Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-20 03:04:10

LOGOUT.hu

Kínai mobilok (replika, klón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) baalco válasza Mr.Pear (#800) üzenetére


baalco
tag

Esetleg megpróbálhatnál bemenni egy független mobilos boltba/szervízbe, hátha ránézés alapján megmondják mi illik bele. (érintkezők elhelyezkedése, stb)

(#802) rum-cajsz válasza Mr.Pear (#800) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Pedig a kínai oldalakon is így hívják (N98+), és azt írják az adatok között, hogy ez egy n98 klón.

Minta: [link]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#803) Mr.Pear válasza rum-cajsz (#802) üzenetére


Mr.Pear
tag

Igen, így néz ki. De az akku csatlakozók a másik oldalon vannak és a 2sim csati és a mem.kari rész is fel van cserélve... Mingyárt linkelek 1fotót a tisztán látás érdekében:)

[ Szerkesztve ]

Termékeimmel kapcsolatos kérdéseket, és esetleges ár ajánlatokat PÜ-ben kérem, mert azt hamarabb látom!!!

(#804) Mr.Pear válasza rum-cajsz (#802) üzenetére


Mr.Pear
tag

Most nézem csak meg alaposan, hogy ez nem is az a telefon, mert ami nekem van azon nincs első kamera.

Fotók:
elől
hátul

Termékeimmel kapcsolatos kérdéseket, és esetleges ár ajánlatokat PÜ-ben kérem, mert azt hamarabb látom!!!

(#805) alysya01 válasza HardCandy (#523) üzenetére


alysya01
csendes tag

Szia, olvastam az alábbi hozzászólásodat, nekem is ilyen problémám van. Hogyan tudtad rávenni a kicsikét, hogy ismét bekapcsoljon.

"Hát nekem ami nagyon nem tetszett az az aksi. 2 napot is csak nehézkesen bír ki, ha neteztem rajta még annyit sem. És fél év után arra is rájöttem, hogy miért adnak hozzá két aksit: egyik napról a másikra fogta magát az egyik aksi és amikor kikapcsolásig merült, hiába raktam töltőre nem reagált semmit. Beletettem a másikat, ami szintén le volt merülve de azt is csak hosszas győzködés után sikerült működésre bírni, aztán persze tölthettem minden este, hogy nehogy váratlanul lemerüljön és dobhassam ki az egészet.
Amúgy nem volt olyan rossz, nyaralásnál a TV és WiFi nagyon jól jött.
De kínai mobilt soha többé nem veszek..."

Válaszodat előre is köszönöm.
Üdv: Alysya01

[ Szerkesztve ]

(#806) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Eladóvá vált dual sim-es telefonom, hirdetésem ITT.

(#807) wiperxxl válasza alysya01 (#805) üzenetére


wiperxxl
csendes tag

Az aksit feltöltve kell tárolni!
Ha a lemerült aksit sokáig tárolod ne csodálkozz ha nem működik.

(#808) cantus


cantus
tag

Sziasztok!

Munkámból adódóan nagyon sok sim kártyám van. Ezért már régóta tervezek venni olyan telót, ami 4 simet kezel egyszerre, mert akkor végre elég lenne egy telefon. Nekem nem kell semmi másra csak telefonálásra.
Ezt néztem ki:
[link]

Tud vki vmit ezekről? Megbízhatóság? Üzemidő?

Köszönöm.

(#809) Pikkolo^^ válasza cantus (#808) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kínai oprendszer, nem túl bíztató....

(#810) #93966848


#93966848
törölt tag

Tudnátok ajánlani vmi megbízható kínai telót 20-30 között?Mennyire jók ezek a mobilok? :R

(#811) wiperxxl válasza cantus (#808) üzenetére


wiperxxl
csendes tag

Én egy hasonlót használok fél éve.
A menüje ugyan ez!
Telefonálásra nekem tökéletesen megfelel.
Wifizni csak a lebutított opera minivel lehet vele, mert az 55k memória csak arra elég.

(#812) rum-cajsz válasza #93966848 (#810) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Mire akarod használni? Ennyi pénzért itthon is találsz telefont.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#813) cantus válasza wiperxxl (#811) üzenetére


cantus
tag

Köszönöm a véleményeket, tapasztalatokat. Ment pü a részletekről.

[ Szerkesztve ]

(#814) tbarba


tbarba
csendes tag

Bizonyára sok dolgod van, de a telefonjaidat miért nem veszed vel??? Szükségem volna egy Iphone 4-es klón "szervizelésre" két sim kártyás, és egyik napról a másikra nem ismeri fel a telenor sim kártyát, valamint a hátlap mindig leesik, pedig a fülecskék megvannak, de nem pattan a helyére.. Tudnál segíteni??? Köszönöm
Amit tudok róla:• Dual SIM card dual standby + GSM 850/900/1800/1900MHZ compatible
• 3.45" WQVGA sensitive-touch screen control + bar style design
• TV and FM radio for different countries, access to FM recording
• WiFi + GPRS + WAP + USB for speedy data transferring and applications downloading
• JAVA for downloading access to FaceBook, Twitter and MIDP 2.0 jar games
• Bluetooth for data transferring, handsfree access calling and MP3/MP4/FM Radio enjoyment
• Shake-to-Switch function on wallpapers and melodies&songs
• Featured Calling Functions: Talking Background Music
• Amusing Entertainments: TV + FM Radio + Music/Movie Player + Slide Show + Photo Editor + Image Viewer + eBook + Sound Recorder + Video Recorder + Games
• Handy Tools: Calendar + Alarm + To Do List + World Clock + Stopwatch + Currency Converter + Calculator
• Widgets: Compass + Fish + Zippo + E-Girl + Hit Glass + Gobang + Hypnagog + Chess + ShuDu + Texas + BB-Car + NoM2 + Gravity-Defied
• This Cell Phone only works with GSM networks, NOT 3G Networks
Product Specifications:
• Multi-Language : English, Français, Español, Dansk, Polski, Português, Italiano, Deutsch, Bahasa Melayu, Bahasa Indonesia, Nederlands, Magyar, Tiếng Việt, Türkçe, العربية, Русский, فارسی, ไทย, Ελληνικά, 繁体中文 and 简体中文
• Note : Due to the memory limit of the cell phone the languages above may not all can be installed. Please specify your language preference, otherwise English version will be sent out.
• Operation Frequency : GSM 850/900/1800/1900MHZ, automatically frequency switching
• Note : This phone will only work with GSM network 850/900/1800/1900MHz, please check if your local area network is compatible with this phone
:)

(#815) tbarba válasza tnorbika (#788) üzenetére


tbarba
csendes tag

Még kezdő vagyok, és azt hiszem nem neked írtam, ezért átmásolom ide.
Többször hívtalak mindkét telefonon, bizonyára sok dolgod van, de jó volna kommunikálni.
Van egy 3,45 Iphone 4, 64 GB klón telefonom. Egyik napról a másikra nem ismeri fel a telefon sim kártyát, és a hátulja mindig leesik, fülecskék vannak, de nem kattan, idegbajt lehet kapni.
Tudnál segíteni???
• Dual SIM card dual standby + GSM 850/900/1800/1900MHZ compatible
• 3.45" WQVGA sensitive-touch screen control + bar style design
• TV and FM radio for different countries, access to FM recording
• WiFi + GPRS + WAP + USB for speedy data transferring and applications downloading
• JAVA for downloading access to FaceBook, Twitter and MIDP 2.0 jar games
• Bluetooth for data transferring, handsfree access calling and MP3/MP4/FM Radio enjoyment
• Shake-to-Switch function on wallpapers and melodies&songs
• Featured Calling Functions: Talking Background Music
• Amusing Entertainments: TV + FM Radio + Music/Movie Player + Slide Show + Photo Editor + Image Viewer + eBook + Sound Recorder + Video Recorder + Games
• Handy Tools: Calendar + Alarm + To Do List + World Clock + Stopwatch + Currency Converter + Calculator
• Widgets: Compass + Fish + Zippo + E-Girl + Hit Glass + Gobang + Hypnagog + Chess + ShuDu + Texas + BB-Car + NoM2 + Gravity-Defied
• This Cell Phone only works with GSM networks, NOT 3G Networks
Product Specifications:
• Multi-Language : English, Français, Español, Dansk, Polski, Português, Italiano, Deutsch, Bahasa Melayu, Bahasa Indonesia, Nederlands, Magyar, Tiếng Việt, Türkçe, العربية, Русский, فارسی, ไทย, Ελληνικά, 繁体中文 and 简体中文
• Note : Due to the memory limit of the cell phone the languages above may not all can be installed. Please specify your language preference, otherwise English version will be sent out.
• Operation Frequency : GSM 850/900/1800/1900MHZ, automatically frequency switching
• Note : This phone will only work with GSM network 850/900/1800/1900MHz, please check if your local area network is compatible with this phone

(#816) Androidklón


Androidklón
csendes tag

Üdv Gábor vagyok.

Látom lett egy Kínai klónos témakör hála az égnek :-)
Nyáron gondolkozok egy HTC HD7-es klónon állítólag nagyon jó gyors és ez már nem a gagyi klón-t próbálják utánozni hisz 1 gigás a procija ami már nem gyenge és 59 000-ért már az enyém is lehetne...mit gondoltok róla?

http://www.youtube.com/watch?v=SF4xvQRLDzU

itt egy kis ízelítő a telefonról...szerintem ennyiért ha jól működne én venném :-)
:C HD7 Klón :C

(#817) rum-cajsz válasza Androidklón (#816) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ennyi pénzért miért nem veszel egy használható telefont? :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#818) zoli784


zoli784
csendes tag

Üdv!

Mennyi minden kínai itt nekem! :)
Tanácsot kérnék. Vennék egy kétkártyás telót, de nem tudom milyent. Lehet bízni a kínai mobilokban? Vagy marajdak az ismert márkáknál?
Aki ismeri a kínai mobilokat melyiket ajánlaná? Az elvárások nagyjából: kapacitív képernyő, az alap felbontásnál (240x320) azért jobb, bluetooth, min 3mp kamera és ami a legfontosabb, hogy elég gyors legyen, ne kelljen másodperceket várni a menüben barangoláskor.

Előre is köszi!
Z

(#819) tomigal88 válasza zoli784 (#818) üzenetére


tomigal88
csendes tag

Én szerintem jók ezek a kínai gagyi telok.Igaz nem full-os mobilok,de nekem nagyon bejönnek.
Ha már itt vagyok,szeretnék segítséget kérni MINDENKITŐL.
Van nékem egy iPhone 4GS klón telom....Minden penge rajta,csak nem tok csatlakozni a nethez T-mobile hálozatbol....Tudna nekem valaki internet beállításokat írni erre a fajtára? Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segiteni,mert én nemigen vágom ezt a részét...WiFi-n megy a net meg minden.Előre is nagyon köszönöm

Becsület,a legfontosabb egy jó üzlet kötéséhez.

(#820) rum-cajsz válasza tomigal88 (#819) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Nekem Androidon így működik:

Name: internet
APN: internet
Proxy: -
Port: -
Username: -
Password: -
Server: -
MMSC: -
MMS proxy: -
MCC: 216
MNC: 30
Authentication Type: None
APN Type: default,supl
APN protocol: IPv4

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#821) tomigal88 válasza rum-cajsz (#820) üzenetére


tomigal88
csendes tag

Szia.
Értem.Hát ez nem android.De már sikerült beállitanom.
Nagyon szépen köszönöm :) :R

Becsület,a legfontosabb egy jó üzlet kötéséhez.

(#824) rum-cajsz válasza #48932608 (#823) üzenetére


rum-cajsz
őstag

mutatsz linket, hogy melyiket vetted?

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#825) kaller1 válasza rum-cajsz (#824) üzenetére


kaller1
veterán

Nem fog.

.::> <::.

(#826) rum-cajsz válasza kaller1 (#825) üzenetére


rum-cajsz
őstag

hát nem.
ez már reklám volt?

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#827) celeron


celeron
senior tag

http://www.youtube.com/watch?v=OWPcm5TQUYc

Sziasztok! Aki guru a témában, és van tapasztalata kínai okostelefonokkal kapcsolatban, annak a segitségét kérném, hogy mennyire megbízhatóak ezek a telefonok, illetve valóban azt tudják-e amit mutatnak. Linkeltem egyet példának okáért. Előre is köszönöm

(#828) Rawulf válasza celeron (#827) üzenetére


Rawulf
őstag

(#829) selarpi


selarpi
csendes tag

Van egy iphone 4s clón telóm, nagyon jol működik, de az internetet nem tudom beállítani. Tudna valaki ebben segíteni? Bp en , és környékén elmegyek, ha szükséges bárhova. selarpi@yahoo.com

[ Szerkesztve ]

(#830) sasa311 válasza selarpi (#829) üzenetére


sasa311
veterán

Nem tudtok esetleg Budapesten olyan boltot, ahol ezeket a mobilok ÉLŐBEN is meg lehetne nézni?
Én nem merek csak úgy kép alapján rendelni egy chinesephone-t... :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#831) llll


llll
senior tag

sziasztok
én azt nem értem, hogy lehet EKKORA különbség a kínai telefonok és tabletek között?
úgy értem a fórumokat olvasgatva bennem vhogy az a kép alakult ki, hogy a telefonjaikat nagy ívben kerülni kell
míg a tableteket egészen korrektnek tartja a tisztelt nagyérdemű
szinte hónapról hónapra fejlődnek
utóbbiak közül volt alkalmam személyesen is nyüstölni egy közepes árkategóriájút kb 3 hónapig és engem is teljesen meggyőzött
telefont viszont egyelőre nem merek rendelni

Soha többet DPD!

(#832) judit001


judit001
csendes tag

Sziasztok vettem egy I9300 Samsung Galaxy kinai csodát.Az lenne a kérdésem hogy hol lehet hozzá progit letölteni ha lehet,mert igy nagyon ratyi.Nincs rajta java,a facebookra képeket sem enged feltölteni.Ha tud valaki segiteni irjon.Ja és nem magyar menüs és nem tudom beállitani hogy kiirja a számom ha hivok valakit.Köszi.

(#833) Daneeka14 válasza judit001 (#832) üzenetére


Daneeka14
csendes tag

Sziasztok! én is vettem egy i9300 mtk 6577-es telefont. Még várom hogy megérkezzen a postan. Valakinek van valami tapasztalata róla?

(#834) judit001 válasza Daneeka14 (#833) üzenetére


judit001
csendes tag

Hát ha ugyan azt vetted ami nekem van akkor nincsen szerencséd.Nekem nem jön be.Nem tudok rajta rendesen netezni ,képeket sem tudok vele megosztani.Nem tudok rátenni semmi féle alap böngészőt sem.Wifin netezek vele az eléggé jó müködik.Nem hallanak engem ha hivnak.Orditanom kell a telefonba hogy haljanak.A kijelzöje hatalmas modnjuk nekem az tetszik benne de kb ennyi.Kiváncsi vok másoknak is a véleményére.http://mobil-telefon.teszvesz.hu/mobiltelefon/dual_sim_2_kartyas_mobiltelefon/mobil_telefon_i9300_1654106849.html

(#835) Daneeka14 válasza judit001 (#834) üzenetére


Daneeka14
csendes tag

szia!

Neked két magos a cpu benne? Esetleg tudod a számát? Az enyém 4.7 inches lesz és két magos cpuval (mtk 6577). :S

(#836) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok! Ezt a telót néztem ki: [link] :D
Honnan érdemes rendelni?
hotmid? 1-2 hét és kirakják, kap árat, stb. (gondolom, nem lesz sokkal drágább, mint máshol)
android-sale?
Esetleg valami más? :F Aliexpress-t "ajánlották" még, de abban szerintem még nagyobb a rizikó. :D
Szóval, mit tudtok, a fenti boltokról? :) Én úgy olvastam, hogy ezek közül a hotmid a legmegbízhatóbb, kérdés, vajon elég megbízható-e?! :F
Valaki hasonló cipőben? :D Van még valaki, akit érdekel ez a teló?

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#838) judit001 válasza Daneeka14 (#835) üzenetére


judit001
csendes tag

Nem olyan.De fenti üzenetemben linkeltem neked róla.Remélem neked jobb lessz.

(#839) imicici


imicici
csendes tag

Sziasztok !
tegnap találtam rá "a kínai telefonokra". Már kb fél éve okostelót nézek, de igazából még egy sem jött be, vagy a bődületes ára miatt vagy mert gagyi volt annyi pénzért, lévén szar telóm most is van ... na és tegnap óta nagy a fejetlenség itt ugyanis ..
OLYAN TELÓK VANNAK OLYAN ÁRAKON h EL SE HISZEM . Mintha egy másik bolygó lenne ... note 2 klón 200 dolcsiért, meg ilyen cuccok, ráadásul sok teló nagy tepsi, én meg olyat szeretnék de mivel a note 120 körül van még most is annyi pénz nincs ...
Tényleg létezik ez h igazi működőképes telefonok legyenek ennyiért ?? miért ilyen olcsóak ?? nem bírom elhinni egyszerűen .. . .

Valaki aki vágja a kérdésre a választ vagy már hallot róla please help, mert tanácstalan vagyok :(
Az már tuti hogy szolgáltatónál már nem veszek telefont, mert vicc :D :DD :W

[ Szerkesztve ]

(#840) sasa311 válasza imicici (#839) üzenetére


sasa311
veterán

Persze. A szamszungnak se kerül többe a note, csak ha el lehet adni többért is...

Amúgy menj be egy T mobilba itthon és kérj egy ZTE vagy Huawei telefont kipróbálni. Na ugyan olyan kb. az összes jobb kínai gyártó terméke.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#842) Rawulf válasza #40993792 (#841) üzenetére


Rawulf
őstag

Az ájfón a legjobb példa erre. Bizonyos felszereltsége az egész világon itt a legdrágább. :D
A szolgáltatóknak nem érdeke, hogy jó árban lévő, kártyafüggetlen, kínai telefonok legyenek a piacon. És igen 100 dollár felett már egész kellemes készülékeket lehetne külföldről rendelni. Egyre több kínai cégnek van/lesz EU-s lerakata, ami azt jelenti, hogy magánszemélyként szó szerint 0% vámmal és 0% áfával lehet megkapni a telefont. :)
Persze Kína esetében 27% járna az állambácsinak (ami nem érdemli meg).

"Please state the nature of the medical emergency."

(#843) imicici


imicici
csendes tag

hűű bazz ez az OPPO find5 x909 nagyon odaver !! atyaég :DD
Hát ha tényleg létezik a valóságba is, akkor nagyon kéne :Y :C

(#845) imicici


imicici
csendes tag

Sziasztok !

Azon gondolkodom h rendelek kínából telót, pl ez elég fasza, de olyat látok néha ilyen webshopokban h csak lesek, pl itt van ez :
http://www.fastcardtech.com/goods-7686-HDC-Galaxy-Note-2-Pro--MTK6577-Dual-Core-12GHz-1GB-Ram-54-inch-960*540-QHD-Screen-8MP-Android-Smart-Phone.html

ott lejjebb ki lehet választani h a telót 512mb RAMmal szeretném vagy 1 gigával .
Hallott már vki olyat h a telefon vásárlásakor megkérdezték h kedves uram mekkora memóriával kéri a készüléket ? -.-
na ilyenkor bizonytalandom el és inkább hagyom a sunyiba ezt a teló rendelést .....

ui. meg mi van ha megrendelem a telót, de 512 megával küldik ? -.- na akkor lehet kiabálni .... :D

(#846) gyjofi


gyjofi
tag

Sziasztok!

Vettem egy F3 (MTK6235 cpu) karóra mobilt. Egy napig tökéletesen működött, de balfék módom rádugtam egy "sima" usb kábelt (nem a sajátját), aminek mindegyik tüskéje be van kötve, (a sajátján csak 2 érintkező van) erre kikapcsolt és azóta minden ugyanúgy működik rajta, csak olyan, mintha valamilyen "process" futna rajta, mert folyamatosan alig észrevehetően langyos az aksi és lemerül 2-3 óra alatt. :( Van tippje valakinek, hogy mi a szösz lehet vele? Factory reset már volt.
Minden működik szépen, csak meríti az akksit...

[ Szerkesztve ]

(#847) sasa311 válasza gyjofi (#846) üzenetére


sasa311
veterán

Szerintem valami megsült benne... :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#848) gyjofi válasza sasa311 (#847) üzenetére


gyjofi
tag

Óóó! :F
Az ilyen ellen nem szoktak tenni bele védelmet? Ez fura...
Ki lehet ezt mérni valahogy? (nem értek hozzá, csak kérdem...)

Alig vártam, hogy legyen egy ilyenem és tessék... :O

(#849) gyjofi válasza sasa311 (#847) üzenetére


gyjofi
tag

Írtam a forgalmazónak és - lelkem rajta - leírtam töviről hegyire a dolgokat. Válaszukban azt írták, hogy "no para", mert annyi történik ilyenkor (ha az ötödik láb feszültséget kap), hogy beindul egy kisütő process, ami addig nem áll le, amíg ki nem kapcsol a telefon azért mert lemerül az akksi. Tehát nem azért, mert én kikapcsolom vagy mert kiveszem az akksit.
És tényleg! megvártam míg kikapcsol. Most feltöltöttem és minden ok! nem melegszik és nem merül gyorsabban, mint kellene neki. :D

Gondoltam leírom, hátha hasznára lesz még másnak. ;)

(#850) Rawulf válasza gyjofi (#849) üzenetére


Rawulf
őstag

Pedig már azt hittem, hogy beindult az időzített mikro bomba. A maghasadás miatt melegedve. :D

"Please state the nature of the medical emergency."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.