 5-8 közt leszek valamikor a serveren.
Nem nagy taktik, de megosztom veletek:
Tegnap nekem bejött, hogy powcampen lemaradtam egy kicsit a többiektől, bár mi támadtunk, de megérte.
Mindig volt 1-2 ellen aki mögénk akart kerülni....lehet hogy a jövőben én ez párszor bevetem, ha csak el nem kap a fragmánia.. :)
Q: köszi az esti puska-gyakorlást, jó volt....bár már alig láttam... :)
Blackdogone: honlapügyileg hogy állunk? tényleg felvállalod?



[Szerkesztve]

(#1308) retros válasza Zsadi (#1307) üzenetére


retros
tag

ma már remélem 5kor letom adni a rezet,de szivesen dolgozom a bányában tovább,ha ezzel is előrébb segítem az amúgy is szárnyaló magyar nehézipart...
vályárkodom addigis :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1309) süti5 válasza bLaCkDoGoNe (#1306) üzenetére


süti5
őstag

Benéznél a Call of duty topicba, úgy hallottam, Te próbáltad már alaplapi vidkártyával is nyomatni a játékot:)

(#1310) LK


LK
addikt

Corp Z,Zsadi,én,chrom és aki még akar beszállhatna,és waroznánk egyet, a tegnapi fergeteges győzelmet elért csapattal!!!!!!!!!!!! Ki, mit szól hozzá????? Mi leszünk az: elemLámPH!a

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1311) Chrom válasza [w] (#1303) üzenetére


Chrom
tag

Már megbocsás, de mivel én nem fértem már be a csapatba, ezért fölkúsztam a PH!-s serverre, és ott próbálgattam, a számomra még szokatlan S&D-t.
És elnézést kérek ha megzavartam a beszólásommal a játékotokat...gondoltam tájékoztatom az illetékest, hogy kifagyott a servere. :))
De ha nemtetszik valami, nyugodtan mond meg, azt má itt se vagyok.

(#1312) Chrom válasza LK (#1310) üzenetére


Chrom
tag

:DD Vagy inkább PetróleumLámPH!a :DD

:C

(#1313) LK válasza Chrom (#1311) üzenetére


LK
addikt

Hajlamos vagy megsértődni,vagy idegeskedni.Nyugi.Nem bántásból írta,csak megjegyezte.
Én is a tdm-et illetve az UO-t kedvelem jobban,mégis megpróbálok s&d-zni néha warozni.Én is fent voltam éppen a ventrin,amikor elnézést kértél, hogy beleszóltál.Szerintem mindenkinek lazán kéne venni mindent.Mert ez az egész csak fun,nem kell semmit túllihegni.Valaki érzékenyebben reagál valamire és kész.Senki sem a karja hogy elmenj bárhová :)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1314) [w] válasza Chrom (#1311) üzenetére


[w]
őstag

ott volt a szmájli? ott. akkor komolyan kell venni? nem. :) részemről zárva.

én szívesen bennevagyok egy viharlampha-elemlampha összecsapásban! amilyen szar napom ma van, mindenkit meghívok egy ingyenfragre :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1315) bLaCkDoGoNe válasza Chrom (#1311) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ízirájder, lámpás tesó...:)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1316) Zsadi válasza LK (#1310) üzenetére


Zsadi
őstag

Bocsi LK, de sajna én is tagja voltam a fergeteges győzelmet elért csapatnak....
Node nem baj clonemode bekapcs Robaj módra...... :)
Ma csak 8-ig leszek hadköteles.....

(#1317) LK


LK
addikt

Mondjuk akkor le kéne mások elől zárni a war idejére a szervert.írjátok ide,mikor lesz a war!!!! Tényleg csináljuk meg!!! De mondjuk eddig is erről volt szó,hogy így gyakorlunk.:) Egy kikötésem van,e=mc2 nem lehet egy csapatban LJoE-val!!!!!!!!!:) Este még benézek,hátha van már időpont.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1318) Qorthral


Qorthral
őstag

Hali!

Nem is rossz 5let ami itt boncolgattok !
Lehetne egy ilyesmi war ma este:
Robaj, Zsadi, MC, W, Q <---> Corp.Z, LJoE, LK, BlaCkDoG,Kriss, Chrom

Ez a két csapat kb egyforma erős, vagy ha mégsem, az majd kiderül :)
Persze úgy értettem, hogy a jobboldali 6ból csak 5 játszana :)) !!!
De sztem nem ér rá majd mindenki, épp ezért jó, hogy több mint 10eb vagyunk, hiszen ez 11, plusz van még Flashback, Predator, és ,ég néhányan.
Szal ha ráértek, akkor jelezzétek és csaphatunk egy jó kis wart ma :)) !!!

Zsadi: Énis köszönöm, jó kis gyakorlás volt, nekem a havas mezős - puskával westernezős, egymástlelövős, headshotozós tetszett a legjobban, ha emlékszel :)
Szerintem !

Más: ''Sajnos'' holnap elutazom síelni Ausztriába, így sajnos majd egy hétig nem leszek, de ma este még igen.

W, Chrom: Kicsit vegyétek lazábban, és béküljetek ki :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1319) Qorthral válasza LK (#1317) üzenetére


Qorthral
őstag

Tényleg meg lehetne csinálni, de akkor minden lámpás legyen szíves jelezni, hogy neki jó lenne-e, és ha igen, mikor. Aztán majd összeszámolgatom, ha nagyon unom magam... :D

Így indulásnak lehetne mondjuk 6tól? Másik kezdési időpont 8 vagy 9, de ez Zsadinak már nem jó.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1320) bLaCkDoGoNe válasza Qorthral (#1319) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én 6-tól nemtommedig ilyen társasházi közgyűlésen élvezkedek, csak ha véget ért a műévlezet, akkor tudok csatlakozni jeles csapatunkhoz - de hogy ez pontosan mikor lesz, azt most nem tudom megmondani.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1321) Zsadi válasza Qorthral (#1319) üzenetére


Zsadi
őstag

Emlékszem hát, főleg a westernezős rész volt a legjobb!!! :)
Nem tudom, mit gondolt az a pár emberke, aki benézett.....2 puskás kalimpál össze-vissza azon a batár nagy pályaán 1edül.....
Corp.Z-vel már lebeszéltük hogy együtt leszünk, ha lesz valami...
(2 sörhangú hej) :)
Egyébként nem kell hozzám igazítani ezt a funt.... csak jeleztem hogy meddig leszek kb....
SZVSZ nem gond így házon belül ha pl. 4v5... csak happy az egész...nem?

Blackdog: ez a társasházi közgyűlés nállatok mennyire gáz? nálunk a falnak tudnék menni...honlap kérdés?

[Szerkesztve]

(#1322) LJoE


LJoE
senior tag

én jövök-jövök 6vagy7 után és leszek amíg meg nem punnyadok, úgyhogy hajrá-hajrá ez az egymás ellen téma nem is rossz, hátha idetalalálnak még többen is

péntek este ismét éjszakás vagyok, meg megyek haza, úgyhogy legközelebb kedden leszek

nah akkor estefele bajtársak!


(CorpZ akkor te leszel a marketingigazgató :) lamph!a sör, lamph!a korsó, kitűző, matrica, poszter, szórólap, sósperec :) )


asszem szerzek mára sört, hogy funnybb legyen a dolog :D esélykiegyenlítős CoD, ha szarul megy iszunk :)

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1323) Qorthral válasza LJoE (#1322) üzenetére


Qorthral
őstag

Viszont jól jönne estére 2 különálló ventriszoba... :D
Kriss? :))

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1324) retros


retros
tag

sztem nagyon ritkán lesz olyan h jó mindenkinek..
éppen ezért szokott lenni lanparty..mert akkor jó mindenkinek kifogás nélkül hisz fizikailag is ott van az egyed :)

nekem se jó 8-tól mert.. :)

a hétvége meg ugy általában bebaszós sörözős fetrengős haveros bulizós...szal mint a hétköznapok :DD


miazhogy ha szarul megy iszunk??? ha tudunk iszunk..pont :D és mért ne tudnánk E

[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1325) [w] válasza retros (#1324) üzenetére


[w]
őstag

E :)):C

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1326) Zsadi válasza retros (#1324) üzenetére


Zsadi
őstag

Én nem szoktam haverokkal fetrengeni.....mire valók akkor a nők he??? :)

(#1327) retros válasza Zsadi (#1326) üzenetére


retros
tag

nehogy azt mondd h te szoktál főzni,mosni,takarítani,bevásárolni,szülni :D

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1328) Zsadi válasza retros (#1327) üzenetére


Zsadi
őstag

Tudod mit: **** be! :)

Az bosszant, hogy a tegnap war-on hány de hány olyan helyzet volt, amit máskor simán megold az ember, de most csak azért se ment......
Nem tudom Ti éreztek-e war közben valami idegességet, de [W]-vel beszéltük, hogy néha remegett a kezünk..... (no nem az asztal alatt :) )
[Lam[PH!]a]láz?


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1329) retros


retros
tag

ha melózok nyugodt vagyok..túl nyogodt.. hülyeségek jönnek ki belőlem..
nincs sör.. csupacsupa rossz dolog :)

gyakorolni gyakorolni,sört inni, gyakorolni...
majd a rutin meg a tapasztalat megoldja :)

[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1330) bLaCkDoGoNe válasza retros (#1327) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Atyaisten... nekem senki nem mondta, hogy ezeket nem szabad... :D
Főzni, takarítani és bevásárolni is szoktam... Ne dobjatok ki, lámpák! :))

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1331) LK válasza bLaCkDoGoNe (#1330) üzenetére


LK
addikt

nyugi,én is szoktam! nem vagyok nőgyűlölő!
más...Te 6-után leszel,ha végetér a gyűlés ha kiderül,hogy kevesen jöttek el,akkor határozatképtelen lesz a gyűlés:).Tehát lehet hogy 7-re itt leszel.LJoE 7-körül már ráér.Én is.Chrom,Corp Z,Kriss kell hogy nyilatkozzon! MINDENKI!!! AKKOR LEGYEN 7-KOR a két csapat warja???????

más...Most nem megy a szerver.Este már jó lesz???????

[Szerkesztve]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1332) LK


LK
addikt

UP! magamra

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1333) retros


retros
tag

up up and awaaay :)
miaz az up??


én 6tól érek rá.. biztosítottam

[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1334) LK válasza retros (#1333) üzenetére


LK
addikt

akkor már 4-en valszeg leszünk
Már kezdem elhinni,hogy tényleg nem tudtad mi az az UO.:) Vagy már alkoholista lévén sokat felejtesz:))

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1335) Chrom válasza [w] (#1325) üzenetére


Chrom
tag

Bookolnám, Blokkolnám...Még 1x elnézést kérek E. :D


Jah nekem jó már 6-kor is (18.00), elvileg 5-kor zárok, és utánn ahúzok haza. Szóval 7-kor nekem is jó, előtte meg gyakorolok...

[Szerkesztve]

(#1336) Chrom válasza retros (#1333) üzenetére


Chrom
tag

Táncoljá inkább a farkasokkal... :))

(#1337) LK válasza Chrom (#1335) üzenetére


LK
addikt

akkó már öt ember van ,ha w-nél hamar befejeződik a buli mehet 7-kor

[Szerkesztve]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1338) LJoE


LJoE
senior tag

most meg dilemmába keveredtem

sörözés a Lancelot-ban a haverokkal <-> sörözés CoD közben a bajtársakkal

(van még 1 órám eldönteni, ehh utálom az ilyen aznap kiderülő dolgokat)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1339) LK válasza LJoE (#1338) üzenetére


LK
addikt

ha te nem jössz,szervezz be valakit magad helyett!!!:))) 7-8 között lemegy a war!

[Szerkesztve]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1340) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#1338) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hűha... a megoldás: hívd fel a haverokat hozzátok, sörözzetek és közben Te CODozhacc is :D

Ez a Podmaniczky u-i lancelot? Hiába, aki bankban dolgozik, annak fussa :P

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1341) bLaCkDoGoNe válasza LK (#1339) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Távolról sem biztos, hogy nyolcra hazaérek... Érdekes dolgok merültek fel a társasház éves elszámolásában, és rájuk kell borítani az asztalt.:(((

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1342) Zsadi


Zsadi
őstag

Robaj tud arról hogy most a server nem elérhető?

(#1343) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#1342) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem tudom. Én mindenesetre Tőled hallottam most.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1344) LK


LK
addikt

Akkor nélküled 4-en lennénk.Ha LJoE nélkül meg csak 3-an vagyunk.Kit lehetne még hívni???

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1345) [w]


[w]
őstag

hmm. vagy már megint új pass van a serveren, vagy megint fagyizik? :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1346) Chrom válasza LK (#1344) üzenetére


Chrom
tag

Ők jöhetnének még számításba:
duracell89, Kalandor, Kriss
ujjoncok: gyga, .:InnoMan:., Bagya, Predator..., Flashback
Szerintem Őket is meg kéne kérdezni, vagy valahogy jelezni nekik.
Ha nem most akkor majd jönnek máskor.
Ha kihagytam valakit az szóljon.

(#1347) Chrom válasza [w] (#1345) üzenetére


Chrom
tag

Robaj sem írt már jó régóta, milett vele? Lehet hogy a múltkori sokszorozódás kárt tett benne. :DD
Pedig Ő tudná orvosolni a problémát, nem?

(#1348) e=mc²


e=mc²
őstag

Vagyok énis...

Q a képeket még mindig nemkaptam meg, ezek jok ezek a címek... valsz nálad lesz a gond...

Ambulimax Provider

(#1349) Robaj


Robaj
addikt

Most értem haza....
Dógozni is kell ám:)
Hívtam admin, kb. 1 óra, míg hazaér:(
Má csinálja a felületet, hogy újra tuggyuk indítani:DDD
Tehát 7 körül indul a szerver!

(#1350) retros


retros
tag

de mi a gond az állandó fagyik miatt? márciusi hideg? :D
bakker égő lenne ha valakit hívunk funwarra azt szorri mert a szerver megadta magát..

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.