Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) doboka98 válasza stickermajom (#650) üzenetére


doboka98
tag

Igen, jelenleg csak ennyim van, de a következő boardom minimum 50k-s lesz. :) Most ez jó lesz nekem, úgyis csak haverokkal hülyülünk egyelőre. :)

(#652) stickermajom válasza doboka98 (#651) üzenetére


stickermajom
addikt

Ha sokat használod, akkor talán megéri, de 1-1 hétre érdemesebb lenne bérelni.

(#653) Manitou


Manitou
addikt

Használ valaki northwave bakancsot? Kedvező áron tudnék hozzájutni egyhez.
Érdemes ilyet venni? Vagy inkább burton vagy más márkát.

(#654) stickermajom válasza Manitou (#653) üzenetére


stickermajom
addikt

Ha tényleg jó áron tudsz hozzájutni, akkor szerintem egy próbát megér. Mennyi az a kedvező ár?

(#655) Manitou válasza stickermajom (#654) üzenetére


Manitou
addikt

16e

(#656) stickermajom válasza Manitou (#655) üzenetére


stickermajom
addikt

Ha úgy veszed, hogy egy új Burton Moto (ami ugye a belépőszint a Burtonnél) 40-50k, akkor az elég jó ár érte! Mondjuk azt nem tudom, hogy abban amit kinéztél van-e már ilyen láb formáját felvevő bélés. Ha van akkor szerintem nem fogsz csalódni, mert biztosan kényelmes lesz.

(#657) Manitou válasza stickermajom (#656) üzenetére


Manitou
addikt

Ennek az elődje lehet
[link]
Csak sima legend, nem SL

Új ára 30-40 körül van ennek is.

Magát a márkát ismerem a Mountainbike világából, ott nem csinálnak rossz cuccokat.

Mátraszentistvánon milyen most a pálya ? Nem volt valaki?

[ Szerkesztve ]

(#658) Bling95 válasza Manitou (#657) üzenetére


Bling95
őstag

Epleny mar be is zart szoval Matraszentistvanon se lehet jo a helyzet :(

Ket het mulva megyek Gerlitzenbe, eshetne meg egy kis ho addig ott.

Ja es iden ki szeretnem probalni az alpin deszkat kemeny kotessel :D

(#659) orbano


orbano
félisten

hali!

nem duja valaki, hogy pesten flow cuccokat (cimma + kötés) hol lehet viszonylag nagy választékban próbálgatni?

köszi

A vér nem válik VAZZE!™

(#660) Bling95 válasza orbano (#659) üzenetére


Bling95
őstag

Hi-surf bolt, karolina ut. Legalabbis en itt vettem. kotes volt boven, csizmakat nem neztem.
Tudtommal meg a procross arul viszonylag normalis kinalatban flow cuccokat, ahhoz nem tudok cimet mondani.

(#661) Manitou


Manitou
addikt

151 vagy 153-as deszka 183-as magassághoz mennyire vállaható ? Kezdőnek.
Tudom hosszabb kéne elvileg. 158-159 körül.

(#662) Bling95 válasza Manitou (#661) üzenetére


Bling95
őstag

Szerintem az mar eleg kicsi. Esni-kelni elso nap meg belefer , de venni szerintem ne vegyel ilyen kicsit.

(#663) Manitou válasza Bling95 (#662) üzenetére


Manitou
addikt

Most képben van egy 160-as, az meg már lehet hosszú lesz ? :))

(#664) Bling95 válasza Manitou (#663) üzenetére


Bling95
őstag

Kb allmagassag a jo. Bar ez ugye suly fuggo is.( en pl kb 93-5 kg vagyok )
Nekem 159es van pl a 184 centimhez.

[ Szerkesztve ]

(#665) Manitou válasza Bling95 (#664) üzenetére


Manitou
addikt

Én olyan 85, nagyon max 90kg vagyok néha. Azt írják testmagasság minusz 20-25cm az ideális kezdőknek .

Kinéztem magamnak ma délután egy deszkát kötéssel, erre pont elvitték :W

Kölcsönzős deszkák milyenek szoktak lenni ?

(#666) Bling95 válasza Manitou (#665) üzenetére


Bling95
őstag

Kolcsonzos deszkat meg nem probaltam. De szerintem nagy gond mem lehet veluk.

(#667) doc válasza Manitou (#665) üzenetére


doc
nagyúr

normalis kolcsonzos deszkaval nincs gond, en csusztam mar parral
nagyon low-cost kolcsonzonel azert figyelni kell, pl. arra hogy a kotes rendesen tartson, en talalkoztam mar olyannal ahol az egyik pantnal nagyon ki volt kopva, es konnyen arrebbugrott eggyel menet kozben

(#668) Manitou válasza doc (#667) üzenetére


Manitou
addikt

Már mindegy, vettem egy komplett cuccost :)
Holnap megyek csúszni végre.

Sízokni kötelező, vagy sima mezei hosszabb száras zokni is megteszi? Mert nekem nincsen, de talán még gyorsan el tudok menni venni valami sportszerbe ami hétvégén is nyitva van.

[ Szerkesztve ]

(#669) stickermajom válasza Manitou (#668) üzenetére


stickermajom
addikt

Azért nem árt, ha vastagabb zoknit húzol. Egyrészt a kényelem, másrészt a hideg miatt. Mondjuk ehhez nem kell feltétlenül 5-6 ezres sízokni, de érjen azért a bakancs szára fölé. Aldis munkavédelmi zoknik is hasonlók, és talán jobb minőségűek, mint a hasonló árú sízokninak nevezett társaik.

(#670) Manitou válasza stickermajom (#669) üzenetére


Manitou
addikt

Elugrok a decathlonba, ott van 990-ért sízokni. Jó lesz nekem az is.

(#671) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. 4éve van egy apo yeah lapom jövöre gondolkozom h lecseréljek és vadászgatok szezonvégi jo akciokra. kimondott puha lapot keresek 183-4cm vagyok de csak 60kg. tudtok ajánlani pár márkát akik kimondott puha lapokat készitenek?

[ Szerkesztve ]

(#672) Bling95 válasza -=Vacsek=- (#671) üzenetére


Bling95
őstag

a F2-t kivéve az összes nagy márka puha lapokat gyárt már csak jóformán

(#673) Tyler Durden

Sziasztok,

Nadrágot szeretnék snowboardozáshoz, milyet érdemes venni? Mindenképp olyat szeretnék amit össze tudok kapcsolni a kabátommal. Quiksilvereket nézegettem első sorban, de ha van vkinek bármilyen más márkával tapasztalata, akkor ne tartsa magában. :B

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#674) Bling95 válasza Tyler Durden (#673) üzenetére


Bling95
őstag

Ez esetben attól függ milyen kabátod van, általában nem kompatibilisek :D

(#675) Tyler Durden válasza Bling95 (#674) üzenetére

Én azt hittem, hogy az ilyen patentolásban nincs eltérés. Ennek fényében azt hiszem, ha megyek nadrágot nézni, kénytelen leszek vinni a kabátot is /ami amúgy egy Nebulus márkájú jacket/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#676) Bling95 válasza Tyler Durden (#675) üzenetére


Bling95
őstag

Patentolasban nemtudom , de pl a Fundangon zipzar van , az Armadan meg patent . Helyedben es mindenkepp vinnem.

(#677) Tyler Durden válasza Bling95 (#676) üzenetére

Quiksilvernél ahogy néztem patent van és nekem ilyen a kabátom is. Jó lenne ha kompatibilis lenne. Amennyiben nem megoldható, akkor nem adok ki plusz pénzt rá és veszek egy sima nadrágot.
Ez az amit kinéztem: nadrág

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#678) Bling95 válasza Tyler Durden (#677) üzenetére


Bling95
őstag

Es ennek vajon milyen a vizallosaga?

(#679) stickermajom válasza Bling95 (#678) üzenetére


stickermajom
addikt

A 10k alapján, gondolom 10000 :)

(#680) Bling95 válasza stickermajom (#679) üzenetére


Bling95
őstag

Hopsz azt nem lattam. Ez esetben jo lehet szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#681) Manitou


Manitou
addikt

Chopok-Jasna szerintetek vállaható második alkalmas deszkázásnak ?
Most lenne lehetőségem elmenni 1 napra majd. De kicsit parázok, hogy 1 napos snowboard tudás lehet kevés lenne oda :))

(#682) Bling95 válasza Manitou (#681) üzenetére


Bling95
őstag

Bar szemelyes tapasztalat nincs , de ahogy nezem sok beleulos lift van ( nem kell csakanyozni) es van boven kek-piros palya. Szoval nem hinnem hogy gond lehet vele. De hangsulyozom meg nem jartam arra.

(#683) Tyler Durden válasza Manitou (#681) üzenetére

Kék pályákat szerintem simán fogod tudni nyomatni. Én inkább arra figyelnék, hogy ne kelljen sokat csákányozni, az szerintem agyrém boarddal..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#684) Bling95 válasza Tyler Durden (#683) üzenetére


Bling95
őstag

a tányérosnál még mindig jobb :D

(#685) Tyler Durden válasza Bling95 (#684) üzenetére

Maradjunk annyiban mind2 agyrém :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#686) Manitou válasza Bling95 (#682) üzenetére


Manitou
addikt

Eddig csak tányérossal mentem, de azt se túl hosszú szakaszon. Eleinte attól kivoltam rendesen, aztán belejöttem.
Csákányos az milyen deszkával ? Beülős az gondolom nem para.

(#687) Bling95 válasza Manitou (#686) üzenetére


Bling95
őstag

lábad közé rakod, jó szar ( főleg ha meredeken visz fel és megnyomja a lábad ) .

beülős ugye semmi extra, sokszor már a felvonón felcsatolok

(#688) Manitou válasza Bling95 (#687) üzenetére


Manitou
addikt

Ezt a csákányosat csak párban lehet használni? Gondolom ha egyedül mész vele, akkor elcsavarodik és kifordulsz a megvelelő irányból :F
Jah ezt tapasztaltam a tányérosnál is , hogy szétnyomja a combod belül.

[link]

(#689) Tyler Durden válasza Bling95 (#687) üzenetére

Én már ilyen szempontból túl kényelmes vagyok. 1-1 csákány vagy tárcsa belefér, de egész nap felejtős. Most megyünk ki 7végén 4 napra Kreischberg-Muraura, alig várom :DD

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#690) Bling95 válasza Tyler Durden (#689) üzenetére


Bling95
őstag

most voltuni miis, 1x csákányoztam. az esetek 99,9% -ban kerülöm

Manitou: lábad közé rakod, lehet egyedül is

[ Szerkesztve ]

(#691) Tyler Durden válasza Bling95 (#690) üzenetére

Murauban vagy merre jártatok? Márciusban is akarunk még egy 4-5 napra kimenni, kérdés csak az hol lesz értelmes hómennyiség :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#692) Bling95 válasza Tyler Durden (#691) üzenetére


Bling95
őstag

Tauplitzban voltunk. De boardosoknak nem ajanlom.

Viszont a ho szuper volt :)

[ Szerkesztve ]

(#693) Tyler Durden válasza Bling95 (#692) üzenetére

Muraura most 50-80 centit ír, az nekem már bőven jó. Itthon is akartam menni meglátogatni Eplényt, de hát amilyen tavaszias meg enyhe telünk van, nem bízom benne, hogy túl jó lenne a pálya :(

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#694) Tyler Durden

Véget ért a Murau trip. Pár szóban a pályáról: zseniális a terep. Szombaton mikor kiérkeztünk esett a hó, de valószínűleg már előtte is volt "némi" hóesés, mivel a pályán kívül minimum combközépig ért.. A pályák minden nap gyönyörűen le voltak ratrakolva, gyakorlatilag még délután is síelhető/boardozható volt az összes. Az új 10es bubis felvonó nagyon kellett, most a legnagyobb tömeget /ami hétvégén volt/ is elég jól lekezeli. Mindenki megtalálja a számítását a gyenge kéktől kezdve a durvább feketéken át minden van. Haladóbb emberkéknek ajánlom a Rosenkranzi részt, ami egyben a pálya legmasabb pontja, itt a bátrabbak a szűzhavon való csapatást is bevállalhatják. :D Jövőre egy 3-4 nap erejéig biztos, hogy visszatérek..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#695) doc


doc
nagyúr

Mi Mariborba megyunk penteken, jart mar arra valaki?

(#696) Bling95 válasza doc (#695) üzenetére


Bling95
őstag

Elindultunk jo par eve , de akkor ho volt hogy az M7esen vissza kellett fordulnunk:D

(#697) doc válasza Bling95 (#696) üzenetére


doc
nagyúr

szerintem ettol most nem kell tartani :DDD

(#698) nagynandi


nagynandi
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos meg kell, hogy váljak a snowboardomtól, ha esetleg valakit komolyan érdekelne, akkor csinálok róla képet is, és leírom pontosan, hogy milyen kötés van rajta stb! Igény esetén cipőt is tudok hozzá adni! A képen látható BAL oldaliról lenne szó, Peter Line versenyző egyedi versenylapja, igazi ritkaság, nem igazán fogsz még egy ilyennel találkozni! :)

Árat PM. ben megbeszéljük.

(#699) Tyler Durden

Kialakult a márciusi útiterv is. Igaz ez már csak egy 4 nap/3 éjszaka trip lesz. A cél Bad Gastein régió. Gyakorlatilag a pályák melletti rész freeride-ra van kitalálva, még sose jártam itt, nagyon kíváncsi leszek mit nyújt a terep :U

doc: háát nem sok jóval kecsegtet Maribor. 17-én esett utoljára vmennyi hó, nem túl vaskos a hótakaró a pályán /10-55cm-t ír a síelőkön../

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#700) doc válasza Tyler Durden (#699) üzenetére


doc
nagyúr

Hát az tényleg nem sok :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.