Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) kk831228 válasza orbano (#950) üzenetére


kk831228
addikt

Zauchensee, szűzhó offpiste, esés és kitekeredett a bal kéz vagy ráestem, nem emlékszem. Könyök/alkar esés után kifelé állt, könyöktől összes szalag kívül /belül szétszakadt.

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#952) orbano válasza kk831228 (#951) üzenetére


orbano
félisten

Jesus... bakker, jobbulást :( Meg tudják a dokik csinálni?

A vér nem válik VAZZE!™

(#953) kk831228 válasza orbano (#952) üzenetére


kk831228
addikt

Hááát, majd félév múlva megmondom... Köszönöm!! Egyelőre amit tudott összevart, nem tudom mennyire lesz majd használható egyelőre.. :( Inkább eltört volna a pic... ba, semmi gond nem lenne vele.

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#954) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Sziasztok!
A hét végèn ismét tudtam kicsit csúszni, igaz többnyire kék pályán. Most teljesen jónak éreztem a boardot, tulajdonképpen esés nélkül lehoztam. :B Egyre jobban megkedvelem ezt a slash lapot. Viszont a mostani k2 lien at kötés helyett valamilyen hasonlóan kényelmes, közepes keménységű gyorsbelépős kötést szeretnék kipróbálni. Mit ajánlanátok?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#955) orbano válasza Madn!ght (#954) üzenetére


orbano
félisten

Flow fuse. Az volt nekem lien előtt, hasonló karakter, plusz mesésen reaktív highbackkel.

A vér nem válik VAZZE!™

(#956) Phvhun


Phvhun
őstag

Na idén is megvolt az egyhetes Huez.

Nem volt hiány hóból, bár sajnos rég esett így a szűzhavazás elmaradt.

Ami viszont érdekes lehet, hogy Nidecker Supermatic kötéssel toltam (Nitro Team lappal), ha valakit érdekelnek a tapasztalataim össze tudom foglalni.

(#957) orbano válasza Phvhun (#956) üzenetére


orbano
félisten

Jöhet :K

A vér nem válik VAZZE!™

(#958) kk831228 válasza Phvhun (#956) üzenetére


kk831228
addikt

mindenképp!! :)) :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#959) Phvhun


Phvhun
őstag

Naszóval, alap adatok:
- 2 méter magassággal, beöltözve 100 kilóval, 46os lábbal támadtam az eszközökre.
- Tapasztalat szempontjából ez volt az 5. hetem a Francia alpokban (évente 1 hét), szóval csak casual szinten tolom.
- Most csak Kék/Piros pályákon toltam, hol ratrakoltan, hol jegesen, hol buckák között.
- Goofy-ként első lábam +15-ben, hátsó 0-ban, 60 centi távval.

Pro:
- Pont olyan érzés volt csúszni, mint egy normál kötéssel, szorosan tart, nem hajolgat, a deszka pont azt csinálta amit "kértem" tőle a kötésen keresztül.
- Rengeteg energiát spóroltam meg amikor olyan béna helyzetekbe kerültem, mint pl csak pár lépés kellene, hogy egy egyenes szakaszon megállva tovább tudnék menni, vagy pont egy picit lejjebb érkeztem egy elágazásnál, hogy a megfelelő irányba tudnék menni. Az ekkor szokásos bakkecskés ugrándozás helyett gond nélkül kiléptem, megtettem a pár lépést, visszaléptem, és mentem tovább.
- Sok energiát spóroltam a felvonókba ki- és be-szálláskor is, főleg amikor hosszú a sor a beülős felvonókhoz, nem kellett végig korcsolyáznom perceken keresztül, hanem sétálva éppen azelőtt mielőtt sorra kerültem volna ledobtam a deszkát, beleléptem, és kész.
- Nem volt gond egyszer sem a kötésbe ment / bakancs aljára ragadt hóval, mindíg rendesen bekattant a racsni (amit szerencsére hallani is lehet). Csak akkor szedtem le a deszkáról a havat, amikor éppen úgy volt kedvem (pl kabinos előtt, hogy ne bele menjen a hó), és nem kellett kötelező jelleggel kaparászni a jeget fura helyekről.
- A felvonóból kiszállás is egy visszatérő kellemetlenség helyett csak egy pillanattá változott.
- Gyakorlatilag egyszer sem kellett a csatjaimhoz nyúlni, amit a hét elején beállítottam, az úgy végig jó is maradt.
- Vettem leash-t, de végül nem használtam, egyszer sem éreztem, hogy le akarna esni a lábamról a cucc felvonózás közben.
- Masszív a cucc, jól bírta a strapát.

Kontra:
- Ha a beszálláskor nem teljesen egyenes a hó, akkor amikor az első lábbal belépek, akkor amint a másik lábbal is elkezdenék belépni, akkor már el is kezdek csúszni, ami furcsa akrobatikus mutatványokhoz tud vezetni. Ezt ekjerülendő az első lábbal belépés után egy kis "lépcsőt" kell vájni a hóba, hogy a másik lábbal is stabilan tudjak belépni. Ezt kb meg is szoktam a hét végére, így már rutinszerűen megy.
- Ülő helyzetben nem lehet kiszállni belőle, csak nagyon furcsa mutatványok árán (persze ha nagyon kell, akkor a csatot ki lehet kapcsolni, pont úgy mint egy normál kötés esetén).
- Üléses felvonóba beszálláskor egyszer a highback-et nem előrefelé hajtottam hanem hátrafelé (lásd 2. kép), így bal oldalon beszállás közben beakadtam valamibe ami miatt sikerült befeküdnőm az ülések alá, természetesen a mutatványt a legnépesebb sor előtt sikerült elkövetnem. :)
- A 46-os bakanccsal elértem a határát a kötésnek, ennél nagyobb lábbal már nem is használható az L-es változat, illetve ha egy kicsit kisebb lenne a lábam (mondjuk 44), akkor kicsit kényelmesebb lett volna a belépés is.
- A gyártó már ismer egy hibát miszerint egy konkrét pontban a csavarok sok használat után meglazulhatnak, de amikor vettem a cuccot, akkor már emiatt adtak mellé csavarragasztót, amivel elláttam az említett csavarokat, és én így már nem tapasztaltam ezt a hibát. Mivel első publikus kiadása a terméknek, ezért biztos lesznek még további hibák amik a következő szériákban kerülnek javításra.
- A következő szezonban már valószínűleg jobban elterjedt lessz, így már lesz lehetőség bérlésre is annak aki ki akarja próbálni és bizonytalan.

Összességében: Nagyon bejött a cucc, az évek során a különféle és egyre jobb fajta snowboard cuccok próbálgatása során nekem ez az upgrade adta a legnagyobb ugrást a csúszási élményben.

Képek:


[ Szerkesztve ]

(#960) orbano válasza Phvhun (#959) üzenetére


orbano
félisten

A felvonóból való kiszálláskori "kellemetlenség" kiiktatásával az egyik legfontosabb gyakorlófeladatot vetted el magadtól. Ahogy Szergej fogalmazott, a snowboard egy kilométer sport, a rollerezés pedig az egyik leghasznosabb, amibe érdemes pakolni a kilométert. Még casual szinten is.

A vér nem válik VAZZE!™

(#961) kk831228 válasza orbano (#960) üzenetére


kk831228
addikt

Igen, ebben van igazság, nem árt gyakorolni, egy láb becsatolva és úgy próbálkozni élt váltani és minnél hosszabban csúszni. 👌 Nekem se ártana többet gyakorolni. :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#962) kk831228 válasza Phvhun (#959) üzenetére


kk831228
addikt

Köszi a beszámolót!! :R
Akkor bevált neked. 👌

Most árul egy csajszi, kerdeztem is tőle hogy "nem vált be"?
Azt írta az előző boardhoz nagyon jó volt, de az új Jones lapjával nem az igazi, inkább vett egy Mercury - t amivel jobban szuperál. :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#963) orbano válasza kk831228 (#962) üzenetére


orbano
félisten

Teszteltem gyártás előtt ezt a kötést amúgy, semmi extra. Kényelmes belebújni, amúgy egy átlagos kötés, teszi a dolgát. Eéág masszív és nehéz is, bár menet közben nem igazán érezni, amint elindultam igazából megfeledkeztem róla, hogy milyen kötéssel megyek.
Freeridera viszont kuka, nem tudsz becsatolni mély hóban, mert nincs mi ellentartson amikor nekinyomnád a lábad :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#964) Phvhun válasza orbano (#960) üzenetére


Phvhun
őstag

A kiszálláskori kellemetlenség alatt a kötés ülve bereteszelését értettem, ami nekem személy szerint fárasztó.

Rollerezés alatt pedig azt értettem, amikor tömött sorokban kitekert lábbal rollerezek előrefelé, arra figyelve hogy senkire se menjek rá, meg rám se jöjjenek a sível.

Egylábbal kicsúszás felvonóból kifele az megy rendesen, ezt ezzel a kötéssel sem lehet elkerülni.

#962 kk831228: Igen, nekem abszolút bevált, a fő szempont a kényelem, és az energia spórolás volt.

(#965) orbano válasza Phvhun (#964) üzenetére


orbano
félisten

Ülve? :Y

Ja amúgy sorbanálláskor én is lecsatolok, és a végén csatolok csak vissza, nincs kedvem ahhoz a b*szakodásho ahogy lökdösi mindenki a másik lapját.
Lábujj- vagy sarokél oldalon rollerezel amúgy? Csak a kitekert láb miatt kérdezem :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#966) Phvhun válasza orbano (#965) üzenetére


Phvhun
őstag

A sörhasam miatt nem annyira tudok kényelmesen állva hajolgatva becsatolni :D

Aztán persze lehet következő szezonra kipattintom magam és akkor már nem lesznek ilyen gondjaim. (mondogatom ezt magamnak évek óta..)

Szerintem sarokélnél lépegetek a másikkal.

(#967) orbano válasza Phvhun (#966) üzenetére


orbano
félisten

Egy kiadós hüttézés után nekem is ez az érzés van :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#968) kk831228


kk831228
addikt

Véletlenül pont most jött szembe... [link] :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#969) Phvhun válasza kk831228 (#968) üzenetére


Phvhun
őstag

Na látod, pont így szoktam tolni!

(#970) Rossi


Rossi
addikt

Sziasztok!

Új snowboard-ot élezni gondolom csak nem, de waxolni kellhet?

Burton Flight Attendant, webshopból rendeltem, a kötést én fogom rá átszerelni a régiről.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#971) orbano válasza Rossi (#970) üzenetére


orbano
félisten

Én még sosem waxoltam a lapjaimat újkorukban. És kb. évente veszek 2-t :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#972) kk831228 válasza Rossi (#970) üzenetére


kk831228
addikt

Teljesen jó a gyári wax, majd ha nagyon kifehéredik a talp akkor elég lesz, vagy lerakod szezon végén, akkor vastagon leöntöd és úgy hagyod kövi szezonig.

Milyen kötés lesz rajta?

orbano: azért csak beruháztam egy "Dart"-ra így a lábadozás alatt, :D lebeszéltek az Opti-tól, pedig lenne tavalyi, 400 eur-ért... :)

Közbe meg leakciózták a Souly - t 590-re... Mindegy, még a Penta is ott pihen kipróbálatlanul. :O

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#973) orbano válasza kk831228 (#972) üzenetére


orbano
félisten

Hol van tavalyi 400-ért? :Y
És miért beszéltek le róla?

A vér nem válik VAZZE!™

(#974) kk831228 válasza orbano (#973) üzenetére


kk831228
addikt

"Túl dúrva, kemény stb..." :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#975) orbano válasza kk831228 (#974) üzenetére


orbano
félisten

Ez valami nagyon nyomorék ember mondhatta :DDD a csajom 50 kiló és egy 151-es optimisticet használ erdőben. Innentől aki szerint túl durva, az nézzen mélyen magába ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#976) Rossi válasza kk831228 (#972) üzenetére


Rossi
addikt

Burton LTD kötés, Ruler bakancs.

Mindkettőt nyűvöm már egy ideje, de még bírják, komplett cserét későbbre tervezek, esetleg step-on-ra.

Köszi neked is és orbano-nak is! :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#977) kk831228 válasza orbano (#975) üzenetére


kk831228
addikt

Nem... :D Erdőbe jobb a Dart az biztos, csak hát a formával még barátkoznom kell... 😅 Egyébként inkább a " funsága" miatt ajánlotta az egyik kedves haver. :)

Rossi : Az a lap megérdemelne egy jobb szettet, mndenképp... :B

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#978) orbano


orbano
félisten

Kis dicsekvés, elég jó időnk volt :B [link]

A vér nem válik VAZZE!™

(#979) Madn!ght válasza orbano (#978) üzenetére


Madn!ght
addikt

Irigykedős smiley. :B :C Csodálatos a helyszín, az idő. <3

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#980) kk831228 válasza orbano (#978) üzenetére


kk831228
addikt

Utállak.. ;] :O

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#981) Rossi válasza kk831228 (#977) üzenetére


Rossi
addikt

Tegnap jöttünk haza Nassfeldről, nagy volt a szerelem az új lappal... :DD
Eddig én nem tudtam tartani a tempót a Custom X-es kollégával, most ő nem tudta velem, irgalmatlanokat csapattam, ezerszer stabilabbnak éreztem, mint a Process Flying V-t.

Elsőre nem éreztem szűk keresztmetszetnek a bakit vagy a kötést, de mindenképpen cserélni szeretném következő körben őket is.

Mit javasolnál?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#982) orbano válasza Rossi (#981) üzenetére


orbano
félisten

Baki itthon:
-Burton (photon, ion)
-Ride (Fuse, Lasso, Insano)
-K2 (Thraxis, Maysis, esetleg Ender)

Ezek közül feltétlenül azt amelyik a legjobban passzol és jól tartja a bokád. Semmi más nem számít.

Kötés: burton cartel, genesis (csakis re-flex), Now SelectPro-tól fölfelé, rome Katana, Flow Fuse/NX-AT, Ride-ok is elég jó minőségűek.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#983) kk831228 válasza Rossi (#981) üzenetére


kk831228
addikt

Akkor azért Custom X- es kollégának van mit tanulni... :D
Mindjuk a Custom X addig kezelhető amíg tükör a pálya utána már az FA kezelhetőbb valószínűleg. :R

Örülök hogy kukáztad a Flying V - t, nem való az semmire... :D :R Most már lehet gyakorolgatni. :K

Baki +kötést, háát el kell dönteni melyik márka a szimpi. Baki legyen tökéletes méret meg fogja a bokát rendesen:

Burton - ből ION esetleg Photon.
Ride: Trident, Lasso, Fuse, The92
Érdemes ránézni Store-ba még a Thirtytwook-ra is..
Deeluxe - ból érdmes pl. Deemon L3 BOA

Kötésből : Burton :Genesis, Genesis X, Cartel X,
Union Atlas /Atlas Pro
Rome : Katana, Cleaver
Ride :A8/A9 C9/C10
Now :Drive, Jones Apollo /Mercury

Ahogy a kollega említette, Burton-ből inkább Reflex, eladhatóbb később mint az EST.

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#984) stickermajom


stickermajom
addikt

Mennyire földtől elrugaszkodott megtartani egy 155-ös Hammer PSM2-t 181cm/80kg mellé? Van mellette két lapom, ezt örököltem. Nyilván emiatt érzelmi is a dolog, eddig elfért a szekrényben, most viszont költöztetni kéne drága pénzért.

(#985) Rossi válasza Rossi (#981) üzenetére


Rossi
addikt

Aktuálissá vált az upgrade step-on szettre.

A Burton Flight Attendant lap maradna, az eddigi LTD kötés és Ruler baki menne.

Mit javasoltok középhaladó szinten a laphoz?
Sima step-on kötés és Ruler baki, vagy Genesis kötés és Photon baki?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#986) kk831228 válasza Rossi (#985) üzenetére


kk831228
addikt

Nem tudom, most vett 2 ismi is step on - t, az egyik el is adja, azért idegesítő ha ki be mozog a sarkadnál... :( Főleg annyi pénzért. Ha már gyorsbelépő akkor inkább Supermatic, és akkor ahhoz bármilyen baki jó... ;) :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#987) Rossi válasza kk831228 (#986) üzenetére


Rossi
addikt

Köszi, tetszik ez a Supermatic!

Bár a tesztvideókban igazából egyiket sem ajánlják a normál kötés helyett, mert pl. a kilépés lassabb, a "biztonságérzet" pedig a Step On-nál jóval alacsonyabb, így nem tudod fullba' tolni.
Bár gondolom ez megszokással kezelhető.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#988) kk831228 válasza Rossi (#987) üzenetére


kk831228
addikt

Supermatic működik sima kötésként is ha jól tudom, szóval azt be tudod csatolni hagyományosan, még ha bele van fagyva a talpába a "hó" vagy inkább jég. A step-on viszont nem fog bepattani, az tuti... :)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#989) Rossi válasza kk831228 (#988) üzenetére


Rossi
addikt

Valószínűleg Supermatic lesz ebből.

A Ruler bakiról mi a véleményed a Flight Attendant lappal?
Érdemes lenne feljebb lépni, ha meglesz az új kötés?
Idén óriásiakat verettem vele, szóval nincs vele bajom technikailag.

(Az más kérdés, hogy a bal lábfejem valszeg nagyobb, mert minden évben ledobom a nagylábujjam körmét, ezzel valami kezdenem kell.
De csak emiatt nem vennék új bakancsot.
Budaörs Sidas jó megoldás erre, illetve talpbetét készítésre?)

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#990) kk831228 válasza Rossi (#989) üzenetére


kk831228
addikt

Háát, érdemes lenne feljebb lépni, :D ION vagy Photon, ION - t preferálom, de szétnéznék Ride környékén is... :K Sokkal jobban fogják a bokát mint a Burton.

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#991) kk831228 válasza Rossi (#989) üzenetére


kk831228
addikt

Az ION pl. még ha puhul is, akkor is egy kellemes tartást biztosít. Már pedig a Burton puhul is mindegyik, legalábbis én ezt tapasztalom. Nekem driver x van, de az ION a legjobb választás flex szempontjából, valamennyit hajlik, de tart is... 👌

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#992) Rossi válasza kk831228 (#991) üzenetére


Rossi
addikt

Köszi! :D

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#993) orbano válasza kk831228 (#990) üzenetére


orbano
félisten

Jaja, Rideok nagyon jók, Fuse-val az élen.

Amúgy cimbi rohadt jól carveol, step ont vett magának egy yes optimistic lappal, és odáig van érte. A highbackhez rögzített bakancs baromi reszponzívvá teszi.

A vér nem válik VAZZE!™

(#994) kk831228 válasza orbano (#993) üzenetére


kk831228
addikt

Pedig pont ott kottyan a sarkánál :D persze, meg lehet szokni éppen, annyira nem vészes, de kottyan... :K

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#995) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Sziasztok,

Tavaly a Store13-ban béreltem Step-On-t. Nagyon bejött, de az egyszerűség kedvéért, mivel Kecskeméten lakom, jó lenne a pálya mellett bérelni idén. Chopokon esetleg tudjátok, hogy lehet-e valahol?

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#996) kk831228 válasza Des1gnR (#995) üzenetére


kk831228
addikt

Dèli oldalon nem is biztos hogy van bèrlès, mint ha èszakin bèrelt volna egyik ismi srác , de hogy step on van -e ... :F Store tutibb azèrt. Egyèbkènt meg vegyèl egy supermatic -ot ès le van tudva. :B ;) :K

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#997) Des1gnR válasza kk831228 (#996) üzenetére


Des1gnR
őstag

Venni mindenki tud, bérelni a kihívás :P

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#998) kk831228 válasza Des1gnR (#997) üzenetére


kk831228
addikt

Igaz. :) Szeretek biztosabbra menni. :D "Öreg" vagyok már. :D :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#999) Rossi válasza kk831228 (#998) üzenetére


Rossi
addikt

Véletlenül nem tudsz jó áron új, vagy alig használt Supermatic-ot?

XL-es kellene. :D :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1000) kk831228 válasza Rossi (#999) üzenetére


kk831228
addikt

Sajnos nem ,L-t árul amigo snowman ha jòl emlèkszem.

Snowcountry, Freshfarm, stb?

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.