Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4774) Titmouse09 válasza King Unique (#4765) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Orico 3569S3

Chip: JMS578
1708 QGBAO A
E763F0016

UASP: van
IDE/SATA: SATA3
Interfész: USB 3.0
Csatlakozó: B
Rack elhelyezés: fekvő
Fémház: nem
HDD Sentinel: igen
HDD leállítás leválasztáskor: igen
Alvó mód: igen
Csavaros HDD rögzítés: nem
HDD kezelés: 8 TB
Hűtés: passzív
Tápkacsoló: nyomógomb
Tartozékok: USB kábel, 12V 2A DC adapter, szilikon rezgéscsillapító sapka a HDD két végére, angol manual

Egy extra belső takaró alatt ez található:

Persze pont a vezérlő nem olvasható, de azt leírtam pontosan mi áll rajta.

A minőségével összességében meg vagyok elégedve. Bár full műanyag, nem kelt gagyi hatást, teljesen matt a felülete. Az alját egyben lehet lecsúsztatni, mindkét oldalon 3-3 műanyag fül tartja. Én még raktam volna valamit a végére is, mert ott kicsit be lehet nyomni a falát.

A HDD a már említett 2 sapkában fekszik, ezek kellemesen puhák. Amíg az alját nem rakod fel a háznak, elég "nagy" mozgástere van oldalra a HDD-nek, de ha bezárod akkor irányba állítja. Valamint záráskor rá is nyomja a SATA csatira a lemezt. Ezen azért csiszolhattak volna, először, míg nem tudtam mennyire merjem előre tolni a HDD-t, sikerült úgy bezárni, hogy nem érintkezett. De ha odafigyelsz nincs gond.

Bár csavarral nem lehet bezárni, kizártnak tartok egy esetleges véletlen kinyílást.

Amit esetleg hiányolok, hogy az alján van 4 "talpa". Ezek olyan körív alakú kitüremkedések, amiknek tipikusan a közepébe kis gumi korongot szoktak rakni. Na ezekben nincs semmi. Ezzel egyrészt javíthattak volna az alul lévő szellőző lyukak hatásfokán és egy kis rezgéscsillapítást is nyújtottak volna még.
Bár nekem szerintem oldalra lesz döntve, így mindegy is.

Ami még a tetején van az egy iciri-piciri kék LED. Ha be van kapcsolva világít, ha adatmozgás van villog. Célnak tökéletesen megfelel.

Mint írtam elégedett vagyok vele, újra megvenném. Alin $20 szokott lenni(bocsi, az a SATA3.0 feliratos), én Gearbest-ről vettem. Ott is $20 volt, de voltak pontjaim, így $14-ből kijött.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.