Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-20 03:04:10

LOGOUT.hu

Kínai mobilok (replika, klón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) ChuckyOsb válasza SISO9100 (#200) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Az én kínai mobilomnál is írta már ki ezt a gép. Újból kellett raknom a drivert és működik tovább. Ha nincs drivered ezen a linken le tudod tölteni: [Minden kínaihoz jó!]

(#202) barce91


barce91
csendes tag

Hali!!! :D
Láttam már h skoan kérdezték h tudnátok e TV mobil N99i telenfön ügyébe segíteni, de azé megszeretném kérdezni h arra honnan lehetne lesezdni szoftver frissítést vagy akér programokat, ha vki tud segíteni az létszi írjon már.
Köszi előre is

(#203) SISO9100 válasza ChuckyOsb (#201) üzenetére


SISO9100
csendes tag

köszönöm kipróbálom. viszont ha nem látja a pc hogyan húzom rá a telóra? üdv.

"a PÜ-et öreg fejemmel hamarabb érzékelem"

(#204) kaller1 válasza SISO9100 (#203) üzenetére


kaller1
veterán

Nem a telefonra kell tenni.... :)
Telepíted a gépre, majd ez után csatlakoztatod a telefont a géphez.

.::> <::.

(#205) stevve


stevve
nagyúr

Sziasztok!

Erről van esetleg tapasztalat valakinek?

T5353 Windows 6.1 WIFI Black Diamond 2 Smart phone 2GB

Nagyon gagyi és szétesik 2 hét múlva vagy használható?

Köszi :R

(#206) stevve válasza stevve (#205) üzenetére


stevve
nagyúr

Vagy esetleg egy A3100 clone?

Igazából a cél az lenne, hogy WinMo 6.1 - 6.5 fusson rajta és érintős legyen, mert már unom, hogy mindig emulátoron kell tesztelni, ha fejlesztek valamit mobilra. És persze nem szeretnék nagy összegeket költeni telefonra. :)

[ Szerkesztve ]

(#207) kaller1 válasza stevve (#206) üzenetére


kaller1
veterán

Erről van már tapasztalat, a logouton elolvashatod. :D

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#208) stevve válasza kaller1 (#207) üzenetére


stevve
nagyúr

Á, tényleg... pedig annak idején olvastam is, amikor friss volt a cikked és akkor ragadt meg a kínai mobil ötlet a fejemben. :R

Külső programok futtatásával hogy áll? azt örömmel olvastam, hogy külső meghajtóként látja a gép, de a programokról nem írtál, hogy mennyire szereti a "nem saját" cuccokat. Egyébként ezeken valamilyen buherált WinMo van vagy közel áll a hivataloshoz?

(#209) kaller1 válasza stevve (#208) üzenetére


kaller1
veterán

Pár programról írtam, amúgy mindent lehet rá telepíteni. Hogy mennyire buherált a rom rajta, azt passzolom.

.::> <::.

(#210) stevve válasza kaller1 (#209) üzenetére


stevve
nagyúr

Ok, köszi, akkor lehet, hogy befizetek egy ilyenre. :R Ha csak fél évig bírja, akkor menjenek a fenébe, de ha tovább, akkor "tökéletes" tesztgép lesz. :)

(#211) kaller1 válasza stevve (#210) üzenetére


kaller1
veterán

Ha jössz a mobile meetingre, akkor megnézheted élőben. ;)

.::> <::.

(#212) stevve válasza kaller1 (#211) üzenetére


stevve
nagyúr

sajnos az időpont nem jó, ezért nem is jelentkeztem. :O :(

(#213) tjb007


tjb007
nagyúr

Melyik a ma kapható legjobb iPhone klón ?

(#214) kaller1 válasza tjb007 (#213) üzenetére


kaller1
veterán

MiPhone A3

.::> <::.

(#215) xk2


xk2
csendes tag

Udv Mindenkinek,
Tanacsert fordulok a forumhoz.
Van valakinek tapasztalata a WG6 dual sim-es wifi-s telefonnal. Eppen vasarlas elot allok.
Persze ha ebben a kategoriaban es arrresben jobbat tudtok ajanlani, azt is elfogadom. szamomra csak ez ket tulajdonsag lenne fontos. :)
Kosz!

[ Szerkesztve ]

(#216) tjb007 válasza kaller1 (#214) üzenetére


tjb007
nagyúr

Köszi.
És melyik a legjobb amin nem Android fut ?
(Csak azért mert amennyibe kerül a MiPhone A3 már egy Samsung Galaxy Spica -t kapok 2 év garival)

Lényeg, hogy lehessen normálisan használni, magyarán lehessen vele telefonálni, sms-t írni esetleg zenét hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#217) kaller1 válasza tjb007 (#216) üzenetére


kaller1
veterán

Az F003, és hasonló HVGA kijelzős típusok.

.::> <::.

(#218) Bubi77


Bubi77
csendes tag

Helló! Van valakinek tapasztalata a Sciphone N21-ről?
Hol lehet/érdemes megvásárolni?

(#220) sirszevenap válasza Bubi77 (#218) üzenetére


sirszevenap
őstag

A helyedbe én nem venném sehol! :( Ez csak személyes vélemény ... De nekem az ilyen clone-ok tol fel áll a szőr a hátamon... :F :Y

Bankkártyával? Hát persze!

(#221) kaller1 válasza sirszevenap (#220) üzenetére


kaller1
veterán

Azt sem tudod,hogy miről van szó,különben nem irnál ilyet.

.::> <::.

(#222) seger válasza sirszevenap (#220) üzenetére


seger
addikt

Akkor minek vagy itt? Mert szeretnél valami jó clon telót.

(#223) Bubi77


Bubi77
csendes tag

Én igazából venném, de nem nagyon lehet.
Meg, gondoltam, valaki fogott már a kezébe ilyent...

(#224) xk2


xk2
csendes tag

Udv Mindenkinek,
Ismét Tanacsert fordulok a forumhoz. mert lehet, hogy masok szamara nem volt lathato az elozo hozzaszolasom.

Van valakinek tapasztalata a WG6 dual sim-es wifi-s telefonnal? Eppen vasarlas elot allok.
Persze ha ebben a kategoriaban es arrresben jobbat tudtok ajanlani, azt is elfogadom. szamomra csak ez ket tulajdonsag lenne fontos. :K

Kosz!

[ Szerkesztve ]

(#225) sirszevenap válasza kaller1 (#221) üzenetére


sirszevenap
őstag

De, pontosan tudom miről van szó. Már meg se haragudj, de linkelj már nekem egy ilyen "kínai tv wifis kutyafülés" telefont ami nem koppintva van... Megköszönném. Mert amint láttam az utolsó kolléga írt egy típust amin ugyan csak látszik hogy koppintva van... Kérlek ha még mindig úgy gondolod hogy nem értem miről van szó, akkor világosíts fel légy olya kedves. :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#226) kaller1 válasza sirszevenap (#225) üzenetére


kaller1
veterán

De, pontosan tudom miről van szó.

Látom. :D

Már meg se haragudj, de linkelj már nekem egy ilyen "kínai tv wifis kutyafülés" telefont ami nem koppintva van...

Nem linkelgetek, google a barátod. A fenti jelzővel meg picit mellélőttél, mert ha utána néztél volna, és nem csak vaktában írogatnál, megtudtad volna, hogy a kérdéses típus (SciP. N21) a GM DSTL1 mellett az egyetlen dual sim kártyás, android alapú okostelefon.

Kérlek ha még mindig úgy gondolod hogy nem értem miről van szó, akkor világosíts fel légy olya kedves.

Úgy gondoltam, és megtörtént. ;)

.::> <::.

(#227) sirszevenap válasza kaller1 (#226) üzenetére


sirszevenap
őstag

Köszönöm szépen! Most már nem halok meg hülyén!:D :)

üdv.

Bankkártyával? Hát persze!

(#228) kaller1 válasza sirszevenap (#227) üzenetére


kaller1
veterán

Nincs mit! A kínaiak meg nem csak gagyit gyártanak, ezt ne felejtsd el. ;)

.::> <::.

(#229) wg6,x6


wg6,x6
csendes tag

Sziasztok kis segítség kellene most vettem egy tiger x6-ot és szeretném a segítségeteket kérni egy pár értelmes cuccban amit rakhatnék rá,pl:Flash lejátszót,és hasonló gyöngyszemeket.Felraktam a gépre az PC Suite For Android 1.1.0.65 de nem jók a betük csak vonal meg ilyenek ezzel mi a helyzet.Köszi ha valaki segítene előre is.ja remélem most jobb helyre írok.

[ Szerkesztve ]

(#230) Bubi77


Bubi77
csendes tag

Ezek szerint az N21 beszerezhetőségéről senkinek nincs használható infója, :-/
Mi a helyzet az orosz testvérrel, a RoverPc Twin-nel? A belseje annak is Sciphone?

(#231) robika22


robika22
csendes tag

hol lehet beszerezni ezeket a mobilokat, az Ebayen kívűl. jó árban, T5355 valakinek van iyen ??Valami megbízható helyen vásárolnék. Nem a vaterára gondoltam ott egy kicsit huzós.

[ Szerkesztve ]

Írj PÜ-t! Az a biztos!!!

(#232) wg6,x6


wg6,x6
csendes tag

Senki?

(#233) kaller1 válasza wg6,x6 (#232) üzenetére


kaller1
veterán

Ne erőltesd az az androidos pc suitot, felesleges. Flash lejátszót nem tudsz tenni rá, max. java programokkal bővítheted.

.::> <::.

(#234) wg6,x6


wg6,x6
csendes tag

Értem és azon belül mik jók csak van rá már valami jó is működő is.

(#235) Remiel válasza wg6,x6 (#234) üzenetére


Remiel
őstag

sziasztok

szeretnék egy jó és jól kinéző flippes mobilt, de európában ilyen nem létezik... pl ilyet mint ez:

GSM CDMA Mobile Phone (Flip Model) (ZK-U9618)

de fogalmam nincs hogy lehetne ilyet beszerzeni, vagy érvényesíteni bármilyen garit... rendel kintről valaki telefont, aki esetleg tudna segíteni akár tanáccsal, akár gyakorlatilag?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#236) robika22 válasza Remiel (#235) üzenetére


robika22
csendes tag

Én is gondban vagyok a vásárlással, én ilyet szeretnék:T5255 htc clone.

[ Szerkesztve ]

Írj PÜ-t! Az a biztos!!!

(#237) tihs válasza wg6,x6 (#229) üzenetére


tihs
tag

Szia
leírnád a tapasztalatokat vele
fényképed van róla?
magyar nyelvű?

Nokia Tiger X6 -klón - G6 Dual Sim

G6 Quad-band Dual Sim Standby TV FM JAVA WiFi Cell Phone (Red)

nagyon tetszik nekem
és csak 21eFt

(#238) skulls&roses


skulls&roses
csendes tag

kb másfél év kínai mobilokkal való kereskedés után csak azt mondhatom, hogy nem szabad ilyen klón dualsimes ipari hulladékokat venni.A gyári retusált képeken jól néznek ki. Aztán jön a kicsomagolás és a kijózanodás. Gagyi egytől egyig és rengeteg a probléma velük. Nekem elegem lett belőlük. Nagyon sok típussal volt dolgom, de nem tudnék olyat mondani amit mondjuk én magamnak nyugodt szívvel megvennék.

(#239) seger


seger
addikt

F003-as klónt használok fél éve, nem volt vele gondom. Nokiát 6-7 éve vettem utoljára nokia párti voltam, és rájöttem, az egy kalap sz@r, Fagytak, ujraindultak, ......stb. Után jöttek a Samsungok, Windows mobilok.... Mindennel volt baj. Windows Mobil is nagy rakás sz@r. Ha villogni akarsz akkor vegyél Iphone-t, vagy Samsunk win mo, és az ilyen hasonló telókat. Nekem is Omnia hever a polcon, mert megvettem 1 éve aranyáron, most meg 35-40-et adnának érte, F003 hibamentes, és nem kell 2 telót hordanom magammal. Természetesen minden tipusból kilehet fogni a hibásat, nem csak a klónokra gondolok.

(#240) kaller1 válasza skulls&roses (#238) üzenetére


kaller1
veterán

Mert ti "kereskedők" a nagy hasznon reményében mindenből a legolcsóbbat veszitek, nem is csodálkozok rajta, hogy ez a vége. :)

.::> <::.

(#241) tihs válasza kaller1 (#240) üzenetére


tihs
tag

Igazad van :U

(#242) bigct válasza kaller1 (#240) üzenetére


bigct
tag

Hát persze! :C A drágább telókon arányaiban jóval kevesebb a haszon! :R

Üdv. CT (06302124987)

(#243) kaller1 válasza bigct (#242) üzenetére


kaller1
veterán

Én nem sajnáltam a 180 usd-t a kínai telefonra, más ennyiből hármat vesz, aztán meg itt sír hogy ez se jó meg az se jó benne. Érdekes módon engem még senki nem látott panaszkodni, pedig az én kezemben is megfordult már pár darab. Igaz egyik sem a legalja volt, lehet hogy ezért? :U ;]

.::> <::.

(#244) seger válasza bigct (#242) üzenetére


seger
addikt

Néztem a cuccaidat. Egy 70ezres készülékre nincs gari. Szerinted elfog menni?

(#245) bigct válasza seger (#244) üzenetére


bigct
tag

A készülékre fél év gyártói garancia van,mely rajtam keresztül a vevő költségére intézhető!
Egyébként adtam már el belöle.

Üdv. CT (06302124987)

(#246) seger válasza bigct (#245) üzenetére


seger
addikt

Egyébként a google android tetszik.

(#247) sheep


sheep
addikt

sziasztok a htc touch hd klónjáról, a sunno-ról tudtok valamit?
a leírások alapján kb ugyanazt tudja mind az eredeti
[link]
:F

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#248) fairi


fairi
addikt

http://www.vip-phone.co.hu/?main=productDetails&id=6778

Ezt figyeljétek!!!
WTF!! :Y :Y
Nokia N98 124 000 Ft-ért,bárhogy tőröm a fejem,nekem nem ugrik be ilyen Nokia készülék..
Persze ha megnézem a google-n jó pár rumor beugrik a régmúltról, de úgy tűnik kínaiak megvalósították..
de ennyiért árulni ez kínai telót? :W
gondolom a fele se igaz a specikből...

[ Szerkesztve ]

(#249) Bubi77


Bubi77
csendes tag

kaller1!
Érdekelne a véleményed a htc clone T5388+-ról.
Köszi!

(#250) kaller1 válasza Bubi77 (#249) üzenetére


kaller1
veterán

Nem rossz készülék. Ebből a típusból (dia2 klón) amúgy nagyon sok különböző van. A processzor jelentés ennél nem bizonyított még, lehet "csak" egy 533-as hisilicon k3 van benne, persze az sem rossz. :)

.::> <::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.