Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-20 03:04:10

LOGOUT.hu

Kínai mobilok (replika, klón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Rawulf


Rawulf
őstag

Nocsak... a Magyar Posta már tud a csomagról! Jééé! :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#352) gtamate2 válasza Rawulf (#351) üzenetére


gtamate2
veterán

Csak nehogy vámot kelljen fizetned

*Sn0w

(#353) Rawulf válasza gtamate2 (#352) üzenetére


Rawulf
őstag

Ejj, de rossz májú valaki! :)

"The item will leave Hong Kong for its destination on 17-Aug-2010"

"Please state the nature of the medical emergency."

(#354) Rawulf


Rawulf
őstag

Egyébként ismerős csajszik kértek meg, hogy valami spéci babákat rendeljek nekik amcsiból. Azt felbontották a vámosok, de szépen vissza is csomagolták. Talán még biztonságosabb is lett a csomag. Biztos átvilágították a kis zenélő plüssöket, hogy van-e valami csúnyaság bennük. :DDD
Egyébként meg, ha azt mondják vám, akkor vám. Mit csináljon az ember, ha valamit nem kapni idehaza? Ez van. Majd legfeljebb disszidálok Hong Kong-ba. :)
Majd legfeljebb a H808D telefont idehaza veszem meg, mert az viszont már kapható.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#355) Rawulf


Rawulf
őstag

Na kifutott végre a "hajó" Hong Kong-ból! :U

"Please state the nature of the medical emergency."

(#356) gtamate2 válasza Rawulf (#354) üzenetére


gtamate2
veterán

Nem vagyok rossz májú, csak az én iPodomat is levámolták, ha giftként adják fel akkor elvileg nem vámolják le.

*Sn0w

(#357) Rawulf válasza gtamate2 (#356) üzenetére


Rawulf
őstag

Hááát. Valaki mondta nekem, hogy Apple cuccok és azok klónjaira hepciásak...

Rendeltem csipeszt 4 helyről is, hogy tuti megjöjjön, mivel csak 1 dolcsi cakk-pakk. Egy megjött, de nem tudom beazonosítani, hogy melyik eladó küldte. :DD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#358) gtamate2 válasza Rawulf (#357) üzenetére


gtamate2
veterán

23dolcsi felett van csak vám

*Sn0w

(#359) Rawulf válasza gtamate2 (#358) üzenetére


Rawulf
őstag

mindegy, csak a postások ne lopjanak :DD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#360) gtamate2 válasza Rawulf (#359) üzenetére


gtamate2
veterán

hát nem is az, hanem hogy 10 ezresembe fájt hogy átnézték

*Sn0w

(#361) Rawulf válasza gtamate2 (#360) üzenetére


Rawulf
őstag

És mennyit kellett pluszban várnod? 1 hét, 2 hét? Ügyintézés hogy ment pontosan?

"Please state the nature of the medical emergency."

(#362) gtamate2 válasza Rawulf (#361) üzenetére


gtamate2
veterán

1hét kb és mondom 10 ezret kellett vámolnom

*Sn0w

(#363) Rawulf válasza gtamate2 (#362) üzenetére


Rawulf
őstag

Gondolom fax-on elég a papírokat elküldeni a vásárlásról.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#364) Rawulf


Rawulf
őstag

Én egyébként ez alapján rendeltem:
"Jóval alacsonyabb, csupán 150 euró (40 ezer forint) a felső határa a vámmentesen behozható árucikkek értékének akkor, ha EU-n kívüli webáruházból rendelünk bármilyen elektronikai eszközt. Az unión belülről való rendelés ez esetben is vámmentes, és az áfát is az eladónál, a forrásországnak kell megfizetni, hazai adó már nem terheli az eszköz ellenértékét."
Ezért lepődnék csak meg, ha vámot kellene fizetnem, de majd meglátom mi lesz, mert nem vagyok vámos és gondolom szólnak, ha nem tetszik valami.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#365) Pikkolo^^ válasza Jakuu (#342) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Korrekt telefonnak tűnik és végre a felbontás is nagyobb.

(#366) Jarod1


Jarod1
addikt

Sciphone i9 en valaki meg tudja mondani háttérképet hogy lehet beállítani és valami időjárás progit rá?

(#367) Pikkolo^^ válasza gtamate2 (#362) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ha levámolják akkor ÁFÁ-t is kell fizetned, szerintem azért volt olyan sok.

(#368) Jarod1


Jarod1
addikt

VALAKI TUDJA HOL LEHET Akku takaró hátlapot venni? eltörtek a pöckök amik tartják és könnyen lejön...

(#369) hanghzu válasza kaller1 (#16) üzenetére


hanghzu
csendes tag

Sziasztok
Nekem egy Kínában vásárolt Nokiám van aranyszínű gyönyörű telefon.
Ha telefonra van szükségetek akkor keressetek meg és kiválasztjuk ami nektek a legjobb.
Alapból hozzák a dupla simet és TV-t.
Ha esetleg projektoros mobil kell akkor az is van

(#370) Rawulf


Rawulf
őstag

Jujj de izgi... megjött a H806-om! :DD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#371) Pikkolo^^ válasza Rawulf (#370) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Várjuk az első tapasztalatokat. Vám, áfa megvolt?

(#372) Rawulf válasza Pikkolo^^ (#371) üzenetére


Rawulf
őstag

A csomagom vám elé volt állítva. Vámkezelték és továbbengedték nekem. Én mondtam, hogy nem éri el a tétel értéke a küszöböt, ergo 0% vámmal és 0% áfával sújtották! :P

"Please state the nature of the medical emergency."

(#373) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

X10 és X6 másolata van valakinek?

(#374) Rawulf


Rawulf
őstag

Szóval H806 (F006) - Blackberry Storm klón

Első benyomások dióhéjban, mert csak a jövő héten lesz időm tüzetesen megvizslatni a telefont:
- Kinézetre nagyon tetszik
- Ha nagyobb lenne a telefon, akkor kényelmetlen lenne számomra a fogása, de persze egy kecses ujjú hölgynek könnyebb a 3" alatti kijelzőt nyomogatni. 2.8", lemértem és erre is számítottam.
- Wifi gyorsan és probléma nélkül csatlakozott a wpa2 titkosítású routerre.
- 8GB-os SDHC kártyát kezeli. Erről majd legközelebb részletesebben is nyilatkozom.
- MP4 lejátszást értékelem. :)
- A Vodás vitamax és régi Westel Domino feltöltős sim kártyáim tökéletesen működnek egyszerre.
- Remekül hallották a hangomat telefonálás közben és nem torzította a kollégám hangját sem. Tényleg az ő hangja köszönt vissza. :)
- Kb. 1 óra alatt feltöltöttem az egyik aksit, mivel természetesen tartalékot is kaptam.
- védőfólia a kijelzőn nem zavaró
- nem éreztem azt, hogy széthullna a telefon
- rádió jó, az analóg tv-től nem vártam sokat, hisz vezetés közben csak hallgatni szeretném majd néha a Mónikát, Joshit, stb... ;]
- Ez az MTK szoftver szokatlan lehet másnak, de szeretem az újdonságok kihívásait és az angollal nincs gondom (eladni meg nem akarom a telefont)
- USB kábel - Windows 7 PC-vel összekötve tökéletes
- Mivel van külön Panasonic kamerám, ezért nekem abszolút mindegy, hogy hány megapixeles a telefon és a 8megapixeles felirat kuncogó mosolyt varázsolt az arcomra.
- Kollegáim első benyomása : "Hogy megérte-e? Ennyiért nem kérdéses!"
- Az egész napi nyüstölést kibírta az aksi így első töltésre és kb. fele-harmada környékén áll az aksi állapotjelzője.
- A kijelzője minőségére se tudok rossz szót mondani.
- A máshonnan rendelt bőrtok (H806-hoz hivatalosan), tökéletesen körbeöleli.

Így elsőre ennyi... :D

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#375) Pikkolo^^ válasza Rawulf (#374) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nokia kompatibilis a töltője? A telefonhoz adott program mennyire használható? Egyszerűen lehet vele szinkronizálni? Ha a telefonkönyvbe belépsz akkor hány gombnyomás után érsz el a csoportokhoz?

(#376) Rawulf válasza Pikkolo^^ (#375) üzenetére


Rawulf
őstag

Ha a szemem nem csal, akkor micro-usb csatlakozónak hívják. A kábel másik vége a hagyományos USB csatlakozó, így kényelmes tölteni és csatlakoztatni. Azt, hogy a Nokia mit használ, engem hidegen hagy, bár a Nokia kompatibilisség nekem az a pici kis kerek csatlakozó.
A telefon másik csatlakozója 2.5mm szabvány jack a headset-nek. Többek közt ezért is javasolták nekem és fontos választási szempont is volt.
A dobozban nincs külön szoftver, ha arra gondolsz. Számítógéppel összekötve csak adatmozgatásra kívánom/kívántam használni, mint "mass storage controller". Ilyenkor az SD kártyát és a telefonmemóriát is láthatod külön meghajtóként. (Majd megnézem China Mobile PC Suite vagy hasonló szoftverrel, mert ezek az MTK belsők gondolom egy kutyák...)
Ha minden igaz, akkor ma megjön a tótoktól a 8GB micro SD-HC class 4 kártya.
Ahogy írtam is, majd csak a jövő héten lesz időm a tüzetesebb vizslatásra és bohóckodásra.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#377) Jarod1


Jarod1
addikt

Hali, Factory defaultnál jelszót kér, mi az alap beállítású jelszó?

(#378) Rawulf válasza Jarod1 (#377) üzenetére


Rawulf
őstag

Próbáld meg az itt ajánlott kódokat:

http://pmbforum.forumcommunity.net/?t=9196360

Egyébként a H806-omra sikerült a floAt's Mobile Agent 2 programmal átmásolni a telefonkönyvemet a Sony Ericsson W610i-ről. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#379)



csendes tag

egy wg6 x6-ja van a tesomnak és játékot akor feltölteni ingyenés a youtuben nem tud vidokat nézni godolom kell hozá egy progi ha valaki tud segiteni kérem irjon

(#380) kaller1 válasza (#379) üzenetére


kaller1
veterán

He?! :Y

Ha a youtube videók nézésére gondoltál, az nem fog menni rajta.

.::> <::.

(#381) válasza kaller1 (#380) üzenetére



csendes tag

ok arra gondoltam elmondtam neki
és a progik vagy a játékorol tudsz valamit

(#382) válasza (#381) üzenetére



csendes tag

ja és kösz hogy mondtad :R :R

(#383) válasza (#382) üzenetére



csendes tag

és a progik vagy a játékorol tudsz valamit

(#384) marso


marso
tag

Üdv mindenkinek, nemrégiben vettem kiprobálni egy kinai telefont F806 os Flying gyártja Saito klón, gondoltam, ha nem tetszik megkapja a lányom, de egész megtetszett. Félre is raktam a g900 SE telefonomat. Egy dologra nem tudok csak rájönni, a call gomb megnyomásagok a keypad előjön, alul egy menűsor is megjelenik. Bal oldalt van egy csillag gomb, ha ezt emgnyomom elkezd rezegni és kilép főképernyőre, gondolom nem ez lenne a funkciója :D . esetleg valaki tudja hogy lehet kezdeni vele valamit, én bízok abban hogy speed dial gomb lenne, ez hiányzik igazából a telefonról számomra.

(#385) válasza marso (#384) üzenetére



csendes tag

senki?

(#386) válasza tihs (#237) üzenetére



csendes tag

sem

[ Szerkesztve ]

(#387) Vtwo


Vtwo
senior tag

(#388) sagesz93 válasza Vtwo (#387) üzenetére


sagesz93
addikt

kár hogy a meizu nem kínai hulladékokat szokott gyártani
meg nem hamisítványokat.

(#389) Vtwo válasza sagesz93 (#388) üzenetére


Vtwo
senior tag

Pont azért tett kíváncsivá,mert a Meizu jó cuccokat gyárt.

[ Szerkesztve ]

(#390) Rawulf


Rawulf
őstag

Hétvégén elcsapom az időt a H806-tal. Ha valakinek van valami kérdése a telefonról, akkor itt a topikban jelezze nekem. Tehát, ha érdekel valakit, akkor szóljon, hogy mit sasoljak meg rajta! :)

Még idén tervezem egy T5355 dual os telefon, vagy egy T5388 telcsi beszerzését! :K

"Please state the nature of the medical emergency."

(#391) Pikkolo^^ válasza sagesz93 (#388) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A mobilport hazudik a hamisítvány szóval, egyetlen egy azonosság van az pedig a kijelző. Nem értenek hozzá, ennyi.

(#392) Pikkolo^^ válasza Rawulf (#390) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az 5388 az hivatalosan HTC vagy hamisitvány?

(#393) Rawulf válasza Pikkolo^^ (#392) üzenetére


Rawulf
őstag

Nem nevezném hamisítványnak, amihez oda van írva nagy betűkkel, hogy "T5388+ (This phone isn't made from HTC)". Nevezzük ezt is klónnak inkább. :)

Mondjuk számomra érdekesebb a DUAL OS Android és Windows egy telefonban megoldás a T5355-tel. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#394) Pikkolo^^ válasza Rawulf (#393) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ezt a két telefont nézegettem én is, de még elég "húzós" áruk van.

(#395) Rawulf válasza Pikkolo^^ (#394) üzenetére


Rawulf
őstag

Ha 150 forint lenne egy dolcsi (még) most (is), akkor nem ezt mondanád, de én Október végéig mindenféleképpen várni fogok és a H806-os csávótól fogom megrendelni és addigra még befuthat 1-2 telefon... Persze ezt még boríthatja, ha tábla pécébe fektetek. :D

"Please state the nature of the medical emergency."

(#396) Pikkolo^^ válasza Rawulf (#390) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Hány "gombnyomással" lehet elérni a telefonkönyv csoportjait? A kijelzőjén mennyire érezni, hogy nem kapacitív?

(#397) Jakuu


Jakuu
őstag

Focalprice-rol tud valaki infot adni, hogy mennyire megbizhatoak es kb mennyi ido mig egy mobil a megrendelestol eljut hozzam Magyarorszagra ?

[ Szerkesztve ]

(#398) szabi41


szabi41
csendes tag

Hello Érdeklődnék hogy van e valakinek eről a mobilról tapasztalata és hogy megérie avgy tudna valaki jobbat ajánlani amiben van gps?

http://mobil-telefon.vatera.hu/egyeb_telefonok/tv_wifi_dual_sim_mobiltelefon_email_msn_qwerty_1ft_178820226.html

Üdv:Szabi41

(#399) Pikkolo^^ válasza szabi41 (#398) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Csak olyan GPS-es kínai telefont vegyél amelyik win-es vagy androidos. Csak azokhoz van normális navi és frissített térképek.

(#400) korpicschess válasza szabi41 (#398) üzenetére


korpicschess
veterán

Hulladék....

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.