Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) horvathkrisz válasza Diego! (#1849) üzenetére


horvathkrisz
addikt

hát, ha rágondolok, még most is sírhatnékom van! :O
igazából nem tudtam csinálni semmit, leblokkoltam. kb. 30mp-en keresztül marcangolta az a mocsok, és annyit tudtam hogy szóltam annak a h*lye k*rvának, hogy ''k*rv* anyád, szdd már le róla!'', erre odajött egy számomra idegen srác a focizók közükl, ő szokott a rotival játszani, és neki sikerült leszedni mert ez a hülye p*csa csak rugdosta orrba a kutyáját ostoba módon, amitől még idegesebb lett.
azóta késsel járok és qrvára nem érdekel milyen kutya fog neki vagy nekemmenni, el fogom vágni a torkát és rohadtul nem érdekel a következmény...

és most tessék kérem, meg lehet lincselni a csúnya beszédért, gondolatokért! :(((

(#1852) Diego! válasza horvathkrisz (#1851) üzenetére


Diego!
senior tag

És azóta rendbejött a kutyus nem? Semmi nyoma nem maradt? Ez miatt nem fél más kutyáktól?

(#1853) horvathkrisz válasza Diego! (#1852) üzenetére


horvathkrisz
addikt

rendebejött teljesen szerencsére. már benőtte a szőr a heget. nem fél, sőt,agresszívebb lett. ez a fajta sajnos nem nézi hogy mekkora kutyával áll szemben, bárminek nekimegy, ami végülis nem az ő hibája, nem is az enyém, ez a fajta rókára és vaddisznóra lett kitenyésztve-félelemérzetük gyakorlatilag nulla.
viszont ha összeverekedik másik kutyával én azonnal le tudom állítani, én avgyok a falkavezér. a roti gazdája fent a lakásban falkavezér, de lent az utcán a kutya veszi át ezt a szerepet, ezért nem is tudta leállítani, és már amúgyis a sokadik eset hogy a környéken széttép nála kisebb kutyákat. ami vele egyforma,esetleg nagyobb, azoktól persze fosik, mert régen elintézte egy német dog...

(#1854) Diego! válasza rlazol (#1850) üzenetére


Diego!
senior tag

Én eddig csak halál nyugodt skóttal találkoztam, nekem is volt + szomszédba is. Aztán lehet hogy van idegesebb ''példány''...

(#1855) Kidus válasza Diego! (#1854) üzenetére


Kidus
őstag

Van.

Assuming Control

(#1856) Diego! válasza Kidus (#1855) üzenetére


Diego!
senior tag

Jó de általában ez a fajta nyugodt természetű.

(#1857) Diego!


Diego!
senior tag

Nagyon meleg van és jövő hétre még melegebbet mond. Hogy bírják a kutyáitok? [kép]
Én most édesapámnál vagyok, neki van egy malamutja, Hópihe, hát szegény ő is szenved...bár be van engedve a hűs előtérbe.

(#1858) adik válasza Diego! (#1857) üzenetére


adik
őstag

A relatíve hűvös kövön terülnek el. 4 végtag 4 eltérő irányban, + nyelv kint. Csipesz szeme ráadásul nem is bírja a légkondit, begyullad tőle.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#1859) parandroid válasza Diego! (#1856) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hát, nem is tudom, én eddig csak idegbeteg példányokkal találkoztam. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1860) parandroid válasza horvathkrisz (#1853) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egy roti-keverék anno a mi kiskutyánkat is megtépte a hátán, szerencsére ketten voltunk, határozott fellépésemre elinalt, kedvesem meg felkapta a kiskutyát a póráznál fogva.

Az idegen kutyák nagy része is határozott fellépéssel és kellő agresszióval leállítható (viszont amelyik nem, azzal hatalmasat lehet bukni, és csúnya sebeket lehet szerezni), nyilván a focizós srác is így fogta meg a rotit. Az viszont szégyenletes, hogy egy gyakorlatilag idegen valakinek sikerült az, ami a kutya gazdájának nem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1861) Bordoi válasza Diego! (#1857) üzenetére


Bordoi
őstag

Műanyag gyerekmedencék vízzel töltve és abban fekszenek .
Illetve a környéke is naponta többször fellocsolva és 4x-5x friss ivóvíz . :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1862) Pinya007 válasza Diego! (#1857) üzenetére


Pinya007
tag

Nálunk a nap minden szakában van árnyékos hely. Ha itthon vagyok, akkor meg be szoktam engedni alsó szintre, ott kellemes hűvös van.

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#1863) horvathkrisz válasza parandroid (#1860) üzenetére


horvathkrisz
addikt

hát bizony, tényleg szégyenletes dolog!
én lehettem volna bármilyen határozott semmit nem értem volna el, nem tudtam mit kell tenni, attól féltem idegen létemre csak még jobban felbőszíteném. a roti (mellesleg ez is keverék) eldöntötte hogy kinyírja, a kiskutyám szinte úgy lett kihúzva a fogai közül, nem lehetett mást tenni. :(

(#1864) Diablo.


Diablo.
csendes tag

Én nekem van egy komondorom szegénynek nagyon
melege van. Úgy sajnálom :O :O :O

''A nagy erő nagy felelőséggel jár.''

(#1865) Palkó válasza Diablo. (#1864) üzenetére


Palkó
tag

Ne sajnáld, az a vastag bunda remekül hőszigetel, meg azt sem szabad elfelejteni, hogy anno a pusztákon sok száz év alatt edződött a fajta. Azért is lett a körülményekre igénytelen, mindent túlélő kutya. Én inkább a sok beltenyésztett szerencsétlen ebet sajnálom, akiket reggeltől estig egy panelban tartanak bezárva.
Az én kuvaszom is úgy néz ki, mint aki a halálán van, de ismerem hét éve és tudom, hogy csak megjátssza magát..( DD)
Akármilyen idő is jön, az ősi magyar fajtákat nem féltem.
Jó, tudom, elfogult vagyok, de kuvaszok közé születtem, nekem ez a kutya a csúcs, már 43 éve.
Persze mindenki a saját kedvencét szereti, de ez így is van jól. Ha szereti, ha kutyás, már olyan rossz ember nem lehet... Főleg ha okosan szereti ! ( Meg esetleg ért is a fajtához...)

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#1866) ladybug válasza Diablo. (#1864) üzenetére


ladybug
őstag

A kutyáink éjjel kint vannak az udvaron, nappal pedig bejönnek az előtérbe, és lefekszenek a járólapra.

Ha van elegendő vize, és nem a tűző napon van, akkor ne aggódj miatta.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1867) Diablo.


Diablo.
csendes tag

Köszike :DD :DD

[Szerkesztve]

''A nagy erő nagy felelőséggel jár.''

(#1868) Diablo.


Diablo.
csendes tag

Örögbe fogatam egy németjuhászt. Nagyon aranyos.Egy kicsit melege van
de megvagyunk.

''A nagy erő nagy felelőséggel jár.''

(#1869) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

Nekem meg 5 napja eltültek a kutyáim, se hol sem táláljuk öket :O .Nagyon sajnálom öket, mert kegyetlen jó házörzök voltak.

WOT: kissio

(#1870) Diablo. válasza Dr.Én (#1869) üzenetére


Diablo.
csendes tag

Ne szomorkodj énekem meg tegnap reggel elütötte a kutyámat az auto. :O :O :O :O :O Azért fogatam örökbe a németjuhászt. Tudod kutya nélkül nem lehet élni.De ne szomorusicsuk el ezt a topicot.

''A nagy erő nagy felelőséggel jár.''

(#1871) Dr.Én válasza Diablo. (#1870) üzenetére


Dr.Én
veterán

Igazad ne szomoritsuk el a topicot.Kutya nélkül szerintem se lehet élni :)
Majd valami ismerösömtöl szerzek kölyök kutyákat, ami jó nagyra megnöl és remekül nevelhetö ;]

WOT: kissio

(#1872) horvathkrisz válasza Diablo. (#1870) üzenetére


horvathkrisz
addikt

:O :(

[Szerkesztve]

(#1873) Kidus válasza Palkó (#1865) üzenetére


Kidus
őstag

Siman kaphat hogutat, volt nem egy nalunk a korhazban.
Ha nagyon meleg van, locsolni is lehet, vegso esetben rovidre nyirni.
Attol meg, hogy pusztaban edzodott, nem reagal maskepp a szervezete a melegre, nem rendelkezik mas adottsagokkal, mint barmely masik fajta.
Bizony, a nagy bunda remekul hoszigetel, ami azt is jelenti, hogy ilyenkor baromi melege van, es nehezen huti le magat. Megjatszani meg nem nagyon szoktak magukat.

Assuming Control

(#1874) horvathkrisz válasza Kidus (#1873) üzenetére


horvathkrisz
addikt

állatklinikán dolgozol?! :Y

(#1875) ladybug


ladybug
őstag

Mogyoró kutyánkat meg akartam fürdetni, de amint meglátta a vízzel teli kádat, megfordult, és menekülni kezdett. Nem erőltettem. Megmutattam neki a kezemben lévő gyerek locsolókannát, és megvártam míg odajön hozzám, majd a locsolókannával kezdtem locsolni. Ez viyzont nagyon jólesett neki, és tűrte. 5 percen át öntözgettük a nagylányommal.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1876) horvathkrisz válasza ladybug (#1875) üzenetére


horvathkrisz
addikt

aranyos kis történet! ;)

(#1877) Diego! válasza Diablo. (#1870) üzenetére


Diego!
senior tag

Szia Ákos! Nagyon sajnálom a Bohócot... :O Ez borzasztó!!!

(#1878) Diablo. válasza Diego! (#1877) üzenetére


Diablo.
csendes tag

Hát igen ez borzaszto :O Különben17 éves volt. Ha ez az őrült nem lép rá a pedálra akkor még mindig élne :O

[Szerkesztve]

''A nagy erő nagy felelőséggel jár.''

(#1879) Diego! válasza Diablo. (#1878) üzenetére


Diego!
senior tag

És élhetett is volna még...úgy utálom az ilyen felelőtlen b*nkókat :((( :W

(#1880) Diablo. válasza Diego! (#1879) üzenetére


Diablo.
csendes tag

:(( :((( :W Az ilyenek ki kéne tekerni a nyakát de hagyuk a szomorkodást. Inkább linkelj egy vidámat :DD

[Szerkesztve]

''A nagy erő nagy felelőséggel jár.''

(#1881) ladybug


ladybug
őstag

Lenne egy kérdésem, kérem nem röhögni. Mogyoró kukijából olyan váladék folyik, mint mikor a szuka kutyák tüzelnek. Kevés, de aggaszt. Látható sérülés nincs. Mi lehet ez?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1882) Diego! válasza Diablo. (#1880) üzenetére


Diego!
senior tag

[link] :DDD

[Szerkesztve]

(#1883) Diablo. válasza Diego! (#1882) üzenetére


Diablo.
csendes tag

Az a szemüveges valami tetszik :C :C :C :C

''A nagy erő nagy felelőséggel jár.''

(#1884) horvathkrisz válasza ladybug (#1881) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Frenkyéből is, ő most 7 hónapos.
Sztem valami váladék, nem hiszem hogy kellene vele foglalkozni... ;)

(#1885) Kidus válasza ladybug (#1881) üzenetére


Kidus
őstag

Ha nem veres, buzos, darabos vagy lathatoan nagy mennyiseg, akkor normalis.
Termeszetes szinunek a tejfeher, esetleg kicsit sargas mondhato, a mennyiseget nehezen tudnam korulirni, de ha nem nagyon csopogteti el, az meg rendben van.
Keretik nem rohogni, meg lehet nezni esetleg, hogy nem piros-e nagyon a nyalkahartya alatta. Ha szep rozsaszin, akkor ok. Ha vervoros, akkor nem ok.

Assuming Control

(#1886) horvathkrisz válasza Kidus (#1885) üzenetére


horvathkrisz
addikt

miért, mi az különben?

(#1887) Kidus válasza horvathkrisz (#1886) üzenetére


Kidus
őstag

Normalis valadek.
Hogy egesz pontosan micsoda, azt rlazol tudja majd megmondani, ha beles ide :)

mod: elozo kerdesedre valaszolva, sajnos a klinika mar multido, ki kellett lepnem, mert elkoltoztem a vilag masik felere. Hianyzik is nagyon, pedig meg csak 2 hete.... de hat valamit valamiert.

Assuming Control

(#1888) ladybug válasza Kidus (#1885) üzenetére


ladybug
őstag

Kissé véres színű, de más nem. A kutyának egyébként semmi baját nem látom. Jókedvű, étvágya is rendben. Vizelete is, bár a színét nem figyeltem. (Hogy is lehet megfigyelni?) A kukiját csak kívülről vizsgáltam.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1889) Kidus válasza ladybug (#1888) üzenetére


Kidus
őstag

Vizsgald meg a nyalkahartyat is, milyen, de ha veres a valadek, az nem jelent jot semmikepp.
Lehet, hogy csak megszurta, vagy megvagta, kisebb serules tortent. De az is lehet, hogy gyulladas.
Vizelet szinet ugy nezd, hogy lehetoleg ne fube vidd, hanem olyan helyre, ahol latod, milyen.
Ha veres, az is tobb mindentol lehet, hugyuti fertozes akar, de lehet kullancs is, viszont akkor valoszinuleg bagyadt, esetleg lazas, etvagytalan is lenne.
Mindenesetre egy ut az allatorvoshoz meggondolando szerintem.

Assuming Control

(#1890) horvathkrisz válasza Kidus (#1887) üzenetére


horvathkrisz
addikt

hova és miért költöztél? :F

(#1891) (Kolombusz) válasza horvathkrisz (#1890) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

USA, Louisville, álmai férfija. ;)

(#1892) Kidus válasza (Kolombusz) (#1891) üzenetére


Kidus
őstag

:D
Remek osszefoglalas.

Assuming Control

(#1893) horvathkrisz válasza (Kolombusz) (#1891) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Hát te?!
Honnan ismered? És hogy keveredtél ide?! ;)

szerk.: már értem, miért nem használ ékezetes karaktereket... ;]

[Szerkesztve]

(#1894) Kidus válasza horvathkrisz (#1893) üzenetére


Kidus
őstag

Méghogy nem használok... kikérem magamnak :P

Assuming Control

(#1895) ladybug


ladybug
őstag

Nos, elmentünk Mogyoróval az állatorvosunkhoz, mert véres színűt is kezdett pisilni. A kutyának láthatóan még mindig semmi baja nem volt.

Elvégzett egy vizelettesztet az orvosunk, mert először a kullancsfertőzésre gyanakodott. Szerencsére nem mutatott ki hemoglobint a vérben. Láza sem volt. Akkor vajh mi lehet? Végigtapogatta a hasát, a húgycsövet. A szemét és a száját is megvizsgálta. Mindent rendben talált. Ennek nagyon örültünk.

Aztán azt mondta, hogy valószínű a kutya túlerőltette magát, mert akkor mioglobin - ez az izomfesték - van a vizeletében, ami izomsérülés miatt léphet fel. (Igaz is, tegnap Borka lányunk megbicikliztette az utcában.) Sok folyadékot kell neki adni, és ha esetleg kis sántítás, furcsa járás lép fel, akkor menjünk vissza hozzá, mert kezelni kell. Szerencsére Mogyi jól van, minden ok vele. És akkor megfigyelés alatt tartjuk pár napig.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1896) rlazol válasza ladybug (#1895) üzenetére


rlazol
addikt

privi ment.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1897) rlazol válasza horvathkrisz (#1886) üzenetére


rlazol
addikt

A járulékos nemi mirigyek (prosztata, cooper mirigy) váladéka, jelölésre ill. kommunikációra használják.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1898) horvathkrisz válasza Kidus (#1894) üzenetére


horvathkrisz
addikt

;] :R

(#1899) horvathkrisz válasza rlazol (#1897) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Te netán állatorvos vagy?

(#1900) Diablo. válasza rlazol (#1897) üzenetére


Diablo.
csendes tag

Énis ezt kérdezem ;]

''A nagy erő nagy felelőséggel jár.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.