Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-20 03:04:10

LOGOUT.hu

Kínai mobilok (replika, klón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Sziasztok!
Star X10 van valakinek?
Arról szeretnék érdeklődni, hogy hogyan lehet képet hozzárendelni hívó(szám)hoz?

-= Pancsermeste® =-

(#602) Jazz77


Jazz77
aktív tag

Most rendeltem egy ilyet : [link]
Majd beszámolok a tapasztalatokról... :C

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#603) zeno008


zeno008
csendes tag

Sciphone i9+++

egy msn van rajta de böngésző nincs, próbáltam java-s operat 4félét + még valamit. de egyik sem ment! mindegyiknél connection failed. mobilnetes sim kártya, van előfizetés mobilnetre 3gb még nem járt le. amugy relaxos szoval ha lejár is megy tovább :D

Kéne egy böngésző ami müködik i9+++ -on. :K ha tudtok még pár app letöltő helyet az is jó lenne :DD :))

(#604) zeno008 válasza zeno008 (#603) üzenetére


zeno008
csendes tag

Kipróbáltam 2 böngészőt, ezek az eredmények:

TeaShark

"Az alkalmazás információt kíván küldeni (HTTP) Ez beszélgetési időt vesz igénybe, ezért költséggel járhat. rendben van? (http://serve.teashark.com:8913/cgi-bin/pack.cgi)

igen

initializing (gprs ikon megjelenik)

java kilépett
----------------------------------------
UC Browser

Network Test

"Az alkalmazás információt kíván küldeni (HTTP) Ez beszélgetési időt vesz igénybe, ezért költséggel járhat. rendben van?
(http://uc.ucweb.com:18075/)

igen

network test (gprs ikon)

Tip: please try switch apn or rese uc browser if connection failed.

gprsnél be van álitva t-mobile internet apn. :O :O

[ Szerkesztve ]

(#605) jocek13


jocek13
tag

t 5388i mms beállitás esetleg angol vagy csoda folytán valakinek magyar kézikónyv????? :C

telenor mms!! sms ok csak mms nem jön be állandóan valami netes oldalra akar küldeni wapon meg itt ott töltsem le

(#606) zeno008


zeno008
csendes tag

Nucleus Plus OS erre kéne egy java böngésző ami müködik is.

eddig probáltam: opera,opera mini,bolt,bolt lite,jig browser,tea shark,uc browser,opera miniböl az összes verziót, :O

(#607) Jazz77 válasza zeno008 (#606) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Tudsz egy linket dobni a telóról?

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#608) zeno008 válasza Jazz77 (#607) üzenetére


zeno008
csendes tag

igen
[link]
[link2]

[ Szerkesztve ]

(#609) Jazz77 válasza zeno008 (#608) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Érdekes, mert működnie kéne... :F

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#610) zeno008 válasza Jazz77 (#609) üzenetére


zeno008
csendes tag

msn megy. szóval van internet benne. gprs. és ha msn felcsatlakozik az internetre akkor egy böngésző miért nem megy? javát támogat a telo és egy java-s böngészőnek mennie kéne. eddig mindegyik böngésző azt irta ki hogy a kapcsolattal van valami. utánna msn meg belépett. akkor? :O :O :O

(#612) Tibor_560sec válasza Jakuu (#611) üzenetére


Tibor_560sec
aktív tag

Eléggé korrekt kópia (minek a koppintása azt nem tudom) , meg nyerő áron , ha annyi ami oda van írva .... :)

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#613) parkour97


parkour97
csendes tag

http://www.china-mobile-phone.com/2010-09/w007e.htm ennek van valami operációs rendszere vagy csak sok ugyanilyen kinézetű telefon van?

(#614) Jazz77 válasza Jakuu (#611) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Nem rossz, engem csak az AGPS zavar... :K

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#615) Jazz77 válasza parkour97 (#613) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Saját MTK oprendszere van... :R

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#616) Jakuu válasza Jazz77 (#614) üzenetére


Jakuu
őstag

AGPS

Azert ennyiert hogy meg szabvany GPS keszulekkent is uzemeljen az kisse durva lenne. :DDD
Meg igy is ugy tunik nekem, hogy eleg korrekt parameterekkel rendelkezik.

UI: Kozben megneztem egy orosz videot rola a Youtuben es ugy tunik, kivitelre is szepen osszerakott cuccnak tunik.

(#617) Jazz77 válasza Jakuu (#616) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Nem sokat kell rádobni, hogy rendes GPS legyen benne és az sztem jobban megéri hosszú távon... ;)

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#618) pszili8


pszili8
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne,hogy valaki használ-e Sciphone 4g-t,ha igen mik a tapasztalatok?Ugyanolyan mint az I9+++,használható,vagy 2 naponta szerelni kell?

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#619) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Sziasztok!

SMS témában kérek segítséget/információt. MTK platformot futtató Vodafone 547i (ZTE) modellről lenne szó.
Egyszerűen nem tudom a telefont rábírni a balradőlő ékezetes karakterek megmutatására.
Mivel sajnos vagy ékezetek nélkül írok, vagy az sms kódolás miatt, csökkentett karakterszámmal tudok üzenetet küldeni.

Konkrét kérdésem lenne, tud valaki valami praktikát eme szenzációs MTK platform alatt?

- a telefon nyelve csak magyar és angol - már próbáltam, angol esetében sem ad fel balékezetes karaktert.
- a további beállításokban sem találtam egyéb, számomra hasznos beállítást.

A segítségeteket előre is köszönöm!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#620) tunnerman


tunnerman
csendes tag

m.youtube.com webcímen videó megnyitásnál le kell tölteni 1 java 3mb-os fájlt,és azt irja ki h. kevés memória(pedig van annyi hely a telefonon) mi lehet a baj,valami tipp?

(#621) batka2


batka2
csendes tag

Sziasztok.Azt szeretném kérdezni milyen tapasztalatotok van,védett márkás /HTC,NOKIA/teló rendelésekkel kapcsolatban.Megkaptátok a terméket,vagy lefoglalták?Szerintetek az eredetiként hírdetet mobilok valóban azok,vagy csak kamu az egész.Esetleg tud valaki megbízható címet.Köszönöm előre is.

(#622) Jazz77 válasza batka2 (#621) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Én rendeltem már párszor, mindig gond nélkül megérkezett, az, hogy eredetit kapsz e vagy másolatot az ártól függ...

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#623) batka2 válasza Jazz77 (#622) üzenetére


batka2
csendes tag

Köszönöm a választ.És te a DHL, vagy más gyorsfutárt használod,esetleg HK POST vagy China post?Mert én amikor rendeltem egy x6 replikát gond nélkül megjött DHL-el,viszont a következő rendelésem SA 8800 replikát a vámosok lefoglalták így buktam 40000-et.,ez szintén Dhl -es volt.

(#624) Jazz77 válasza batka2 (#623) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Futárral nem szoktam hozatni mert azokat alaposabban vámolják, sima china post tracking numberrel tökéletes és nem egyszer gyorsabb is mert amit eddig futárral hozattam napokig a vámon dekkolt... :R

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#625) Jazz77


Jazz77
aktív tag

HK post még jobb...

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#626) batka2 válasza Jazz77 (#625) üzenetére


batka2
csendes tag

Köszi a gyors választ.Gondolom azért a rizikó a kínai postánál is benne van?

(#627) Pikkolo^^ válasza batka2 (#626) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az eddigi tapasztalatok alapján sima légipostával nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

(#628) tunnerman


tunnerman
csendes tag

Sziasztok!Az az én problémám, hogy m.youtube.com linken ha videót el akarok inditani ahoz le kell tölteni 1 java fáljt(3mb),és azt irja h. kevés a hely,pedig a telefon memórán szinte nincs semmi a memória kártyán meg böven van hely.mi lehet a probléma?valami tipp,megoldás?vagy valami másyoutube-os megoldás?wg6 telefonról vna szó.

[ Szerkesztve ]

(#629) Jazz77 válasza tunnerman (#628) üzenetére


Jazz77
aktív tag

Sajnos passz, az enyém lejátsza a youtube-s videókat gond nélkül (p790), dobj vmi linket a telóról mert nem tudom melyik az... :R

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#630) tunnerman válasza Jazz77 (#629) üzenetére


tunnerman
csendes tag

http://dualsimmania.eliveport.com/?modul=oldal&tartalom=1117372

(#631) smartka


smartka
csendes tag

sziasztok!
Kérdésem a következő:8800arte replikát tud-e vki szervizelni?Kijelző fehéren világit és nehezen kapcsol be.Bármilyen ötletet köszönök.

(#632) batka2


batka2
csendes tag

hello ,a mobino1.com oldalról rendelt már valaki?Ha igen,és leírná a tapasztaltakat megköszönném.Üdv.

(#633) Ateeshom


Ateeshom
csendes tag

Szervusztok Fórumozók!

Én elég sok időt töltöttem már el a net böngészésével különböző kínai gyártók készülékeit vizslatva. Higgyétek el a youtube nagyon jó barát ebben a témában is. Vásároltam is már saját és családtag részére egy-két modellt.
Kaptam hideget-meleget, de most olybá tűnik a legutóbbi választásom (a legjobb iphone klón, ami az iphone tulaj haveromat is megtévesztette) nagyon beváltja a hozzáfűzött reményeket, csak sajnos azt nem magam, hanem a feleségem részére vettem....! :W
És hozzáteszem, hogy egy olyan oldalról vásároltam ahol alapból 80 dodoval olcsóbb volt, mint máshol, de mivel pay-pal-lal lehetett fizetni, így nem voltak kétségeim a biztonsággal kapcsolatban. A kellemes meglepetés a megérkezésnél ért, hiszen a csomagban egyel újabb készüléket találtam, mint amit rendeltem, így már spóroltam 100 dollárt spóroltam!!! :C

Ha lehet annyi hozzászólásom, hogy ezekből csak a wm-es, vagy androidos modelleket szabad megvásárolni!! Azok tényleg jók és van köztük igencsak olcsó is!!!

Üdv: Ateesh

(#634) Ateeshom


Ateeshom
csendes tag

Ja! Ha valakinek van tapasztalata az HTC g7 androidos, vagy wm 6.5 dualsim-es klónjával kapcsolatban azt nagyon megköszönném!!!!

Üdv:Ateesh

(#635) Pikkolo^^ válasza batka2 (#632) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Én onnan rendeltem, olvass vissza egy picit.

(#636) sbazsi


sbazsi
veterán

Létezik használható dual simes androidos kínai telefon?
Amiben van rendes proci, ami nem lassú
És ha kapacitív, az csak előny :K

(#637) Pikkolo^^ válasza sbazsi (#636) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Van már módosított 2.2-es Android ami kezeli a dual sim-et és mindegyikben MTK6516. A 2.1 a menü görgetés átállítása után nálam teljesen használható volt, a 2.2 jobban optimalizált ezért biztosan fut rajta. Rendeljél egyet és oszd meg a tapasztalatokat :K

(#638) sbazsi válasza Pikkolo^^ (#637) üzenetére


sbazsi
veterán

melyik ez pontosan?
kapacitív?

(#639) Pikkolo^^ válasza sbazsi (#638) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nem tudom pontosan melyik tipus, nézzél szét a mobino1.com-n. Ne vegyél kapacitívet, az csak bohóckodásra jó :)

(#640) sbazsi válasza Pikkolo^^ (#639) üzenetére


sbazsi
veterán

a kapacitiv csak bohockodasra jó??? Marmint kínai verzió?
ezt fejtsd ki kérlek!

(#641) sbazsi válasza Pikkolo^^ (#639) üzenetére


sbazsi
veterán

mobino1.com
nem elírás :F

(#642) sbazsi


sbazsi
veterán

annyira bírom ezeket a kínai telefonokat. főleg a leírásukat.

betesznek egy képet a telefon menüjéből. felbontás: 800x480.
leírásban felbontás: 400x240.

(#643) Pikkolo^^ válasza sbazsi (#642) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Igen, ez előfordul :)

(#644) Pikkolo^^ válasza sbazsi (#642) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nah, találtál valami szimpatikusat?

(#645) salieri.


salieri.
őstag

mi a velemenyetek errol? sajnos tonkrement a kaiserem igy ujat kell vennem :[link]

(#646) kobra001


kobra001
csendes tag

Sziasztok!
vettem egy F090-es GPS-es telót, ami nagyon jó és nagyon szép,de nem tudok hozzá magyar térképet letőlteni:( tudna nekem segíteni vki??
előre is köszönöm !

(#648) sbazsi válasza salieri. (#645) üzenetére


sbazsi
veterán

sztm a 3g net hiányzik belőle. de ha rendelsz, érdekelne a vélemény, főleg sebesség, és kezelés terén. na meg akksi.

apropó, a kínai telefonokhoz sokszor adnak 2 akksit. azért, mert 1 napig sem bírná :F

(#649) salieri. válasza sbazsi (#648) üzenetére


salieri.
őstag

hu az nem ok ,nem is figyeltem, melyik ami jo alternativa(android alapura gonodolok) lehet errol az oldalrol? vagy innen , ez az oldal szerintem olcsobb: [link]

[ Szerkesztve ]

(#650) sbazsi válasza salieri. (#649) üzenetére


sbazsi
veterán

én is nézem egy ideje ezeket.
de arra rájöttem, hogy csak akkor rendelek, ha már többször mindent rendben találok. volt, hogy másodszor/harmadszor vettem észre valami hasonló apróságot...
olyat még nem találtam, aminél minden ok volt... :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.