Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-20 03:04:10

LOGOUT.hu

Kínai mobilok (replika, klón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) tevike válasza WOT-H-A-C (#1699) üzenetére


tevike
senior tag

Vissza fogok olvasni!

Nekem a hangouts tökéletesen megy rajta, most is pont használom, enyémet úgy vettem hogy gyári samsung volt benne, és jól is bírja úgy vettem észre, ami viszont nem tetszik, hogy a töltő amit adtak hozzá eléggé erőtlen, vagy csak nagyobb az aksi mint amit megszoktam és lassabban tölti fel..de nekem lassú a töltése :D

Illetve egy apró hülyeség, ami nem típus hiba lehet, vag ynem tudom, de a kijelző üvege nem simul teljesen bele az keretbe nekem, bal oldalt egy negyed mm-t feljebb áll, nem zavaró, csak ha húzóm balról jobbra az ujjamat akkor érzem hogy ott súrlódik kicsit.

Ezek azok az apró dolgok, amiket viszont egy S4-nél nem néznék el, és akaratlanul is ez érezteti, hogy nem az :( :D

Cappa72: Nem egyszerű, ha Te ezt mondod, akkor lehet tényleg nem az.. van róla a blogodon leírás debileknek is?:)

[ Szerkesztve ]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#1702) WOT-H-A-C válasza tevike (#1701) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nyugi-nyugi!!!:) Csak olvassad el többször és nézz meg pár videót!!! Meg fogod érteni nem kell hozzá diploma!!!:D

A droid tools mentés kicsit egyszerübb ott nem kell számolgatni....

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1703) cappa72 válasza WOT-H-A-C (#1702) üzenetére


cappa72
nagyúr

A droid tools mentés kicsit egyszerübb ott nem kell számolgatni....
Igen, egyszerűbb, nem kicsit. ;)
Viszont root-olja a telefont, illetve azt is érdemes tudni ehhez, hogy az SP Flashtool-lal mentett rom-szakaszok a preloader kivételével egy az egyben visszaflesselhető.
MTKDroidTools-os mentésnél pedig átalakításra van szükség.

(Az elvetemültek pedig dd-vel rakják vissza a flashtool-lal lementett rom-szakaszokat ;) )

Tehát kb ugyanott van az ember.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1704) tevike válasza cappa72 (#1703) üzenetére


tevike
senior tag

Akkor hazamegyek és utána nézek a blogodon, esetleg nem tudsz zsebből egy linket előrántani, hogy ne kelljen este végig bogarásznom? ;]

De akkor Droit Tools-ozni fogok, ha az a könnyebb :U

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#1705) cappa72 válasza tevike (#1704) üzenetére


cappa72
nagyúr

A blog végén van egy számolós xls fájl, abba kell beilleszteni a scatter file-t, aztán megkapod a readback-hez szükséges memóriacímeket.
(Hát szép magyarul beszélünk-típusú mondatra sikeredett :B )

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1706) WOT-H-A-C válasza cappa72 (#1705) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:DD

Tevike: Cappa72 neve alatt látod kék betűkkel hogy "LOGOUT Blog" arra kattintav megtalálod ami neked kell!

1:MTK657x/658x root és backup MTKDroidTools segítségével

megjegyzés: én találtam olyan verziót droid tools ból aminél simán végig ment az ideiglenes root, illetve én előbb rootoltam one_click rootal de azt valamiért nem látta a droid tools

2:http://logout.hu/bejegyzes/cappa72/mtkdroidtools_mentes_visszaallitasa_sp_flashtool-l.html

megjegyzés: teljessen egyértelmű nem lesz gondod vele!

3:http://logout.hu/bejegyzes/cappa72/sp_flashtool_readback_kiolvaso_opcio_hasznalata_gy.html

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1707) tevike válasza WOT-H-A-C (#1706) üzenetére


tevike
senior tag

Naaagyonjóó :) Köszönöm Nektek! :C

Rámírt egy Ph-s kolléga közben, hogy a telefonnak van támogatottsága, neten fent van hivatalos romja 3 féle is, ami bármikor leszedhető, meg vannak alkatrészei ami rendelhető neten ha bármi baja lenne.
Ez bíztatóan hangzik számomra, hiába nem értek még semmihez rajta ami mókolás :D

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#1708) üszök válasza WOT-H-A-C (#1706) üzenetére


üszök
őstag

Köszi,hogy a két kártyásban linkelted ezt az oldalt.
Én klónt szeretnék venni,de ott fújjolás megy.
Ajánljatok nekem légyszi S3 vagy S4 klónt,lehetőleg a Pandáról származzon,és olcsó legyen.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1709) RPka91


RPka91
tag

Szasztok! Errol mi a velemenyetek? KAar h ma nem lesznek nyitva a bankok. :/ Remelem nem viszik el ennyiert ha jo. :( [link]

[ Szerkesztve ]

(#1710) WOT-H-A-C válasza üszök (#1708) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szia nézegettem a pandát de csak "star" illetve számomra teljessen ismeretlen s4 klónokat találtam.A párom HDC- klónt használ azzal végülis megvagyunk elégedve.Pár alkalmazást és a gyenge aksit leszámítva minden pöpecül működik rajta!
A logók is a helyükön vannak és bele megy a gyári aksi!A star-al kapcsolatban nem tudok mit mondani nem ismerem.Ajánlani nem fogok neked mert senki sem lehet biztos semmiben ha klónról van szó!! Viszont ha én akarnék venni s4 klónt akkor HDC galaxy s4 Legend-et keresnék.Abból már van ithon több ha gond van vele tudnak segíteni talán.Én aliexpressen vettem ha kell onnan tudok ajánlani eladót.Olvass vissza a topikban pár oldalt találsz benne pár szösszenetet ami lehet, hogy segít!!!! Most jut eszembe ha forma a lényeg és nem a samsung logo akkor ott van thl w8/s/beyound ami brand viszont azt kapod ami le van írva és minőségi!! persze drágább is....

Ja az ár: Nem ajánlom a nagyon olcsó klónokat!!! Olcsó húsnak......Amit vettem majd 200$ volt ha az ár a fontos akkor inkább nézz körbe a jiayuk ill. lenovok között!

RPka91: Hát mit is mondjak ..... Ez annyira noname hogy elsetudom mondani....S4 kinézet note3 méret az meg hogy mekkora "leárazást" hazudnak oda az ne tévesszen meg!! Ez a telefon még annyit sem ér!!Ezt ne vedd meg!!

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1711) Zeki válasza RPka91 (#1709) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szar telefon.

(#1712) üszök válasza WOT-H-A-C (#1710) üzenetére


üszök
őstag

Köszi a segítséget. Vissza olvasok akkor majd pár oldalt este,ha lesz időm.
Azért szeretnék a Pandáról venni,mert idáig egyedül onnan nem volt tréfám. Úgy küldték ahogy kértem,nem is fizettem. Néztem azt a Star S1-et 100$ ért csak TFT van írva a kijelzőhöz. Ez az egy dolog miatt nem rendeltem még meg.
Az Alin sajnos nem tudok vásárolni,pont tegnap próbáltam,nem engedte a bankom valami kód miatt.
A THL W8 családot már régen is nézegettem,de a 2/32 250$ Ezt ha megtréfázzák ,annak az árából már lehet szép S3-at venni eredetit.Igaz nem 2 kártyás. Meg nézném azt az Alis linket ha be tennéd.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1713) WOT-H-A-C válasza üszök (#1712) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

w8 nak van 1/4 gb változata is! 2/32 az a w8s.Megprobalom a linket de telorol nem mindig jön össze.....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1714) WOT-H-A-C válasza üszök (#1712) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

[link]
Itt egy példa 1 gb ram 16gb rom 199$
Persze az eladót meg kell válogatni!!!

A tréfa mentességre ne számíts kb 15% hogy bejön..... -> külföldi rendelések topik.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1715) RPka91 válasza WOT-H-A-C (#1710) üzenetére


RPka91
tag

Mondjuk én nem is a kinézet miatt venném (nem vagyok Samu párti :B, édesanyámnak szeretném venni), csak a telefon leírása ha igaz, akkor nem lenne rossz kis telefon. Ha a fehérről átmegyek a mixed color-ra, akkor ott HTM-Landvo-t jelez. De ugyan ezzel a H7189-el a FeiTeng is gyárt telót, melynek stimmel a leírása. :F

(#1716) WOT-H-A-C válasza RPka91 (#1715) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ha az ár a fontos inkább egy jiayu f1 et ajállanék!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1717) RPka91 válasza WOT-H-A-C (#1716) üzenetére


RPka91
tag

Inkább a nagyobb kijelző, egy kicsit már vak szegénykém. :D

Szerk.:
Illetve, hogy fehér legyen, és ne szögletes. :U

[ Szerkesztve ]

(#1718) RPka91


RPka91
tag

Ennek mennyire lehet hinni? [link]

(#1719) WOT-H-A-C válasza RPka91 (#1718) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Háát isten tudja csak..... gyanítom az aksi kisebb mint ami rá van írva!!!! Plusz az mtk6589 soc ezen az áron túl olcsó gyanítom csak a szintetikus tszteken hazudja magát annak..... legyen szerencséd vele!!

Ha olcsó tepsi kell akkor szerintem kersgélj a lenovo-k között!!!

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1720) RPka91 válasza WOT-H-A-C (#1719) üzenetére


RPka91
tag

Ennek szentelem a hétvégémet, hogy találjak valamit. Megnézem a Lenovokat is, azokról jót hallottam én is. Esetleg a Doogee? [link] Igaz dual core, meg 512-es, viszont édesanyám úgy sem játszana, telefon meg skype, de még arra is meg kell, hogy tanítsam. :D

Szerk.:
Esetleg egy Elefón? [link]

[ Szerkesztve ]

(#1721) WOT-H-A-C válasza RPka91 (#1720) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Na ennyi cash-ert a p7 mini jó választás lehet.Nem nagyon irnak rosszat róla!!! Annyi bibi vele hogy gyenge a gps és nincsenek megvilágítva a gombok! Szerintem simán vállalható!!!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1722) RPka91 válasza WOT-H-A-C (#1721) üzenetére


RPka91
tag

Mennyivel rosszabb, mint mondjuk egy thl w100-nak? :U

(#1723) ama112


ama112
csendes tag

Sziasztok ! Tudna valaki segíteni Lenovo a60+ mobilteló Magyarításában?

(#1724) WOT-H-A-C válasza RPka91 (#1722) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Hahh durva keresz kérdéseid vannak!!! :D

Fogalmam sincs!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1725) WOT-H-A-C válasza ama112 (#1723) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

[link]
Parancsolj...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1726) ama112 válasza WOT-H-A-C (#1725) üzenetére


ama112
csendes tag

Köszi megpóbálom.

(#1727) RPka91 válasza WOT-H-A-C (#1724) üzenetére


RPka91
tag

Igyekszem. :D
Nézegetek még, s majd írok, ha találtam valamit. Addig is köszönöm a segítséget! :R

(#1728) WOT-H-A-C válasza RPka91 (#1727) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Sok sikert!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1729) topi66 válasza RPka91 (#1722) üzenetére


topi66
aktív tag

Bocs hogy kéretlenül válaszolok rá,de a telefon p7 mini vállalható vas,Konkrétan a gps javítása kb 3 perces meló és stabillá válik.Nekem Hungobungo fórumtárs hozta (a javítás is az ő ötlete alapján sikerült)és azóta is kiválóan teljesít a vas.Az ára 30 papiros volt

[ Szerkesztve ]

(#1730) üszök válasza topi66 (#1729) üzenetére


üszök
őstag

A képen nem tudom ki venni melyik foglalat a micro kártya? A 3G vagy a 2G?
Esetleg ez is tudja cserélgetni a foglalatokat mint az UMI x1 S ?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1731) RPka91 válasza topi66 (#1729) üzenetére


RPka91
tag

Köszönöm ezt a "kéretlen" hozzászólást! :)

Írnál a telóról pár sort? Kiváncsi lennék egy tulaj véleményére! :R

(#1732) lac14548


lac14548
aktív tag

Mit ajánlanátok ami megfelel a következő követelményeknek:

Nfc,
2gb ram,
hdmi,
4,5"-4,8",
jó gps,
2000+ akku,
4 mag,
OTG (nem tápos),
vaku,
2 sim (aktiv),
wifi direct
összár (áfa, vám, stb.) max 50.000 huf...

Lehet, hogy sok a követelmény, de hajlandó vagyok kompromisszumokra...

thx

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#1733) Zeki válasza lac14548 (#1732) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#1734) WOT-H-A-C válasza lac14548 (#1732) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

ilyet nem fogsz találni áfával 50k ért.....az már inkább a 80-90 es kategória!!! dual aktív drága!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1735) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv A replikák is jók lennének. Vannak olyan példányok, amik magyar nyelvű telefonok:
Kérek néhány példát/ milyen oldatokon érdem körülnézni érdemes körülnézni. A classic telefonok érdekelnek, okos nem kell. Aztán a másik, amik időseknek vannak. Nagy gombok, stb. Köszönet. :R

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1736) Zeki válasza tknof1871 (#1735) üzenetére


Zeki
nagyúr

Öööööö mi van? Magyarul sem tudsz írni?
Mi kell? Butatelefon magyar nyelvvel? Itthon a mobilszolgáltatóknál vannak ilyenek.
Vagy a speedshop.hu-n.

(#1737) üszök


üszök
őstag

Rendeltem,egy Elephone p7 minit végül a Pandáról.4 levél váltás után megértettem velük,hogy csomagolják. :D
Kíváncsi leszek.
Az a furcsa,hogy a múltkori levelet másoltam be az order ki cserélésével,akkor elsőre írták,hogy oké úgy küldjük,most még 3x kellett leírni,hogy igen jól értelmezi. :K

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1738) WOT-H-A-C válasza üszök (#1737) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nehéz szülés volt!! :D

Ha megkérted hogy írjon rá kevesebb árat akkor azt kell mondjam felesleges.A mostani tendencia az hogy 20 telóból kb1 ha át csúazik függetlenül attól hogy mit ír rá a kínai!!!!A NAV ot nem érdekli!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1739) üszök válasza WOT-H-A-C (#1738) üzenetére


üszök
őstag

Nem csak annyit kértem. :N
Nem volt nehéz, gyorsan ment. :K Meg láttam itt a linket,és megvettem.
Igazából én 4,5-ös telefont keresnék magamnak a ZTE V967s helyett,de majd lesz valami. Volt nálam egy UMI X1-S az tetszett a méret miatt,de olyan hamar elvitték,hogy 2 napig tudtam próbálgatni. A Pandán meg már nincs.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1740) WOT-H-A-C válasza üszök (#1739) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Aha...:) ha megjön a teló írj majd róla pár sort....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1741) motrola válasza tknof1871 (#1735) üzenetére


motrola
aktív tag

Üdv
Tavaly vettem valahol időseknek való de jól használható Alcatel One Touch 536
pl. http://www.kirakat.hu/mobiltelefon/Alcatel/OT-536-arak-1babf5d08da6532c16b0668a6bfc4f8d.html
http://www.alcatelonetouch.com/hu/termekek/featurephones/ot-536.html#.U2XiO3a1ePQ

A 84-éves anyám használja és nagyon bevált. Főleg a 2 dedikált gomb amivel 2 számot keresgélés nélkül is tud hívni. A töltője egy ügyes bölcső csak bele kell tenni és tölti is nem kell dugdosni a vezetéket.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#1742) üszök válasza WOT-H-A-C (#1740) üzenetére


üszök
őstag

Oké. Bár az még kicsit odébb lesz.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1743) tknof1871 válasza Zeki (#1736) üzenetére


tknof1871
őstag

Olyan, mintha nem is én írtam volna. Biztos az történt, hogy bevettem a fogalmazásgátlót. Nekifutok újra.
Családban jól jönne néhány egyszerű telefon. Megnéztem pár kínai oldalt és ahol kiírták a telefon nyelveit ott vagy nem volt magyar, máshol ki se írták a nyelvét. Magyar nyelvű telefont csak magyarországról lehet rendelni?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1744) üszök válasza tknof1871 (#1743) üzenetére


üszök
őstag

Az MTK procis telefonokat nem nehéz magyarrá tenni. Van itt a PH-n leírás,program hozzá. Ha meg olyat veszel amihez már valaki megcsinálta,akkor csak fel kell tenni.
Ott van az aláírásában a Webshopok listája azokon nézelődj.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1745) Zeki válasza tknof1871 (#1743) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha nem okostelefon, akkor arra nem raksz magyar nyelvet.
Tehát itthonról vedd.

(#1746) nori23


nori23
újonc

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni? Rendeltem Pandawillről egy telót a neve Tengda SM- S5 meg is érkezett ma de szerintem hibás vagy én nem értek hozzá szóval a kezdőképernyő nem jön be csak egy kék hátlap az alap cuccokkal óra,zene,beállítások stb. Semmi google play vagy ilyenek próbáltam letölteni alkalmazásokat le is tölti de azon a kék háttéren nincs ott és még a net se megy rajta csak a wifi valami ötlet hogy mi lehet a baja? :F :F

(#1747) WOT-H-A-C válasza nori23 (#1746) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

őszintén szólva ezt a "márkát" nem ismerem mivel klón lehet csak ennyit tud..... be tudod linkelni??

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1748) Zeki válasza nori23 (#1746) üzenetére


Zeki
nagyúr

Írsz a boltnak, és visszaküldöd nekik, és vagy megjavítják, vagy pénz vissza.
DE SZAR KLÓNT NEM VESZÜNK!
Kínai telefon:
Lenovo, ZTE, ZOPO, Jiayu, Xiaomi, iNEW vagy a drágább Doogee, mert az olcsó abból szar.
Kb ezeket érdemes venni, és nincs baj.

(#1749) hmario


hmario
csendes tag

Sziasztok!

Visszaolvastam néhány oldalt, 1-2 napja nézegetem ezeket az olcsóbb androidos telefonokat, klónokat, végül összeségében ezekre a telefonokra jutott a választásom, tudnátok róla véleményt mondani, hogy melyikre lenne érdemes költeni, melyik megbízható?

http://www.aliexpress.com/item/In-stock-Elephone-P7-Mini-Quad-core-phone-MTK6582-1-3-GHZ-1GB-RAM-4GB-ROM/1648177730.html

http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-Note-3-N9000-5-7-inch-MTK6582-Quad-Core-3G-WCDMA-GPS-13MP-android/1816419945.html

http://www.aliexpress.com/item/Elephone-P8-MTK6592-Octa-Core-5-7-Inch-IPS-1920-1080-Android-4-2-Smart-Phone/1565830826.html

Illetve, ha van tippetek 150 Euróig bezárólag ÁFÁval együtt, milyet érdemes venni, azt szívesen venném. 5" vagy ennél nagyobbat keresek, szép kijelzője legyen, gördülékenyen menjen rajta az OS, gyakorlatilag ennyi a lényeg, netezésre és olvasásra használnám főleg, szögletes, samsung note formák jönnek be, de a felirat nem érdekel rajta.

(#1750) WOT-H-A-C válasza hmario (#1749) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

150€ áron már tudsz venni brand-ot is pl lenovo,jiayu,thl.Elsősorba ezek között kéne nézelődnöd....Egy fórum társ a múlthéten rendelt egy p7 minit ígérte hogy írni fog róla!! Egy másik a duál simes topikba most linkelt egy szösszenetet a p8 ról!!!Ha tudok majd megnezem amiket még linkeltel!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.