Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) jagada válasza Dufresne (#450) üzenetére


jagada
őstag

várjuk a folytatást :D

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#452) Dufresne válasza jagada (#451) üzenetére


Dufresne
addikt

Szóval a harmadik nap, ahogy ígértem:DD

Tehát a szokásos reggeli körök, értem ezalatt ébredés, lazsálás, séta a reggelihez ls kellemes előérzet az időjárást tekintva, mivel valahogy csendesebbnek tűnt az idő, valahogy ködmentesebbnek, gondolhattuk volna, hogy egy nagy sz@rt:D
Felérve a felvonók aljához szembesültük a ténnyel, hogy nem megy a nagyfelvonó, mi meg persez azonnal lestük a ''médiát'', hogy mi a fene lehet, de egyenlőre semmi. Persez az oldalsó kisebb felnók azért még mentek, így beálltunk a kígyózó sorba és fel is mentünk a 2 oldalsó felvonóval a pálya közepére és onnan engedtünk magunknak egy bemelegítő csúszást, ekkor már gyanússá vált egyvalami. Mégpedig a szokásosnál kicsit nagyobb szellő, de nem törpdtünk vele. Visszaérve persze a kis felvonókhoz álló sor megduplázódott és a nagy még továbbra sem mnet, így a várakozás mellett döntöttünk, ekkor már elmúlt asszem 10 is:( Nemsokára be is mondták, hogy a nagy szél az oka a zárlatnak, gondoltuk frankó, de sebaj várunk egy kicsit, de 20 perc után változatlan volt a helyzet. Én gondoltam egyet és elindultam gyalog fel az egyik kisebb pályára, merthát kell a testmozgás:D, a többiek meg aztmondták, lehet megvárnak, lehet nem....persze nem vártak meg és visszamentek a szállásra, mert nem bíztak a felvonó indulásában...pedig bizonyára kitaláltátok már hogy kellett volna, mert mire én visszacsúsztam már ment is a nagy felvonó és én neki is lendültem egyedül a hegynek. A felvonózásokat nem ecsetelem, de a hegy tetején, amint kiértünk a fák zárából, kiderült, hogy miért nem engedték a lifteket, mert még ekkor is olyan szél volt, hogy néha majd becsináltam a rémülettől, úgy meglengette a felvonókat, nembeszélve a szokásos ködről. Persze ez nem vett el semmit az élményből, mert a hegy így nekem még jobban tetszett, igazi mostoha időjárás, mintha csak én lennék és a hegy. Persze a többiek nélkül nem az igazi a móka, sztem ezt ti is tudjátok, így nem is nyomtam végig az egész napot, hanem 3 körül lejöttem a hegyről. Viszont ez nem is volt nagy baj, mert a nagy szél miatt a szokásosnál fáradtabban jöttem ki az egészből....a nap többi része pedig a szokásos lustulással, vacsorával és alvással telt.


Na most megyek dartsozni a faterral, majd folytatom még:)

(#453) jagada válasza Dufresne (#452) üzenetére


jagada
őstag

''mintha csak én lennék és a hegy''

snowboarder feeling :D :D :D

nekem ha többen is vannak a pályán és felteszem a szemüvegem akkor is elő szokott jönni ez az érzés a hegyen, a fülemben dobol a vér, csak a saját lélegzetem hallom, a külvilág kizárva...

26-án zár mátraszentisván is, lehet hogy még utolsó nap meglátogatom, egy kicsit ugrálni :DDD :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#454) Dufresne válasza jagada (#453) üzenetére


Dufresne
addikt

Ja olyasmi a feeling, de azért általában a tempósabb részeknél elémsikó userek kiábrándítanak ebből a mámoros érzésből:D

Visszatérve a kegyetlen szélviharos nap utáni eseménykre sajnálatos módon már csak a szombat és a vasárnap maradt, hogy kihasználjuk a még bennünk és a hegyben rejlő lehetőségeket:)
Tehát szombat a reggeli protokoll az just like before :DD ámde az időjárás már szintekkel kedvezőbb az előző napihoz:) Sajnos kamerázás és fényképezésre még mindig kkissé alkalmatlan, de szórakozásra tökéletes, tehát folytattuk a hegy ''meghódítását'' ami gyakorlatilag a már eddig megismert pályák mégjobb kiaknázását és a nem túl fényes technika csiszolgatását takarta:D Leszögezném a nem túl fényeset :C Igaz a szokásoson kívük kipróbáltunk még 1-2 addig általunk nemigazán preferált pályát, amik viszont csalódást keltettek, ígyhát hanyagoltuk őket, habár el kell ismernem a pályák tartogattak magukban finomságokat, nevezetesen nagy szűzhavas siratófal :C de valahogy nem volt igazán kedvünk hozzá, meg sajna az utána lévő felvonóhoz vezető szakasz elég laposka volt így egy kisebb hiba a falon könnyen gyalogolást eredményezhetett lendület hiányában...ígyhát valóban ''csak'' a megszokott pályák maradtak a számunkra, ami végülis nem volt baj, mivel úgy vettem észre, hogy az előző napi heves időjárás többeket visszatartott ezen a napon a hegytől, így viszonylagos ''csend'' uralkodott a pályán és az állag is egész kellemes volt, még a nap végén is. Ugyan tisztán már nememlékszem, de ha minden igaz ez volt az a nap, amikor a lányok hamarabb feadták a dologot, így ketten maradtunk, hogy bebarangoljuk a számunkra izgisebb részeket, amit többé-kevésbé meg is ejtettünk ( kis erdős rész, meg ilyesmi:D), de összességében seemi komoly, főleg a tavaji eltévedéses mutatvány után. A kis kalandok kellően kifárasztottak mineket is, így hát a nap végén elég fáradtan estünk az ágyba, legalábbis a magam részéről biztosan:) Érdekességképpen megemlítem, hogy bár volt elvileg ilyen kis síbusz, ami a szálláshoz közel állt meg, de mivel egyszer vártunk rá felselgfesen 20percet így a későbbiekben elvetettük annak használatát és maradtunk a jól bevállt gyaloglásnál, ami az utolsó napokban egyre neezebbé vált, legalábbis, ha a board relatív súlyát vezem figyelembe, akkor biztosan nehezebb volt a séta:D

Már csak az utolsó nap maradt, aminek az unalmasabb része az utazás volt (ki gondolta volna :DDD ) és az élménygazdagabb pedig továbbra is a boardozás, amit immár szerencsére szalagra is rögzíthettünk:D Erről a napról egyenlőre nem írnék, inkább majd filmmel együtt illusztrálnám a dolgot és remélem lesz végre erőm kivágni a szar uanlmas semmitmondó részelket a felvételből... :))

(#455) ferkoboy


ferkoboy
aktív tag

UP!
Mert az érzés felbecsülhetetlen, s lassan kezd megjönni a tél, vele együtt a hó, az meg nekünk jóóó. :DD

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#456) hehehehe


hehehehe
tag

na emberek ebreszto! nemsokara kezdodik a szezon:) most keszulok egy scott lapot venni, valakinek valami tapasztalat a markaval?

(#457) Dpower


Dpower
csendes tag

Szevasztok tavaly boardoztam először, nagyon bejött. idén úgy gondoltam veszek 1 használt deszkát. olyan 30-40 körül nézegettem egyelőre megfelelne ez is.nos:
30 ért volt Burton lap asszem vmi prescott v preston kötéssel. a lap típusát nem tom de famagos. olyan 0.5 cm * 1.5 centis javítás van az alján de 1 csikarás sincs rajta. Egyébként egyben van az egész. Érdemes ezt megvennem v vegyek Palmer v Crazy jobb állapotú lapokat? azok is kb 30- 35 körül vannak? Köszi előre is :R

'Mi erősek pedig tartozunk azzal, hogy az erőtlenek gyengeségeit hordozzuk, és ne a magunk kedvére éljünk.' Romans 15.1

(#458) hehehehe válasza Dpower (#457) üzenetére


hehehehe
tag

hat 30 az egesz jo ar egy burton deszkaert...bar attol fugg hogy mi volt az a javitas...szal ha mondjuk serult a mag benne akkor sztem felejtos a dolog...ha csak a wax reteg vagy alatt egy picivel akkor az nem annyira gaz.azokat a markakat nem igazan ismerem talan a tobbiek tudnak rola valamit mondani...persze ahhoz kellenenek a tobbiek is :P

(#459) Dpower válasza hehehehe (#458) üzenetére


Dpower
csendes tag

A hiba ugy néz ki hogy a kantni mellől indul és másfél centi hosszú. valszeg kőre csúsztak rá vele,de a boltos azt mondta h perfektül ki van javítva. olyan 1 mm max 1.5 mm mély lehetett. A heavy tools deszkák mennyire jók?

'Mi erősek pedig tartozunk azzal, hogy az erőtlenek gyengeségeit hordozzuk, és ne a magunk kedvére éljünk.' Romans 15.1

(#460) PoLizei válasza Dpower (#459) üzenetére


PoLizei
aktív tag

A kantni környéke veszélyes terület! Ha maga a fém kiszakad, nem nagyon lehet javítani, szóval szerintem jól meg kell nézni, hogy milyen mély lehetett a sérülés, mennyire sérült a lap szerkezete. A HT az ún. ''jó ár-érték arányú'' cuccokat gyártók közé tartozik. Úgy tudom, a cég már nem foglalkozik snowboardokkal (1-2 éve). Kezdésnek érdemes lehet venni egy új (de ugye 2 éve raktáron álló) HT lapot óccsón. Vagy még az F2-nél nézz körül, ott is lehet korábbi modelleket jó áron kifogni (nekem ilyen van).

P*L****

(#461) Dpower válasza PoLizei (#460) üzenetére


Dpower
csendes tag

Köszi a tippet. Találtam egy HT deszkát bár sztem nem famagos, az van ráírva hogy nuclear core. Igazából a lap állapota fogott meg nagyon penge 3 éves, 2 éves Limited4you kötéssel. Ha habos lenne az gáz? igazából csak lesiklani haználnám egyelőre. még kezdő vagyok

[Szerkesztve]

'Mi erősek pedig tartozunk azzal, hogy az erőtlenek gyengeségeit hordozzuk, és ne a magunk kedvére éljünk.' Romans 15.1

(#462) hehehehe válasza Dpower (#461) üzenetére


hehehehe
tag

hmm..hat en olyanokat hallottam a nem famagos deszkakrol hogy sokkal konnyebben eltornek...pl mesz rendesen es rafutsz egy huppanora es nagyon rosszul sikerul leterhelned a labaid akkor eltorhet alattad a deszka.ebbol nemtom mennyi igaz enis csak hallottam de azert elgondolkodtato lehet...mas szemszogbol viszont sztem az osszes kolcsonzott deszka ilyen es azokbol is probaltam mar parat de egy sem tort el alattam eddig szal nemtom...najo egyet kicsit hazavagtam de azt alapbol szarul adtak :B

(#463) Dpower válasza hehehehe (#462) üzenetére


Dpower
csendes tag

Én is hallottam erről, azért is volt bennem egy kis para. De a deszka ''made in austria'' és az osztrákok gyártják a legjobb deszkákat pl a burton-t is. Meg szerintem a heavy tools nem adná a nevét ilyen eltöredező deszkákhoz. Bár ők a bringágban vannak toppon úgy tudom. remélem nem lesz vele semmi gond amíg felszívom magam arra a szintre, hogy egy komolyabb deszkát vegyek. Akkor meg úgyis cserélném ezt is, ha ez famagos lenne! :DD egyebként is örülök ha le tudok pirítani esés nélkül :C

'Mi erősek pedig tartozunk azzal, hogy az erőtlenek gyengeségeit hordozzuk, és ne a magunk kedvére éljünk.' Romans 15.1

(#464) hehehehe válasza Dpower (#463) üzenetére


hehehehe
tag

hat akkor sok szep csuszast a deszkaddal :)

(#465) hehehehe


hehehehe
tag

lenne oly kedves valaki es leirna nekem az alapveto kulonbsegeket a hideg es a meleg wax kozott?mikor melyiket erdemes hasznalni?

(#466) PoLizei válasza hehehehe (#465) üzenetére


PoLizei
aktív tag

A meleg wax, amit vasalóval szoktak a lapra olvasztani, miután rádermedt egy plexilappal letolni, majd fölkefélni. Ezekből vannak különböző hóhőmérsékletekre ajánlott fajták (színekkel jelölve), de van ''univerzális'' is.
Nekem van egy kenőfejes (mint a cipőápolók), folyékony viaszom is, ''Speed Juice'' a neve, gondolom, az ilyeneket hívják hideg waxnak. Ez szerintem inkább csak napi kezelésekre való a meleg waxszal már kezelt felületre.

P*L****

(#467) bio


bio
csendes tag

hali
tanácsot szeretnék kérni..

úgy gondoltam megismerkednék a snowboardozással, és mivel tavasszal megyünk síelni, gondoltam ott ezt is kipróbálhatnám........láttam ebay-en ezt: [link]
olcsón van...szerintetek érdemes ilyet venni?
mit kell figyelni vásárláskor? annyit már kihámoztam cikkekből hogy nem mindegy hány kiló az ember...én kapásból 110 vagyok...van 1általán nekem való deszka?
visszatérve ebayre...ha a cuccot megvenném és nem jön be mennyiért lehetne eladni?
köszi :R

[Szerkesztve]

ööööö izé nem tudom ......érthető vagyok?

(#468) ferkoboy válasza PoLizei (#466) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Lágy deszkát szerintem siklásra, kisebb ugratásokra nyugodtan megvehetsz. Ha uj, s minöségi, akkor nem fogsz vele befürödni.
Ugy 10-15m-es ugrásoknál van jelentösége a fa magos lapoknak - oda azért ez már kötelezö. Ha nem nagy gleccsereken -sziklás tájon akarsz ''lesiklani'', akkor nyugodtan megveheted.

mod: bocsi, ismerje fel az akinek szolt :)

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#469) Dufresne


Dufresne
addikt

Löttek az idei boardozásomnak, mivel ismét kiújult a térdsérülésem, csak most műteni nemkell szerencsére, legalábbis úgytűnik egyelőre. :(((

A többi kedves forumtársnak viszont mindent bele és élvezzétek a lejtőket a nevemben is :DD

(#470) hehehehe válasza Dufresne (#469) üzenetére


hehehehe
tag

reszvetem :( remelem hamar felepulsz es esetleg a szezon veget meg el tudod kapni :U

(#471) Dufresne válasza hehehehe (#470) üzenetére


Dufresne
addikt

Köszönöm, de nem kockáztatok, inkább nem részletezném az előzményeket:D

Idén gyilkolja már valaki a dombokat? :DD

(#472) jagada válasza Dufresne (#471) üzenetére


jagada
őstag

szilveszter napján, megvót az első csuszi a szezonból :)) :))

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#473) Dufresne válasza jagada (#472) üzenetére


Dufresne
addikt

Ezazz!!!
És mégis merrefelé?

(#474) jagada válasza Dufresne (#473) üzenetére


jagada
őstag

csak itt a közelben szlovákiában, igaz a 10 pályából mindössze 3 volt beüzemelve, jó lenne már egy kiadós havazás úgy mindenhová :) elég light-osan indul idén a tél...

[Szerkesztve]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#475) Dufresne válasza jagada (#474) üzenetére


Dufresne
addikt

Igen, az a havazás már jöhetne, teljesen lehangol engem ez a tél :(

Reménykedjünk együtt a hóba, már teljesen bennem van a hógolyózhatnék...

(#476) Flashback


Flashback
addikt

Helló mindenkinek!
Snowboardozni szeretnék. Deszkát kötéssel innen szeretnék venni: [link] Van valakinek tapasztalata velük?
Mit ajánlotok? Jó helyeket is mondhatok bp-től max 3 órára!
Thx!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#477) Flashback válasza Flashback (#476) üzenetére


Flashback
addikt

up

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#478) Flashback válasza Flashback (#476) üzenetére


Flashback
addikt

Up ja sajna csak 50-55K-m lenne rá deszával, kötéssel, bakancsal. De mindenképpen kellene saját cucc mert Szentistvánra már 10 éve járok igaz nem sielni, boardozni csak üdülni de nagyon ismerem a környéket, és tölünk 1-1,5 óra. Így fontos lenne hogy amikor kedvem támad ki tudjak ugorni csúszni párat. Persze ehhez előbb meg kell tanulni :)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#479) Dpower válasza Flashback (#476) üzenetére


Dpower
csendes tag

hali a képen amit linkeltél a deszkák márkáiból nem sokat látok, személyesen meg kellene nézned + plusz az eladók biztos segítenek, melyik lenne neked megfelelő súly, magasságod alapján. jó ha famagos lapot veszel, tartósabbak, rugalmasabbak, mint a habosak.

'Mi erősek pedig tartozunk azzal, hogy az erőtlenek gyengeségeit hordozzuk, és ne a magunk kedvére éljünk.' Romans 15.1

(#480) Flashback válasza Dpower (#479) üzenetére


Flashback
addikt

182cm magas vagyok a súlyom meg 75 és 80Kg között változik :)
Szóval mindenképpen famagos deszka lenne jó. Ahogy olvasgattam tanulásra inkább freestyle cucc alakalmas. Még mire figyeljek?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#481) Flashback válasza Dpower (#479) üzenetére


Flashback
addikt

Meg még itt vannak ''akciós'' deszkák... [link]

[Szerkesztve]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#482) PoLizei válasza Flashback (#481) üzenetére


PoLizei
aktív tag

A szépséghiba a következőt jelentheti: dübelhiba, színhiba, apró hibák a nem sikló felületen-áll a windsurfing.hu-n.
A dűbelhiba szerintem nem nevezhető ''szépséghibának''. Ha egyszer kiszakad a helyéről, azt nem lehet javítani. Szerintem mielőtt ilyen lapot veszel, személyesen nézd meg, mik a szépséghibái! Ha tényleg csak a festésével van gond, tanulni lehet, hogy érdemes megvenni.

P*L****

(#483) Flashback válasza PoLizei (#482) üzenetére


Flashback
addikt

Igazából fogalmam sincs mi az a dübelhiba. Ugyhogy kicsit kifejtenéd akkor mire figyeljek oda! Egyébként mindenképpen csak tanulásra lesz!

Más: Mátraszentistváni pályáról kinek mi a véleménye? Lehet ott tanulni? Support van-e?

[Szerkesztve]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#484) PoLizei válasza Flashback (#483) üzenetére


PoLizei
aktív tag

A dűbelek alatt gondolom, az insertek értendők, ezek amolyan ''beültetett anyák'', amikbe a kötést becsavarozod. Arra érdemes figyelni, hogy ezek körül ép legyen a deszka felülete, ne legyen repedés, kipattogzás, vagy bármi jel, ami arra mutat, hogy megmozdult, vagy megfeszült az insert. Persze ha nem a dűbel beültetésével van a hiba, hanem valamelyik szélsőnek rossz a menete, az lehet, hogy nem olyan nagy gáz, mert valószínű, hogy nem is fogod használni.

P*L****

(#485) Flashback


Flashback
addikt

up a Mátraszentistváni pályának!

Mondhattok még ''jó'' magyar pályákat!!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#486) Flashback


Flashback
addikt

up! :U

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#487) Dufresne


Dufresne
addikt

Na úgy alakult, hogy március közepén mégis kiugrottunk az olaszokhoz egy laza hétre:)
Célállomás TreValli nevű hely volt. Gyönyörű környék, 3 nagy besíelhető hegy, kb 100km sípályával. Sajnos a napközbeni 20 fok miatt nap végére a hó állapota konvergált az erőses kásás felé, de azért kibírtuk. Térdem szerencsére bírta, szóval azzal sem volt gond, nomeg a védőfelszerelések is megtették a maguk jótékony hatását:)
Szóval szerencsére ez az év sem telt gyakorlás nélkül:)

(#488) Dufresne


Dufresne
addikt

Szép, hoy 1 éva közel halott a topic.
De sajna idénről sincsenek nagy snowboardos élmények, csupán 1 nap síelés, dehát mit tehet az ember, így jött ki a vizsgaidőszak, majd jövőre remélem. :K

(#489) jagada


jagada
őstag

HiHi

idén 1 hét zakopane, meg pár nap krompachy imádok ugrálni!!!!! :K
Tavaly 1 hét jasná meg pár nap krompachy nagy kár hogy itthol 1 napot se lehet menni sehovase.. :( :(

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#490) Azazello-


Azazello-
senior tag

kis segitseg kene. talatam az ebay-en eleg jo arban egy deszka
=kotes kettost, de kene velemeny rola mielott megveszem...

Atomic Radon lap + kotes

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#491) bandus válasza Azazello- (#490) üzenetére


bandus
veterán

nekem nem elég színes

:P ;] :DDD

(amugy nem értek hozzá :) )

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#492) 7 válasza Azazello- (#490) üzenetére


7
addikt

Bar nem vagyok jaratos Snowboardban (csak hasznalni tudom valamennyire), azt azert jo lenne tudni, hogy mire is kell: ugralasra, trukkozesre, sima lesiklasra, tanulasra, vagy valami masra

[ Szerkesztve ]

(#493) Gambit válasza Azazello- (#490) üzenetére


Gambit
őstag

Az Atomic az egyik legkomolyabb gyártó, nem nagyon lehet melléfogni a cuccaikkal.

Amúgy ez a deszka freestyle.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#494) Azazello- válasza Gambit (#493) üzenetére


Azazello-
senior tag

all mountain/freeride-nak irja :F

viszont nwkwm wide kene. azt sehol nem latom, hogy ez milyen meret

[ Szerkesztve ]

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#495) Azazello- válasza 7 (#492) üzenetére


Azazello-
senior tag

kezdo vagyok, tehat meg nem tudnam megmondani, hogy mire is kell, viszont nagyon olcso deszkat sem szeretnek venni, mivel a kesobbi upgrade meg tobbe kerulne, mint most egybol venni egy jobb minoseget.

mindenkeppen az all mountaint-t ajanlottak, de tokeletesen nem vagyok vele tisztaban, hogy mi a hatranya ha egy freestyle deszkat veszek.

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#496) Gambit válasza Azazello- (#495) üzenetére


Gambit
őstag

Általában kb. semmiben nem különbözik az all és a freestyle deszka. Kezdőként pedig kb. teljesen mindegy, hogy milyen deszkát veszel. Valószínűleg nem tudsz még annyira, hogy ki tudd használni azokat a nüansznyi különbségeket.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#497) Azazello- válasza Gambit (#496) üzenetére


Azazello-
senior tag

azthiszem ez lesz a nyero. arfekvese nekem megfelel, es a leirasok alapjan nem rossz darab. csak elozo szezonbol valo. az pedig szamomra teljesen jelentektelen.

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#498) Azazello-


Azazello-
senior tag

az elobb linkelt atomic melle felkerult a listara egy Volkl Pulse is.

Segitseg kene eldonteni, hogy melyiket erdemesebb?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#499) Azazello-


Azazello-
senior tag

senki? :F

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#500) Azazello-


Azazello-
senior tag

kene egy kis info:
hatha valaki tud valaszolni,

kineztem egy volkl summit lapot ami 163 es 167 es meretben is kaphato.
a 95kilomhoz es 192centimhez melyiket kellene valasztanom?

valaszokat elore is koszi

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.