- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- GoodSpeed: Aquaphor Modern víztisztító
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
Új hozzászólás Aktív témák
-
djyuri
őstag
Nos...Én úgy döntöttem,hogy addig nem keringek a levegőben,amíg nincs meg eredetiben a GAME. De az agyaggalamb pozicióra jelentkezem!
Szóval a helyemet,ha valaki fent tartaná,akkor köszönöm.
Addig meg Winner_hun üzen nekem ha van valami olyan változás,amiről feltétlen tudnom kell.
Nevemben jelentkezhet bárhova játékra. De úgyis megkérdez előtte,vagy belinkeli.
Na mindegy,csak annyi,hogy ha ír valamit a nevemben,akkor azt én természetesen jóváhagytam(amúgy épp munkát keresek és azért nem vagyok sokat netközelben és ezért kértem meg) (és köszönöm előre is neki).
amúgy ha addig van valami,amin én is tok jáccani,akkor...izé. jövök,ha tok -
Cs1bu
tag
válasz
Winner_hun #97 üzenetére
A Cs1bulity megfelel... figyeljétek meg...2 év mulva az abit az én nevemmel fogja kidobni az oen cuccokat
-
Cs1bu
tag
Söt jobb nevet találtam ki magamanak.... Cs1bulity
LOOOOOL
-
Cs1bu
tag
A konfigot nem azért mondtam hogy egy a kritéium...csak hülyültem...nos ha e szerint menne akkro az enyémnél csak durvább gépek jöhetnek
ami eléggé leszükiti a kört
Intel 955 és egy dualcoros 3ghz 4 ghz_nszal csokolom
Na Catkiller Te jobb vagy nálam te leszel az ESZETLEN HENTELÖA Csabi meg a Stupidkiller
én meg Fatal1ty névre hallgatok majd
na jo tul jo kedvem van...megkeresem a Mod-ot MSN en telepitek egy Ut2004 et és Tolok egy kicsit
Lézeres egér..nos ha pénzed van akkro vegyed...de akkor karácsonyra én is kérekj 1 et -
I_Am
veterán
válasz
Catkiller #87 üzenetére
Lézeres egeret felejtsétek el.
(már ha nem optikait értetek a lézeres egér alatt.
)
Meg ilyen kikötéseket ne is tegyetek, hogy minimum konfig, meg egér, mert értelmetlen. A világ egyik legjobb instás játékosa görgős egérrel nyomja.Meg sok olyan jákost ismerek akik a legalapabb vászon padon is szétkapnak bárkit.
A gépekre meg annyit, hogy pl nekem az adataimnál a konfigom, de majdnem minden mid vagy low-ra van állítva, tehát egy 800-as PII celeroncson is simán tudok játszani az inimmel.
-
Catkiller
csendes tag
Sziasztok!
Szerintem tök jó ez a topik!
Én is jelentkeznék a Klánba!
Nemsokára még lézeres egerem is lesz! -
I_Am
veterán
Mivel mi jelenleg 25 aktiv taggal vagyunk jelen a vilgáon, ezért azt hiszem már elég nagy egységet alkotunk.
Aztán az ország minden részéről vannak játékosaink, igy a Lan szervezés elég nehézkes, mivel sokan már dolgoznak, sokan meg suliba járnak. Talán majd nyárra összehozunk valamit, de nehéz egyeztetni mindenkivel.
Egyesülés. Na olyat egy normális klán sem szokott csinálni ahol összeszokott, összetartó banda van. Ez a kezdők ismérve, hogy össze-vissza egyesülgetnek. Mert ilyenkor pl előjön a szokásos vita. Prefixváltás, ami pl azért nem jó mert a már mások által megismert prefix-et le kell cserélni. Ebből állandóan csak vita van.
Játékot úgy gondoltam, hogy ha már megvan a squad-otok, akkor war-ozunk gyakorlásképpen párat.
Amennyiben szeretnél kicsit tájékozódni skill ügyben, keress meg msn-en (adatoknál emilem) és mehetünk akár most is egy-két fragre Bermuda f2f serverre, oda beenged eredeti kulcs nélkül is.)
szerk: server bérlés. Persze, hogy kell. Azért, hogy legyen hol játszanotok.Meg ha nemzetközi meccseken, kupákon is akartok indulni akkor is szükségetek van egy helyre ahol tudtok játszani. Valamint mivel ahhoz, hogy összeszokjatok sok játékra van szükség, nem elég csak a lanpartykra és botokra hagyatkozni. Közülünk már a leggyengébb is veri az inhuman botokat és mégis sokmindenkitől kikap. Mert az ember kiszámíthatatlanabb, mint egy előre programozott skript.
-
Cs1bu
tag
Benned nemcsak egy Jófej mod-ra hanem egy igazi segitökész UT-sra leltem...
Nekem nem az a lényeg hogy én lehessek a klánvezér, hanem az hogy benne lehessek egyben amit végre komolyan is veszenek...voltam már egy párba de mint prioritásban mint pedig észben kinöttem öket... oké hát akkor irány az 576 játékbolt
amugy köszönöm a segitséget nem is tudtam hogy servert kell bérelni.... ez nekem furi.. mind1
amugy én a következö erösen amateur klánokba játszottam : [C7] [S.E.S]
Nos ezek kb a lemegyünk hozzájuk és mostani szinten 2 en elverjük a csapatokat 0-ra..
Akkor nos, én jelentkeznék...szivesen jönnék hozzátok egy egy Game erejére..
Csak Vagy egy IP-t adj majd meg vagy valamitNe agodjatok csak megnézem mit tudnak a asrácok a klánalapitás marad!!
Hova valosiak vagytok??? Csinálhatnánk Klán VS Klán LANPARTYT..Aztán ha jol sül el akár egyesülhetünk is...szigoruan a Best Of klántagokbol
(jofej vok már dobálom szét az embereket mikor még klán sincs
-
I_Am
veterán
Eleinte szerintem örülsz, hogy ha az első hónapokban a legfiatalabb klánokat megveritek. Már ott is összeszokott bandák játszanak. xDk-ra meg gyúrjatok még pár évet.
Bár most hogy újraszerveződött még nincs akkora összeszokás, de a tagok mindegyike jó pár éves játékmúltal bír.
Admi: veletek mizu? Nem látlak mostanában aktivnak (vagy csak 2k4 felé nem nézelődsz)
A klánom amugy a SaF. (Specail Amateur Force) Mi is igy kezdtük, ahogyan Ti. Nézzetek be az ut2004 totyikba itt a prohardveren, ott kezdődött az egész. Igaz azóta már bővültünk sok játékossal. (hogy párat említsek csak úgy felvágásképpen:Stormtrooper, Zax, Csorba, Radeer, x/T, [volt Lord, s23, xDk-s játékosok
] Spunky is szokott velünk jönni ha kedve van játszani.
Ez utóbbi név inkább Adminak mond valamit.
És az s23 ut99-es squadja is most csatlakozott 2k4-be és ők alkotják a ctf squadunkat.
)
Tört serveren nem játszunk, mert nem szeretjük a cheatereket, elrontják a játék örömét. Ha Ti is komolyan akartok a játékokkal foglalkozni akkor elsőként be kell szereznetek őket eredetiben. (pl ut2k4 3.990.- Ft.) Servert eleinte nem kell bérelni, mert ha már megvan egy squadotok akkor akár velünk akár más klánokkal is lehet gyakorolni, akinek servere van, vagy ha elég jófejek vagytok akkor kölcsön is lehet kérni warokra a servereket. -
Cs1bu
tag
válasz
Winner_hun #81 üzenetére
na azért ez nem igy müxik...videokari mi kéne??? mert történetesen tudok egy s mást szerezni joáron beszámitással
-
Cs1bu
tag
Válaszolva mindenre:
Azért az hogy én nyitok egy Klnsulit az durva, az ötlet nem rossz de falco te ismersz neked Gyökeres a helyed a csapatban a balázzsal együtt....ti ketten olyan csapatot alkottok (pláne ha összeállunk 3man) hogy a csillagokat leszedjük az égröl!!! RETTEGJEN AZ XDK!!!!
Amugy a kétklános ötlet nem elvetendö amolyan Utánpotlás csapaz mint a hokiban vagy a fociban.... a Lanparty sem rossz ötlet csak kéne egy hely és idö...a hely adott az idö nem...helyet vagy a ''KLÁN'' bérel vagy Ákoshoz megyünk a Fütött Pincébe
Mig nem játszottam én is ''profik'' ellen én is kis csacsi bénya voltam...most sem vagyok sokkal jobb...de már nem ugy lövök hogy körbelövön az áldozatot és utána vezsem észre hogy az csapattárs..akkor talán vágjunk is bele... mint klánvezér feldobom az elsö néhány kérdést: MI legyen a csapat neve?? illetve Prefix-je? Ki hol lakik??? (a miheztartás és a talákozás végett) és mikor tudunk leülni gémelni 1-2 orácskát vagy akár 1-2 napocskát???
Amugy a Offoloknak köszönjük a hozzászolást DE NEM KÉRJÜK!!!
Nem a név teszi az embert naggyá hanem a cselekedetei!!!
nem elefelejtendö!!! és a csapatban nincs egyén!!! Nincs olyan hogy Én jobb vagyok mint xy ezért én akarok a vezérklánba játszani!!! Nem ilyet nem kérek!!! Ha a csapatra azt mondják hogy jo...akkor az az utánpotlásra is tartozik... az utánpotlás klánnak is lesz egy vezére... aki ugyanugy jöhet majd a versenyekre és ha valaki nem birja vagy nem megy neki...akkor csere lesz... (bár ezt hivatalos versenyeken nem tudom hogy lehet megoldani!!!)
Summa Summárum, egy mindekiért s mégtöbben a Klánért!!!
amugy a sponsorokat már gyüjtöm, megprobálom megfüzni a fönököm arrol hogy támogasson minket, s akkor nagy business lesz mert ez egy számtech bolt!!!
Havio jövedelmezést kérek majd..és akkor jo lesz mert felesztjük majd a gpeket, és persze abbol is félrerakunk..
mert miböl is kéne majd leutazni..
Márcsak a honlap készités vár rám, és valami Találo Klánnév, továbbá Prefix -
Falco6
tag
ja és hé emberek!!!
itt már mindenki csak utzni akar???????
és a cs meg a cod???????????????
ne rekesszük már ki ezeket!!!!!!!!!!! -
djyuri
őstag
Meglátogattam majndem elfeledett fórumot:
És lehetne venni UT-s karkötőt,csak ember kéne hozzá....
[link]
MOD: Falco6
Nem is viccnek szántam...Leginkább azokért és magamért,akik csak akkor győzhetik le például Winner_hun-t,ha neki sz***-ik a gépe vagy az egere...
Szal nekünk nem árt a gyakrlás...De mivel neten nem valószínü,hogy megmondják,hogy mi a baj a játszásommal,ezért mindenképpen jó ötletnek tarom a neveléses dolgot..
Így még party közben is megtudhatom,hogy mi a hiba és mire figyeljek jobban...vagy ilyesmi.
[Szerkesztve] -
djyuri
őstag
Arra,hogy ''magasak'' az elvárások,talán tok javasolni valamit...
Kérlek ne röhögjetek ki,mert későbbiekben hasznos lehet...Tehát: Én azt javaslom,hogy legyen két klán...(nem kiíbál!!!)
Az egyiknek legyél te a vezetője és ezáltal lehetne az a vezérklán...
A másik lehetne az úgynevezett ''agyaggalamb'' klán... (a szó joga levédve!!!!)
Én kapásból jelentkeznék az agyaggalamb klánba...És aki jobbnak érzi magát az megy a vezérlkánba...
A javaslatom háttere a következő:
Az egyik előny,hogy lehet gyakorolni ''ismert'' tagokkal...
A másik,hogy meghatározható módon lehet nézni az agyaggalamb-ok fejlődését. Olyan,mint egy iskola,ahol a ''profi''-k tól lehet tanúlni...
Később kialakulhat a vezélkán 2,vagyis persze egy másik jófajta klán,akik együtt mennek ''harcolni'' és elvinni az arany és ezüst érmet... -
Gergello
addikt
ha cod:uo : skilles emberek jelentkezését várjuk frissen alakult( de ügyes emberekből) álló klánunkba: [link]
-
Cs1bu
tag
Senki nem akar Klántag lenni?
-
Cs1bu
tag
-
HunChaos
aktív tag
Én cs-re jelentkeznék,hamár kezdésnek jó poén is elég sokféle kisülhetne belőle!!
Mármint a klán dologból,mert eddig csak úgy találomra felmentem szerverekre és mentem!
[Szerkesztve] -
I_Am
veterán
Srácok a chatelést el sem kellett volna kezdeni. Van msn, TeamSpeak (ha már klánoztok akkor ezt tuti használnotok kell, vagy Ventrilot) ott beszéljétek meg a továbbiakban.
Ha meg ut2k4 akkor végre megint lesz gyakrolóellenfél a klánom számára.
Agyaggalambok. -
Falco6
tag
na asszem én is befejeztem mára
mindenkinek jóéjt
Sziasztok! -
djyuri
őstag
Hmm....jóó
Ezt kicsit halkan...nem akarom a bajt..azért írtam priviben
De amit garantálok,hogy minden olyan játékot megveszek szépen sorban eredetiben,amivel neten akarok játszani vagy komolyabb party-kon...Lásd Generals deluxe,Terminator 3,Imperium G2...stb
Főleg most,hogy lement egy csomó ''régi'' kedvenc játékom eredeti cd ára,így már az UT is csak egy-két fizetésre áll tőlem... -
Cs1bu
tag
Vezér elment aludni, sziasztok jo éjt holnap re...mindenki mentse a topicot ..
-
Cs1bu
tag
válasz
Winner_hun #51 üzenetére
jogos lehet az lesz...
-
djyuri
őstag
válasz
Winner_hun #46 üzenetére
Azt nemtom,hogy ha direkt állnál kempelni,akkor mit művelnél,de azt tanusíthatom,hogy ha valami oknál fogva a ''táborozást'' írt ki a gér rád,akkor te vagy az egeredet bilizgáltad,vagy kifagyott valami
Emlékszel? három telepítés/nap
-
Cs1bu
tag
A program neve ami nekünk kell
All the See Eye nézi a fel telepitett játékokhoz a TÖRT szervereket
Na tessék ilyen egy jo klánvezér.. -
Falco6
tag
válasz
Winner_hun #46 üzenetére
sokan geciségnek tartják a campelést de szerintem ha játékban nem is az életben mindenképpen kalapot le azok előtt akik már lassan művészi szintre emelik a rejtőzködést a türelmet és a koncentráció ien magas fokon való művelését
-
djyuri
őstag
Hát figyusz...Azt bármikor tutira fogom mondani,hogy a neten az elveteműlt állatok mindaddig le tudnak győzni,amíg nem lehet idegileg összekapcsolni engem egy géppel...
De amúgy szeretek azzal game-lni,szal nekem bíztos nem árt ha egy pár százszor megdöglök meccsenként...Ti meg gyakoroltok egy kicsit...
A galambság,meg gondolom arra jó,hogy távolról észre lehet venni,hogy hol az ellenség,ha engem valaki lelő...winner_hun is így vett észre ha már kevesen voltunk az ''utolsó emberig'' harcokban -
Cs1bu
tag
válasz
Winner_hun #34 üzenetére
Mellesleg a Klánvezér szerény személyem...szal itt a halando addiktok ... cöh
:
:
na jo tudod hogy viccelek...
-
Cs1bu
tag
válasz
Winner_hun #34 üzenetére
egy PH!Addikt-al nem veszekszek
-
Falco6
tag
de igyekszem a tökéletességre törekedni
ONE SHOT ONE MAN -
Cs1bu
tag
válasz
Winner_hun #28 üzenetére
a gaykorláshoz sok ember kell
-
Falco6
tag
ja viszont szeretek mesterlövészkedni
de ha kell elölmegyek és mehet a fight ezerrel -
Cs1bu
tag
válasz
Winner_hun #18 üzenetére
Figy MSN--> Uj csoport létrehozás--> KLÁN---> aki épp fogja magát és ott van az egyböl jöhet és kész a game..
amugy,
a feltételek?! ezen még nem is gondolkodtam..egyéni elbirálás...
amugy gyakran netes eddzés??hm.... hát heti 2-3 alaklom tuti vagy minden este
attol függ.. ezt még ki kell konstuktálni..
-
Winner_hun
félisten
UT2k4, abban vagyok jó, ha menni kell, aztán írtani a népet, mert nem szeretek egyhelyben lenni
Hubazz most jutott eszembe, hgoy a net elvileg megoldható uncsitesóm a jövő7en vezetteti be a netet, max átviszem a gépet, ha meglesz a VGA. Mik a feltételek? Milyen gyakran lenne netes gyakorlás, vagy hogy van ez -
Falco6
tag
a COD-ot mondjuk imádom de eddig még csak single-be nyomtam
-
Cs1bu
tag
válasz
Winner_hun #11 üzenetére
Figy azt én is csipálom..
grafika jo és a fegyverek is türhetöek..
oké..
ha gondolod... akkor csináljunk 3 csoportot... COD, CS és UT ki melyikre jelentkezik? -
Cs1bu
tag
Én sem ien JUJ csináljunk egy klánt dologra gondoltam...hanem olyankokra akik versenyekre járnak és nem az utolso loserek lesznek mindig...jo persze el kell kezdeni valahol...
szeretnék egy kb 4-5 fös közösséget, vagy csoportot akik jol össze vannak szokva s nem kezdök...Élmom egyszer a Hires Fatal1ty vel játszani...lehet hülyének nézel most, de akkor is érdekel nagyon!!! pl itt van nekünk Mo-n Varagh...vele egy suliba jártam...nem nagy durranás nem valami jo játékos a gyerek...verhetö mégis MO. UT sztárja... de mégis kiutálátkl jo pár klánbol....
Nem ien dedos klnt akarok... IGAZI GÉMEREKET VÁROK!!!!
Agostino, Biztos nem akarsz velem tartani? -
Winner_hun
félisten
UT-ban benne lennék, ha UT2K4 és ha lenne korlátlan net. De ami késik, nem múlik
Abban legalább nagyon tok aprítani
-
Cs1bu
tag
-
Agostino
addikt
No problem, bár nem erre mondtam, hogy lassú vagyok. C.S.ben pl jónak érzem magamat, jobb estéken iszonyatosan nagy tömegmészárlásokat szoktam rendezni. Klánba pedig nem akarok belépni, mert szerintem szánalmasak a mostaniak, tisztelet annak a nagyonkevés kivételnek. Régebben, 4-5 éve még nagy szó volt, ha valaki klántagnak számított, de mára elkopott ez a szó. Ha valaki azzal vagizik nekem, hogy klántag, azt csak egy lesajnáló mosollyal tudom jutalmazni. Ez az én véleményem, sajnálom.
Egyébként sok szerencsét a toborzáshoz. -
Falco6
tag
de ha már itt vok...
mi is ez a klán dolog? -
Cs1bu
tag
sziasztok
a cimben irott klánt szeretnék alapitani, versenyekre járni...
jelentkezöket várok!!!
Felvételi?! Hát aki nálam jobb az jöhet
Új hozzászólás Aktív témák
- i7 12700k 2026.07.23ig aqua gari
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO IdePad Gaming 3 Gamer notebook - R5 5600H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3050Ti 4GBWIN11
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO IdeaPad Gaming 3 Gamer notebook - R5 5500H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2050 4GB WIN11
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX SCAR 15 Gamer notebook - i9 12900H 16GB DDR5 1TB SSD RTX 3070Ti 8GB WIN11
- Lenovo Legion 5 Ryzen 5 5600H/ RTX 3060/ 16GB RAM /1,5TB SSD +ajándék!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700K / RTX 2060 6GB / 32GB DDR4 / 500 SSD
- Bomba ár! Dell Latitude 5495 - Ryzen 5 I 8GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Radeon I Cam I W10 I Gari
- Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 Intel Core i5-1135G7
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- IKEA (HAVREHOJ) tablet tartó
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest