Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-20 03:04:10

LOGOUT.hu

Kínai mobilok (replika, klón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) adorjant


adorjant
senior tag

Üdv mindenkinek!

Gondolkodom,hogy kipróbálnék egy iphone klón telefont,de a topikban lapozgatva nem mindről láttam pozitív véleményt... :)
Két sim kártyával használnám,így örülnék,ha a telefon funkciókat kielégítően látná el,akkuról menjen 3-4 napot,más extra igényem nincs.
[link]
Erről mi a véleményetek?

:R

[ Szerkesztve ]

(#402) válasza adorjant (#401) üzenetére



csendes tag

sztem ilyentől ne vegyél 18 eladása volt
csak szemályes tapasztalat

(#403) adorjant válasza (#402) üzenetére


adorjant
senior tag

Értem,köszi!

És a telefonról tudtok valamit? :)

(#404) válasza adorjant (#403) üzenetére



csendes tag

különben jó telo

(#405) Pikkolo^^ válasza (#404) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

16.500 Ft-ért pedig simán megérte volna ha nem lenne a világ végén. Személyes próba mindenképpen fontos.

(#406) adorjant válasza Pikkolo^^ (#405) üzenetére


adorjant
senior tag

Én debreceni vagyok,azért ez iránt érdeklődtem :)

(#407) Pikkolo^^ válasza adorjant (#406) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Írjál a srácnak, hogy tegye fel újra és vedd meg, oszd meg a tapasztalatokat :)

(#408) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

E66 hasonmásról van valakinek tapasztalata?

(#410) sza04ki


sza04ki
csendes tag

Sziasztok!

Azt akarom kérdezni, hogy iphone klónok közül melyik a legjobb, legmegbízhatóbb? Előre is köszönöm a válaszokat.

(#411) adorjant válasza Pikkolo^^ (#407) üzenetére


adorjant
senior tag

Közben úgy alakult,hogy jött egy hirtelen vétel,egy Sciphone N800,így megvettem kipróbálás gyanánt (7e ft)
Tetszik,bár a scrollozás még ceruzával se nagyon megy,főleg a telefonkönyvnél zavaró,máshol egyébként se használnám,ha már be vannak állítva a profilok,stb...
Minőségre nincs panaszom,egy normál telefon szintjét érzem. Ha 1-2 hónapig beválik,azt hiszem veszek egy jobb minőségű 4G klónt :K

(#412) jaksi


jaksi
csendes tag

Sziasztok!Én egy Nokia E71i klónt vettem nagyon meg vagyok vele elégedve mind tudásban mind minőségben igazából rosszabbra számítottam.Egy a gondom,hogy milyen programmal tudnék például szinkronizálni telefonszámokat rá.Olyan progira gondolok min a nokia pc suite?Milyen oprendszer van rajta?

(#413) JanFe válasza jaksi (#412) üzenetére


JanFe
aktív tag

A telefon valoszinuleg MTK szoftvert hasznal. (mint a legtobb kinai csoda :) )
Szinkronizaciohoz probald meg a China Mobile PC Suite-ot [link]
Sok sikert.

"There is nothing permanent except change"

(#414) jaksi válasza JanFe (#413) üzenetére


jaksi
csendes tag

Köszi a választ!Úgy érzem nincs valami jó véleményed a kinai csodákról?
Mondjuk ez a program eléggé fapados de a semminél több.Más nincs hozzá?

(#415) JanFe válasza jaksi (#414) üzenetére


JanFe
aktív tag

Vannak sikerultebb es kevesbe sikerult kinai telok. Az MTK platform nem rossz (pl. az Alcatel OT 800 is azt hasznal es az egy jol sikerult keszulek), de vannak hianyossagai :)
Sajnos mas programrol nem hallottam. Talan a tobbi forum-tag ismer mast is....

"There is nothing permanent except change"

(#416) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

Ezeket a telefonokat meddig kell tölteni? Hálózatról vagy USB-ről.

(#417) JanFe válasza ChuckyOsb (#416) üzenetére


JanFe
aktív tag

Pont addig toltod mint a mas telefonokat. Mikor jelzi, hogy fel van toltve akkor kihuzod a toltot :)

"There is nothing permanent except change"

(#418) ChuckyOsb válasza JanFe (#417) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Valóban. Köszönöm. :R Nem tudtam, hogy ezek is kijelzik. :B

(#419) Piero89


Piero89
aktív tag

Sziasztok!

Egy ilyen telón gondolkodok. KATT . Márkát nem ír, de vmi iphone klón... valakinek esetleg valami tapasztalata?

Esetleg tud valaki ajánlani egy jó iphone klónt?

Válaszotokat előre is köszönöm :R

(#420) Dr. Romano válasza Piero89 (#419) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Szia!

Konkrétan nekem ezzel a modellel nincs tapasztalatom. Azonban a tesójával igen, mivel egy Sciphone i68+-t rendeltem 3 hete. Én ezzel teljesen elégedett vagyok. Tudtam mit rendelek, annak minden előnyével és hátrányával együtt.
Szerintem még ezt a telót is vedd számításba. Igaz kialakításra nem iPhone utánzat, de funkcionalitásban azokat tudja mint az általad említett készülék és picit olcsóbb is. YT-n elég sok videót találni róla.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#421) Piero89 válasza Dr. Romano (#420) üzenetére


Piero89
aktív tag

Hello

Megnéztem a telókat, de én pont az iphone kinézet miatt szeretnék ilyen telót venni. Wifi képességekre volnék különösen kíváncsi :U meg hogy milyen gyári böngészővel áldják meg ezeket a telókat és hogy nemnyire használhatóak.

Érintő kijelzője az i68-nak milyen?

(#422) Dr. Romano válasza Piero89 (#421) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ha egy wifiset veszel akkor arra alapból kötelező feltenni egy Opera minit :) (némelyikben ez alapból benne van)
Youtube videók nézésére azért ne számíts ezeken.

Az i68 (és azért ezen telók jórésze) rezisztív érintőképernyőt használ, tehát csodát nem kell tőle várni (használat közben az érintés nem elég, a technológiából fakadóan pici nyomást kell kifejteni). Nem vészes, de ismerősom a HTC után kissé furcsán nézett rám, mikor ötödjére sem tudta elhúzni a billentyűzár csúszkáját. :D

Egyébként "őrültek" ezek a kínaiak. A múltkor láttam valamelyik oldalon ennek a kapacitív kijelzős változatát, sőt volt dual OS-es változat is (MTK & Windows 6) és Androidos is. :N

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#423) Piero89 válasza Dr. Romano (#422) üzenetére


Piero89
aktív tag

Köszi az infót :K

Egyébként vannak márkák amiket illik kerülnöm a kínai telók közül?

(#424) Dr. Romano válasza Piero89 (#423) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én egyről tudok amiről nem írtak jókat. A CECT I9+++ és ennek variánsait nem igazán méltatták.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#425) Piero89 válasza Dr. Romano (#424) üzenetére


Piero89
aktív tag

Friss cikk egy iphone klónról ... "csupa jót" írtak róla :DDD

(#426) Dr. Romano válasza Piero89 (#425) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Na, pont aktuális a téma :)

Ezek szerint akkor az Anycool is kukázható a CECT-el együtt.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#427) Dr. Romano válasza Piero89 (#425) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Sőt, nézd meg a cikkben lévő videót, ez a telefon nem más mint a CECT i9+++ -amit az előbb is írtam- átnevezve, lol :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#428) Piero89 válasza Dr. Romano (#427) üzenetére


Piero89
aktív tag

Nah hát ettől félek én is :D hogy a 80 dolláros és 120 dolláros iphone klón között kb a doboz színe a különbség csak :U

(#429) Dr. Romano válasza Piero89 (#428) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Na ja. Ez sajna benne van a kalapban.

Ha azonban maradsz a kínai telefon vételénél, akkor csak azt tudom tanácsolni amit én is csináltam. A típusra keress rá neten, youtube-on nézz videókat róla és az alapján lesz támpontod. Ha az adott típusról nem találsz semmi infót, videót, véleményt, akkor azt inkább hagyd ki.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#430) Piero89 válasza Dr. Romano (#429) üzenetére


Piero89
aktív tag

Most ezt néztem ki. Leírás alapján nem lehet rossz és engem a video is meggyőzött. Az ára viszont kicsit húzósabb szóval meggondolom még párszor.

Haverom rendelt egy kínai telót elméletileg jövőhéten érkezik meg, addig mindenképp várok a vásárlással, megnézem milyen a cucc és ezzel az oldal megbízhatóságát is ellenőrzöm,hogy azt kapta e amit kért. Majd leírom a tapasztalatokat és persze linkelem is milyen készülékről van szó, de ez nem iphone klón...

(#431) kaller1 válasza Piero89 (#430) üzenetére


kaller1
veterán

A leírásban lévő 1GB RAM, 512 MB ROM biztos hogy kamu. :U

.::> <::.

(#432) Piero89 válasza kaller1 (#431) üzenetére


Piero89
aktív tag

Hát vannak dolgok amik túl szépek ,hogy igazak legyenek :DDD de a többi rész elképzelhető, hogy úgy is van ... (de őszintén szólva még így is lutri... :U )

(#433) kaller1 válasza Piero89 (#432) üzenetére


kaller1
veterán

még így is lutri..

Ez így van. A többi részéről nem írok véleményt, amit kiemeltem, az biztos kummantás de egy ilyen készülékben amúgy is teljesen felesleges lenne mindkét jellemző.

.::> <::.

(#434) Piero89 válasza kaller1 (#433) üzenetére


Piero89
aktív tag

Ez még hagyján, de az oldal amit linkeltem... kicsit nyomozgattam utána és hát nem épp pozitív kritikával illetik a kapott termékeket, konkrétan nem működő készülékeket küldenek ki. Szóval erről az oldalról (mycellbay) nem merek rendelni és keresgélek tovább. A másik oldal ahonnan haver rendelt( dealextreme) azzal elméletileg nem lesz gond, de ha megérkezett a telója és minden ok vele, akkor mondom hogy rendben a dolog.

(#435) kaller1 válasza Piero89 (#434) üzenetére


kaller1
veterán

Ja, hát az alap, hogy nagyon meg kell nézni, hova vagy kinek küldöd a pénzed.... :U

.::> <::.

(#436) Piero89 válasza kaller1 (#435) üzenetére


Piero89
aktív tag

Esetleg megbízható oldalt tudnál ajánlani? :) Láttam aláírásodból ,hogy foglalkozol kínai telókkal. :R

(#437) kaller1 válasza Piero89 (#436) üzenetére


kaller1
veterán

Azt nem, viszont az ebay+paypal kombót elég megbízhatónak tartom. :)

.::> <::.

(#438) Dr. Romano válasza Piero89 (#436) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem két favoritom van. Ahogy Kaller is írja az egyik az ebay a másik pedig a Dealextreme. Mindkét helyről (az ebay esetén ugye különböző tagoktól) már igen sok mindent rendeltem és idáig rendben meg is érkezett (kopp-kopp).

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#439) Piero89


Piero89
aktív tag

Dealextremen sajna nincs ez a pinphone 3gs amit kinéztem, ebay-en meg megkérik az árát, én meg 30 ezer forintból megszeretném úszni teljesen a dolgot. :U Most vagy kockáztatok vagy fizetek vagy a samsung s3310-em tovább szolgál vígan :DDD de ülök még problémán pár napot ,haver telójára kíváncsi leszek.

Köszi az infókat mindkettőtöknek :R

(#440) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

HTC Touch Diamond2 T5388+ - erről személyes tapasztalata van valakinek?

(#441) Highground válasza Pikkolo^^ (#440) üzenetére


Highground
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos telefonvásárlás előtt állok és láttam,hogy itt sokan tudnak sokat mondani ezekről a kínai csodákról :D Igazából egy összesítő segítségre lenne szükségem: Hol,és mit? :) Pontosabban először is melyek azok a (pontos) típusok amiket tapasztalatok(vagy tesztek) alapján érdemes egyáltalán megvenni? :DDD Nem sok pénzem lesz rá és nem is akarok sokat költeni(max. 20-25) úgyhogy azért döntöttem egy ilyen csájníz mellett,de igazából lövésem sincs róluk a google által adott ismereteken kívül. :B Nagyon megköszönném ha segítenétek,cserébe maximum a tapasztalataimat tudom majd megosztani veletek! ;) Elsősorban a kijelző mérete és a videólejátszás lenne fontos de olvastam olyat is,hogy egyáltalán nem játszik le videókat amiket felraksz rá :F Így nem akarok beleszaladni egy ilyenbe! Én egy ilyen iPhone klónra gondoltam mert az legalább tényleg jól is néz ki,no meg a 3.2"-os érintőképernyő ugyebár :) Szóval nagyon megköszönném ha segítenétek ebben! :R :R :R

Ezer köszönet!!!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#442) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Vicces teszt a Mobilarénán, egy anycool mini iphone teszt.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#443) Piero89


Piero89
aktív tag

Haver készüléke megérkezett. EZZZZZ volt az.

Sajnos nem láttam készüléket és nem is fogtam , de ami késik nem múlik... nah de haver mesélt dolgokat...

Dealextreme-el semmi gond nem volt, talán kicsit lassabban jött meg a teló (2 hét). Összeszerelési minőséggel nem volt gond, nem recseg ropog... minőségi hatásról nem ebszélek majd ha megfogdostam :) G szenzor dicséretes benne, egyből reagál és gyorsnak is mondható a szoftverkörnyezet. A kijelzőre nem volt panasz , a telefon hátulján megmosolyogtató a 12 Megapixeles felirat :DDD köze sincs hozzá... Pozitívum még a wifi, jól teszi dolgát és minden ok vele. A srác összességében elégedett a telefonnal :K jó vételnek tartja .

(#444) Dr. Romano válasza emils (#43) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Piero89

A DX-el nincs baj. Nekem minden cuccom megérkezett, bár mostanában mintha picit belassultak volna.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#445) J.Gold


J.Gold
csendes tag

Üdv. Tudja valaki hogy honnan tudok rendelni alkatrészt ezekhez a kinai szarokhoz?
Van 1 jó telcsi (nckia n5900) kéne hozzá érintö panel..

(#447) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Szakmai topikban ne hirdessetek!

Harrrr!!!!

(#448) J&J


J&J
csendes tag

Üdv Guruknak!
Kérem segítségeteket.T757B telcsin GPRS-el és Wifivel a net megy, levelezni nem tudok DNS szerver nem válaszol hibaüzenet miatt.
Másik kérdés MT6235-re van-é fényképes telefonkönyv? Kocsiban macerás a kontaktok közt lapozgatni.
Valaki ossza meg velünk tudatlanokkal ha tudja a megoldást.

Az a buta aki nem kérdez, mivel nincs buta kérdés. (Pl. a kvantumkémiában és is járatlan vagyok! :()

(#449) babuttila


babuttila
csendes tag

Én Vettem egy Iphone 4g-t és az a helyzet hogy gyári hibásan érkezett! Ugyanis nem tudom feltölteni nem tölt!
Ezt csinálja nézd meg a videót!

http://www.youtube.com/watch?v=BKa6IdA0hWU

Ha esetleg valaki tudna rá vala megoldást vagy van fogalma mi okozhatja azt nagyon megköszönném!

star-citizen.hu

(#450) kovácskah


kovácskah
csendes tag

haló haló mindenkinek.
a segítségeteket kérnem.
Havertól kaptam 1db I9+++ telefont!
A bajom vele hogy nem tudok vele SMS-t fogadni. Valamiért.
Nem tudjátok mi lehet a baja??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.