Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- MasterDeeJay: Egy nem átlagos Asus videókártya (GTX950M 2GB GDDR3)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- Gurulunk, WAZE?!
- Szellem.: ATK Blazing Sky X1 V2 Extreme 2.0. Tényleg 2.0-a!
Új hozzászólás Aktív témák
-
¤Envy¤
aktív tag
válasz
Ragnar95
#247
üzenetére

Amúgy nagyon szeretem, amit máskor 7 perc alatt teszek meg gyalog, az most kb 2-3 perc alatt megy, persze úgy, hogy meg kell állnom közben mert pl. a vasúti átjárón csak nem pattogok át vele.
Van, hogy éjjel csak úgy kimegyek az utcára és megyek vele, akkor nincs forgalom, nyugodtan lehet hasítani.
-
¤Envy¤
aktív tag
Csak azért kérdezem, mert itt mindenhol aszfalt van, viszont azért rázkódik a jármű, melyet a kormányon és a talpam alatt is érzek (igen, nem egy linóleumos tér, mint a boltban, ezt tudtam is
)
Elgondolkodtam, mennyire normális, és vajon egy idő után nem-e rázza szét a járgányt. -
¤Envy¤
aktív tag
Srácok, a garancia hogyan működik?
Megveszed a járgányt, utána egyszerűen hazaviszed és a blokk az, vagy vásárlás után kell esetleg egy másik pultnál intézni?
-
¤Envy¤
aktív tag
A mai napon (vagyis 30 perce inkább már tegnap) eljutottam, és kipróbáltam a járgányokat.
Most még jobban össze vagyok zavarodva, mint előtte.
Fogalmam sincs melyiket kellene vennem. Azon a talajon mind jól megy, de vajon kint?- A TOWN 9 felé húz valamiért a szívem, de lehet csak azért, mert az ára talán garanciát jelent arra, hogy tényleg jó "masinát" kapok.
- tetszik a kinézete, az a része, ahova rálépünk (mondjuk ez a Town5 EF-nél is megvan, meg a 7-esnél is), ellenben a hajlított kormánya nem > viszont elég sokat ott voltunk, perceket szenteltem 1-1 példánynak, és azt vettem észre mikor lecseréltem egy egyenes kormányúra, hogy a hajlított kialakítás kényelmesebb, kímélőbb volt, akár tetszik, akár nem.
- viszont nincs szükségem a pár mp alatt levő összecsukásra ÉS a kézi fékezésre se...

- továbbra sem tudom, vajon a teleszkóp bennük mennyit számít valódi "terepen" pl. járda, aszfalt.
A benti talajon éreztem a kis rugózást, mikor használtam egy olyat, fogalmam sincs, mennyire hasznos funkció, pedig ugye 5ezer a különbség aközött meg az a nélküli town 7 ef között. Olvastam véleményeket, voltak akiknél pl. elkezdett nyikorogni ott a járgány.- A sima town 5 kicsit fapados hatást keltett, ami persze lehet teljesen alaptalan, és tökéletesen megfelelne az is

Szóval: eh.
-
¤Envy¤
aktív tag
válasz
Ragnar95
#173
üzenetére
A terepet fel is adnám a minőségért cserébe.
Az összecsukást jelenleg nem érzem olyan fontosnak, nem pesti vagyok, így kb. kevésbé számít, simán betolom bárhova, itthon is lazán elfér anélkül.Ezeket nézegettem eddig, bemásolom azokat, amiken megakadt a szemem:
TOWN5 XL
TOWN7 XL . Mennyire számít a teleszkóp benne?
- Ára miatt ódzkodom, nem tudom joggal-e, a színei tetszenek
- Ez csak úgy
- Nem rossz talánKb. ennyi tűnt fel, kinézetre, árra stb.
-
¤Envy¤
aktív tag
Üdv!
Roller vásárláson gondolkozom, de kicsit tanácstalan vagyok...
Felnőtt roller kellene, nagy kerekű - eddig van meg eddig, és hogy NE zörögjön használat közben, ami nagyon fontos... régebben egy sima, kis kerekű rollerem volt, ami zörgött össze-vissza, aszfalton, mindenhol.
Főleg aszfaltra lenne szerintem, de "terepre" is vinném lehet(?), de ez mellékes kb.
Árban nem a legolcsóbbat keresem, de cserébe tényleg jó legyen.
160cm vagyok (lány), és átlagos testalkatú.
Esetleg pár tipp? Nagyon megköszönném!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Elemlámpa, zseblámpa
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Red Dead Redemption 2 (PC)
- Programozás topic
- Konzol Screenshot
- Vicces képek
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- 27% - ASUS VY279HGR IPS Monitor! 1920x1080 / 120Hz / 1ms / FreeSync
- HIBÁTLAN iPhone 15 128GB Pink-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4635
- 27% - Corsair Nautilus 240 RS RGB White Vízhűtő!
- BESZÁMÍTÁS! Asus Sabertooth Z97 Mark 1 alaplap garanciával hibátlan működéssel
- MSI Thin GF63 - 15,6"FHD 144Hz - i5-12450H - 16GB - 512GB - Win11 - RTX 4050 - Garancia - MAGYAR
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


)


A benti talajon éreztem a kis rugózást, mikor használtam egy olyat, fogalmam sincs, mennyire hasznos funkció, pedig ugye 5ezer a különbség aközött meg az a nélküli town 7 ef között. Olvastam véleményeket, voltak akiknél pl. elkezdett nyikorogni ott a járgány.

