Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25251) bb0t válasza VANESSZA1 (#25246) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Azért szoktam felhozni mert én azzal etetek azzal van tapasztalatom arról olvastam sokat. Sehol sem írtam, hogy mindenki etessen azzal. Hagyjuk már ezt. :U

goldnarmz:
Kölyök kutyát nem szokták bántani. Határozott fellépéssel megfelelő gesztusokkal jó eséllyel el tudod zavarni a kóbor ebet. Paprika spray is jó, mert szükség lehet ár mindettől függetlenül.

Nekünk egyszer olyan volt, hogy néhány hónapos korában bemerészkedtünk vele a városba. Vártuk a gyalogátkelőnél a zöldet erre a szemben lévő parkból kiszúrt minket egy staff. Illetve a kutyát. Egyértelműen látszott, hogy prédát látott benne. Szaladt felénk át az úttesten amikor egyszer csak elütötte egy autó. Inkább úgy mondanám nekiszaladt a kutya az kocsinak, egyből le is csapódott róla, gurult aztán felpattant. Mit mondjak meg volt lepődve. A gazdája persze nem azt nézte mi van a kutyával hanem szaladt az autó(!) után hangos gyere ide te köcsög agyonverlek-ek kíséretében. Ezzel csak azt akarom mondani hülye kutyákkal és hülye gazdákkal mindig fogtok találkozni, úgy tudsz legjobban felkészülni ha ismered a kutyák gesztusait, viselkedésük sajátosságait, de nem árt ha van nálad valami önvédelmi eszköz. Pl. ha egy bull elkap egy kutyát nem engedi el, ütheted vághatod, számtalan ilyen videó van a neten. Ilyenkor csak az segít ha egy bottal kifeszíted a száját. :U

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.