Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24251) bb0t válasza Daffni2 (#24248) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Nem műkszik a link. :(

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#24252) Rivaul válasza Dorian (#24250) üzenetére


Rivaul
addikt

En sargafulu viziteknost tanitottam meg arra hogy a lakas barmely reszebol hivonevere labhoz jojjon ha szolok neki... :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#24253) TaaT


TaaT
veterán

Most is élvezi a kutyusunk a napsütést :D

Give them hell Ukraine!

(#24254) Merseyside válasza maximilian4 (#24235) üzenetére


Merseyside
tag

Én igyekszem gazdit keresni szegénynek, rajta vagyok az ügyön.

YNWA

(#24255) Rivaul


Rivaul
addikt

Nem tudjátok olcsón kutyaajtót hol vehetnék? Csak ilyen macska méretű vackokat találok amik max kis kutyáknak jók. Cca 45cm mar és 30kg kell majd hogy átférjen rajta. 5k lenne a keret de ehhez a mérethez már min 2-3x ennyiért vannak, használt is jöhet ha tudtok.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#24256) tboy93 válasza TaaT (#24253) üzenetére


tboy93
nagyúr

A kis cuki :D

(#24257) GabN73 válasza Dorian (#24243) üzenetére


GabN73
addikt

Még mindig gyönyörű kutya, még mindig nem tudok egy franciabulldogot intézni magamnak :( :C

Vissza az onlyread sűrűjébe.

(#24258) VANESSZA1 válasza Rivaul (#24255) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Sajnos 5k-ért nem valószínű hogy kapsz. Az biztos, hogy a Staywell - el rosszul nem jársz. Nekem a Husky is szerette és most a Schnauzer is már kacérkodik vele..

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#24259) bajnokpityu válasza bb0t (#24247) üzenetére


bajnokpityu
félisten

minél jobban össze vagyunk hangolva, annál tartalmasabbak a közös programok. a kutyának lételeme a falka, az, h valaki vezesse. ha össze vagytok hangolva, akkor vezeted, szabályokat adsz neki, feladatokat.

a klikk+falat inkább magyarázat, h mi jó, mi nem, igy könnyebben megérti, mit akarsz.
a láb mellett követés, ül, fekszik már következmény.

Alfán azt látom, hogy figyel arra, h mit szabad és mit nem, ha új dolgot tanul. Azért nehezebb vele a tanulás, mert irtó gyors, nehéz elkapni a pillanatot. Amikor 70edjére vettük át a vizsgafeladatot, akkor már kajak nem élvezte. Itt a juti már azért kellett, hogy ki tudjam zsigerelni belőle a 71-dik alkalommal is. Ez nem jó, de ezért próbálom oldani, hogy új dolgokat csempészek a közös foglalkozásokra. Pl feladatot csinálok abból, amit különösen szeret, pl felugrás, puszi. A 71edik tök egyforma családi ház tervét már én se csinálom lelkesedve. De pénzért megcsinálom.

Feladat, szabályok nélküli kutyából szoktam látni minden héten, amikor a rehabos blökiket behozzák a futira. Nyilván soha nem viszik el azt a kutyát a menhelyről, akit nem lehet sétáltatni, kitámad, harap, vicsorog, ha kell, ha nem. Ezek rosszul szocializált blökik, és marha érdekes látni a fejlődésüket. Van, amelyiket hetekig szájkosárral engedik be, aztán egyszercsak elkezd játszani, futkározni a többiekkel, nem támad, nem véd be, aztán lekerül a szájkosár.

TaaT: ő is nagyon fajin blöki.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24260) bajnokpityu válasza bajnokpityu (#24259) üzenetére


bajnokpityu
félisten

természetesen ez csak az én véleményem, és ha lenne szerintem betűtípus, azzal írtam volna.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24261) bb0t válasza bajnokpityu (#24260) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

nagyjából egyetértek, csak azt gondolom nem csak klikkerrel lehet neki feladatot adni. :K

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#24262) bajnokpityu válasza bb0t (#24261) üzenetére


bajnokpityu
félisten

klikkerrel nem feladatot adsz, hanem, ha jól csinál vmit, klikkelsz. és klikkerrel könnyebb elkapni a pillanatot, h megdicsérd.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24263) bb0t válasza bajnokpityu (#24262) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

tudom mi az a klikker, használom is az agility egyes akadályaihoz, csak úgy értem klikkeres feladatok. a amit klikkerrel tanítasz meg. Én első sorban nem azzal tanítom, a feladat nála az agility, vagy a terelés. Jutalmazás pedig játék és jó szó.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#24264) Orlin


Orlin
addikt

Szebb reggelt!

Megint megbetegedett a kutyám. :(
Este 11 körül még kimentünk pisilni szaladgált,de 01-kor arra keltem ,hogy járkál a lakásban.Ki is mentünk de akkor néztem,hogy furcsán behúzza a farkát lába közé.Mikor visszajöttünk utána is nehezen találta a helyét.Reggel sincs jobban.A leülés is elég nehézkesen megy neki. :O
Hívtam az állatorvost,de cseszi felvenni.Remélem még elérem ma.
Nem tudom mi lelhette pár óra alatt. :((

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#24265) bb0t válasza Orlin (#24264) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Enni eszik? Mértél lázat? Mit evett előző este?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#24266) Orlin válasza bb0t (#24265) üzenetére


Orlin
addikt

Tápot.Lehet abból kajált be?
Eszeget.Amit oda teszek elé azt megeszi.De most nagyon nem is akarom etetni.
Elvileg jön a doki,most hívott.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#24267) bb0t válasza Orlin (#24266) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

A lázát ilyenkor jó ha meg tudod mérni. Remélem nincs nagyobb baja. :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#24268) Orlin válasza bb0t (#24267) üzenetére


Orlin
addikt

Éjszaka biztos volt láza,mert lihegett nagyon és sokat is ivott.De hihetetlen,hogy 11 körül kint vagyunk rohangál és rá 2 órára meg beteg.Most itt fekszik.Elég éber a zajokra figyel.Ez biztat.
Remélem semmi komoly.Bár nem tudom mit mond ad majd a doki. :(

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#24269) bb0t válasza Orlin (#24268) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Nem evett fel semmit? Nyálkahártyája nem világos nagyon? Majd írd meg mit mondott a doki. :F Lehet , hogy babézia?

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#24270) Orlin válasza bb0t (#24269) üzenetére


Orlin
addikt

Volt a doki.Adott neki Buscopan meg gyulladás csökkentő injekciót.Most várunk,reméljük nem bélcsavarodás.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#24271) bajnokpityu válasza Orlin (#24270) üzenetére


bajnokpityu
félisten

együtt reméljük!

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24272) bb0t válasza Orlin (#24270) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Nincs lehetőséged megröntgeneztetni? :F Reméljük nem komoly de ha pl. az akkor az nagyon nagy baj. :(

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#24273) Orlin


Orlin
addikt

Nincs.Itt vidéken 30 km-re mindentől kocsi nélkül. :(
Az vigasztal,hogy elég élénk a dokit is körbeszaglászta és majdnem kicsórt a táskájából pár dolgot. :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#24274) bb0t válasza Orlin (#24273) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Akkor lehet, hogy csak egy kis gyomorhurut, vagy ilyesmi. Nagyon figyeld, wc-zik-e milyen a pisije eszik e lázas e élénk e, olvass utána amennyit csak tudsz és ha rosszra fordul az állapota szerezz fuvart az isten áldjon meg! :( Egy két betegség nagyon gyorsan el tudja vinni őket, akkor meg bánni fogod ha nem teszel meg mindent. :(((

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#24275) Orlin válasza bb0t (#24274) üzenetére


Orlin
addikt

Figyelem folyamatosan.Eszik vittem neki pár szem tápot azt elfogyasztotta és élénk is a tekintete figyeli ki jön megy a lakásban.Ha súlyosbodik természetesen intézkedünk,de más lenne a helyzet tényleg,ha városban laknánk.Olvastam is mindent,de ezektől csak jobban ideges lettem.Délután meg megyek munkába,anyum marad itthon vele.Nagyon remélem semmi komoly!

Köszi mindenkinek!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#24276) tboy93


tboy93
nagyúr

Ójee, kész a kutyaház teljesen. Gyagya kutyám :D

[link], [link]

(#24277) TaaT válasza tboy93 (#24276) üzenetére


TaaT
veterán

:C

A miénk házára (az ajtó elé) felcsavaroztam 2db autó szövetszőnyeget hogy ne fújjon be a szél, imádja. :)

Give them hell Ukraine!

(#24278) z123456789 válasza tboy93 (#24276) üzenetére


z123456789
addikt

Végig így feküdt benne amíg bezsindelyezted? :DDD Mert mintha korábban is ez a látvány tárult volna elénk. :D

Király lett! :)

[ Szerkesztve ]

(#24279) zolynet válasza tboy93 (#24276) üzenetére


zolynet
addikt

Széééép munka! Grat! :C

Life is too short to stay stock!

(#24280) bb0t válasza Orlin (#24275) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Fejlemény? :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#24281) Orlin válasza bb0t (#24280) üzenetére


Orlin
addikt

Anyum egy órája hívott,én munkában vagyok.Mondta kint volt majd bejött és magától iszik és eszik is.Kis felvágottat.A doki mondta most kerüljük a tápot.Telefonban hallottam, hogy megrázza magát a és a kedve is jobb az elmondás szerint.Este megyek haza,remélem kitart a jobbulás! :)
Jah és a farka is kunkorodik nincs a lábai között. :)

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#24282) tboy93


tboy93
nagyúr

Koszi sracok :) Mindig valamilyen idiota pozban fekszik benne a kutya :DDD

(#24283) bajnokpityu válasza Orlin (#24281) üzenetére


bajnokpityu
félisten

örülök, h rendbejött.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24284) bb0t válasza Orlin (#24281) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Főzzetek neki levest répával meg husival. Sokat fog inni és jobb az olyankor mint a táp, valóban.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#24285) Rivaul


Rivaul
addikt

Ti mikor vittetek ki eloszor setalni a kiskutyat? Most kapta meg a masodik kombi oltast es az allatorvos azt mondta hogy egy het mulva mar vihetjuk. Nem kutyafuttatoba de az utcan laza koroket (kertvaros) mar mehetunk. Bizom benne mert jo orvos de feltem is a kutyust. Nah meg vinnem is mar kifele, igy vegyesek az erzesek.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#24286) bb0t válasza Rivaul (#24285) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Mi december 20-án vittük az utolsó szurira és 24-én vihettük sétálni. De mivel egy kis energiabomba volt már hetek óta hordtuk ki sétáltunk a szomszéd utcákban mert kis energibomba volt. Fűbe nem engedtük, csak betonon. Régi szép idők, amikor arra értünk haza, hogy a fal a villanykapcsoló magasságáig kakis és szét van rágva a fél szekrény. Aztán vittük ki a -10 fokban, hogy kicsit levezessük az energiáit. :DDD

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#24287) Orlin válasza bb0t (#24284) üzenetére


Orlin
addikt

Ok!Várom már,h otthon legyek
Mutter mondja azért még nem a régi.Ha holnap is még jelentkeznek a tünetek akkor doki lesz megint.
A száraz orr jelzi a lázat?A múltkor olvastam vhol,u tévhit...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#24288) Daffni2 válasza Orlin (#24287) üzenetére


Daffni2
addikt

A lázat a lázmérő jelzi :D

meg kell mérni nincs mese.39 fokig normális 39,3 ig hőemelkedés az fölött már gubanc van.

"Aki ad,az nyer"

(#24289) Rivaul válasza bb0t (#24286) üzenetére


Rivaul
addikt

Ugye ez neki meg csak a masodik de en is csak a betonon vinnem. Itt jo szeles utcak vannak es kis forgalom. A kornyezo gazdik is rendesek, nem marad kutya piszok az uton. Mindenkepp jo lenne kivinni mert ma leszedte a fuggonyt ami cca 1,50 magasan volt... Es gyanitom hogy lassan a teknosok melett fog uszkalni unalmaba :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#24290) Orlin


Orlin
addikt

Már itthon.Az ágyon feküdt mikor jöttem,de lejött üdvözölni!A vacsimból is kapott keveset ,oda volt érte,hogy adjak egy ki harit! :)
Még mindig nem a régi,de pozitív a változás.De viszont kicsit úgy látom a délelőtti szúri nem sok hatással lehetett rá?!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#24291) z123456789 válasza Rivaul (#24285) üzenetére


z123456789
addikt

(#24285) Rivaul
Még azt sem tudtam milyen dokihoz fogom hordani, már mentem sétálni vele. Mondjuk ha én kimegyek az utcára, csak 2 ház előtt kell elmennem, és miénk a vadon. Ráadásul én pont hogy a földes utat kerestem, meg a járható tisztást, hogy ne az úton csatangoljon.

(#24288) Daffni2
:C

(#24292) bb0t válasza Orlin (#24290) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Hát az ilyen vidéki kiszálló orvosok gondolom nem túl nagy arzenállal dolgoznak. Antibiotikum, gyulladáscsökkentő vagy hányáscsillapító van a táskában aztán mindenre ezeket adják. Ad egy injekciót aztán lesz ami lesz, nem szeretem ezt. Ez nem orvoslás, te is tarthatsz magadnál néhány fajta injekciót meg infúziót és annyira te is leszel állatorvos mint ő. :(((

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#24293) Orlin válasza bb0t (#24292) üzenetére


Orlin
addikt

Igen.És mindig elmondják a kullancsokra figyelni kell!De amúgy több mint a semmi.Ha tegnap,ha nem hívom ki és estre rosszabbul érezte volna magát a kutya akkor nem bocsájtottam volna meg magamnak.
Persze ő sem lát a kutyába ,azért az ő lehetőségei is korlátozottak.De még a mi dokink a jobb eset,mert elég állatbarát.Nem viccelek.A nyár elején talán volt,hogy kihívtam az ügyeletes dokit hétvégén.Aki a másik faluban lakik.És már a telefonban is valami iszonyat paraszt volt.Kb,hogy mit cseszegetem őt egy kutyával!Amikor kijöttek akkor láttam,hogy nem csak paraszt,de be is van baszva.Sofőrje volt olyan matton volt.Valami injekciót adott a kutyának,már bánom,hogy engedtem.
Azért itt felénk falun nem olyan egyszerű kutya fronton...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#24294) bb0t válasza Orlin (#24293) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Elhiszem. Az ilyen falusi doktorok nagy része egész életében malacokat meg teheneket gyógyszerezett, meg persze gondolom hányan hívták ki kutyához, max ha szenvedett és altatni kellett. A fiatalabbaknak sem arról szól ami egy nagyvárosi állatklinikán gyógyításnak nevezhető. Még nálunk Szegeden is van egy rakat olyan orvos aki még az oltást is alig tudja beadni. Meg vannak elég cifra esetek is... Algyőn dolgozom Szeged mellett egy viszonylag modern nagyközség. Az ottani orvoshoz volt szerencsém talált kutya chip olvasása miatt. Bementünk az öreghez, miközben olvasta le a chipet lógott ki a cigi a szájából, a saját orvosi rendelőjében dohányzott. Egész érdekes állapotok vannak... :(((

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#24295) zolynet


zolynet
addikt

Agancs Rágócsont

Készülök venni Somámnak, mert már régóta szeretnék.
Kimegyek érte Pátyra, mert az a legközelebbi bolt ahol kapni lehet tudomásom szerint.
Nekem M-es méret kell, de ha már megyek akkor gondoltam megkérdezem itt kinek kellene.
Egy Bikás parki kutyafuttatóban meg is ejthetnénk az átadást, ha az megfelel a vevőnek.
Természetesen semmiféle extra költséget nem számolok rá, a szállítási költséget úszod meg. ;)
3-5% kedvezményt adnak, ha több darabot vásárolunk.
Valakit érdekel? :F

Ezt veszem

Life is too short to stay stock!

(#24296) Rivaul válasza zolynet (#24295) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha nem most vettem volna a bölény szarvat akkor érdekelt volna és még a bikás park is a szomszédba van. Viszont a szarv annyira jól bírja hogy a kis amstaff inkább nem is rágja mert nem tudja elpusztítani :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#24297) zolynet válasza Rivaul (#24296) üzenetére


zolynet
addikt

Hol vetted?
Mert lehet hogy az időből meg kifutok, így jó ha van alternatíva a tarsolyban.

Life is too short to stay stock!

(#24298) Rivaul válasza zolynet (#24297) üzenetére


Rivaul
addikt

Itt a 11-be a petissiomonal. Az uj buda center melett van a raktauk. 590ft

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#24299) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Biorobot tegnapi napja

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24300) Dorian válasza bajnokpityu (#24299) üzenetére


Dorian
félisten

Érzek némi sértettséget, akarsz beszélni róla? ;]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.