Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akula

    őstag

    válasz kisza25 #2172 üzenetére

    Most már akkor én is vidékre fogom hordani valahová.
    Amikor a hátsó ajtó nem maradt a helyén, hanem visszaesett 1 évesen, akkor is mekkora menet volt már, ötször elmenni a szervizbe, hogy kicseréljék a teleszkópot. Először elmegyek, mutatom, hogy mi a baj. Mondják, hogy jó, megnézik. mit csináltak? előttem a szerelő átkente WD40-es ronggyal a pálcát. Kérdezem, most viccelnek!? Azt mondták, hogy ez ilyen, nekem is meg kéne csinálnom gyakran, mert ez csak sima karbantartás. Mondtam, hogy ilyet még nem pipáltam, pedig már jópár kocsim volt. Persze 1 hónap múlva megint seprűnyéllel kellett kitámasztanom. Vissza szervizbe. Közölték, hogy igen, ki kell cserélni, írjak hivatalos kérvényt a Kia motors-nak hogy mi a bajom és kérjem az ő szervizük közbenjárását. Megtettem. Egy hét múlva hívtak, hogy megjött az alkatrész, guruljak be, gariban kicserélik. Beraktak egy pálcát, de nem volt jó. Berakták a másik oldali helyére, de úgy sem volt jó. Ekkor derült ki, hogy valszeg mindkettőt ki kéne cserélni egyszerre. Így még egyszer kellett mennem. És ez csak egy apróság. A szervizvezető meg mutatta nekem, hogy ez nekik milyen bonyodalom és mennyi papirmunkával jár. Mikor közöltem velük, hogy a VW-nál kaptam egy golfot, amíg megcsinálták a szervizt, hogy el tudjak menni dolgozni, csak nézett, hogy biztos viccelek.
    Aztán egy másik helyen meg motorolaj csere közben melléöntötték az olajat. Na bumm, emberek vagyunk. De hogy nem is törli le és ráég a motorra, míg hazaérek és füstöl a motortér. Na ne már! Ugyanitt a munkafelvevőtől kérdeztem mikor leadtam a kocsit, hogy milyen motorolajat használnak? Azt mondja, nem tudja, nem nézte meg, még csak most jött vissza szabiról. :DDD :DDD ezek szerint naponta változik az is? :O

    "Akula Sub, ready for the deep!"

Új hozzászólás Aktív témák