Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-20 03:04:10

LOGOUT.hu

Kínai mobilok (replika, klón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) balu3666


balu3666
csendes tag

Sziasztok!

Milyen kínai telefont ajánlanátok, 50-60 ezer forintért? thl w8s-el szemezgetek.

(#1352) Zeki válasza balu3666 (#1351) üzenetére


Zeki
nagyúr

THL, Lenovo, Huawei, ZTE, Jiayu, Xiaomi, hogy csak a jobb kínai márkákat mondjam.
De számíts a kinti árra 27% Áfát, meg 1220Ft kezelési költséget, mert a vámosok most mindent meg akarnak fogni.

[ Szerkesztve ]

(#1353) balu3666 válasza Zeki (#1352) üzenetére


balu3666
csendes tag

Hm, az nem valami jó, nem tudom érdemes-e venni így még Kínából :/. Nincs valami olyan ami ár/érték szempontjából a legjobb lenne?(50-60 között) kinézete nekem nem számít sokat. :)

(#1354) GaborGh válasza balu3666 (#1353) üzenetére


GaborGh
őstag

Szerintem nem érdemes Kínából rendelgetni, sok idő még ideér, lehet, hogy vámot is kell rá fizetni, nincs garanciád, ha meghibásodik itthon nem tudják szervizelni, frissítést sem biztos, hogy kap, később pedig nehéz eladni...

60e-ből itthon, már egy erős középkategóriás telefont lehet venni újonnan 2 év gyári garanciával, pl
Sony Xperia SP, szóval ekkora összegnél én már nem rizikóznék.

[ Szerkesztve ]

(#1355) blueye válasza GaborGh (#1354) üzenetére


blueye
veterán

Ez a te véleményed, ehhez képest dübörög a topic :)

(#1356) embe


embe
nagyúr

Hali!
Nézegetem ezeket a kínai telókat, és meg kell mondjam tetszenek, vannak köztük ígéretesek.
Most - jókor - jutottunk arra döntésre, hogy a gyereknek karácsonyra rendelni kellene egy telt. Valami ~ 25 körüli 4,5"-os ra gondoltunk. A Lenovo kínálatban találtam is nekem tetszőt. A Minideal oldalon nézelődtem.
Kérdésem, melyik oldalról érdemes rendelni, illetve melyiknél van nagyobb esélye a VÁM vizsgálatnak? Bár tudom ez nem áruház függő.
Egyszer olvastam, hogy valamelyik szállító cég minden esetben vámoltat.
Milyen szállítási módot lenne érdemes választani, hogy még karácsonyra jó eséllyel ide érkezzen a teló? Ide érezne?

Köszi a válaszokat előre is!

Valszeg pozitív tapasztalat esetén magamnak is rendelnék utána egyet, csak kicsit jobbat, drágábbat.
Eddig csak az Ebay-ról rendeltem, max 3-4eFt-os tételeket.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1357) embe


embe
nagyúr

Egy kérdés még: Erről az Amoi telóról mi a véleményetek? AMOI A862W 4mag - 1Gb ram. Jónak tűnik.

A 3-4 napos 15$-os szállítás mennyire életszerű?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1358) Zeki válasza embe (#1356) üzenetére


Zeki
nagyúr

Most mindent vámolnak, amit érnek. Csak mázlival megy át a csomag.
Így aztán a vámolás folyamat is elnyúlt, simán lehet 2 hét is.
Szóval ha kínából Karácsonyra, akkor csakis DHL futárral. Igaz vámolós lesz, de ideér. 27% Áfa rámegy.
Ők meghozzák 1 hét alatt simán.
Az Amoi tűrhető teló.

[ Szerkesztve ]

(#1359) embe válasza Zeki (#1358) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
Mi a tapasztalat? Pl. a linkelt telót mennyire értékelnék fel? Gondolom nem a számla érat, hanem a felértékelt árat veszik alapul. Vagy csak akkor ha irreálisan alacsony az ár?
Megbízható webes áruházak melyek? Volt egy lista....valahol láttam, csak most nem találom.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1360) Zeki válasza embe (#1359) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mindig bekérik a vásárlási igazolásokat vámoláskor.
Tehát paypal és a bolt emailje a vásárlásról, amiben szerepel a készülék, és a vásárlási összeg.
Az alapján vámolnak.

(#1361) embe válasza Zeki (#1360) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor ami ezeken van összeg, annak a 27 %-a. Más összeg nem jön rá? Persze a DHL szállításon kívül.... És a vám emailben kéri be számla és a paypail másolatot?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1362) Zeki válasza embe (#1361) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen, emilben.
Nem jön rá más.

(#1363) embe válasza Zeki (#1362) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi a segítséget! :R

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1364) paolinho válasza embe (#1359) üzenetére


paolinho
őstag

Szerintem maga az AMOI név önmagában is garancia. Erről a típusról nem fogsz rosszat olvasni. Én 7 hónapja nyúzok egy Amoi N828-at, és komolyan mondom, csak pislogok, amikor ebben a kategóriában olvasgatom a hasonló készülékekről szóló véleményeket, és mellé teszem az Amoi-t, hogy ennyire nem értékelik a kedves fórum olvasók ezt a típust. Ez nem dobja el a 3G-t, mint a Jiayu G4, vagy ami a képernyő méretét illeti, ...hát nem tudom, hogy van-e ennél jobb méretarány 4,5"-ban (mondjuk a Jiayu G4 ugyan az lenne). Ja persze egy kicsit drágább, mint hason szőrű társai (kb. 10 USD), de nem megéri? Én azt gondolom, hogy lehet keresni olcsóbb jó készülékeket, de "olcsó húsnak híg a leve" elv alapján kínaiban kicsi az esély arra, hogy ennél jobbat találni is fogsz. Ne hogy azt hidd, hogy ennek a készüléknek nincs gyenge pontja, mert mindegyiknek van. Ennek az akku az szerintem. Kb. 2 napot bír, ami, ha valaki sokat utazik, annak nem biztos, hogy előny.

(#1366) NPeete


NPeete
tag

Sziasztok,
Igazán nem vagyok otthon ezek között a kínai telók közt, gyors keresgetéssel nem igazán találtam olyat ami becsületes 4 magos és legalább 1 giga ramos, de max. 4.3"-os (de inkább 4"), és ennek ellenére nem túl régi változat. Ha létezik egyáltalán ilyen, tudtok ajánlani?

(#1367) Zeki válasza NPeete (#1366) üzenetére


Zeki
nagyúr

4"-osban biztos nincs.
4.3-ban csak a Jiayu G2F-et tudom. De még nem kapható.

(#1368) starg91


starg91
csendes tag

Sziasztok! segitség kellene, hozzá,m került már több honapja egy goophone i5c telefon. nagyon stabil meg minden. annyi a bajom vele hogy benyomtam a kijelzöt tegnap véletlenül munka közben, a külsö kijelzö nemsérült viszont az alsó az elfolyt....tudnátok valakit ajánlani aki megtudná esetleg szervizelni? köszönöm!

(#1369) Zeki válasza starg91 (#1368) üzenetére


Zeki
nagyúr

Sajnos szervízt senki sem tud ajánlani.
Én még sem itt, sem másik topikban nem olvastam. :(

(#1371) toxin2 válasza NPeete (#1366) üzenetére


toxin2
tag

Szia!

Kérdés: A 4,5" és 4,3" között 5mm van. Ebben a kategóriában
inkább ez a jellemző alsó határ jelenleg, ez az 5 mm már sok?
Négymagos kínai mobilok top 60-as listán nézelődj.

***** Linksys WRT160NL ***** http://www.gubamm.hu/ *********************************** ***** OpenWRT telepítési útmutató *****

(#1372) NPeete válasza toxin2 (#1371) üzenetére


NPeete
tag

Hát igen, közben elkezdtem nézegetni a telefonok pontos méreteit, így találtam simán olyanokat, hogy igaz hogy 4.3" de csak 62mm széles (pl. a galaxy s4 mini, de pl. kisebb kijelzővel is simán lehet nagyobb a teló) - főleg a szélesség zavaró nekem, magasság nem is annyira fáj, mostanában inkább ilyen értékeket nézek, de a lényeg inkább az lett, hogy 63-64mm-nél szélesebb ne legyen (a mostani defym amúgy 60)... fogtam a kezemben nexus 4-et a 69 mm szélességével, az nekem már zavaróan nagy. Ilyen jó értékkel amúgy kínai normál hardveres telót nem igazán találtam...

(#1373) toxin2 válasza NPeete (#1372) üzenetére


toxin2
tag

Szia!

Akkor marad a [link] alatt javasolt
kütyü, aliexpressen $98 ( ~22.500Ft ) a legolcsóbb.
Ez 62 mm széles... :)

***** Linksys WRT160NL ***** http://www.gubamm.hu/ *********************************** ***** OpenWRT telepítési útmutató *****

(#1374) blueye válasza toxin2 (#1373) üzenetére


blueye
veterán

"jianhong cai
China (Mainland)
No feedback score."

Sosem vásárolnék tőle.

(#1375) Zeki válasza toxin2 (#1373) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem veszünk soha semmit olyantól, akinek nincs legalább 1000 feletti értékelése.
Nulla értékeléses meg 90% csalásos.

(#1376) ferike75


ferike75
újonc

sziasztok segitséget szeretnék kérni valaki ismeri a samsung i9220-as kinai dual simes telo T- mobilos net vagy wap BEÁLLITÁSÁT JAVAS.a kinai oldalon ami van nem mükszik. :))

(#1377) Zeki válasza ferike75 (#1376) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezen linken elárhetőek az android APN beállítások:
http://mycsoandroid.blogspot.hu/2012/03/apn-beallitasok-navigalj-azalabbi.html

(#1378) buca84


buca84
őstag

Tabletes kérdésem lenne, de a megfeleő topikban nem kaptam választ. Hátha itt igen...
Az MTK8389-es Soc-ról mit lehet tudni?
Jól teljesít 1GB mellet, vagy itt sem árt a 2GB memória?
Ugye mostanában az rockchipes soc-al szerelt tableteket gyártják inkább. Nekem a 3G képessége miatt lenne érdekes az MTK.

(#1379) feltamadas


feltamadas
tag

Szevasztok
Ehhez mit szóltok
MTK6589 i9500 négymagos 1,6 GHz-es Android4.2 Air Gesture1980 * 1080 12.8MP 5 piont Érintőképernyő
Kijelző mérete:
4.8
RAM:
1G
3100mAh
Az aliexpress -ről rendelném 119US $
még nem rendeltem sosem külföldről semmi tapasztalatom minden jó segítséget meghallgatok.

[ Szerkesztve ]

(#1380) Zeki válasza feltamadas (#1379) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az aliról csak olyan eladótól szabad rendelni, aki nagyon-nagyon sok jó értékelésű.
Amúgy számolj még 27% Áfára meg 1220Ft kezelési költségre is. Nagy eséllyel vámolnak.

(#1381) roller0786


roller0786
csendes tag

Sziasztok,éppen telót szeretnék rendelni.Kinéztem egy THL W200-at és egy iNew v3-at.Az utóbbiról nem találtam semmit.Esetleg vkinek vmi tapasztalat?

(#1382) deadbody


deadbody
tag

Üdv, esetleg van valakinek tapasztalata Cubot, JIAKE, HTM kínai csodákkal? Mennyire megbízhatóak ezek a márkák? Válaszokat előre is köszönöm.

(#1384) Zeki válasza roller0786 (#1381) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az iNEW V3 tök új, senki sem kapta még meg.

(#1385) roller0786 válasza Zeki (#1384) üzenetére


roller0786
csendes tag

Köszönöm a választ:) azt lehet tudni h mikor lesz?

(#1386) Zeki válasza roller0786 (#1385) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amikor a posta leszállítja.
Jópáran rendeltek abból a topikból, amit írtam.

(#1387) aut119 válasza roller0786 (#1381) üzenetére


aut119
csendes tag

hali,
inew V3-at nem érdemes még rendelni, nekem azt válaszolták, hogy tesztelésen nem ment át, javítani kell. biztos népszerű lesz, ha stabilan működik, de még dolgoznak rajta.
Szállítás: meg tudom erősíteni, hogy mostanában: 1. tetű lassú a normál szállítás, én még novemberi csomagokat sem kaptam meg (karácsony odatett) 2. az utolsó 1 hónapban érkező ÖSSZES csomagomat megfogták a vámon:-( érdemes DHL-lel rendelni, vannak site-ok, ahol akciósan lehet ezt az opciót választani. Ha már úgyis vámoltatni kell, legalább gyors legyen, sztem.

(#1388) roller0786 válasza aut119 (#1387) üzenetére


roller0786
csendes tag

Köszönöm az infót,már megrendeltem a w200-at:) 7,-én rendeltem meg 8.án küldték a Tracking számot,ma azt írta h célországba küldve:) remélem 2-3 hét és megjön:)

(#1389) peedaal


peedaal
csendes tag

Helló!

Segítséget szeretnék kérni mert Szeretnék egy okos telefont ami okos.
25-max 35ezerért ti mi mondtok?
Illetve mely oldalakkal nincs szívás?

Választ előre is kösz!!!

(#1390) Dharaan


Dharaan
újonc

Üdv!

http://www.ebay.com/itm/Black-5-0-FHD-MTK6589T-Android-4-2-Quad-Core-2G-RAM-32G-GPS-Smartphone-ThL-W8S-/321273626377?pt=Cell_Phones&hash=item4acd667f09

Róla szeretnék megtudni minél többet, esetleg tapasztalatokat. Kb. 1 hete keresgélek valami ár/érték arányban megfelelő telefont, eddig ez jön be a legjobban.

Hálás Köszönet :R

(#1391) Zeki válasza Dharaan (#1390) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van THL telefon topik, meg dual simes android topik, azokban keresgélj.

(#1392) szimi111 válasza Dharaan (#1390) üzenetére


szimi111
csendes tag

akkor én már ezt javasolnám.:))
http://www.dhgate.com/product/thl-t100-iron-man-smartphone-mtk6592-octa/177280269.html#s1-1-1|3576322775

vagy

http://www.dhgate.com/product/g910-gamepad-amp-mtk6592-ulefone-u9592-2gb/180373144.html#s1-17-1|862362622

árban hasonlóak.....

(#1393) Zeki válasza szimi111 (#1392) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az iron mant kissé lehúzta a gizchina tesztje.

(#1394) Kampó


Kampó
senior tag

hali. barátosném szeretne majd a közeljövöbe vszonylag olcson (30-35 e ft) emberibb telot venni. Én a pandawill.com-on nézelödtem vele egész korrekt gépek vannak ebben az árban. Az oldalról illetve füzetési módokrol valaki bövebb infót nem tudna?? Megbizhatóság stb..

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#1395) Zeki válasza Kampó (#1394) üzenetére


Zeki
nagyúr

Pandawill sem jobb mint a nagy átlag kínai oldal. Sokszor hazudják hogy van nekik készleten, aztán közben 2-3 hét mire postára adják. Fizetés paypallal. Ennyi.

(#1396) benceman00


benceman00
tag

Neken telókról vélemény? N6-ost néztem ki magamnak.

http://www.ebay.com/usr/neken-mobile

Üdv, ASZPi

(#1397) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Én ZTE U950-et ajánlanék, sok embernek, de elfogult vagyok :C

Fórum: [link]
Cikk: [link]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#1398) atesz843


atesz843
újonc

Valaki tud olyan kínai mobilokkal foglalkozó boltot ami európában van? azért hogy ne kelljen +30%ot fizetni. :)

(#1399) Kampó


Kampó
senior tag

én ugy tudom hogy a 200 dollár felettieket vámoltatják csak

AMD volt AMD van AMD lesz

(#1400) Zeki válasza Kampó (#1399) üzenetére


Zeki
nagyúr
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.