Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-20 03:04:10

LOGOUT.hu

Kínai mobilok (replika, klón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) kirk.quantum


kirk.quantum
csendes tag

Sziasztok,

en ezt neztem ki magamnak, androidos, allitolag dual sim-es:
http://china-made-wholesale.com/f22-725.html

van egy video rola a youtube-on is, ugy nez ki, hogy mukodik:
http://www.youtube.com/watch?v=FWopBA0xpOg

Van esetleg valaki aki rendelt mar ezektol?: china-made-wholesale.com

(#452) Pikkolo^^ válasza kirk.quantum (#451) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az F22 nem dual sim-es, az oldal tele van hazugsággal.

Itt van két normális specifikáció:
http://www.solonomi.com/index.php/gps-cell-phones/iorgane-raptor-f22-android-phone-3g-gps-multi-touch-wifi-market.html
http://www.fastcardtech.com/goods.php?id=4859

A videón egyébként látszik, hogy a tárcsázásnál csak egy hívó gomb van.

[ Szerkesztve ]

(#453) kirk.quantum válasza Pikkolo^^ (#452) üzenetére


kirk.quantum
csendes tag

Köszi az infót.
Amúgy nem lehetséges, hogy van két simes változata is?

Valahol itt olvastam, hogy az android képes 2 simet kezelni...ez igaz?

(#454) Pikkolo^^ válasza kirk.quantum (#453) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Én még csak egy sim-es androidos telefonnal találkoztam. Nekem is olyan kellett volna.

(#455) J&J


J&J
csendes tag

Üdv a Guruknak!
Problémám, a bejővő emailjaim kínai karakterekkel jelennek meg. Amit küldök az viszont korrekt. Segítsetek a problémám alhárításában, ha mással nem tippel, amig van liba.

Az a buta aki nem kérdez, mivel nincs buta kérdés. (Pl. a kvantumkémiában és is járatlan vagyok! :()

(#456) kirk.quantum válasza J&J (#455) üzenetére


kirk.quantum
csendes tag

Esetleg probald meg atallitani a telefon nyelvet egy masik nyelvre es megnezni, hogy ugy is produkalja-e a hibat.

(Nekem az Anycool i89 kinai telefonomon a Gmail es a Google maps java alkalmazasok mindig franciara valtanak, amikor a telefon nyelvi beallitasa angol. Amikor atallitom magyarra, akkor a ezek a programok atallnak angolra...ki erti ezt?)

Amugy a ezt a telcsit csak egeszen elvetemult geekeknek ajanlom, de inkabb senkinek. A menurendszere egeszen nyakatekert, tele van felreforditasokkal es a beepitett e-mail kliens sem akar mukodni, hiaba allitom be ugyanugy mint az otthoni gepemen. (Mondjuk az Opera Mini mukodik rajta). Sorolhatnam meg a problemakat... azt hiszem hamarosan lecserelem egy Samsungra.

(#457) kirk.quantum válasza Pikkolo^^ (#454) üzenetére


kirk.quantum
csendes tag

Megtalaltam a cikket ami egy dual simes motorola androidos telcsirol szol:

http://mobilarena.hu/hir/motorola_zeppelin_ket_sim_android_es_hdmi_kimenet.html

(#458) J&J válasza kirk.quantum (#456) üzenetére


J&J
csendes tag

Megtettem. Angolra állítva ugyanúgy kínai karaktereket jelenít meg. Lehet hogy kínaira kellene állítani, s akkor lenne magyar :), már sok időmet elvette a vele való kisérletezés,
Most az eladó azt javasolta beszéljek az új magyarosítójával, Hétfőn megteszem.

Az a buta aki nem kérdez, mivel nincs buta kérdés. (Pl. a kvantumkémiában és is járatlan vagyok! :()

(#459) kaller1 válasza Pikkolo^^ (#454) üzenetére


kaller1
veterán

Kínaiak közül a SciPhone N21 dual simes, android rendszerrel, erről a mobilarénán is találsz több hírt.
A motorola is gyártott, de sajna csak a kínai piacra.

.::> <::.

(#460) kirk.quantum válasza J&J (#458) üzenetére


kirk.quantum
csendes tag

Az nem lehet, hogy a karakter kodolas (encoding) a telefon beallitasok menu alatt Big5-ra, azaz kinai karakterekre van allitva?

(#462) Pikkolo^^ válasza kaller1 (#459) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Igen, ma én is megtaláltam ezt a csodát.

(#464) hentronik


hentronik
csendes tag

Sziasztok. Most vettem pár napja egy WG6 másnéven X6 klónt. Kínai de gyárilag tartalmazza a magyar nyelvet. Valkinek van róla infója, mennyire strapabíró, mennyire megbízható? Állat jó a TV je de a kamera gyér lett.

(#465) pmikloska


pmikloska
aktív tag

Sziasztok!

Nemrég felfedeztem egy kínai klón telefont, amit akár meg is vennék, de érdekelne, hogy mi a véleményetek róla.
Nokia C7 másolat:
[link]
Két dolog zavar:
- nincs róla valódi fotó, amit feltettek, az tuti, hogy a Nokia gyári fotója
- a multi-touch-os kijelzőt szerintem nem fogja kezelni a leírásban említett Windows Mobile 6.1

El is felejthetem a multi-tapicskolást?

(#466) zanshin


zanshin
csendes tag

Sziasztok
Részemről ezzel szemezek, valakinek van vmi infója róla?
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.44902

(#467) PaFec


PaFec
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Air Phone 4 mobilom, valahogy megdupláztam az ikonokat, de fogalmam sincs hogyan sikerült.Lehet valahogy törölni? Valamint az ikonoknál lehet állítani hogy a dátum változáskor az ikonon is változzon? A k599-esemen sikerült, ezen nem megy, valamint a nem fogadott hivás ikonon is a sarokban jelezte az előzző, ez nem. Köszi a válaszokat.

Üdv.

PaFec

(#468) imreb


imreb
csendes tag

[/Ki tud segíteni!!
Vettem egy WG6-ot .sajnos csak angol használati utasítás van hozzá.
Honnan tudnék szerezniegy magyar leírást?
]Bármilyen segítséget előre köszönök! :R

(#469) Pikkolo^^ válasza imreb (#468) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kb. sehonnan.

(#470) snooze


snooze
veterán

hali!
van valakinek wg3 vagy wg6?köszi!

GO Gunners!!!

(#471) PaFec válasza snooze (#470) üzenetére


PaFec
aktív tag

Haveromnak WG6 van.

PaFec

(#472) snooze


snooze
veterán

kérdezd már meg töle,hogy ha beállitja egy embernek csengöhangot és képet,ha az hivja akkor müködik-e nekií?köszi!

GO Gunners!!!

(#473) PaFec válasza snooze (#472) üzenetére


PaFec
aktív tag

Neki megy!

PaFec

(#474) snooze válasza PaFec (#473) üzenetére


snooze
veterán

hmm..lehet nekem beállitási probléma..privibe tudsz adni elérhetöséget..telora gondoltam..köszi!

GO Gunners!!!

(#477) snooze válasza elektroplasa (#475) üzenetére


snooze
veterán

irtam is mi lenne a gond..

GO Gunners!!!

(#478) snooze válasza elektroplasa (#476) üzenetére


snooze
veterán

sajna azon az oldalon nem találom a magyar használati utasitást..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#479) snooze


snooze
veterán

olyan jo,hogy valaki beb.... valamit és utána napokig nem ir..akkor meg minek? :( :(

GO Gunners!!!

(#480) zanshin válasza snooze (#479) üzenetére


zanshin
csendes tag

elektroplasa
(* A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!)

(#481) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

13 nap alatt megjött a telóm :-) Sajnos Android alatt csak egy sim-et kezel.
http://www.mobino1.com/product-1455.html

(#482) parkour97


parkour97
csendes tag

Olvastam hibáit a WG6 telefonnak itt a fórumon és meg szeretném kérdezni hogy mennyire kell komolyan venni őket.És valaki légy szíves összegezze őket hogy mi az összes hibája!

(#483) kobra001


kobra001
csendes tag

Sziasztok!
Legyen szíves vki megmondani nekem,hogy kb mennyi a posta költség CH-ból
előre is köszönöm

(#484) kobra001


kobra001
csendes tag

Nekem WG6-om van kb 3hónapja,és még egy rossz szavam nem lehetett rá

(#485) parkour97 válasza kobra001 (#484) üzenetére


parkour97
csendes tag

Köszi a választ:D Csak azért kérdeztem mert nagyon bezsongtam hogy milyen jó és megvettem úgy hogy fórumokon meg ilyeneken nem néztem meg csak a paramétereit és most hogy olvastam ezt a fórumot volt néhány hozzászólás ezzel a telefonnal kapcsolatban (méghozzá negatívumok) és megijedtem hogy rosszul döntöttem.

(#486) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Na nekem itt végem volt!
http://www.haimei.com/china-tablet-pc-and-laptops/10-inch-screen-tablet-pc/china-tablet-pc-hm-a04-008-with-10-inch-touch-screen-3g-module-wifi-windows-7.html
1,6 Ghz proci? 2gb ram? 250 gb vinyó? Te uram atyám! A gépem nem tud ennyit.És még valaki képes venni ipad-et.Meg windows 7 van rajta.
Vagy ez:
http://www.haimei.com/china-tablet-pc-and-laptops/10-inch-screen-tablet-pc/android-tablet-pc-hm-a04-009-with-10-inch-screen-wifi-etheret-port-gps-navigation.html
Ez mekkora már 37000 Ft ért.Megnéztem és kiszállítja mo-ra egy hét alatt igaz 11 ezerért, de ez még így is rohadt olcsó.
Elképesztő!
Sőt az előbb találtam ezt:
http://www.haimei.com/china-tablet-pc-and-laptops/7-inch-screen-tablet-pc/china-tablet-pc-touch-screen-hm-a02-017.html
18000Ft és van rajta magyar nyelv alapból.256 mb ram 2gb vinyó.És én még se w100-at vettem.Mekkora állat vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#487) Pikkolo^^ válasza kobra001 (#483) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Cégenként változó, 20-30$ körül.

(#488) ambudriver


ambudriver
tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy dual sim-es mobilt. WG6-ot néztem ki én is. Láttam már van valakinek ilyen egy kicsit bővebben írhatna róla. Érdekelne még,hogy ha GPS-es telefont veszek

(mondjuk ezt :http://azolcsosag.hu/index.php?route=product/product&path=11_29&product_id=467)

akkor mennyire körülményes a beállítása ill. a szoftver beszerzése? Nagyobb felbontású bluetooth-on kapott képet meg tud-e jeleníteni, és internetezésre mennyire alkalmasak? Azt látom,hogy ezeknek a telóknak a fényképező része elég gyenge...de ez nem lenne nagy gond...

Köszi a válaszokat előre is!
Zsolti

(#489) Pikkolo^^ válasza ambudriver (#488) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

30%-al többért már WM-es telefont kapsz egyenese Kínából. Sokkal megbízhatóbbak sw és hw terén, mint a gagyi iphone menüs telefonok.

(#490) ambudriver válasza Pikkolo^^ (#489) üzenetére


ambudriver
tag

Szia!
Nem nagyon tudok(merek) kínából rendelni...N97 QWERTY nem tudom jó lehet-e...az dual sim -es is. A garancia miatt alég rizikós ezeket a telefonokat így megvenni...Mégis jó lehet ez a N97 QWERTY?:http://azolcsosag.hu/index.php?route=product/product&path=11_31&product_id=71

Kösz a választ!

(#491) parkour97 válasza Pikkolo^^ (#489) üzenetére


parkour97
csendes tag

WM=Windows Mobile?Én nem szeretem a Windows-t(telefonon lehet hogy más de azért mégis...) tehát azokat kizárom.Mondjuk gépemen nekem is Windows fut de csak azért mert csak ezen futnak normális játékok.Meg ez a WG6 nem tűnt sz@rnak.

(#492) udjah


udjah
csendes tag

Két hete vettem WG6-ot,vissza postáztam mert mind a két akkumlátort lemerítette,hiába volt töltőn.
Talán holnap kapom meg a másikat,már előre félek.

(#493) Pikkolo^^ válasza ambudriver (#490) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az olcsóság is kínából rendeli a cuccokat, csak a te címedre és nem ad garit. Az index fórumon pedig kapnak hideget-meleget. A kínai oprendszer lutri, én nem vennék ilyet.

(#494) Pikkolo^^ válasza parkour97 (#491) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kinézetre valóban rendben van, de az sw hulladék. Nem bővíthető stb.. Win-re pedig vannak nagyon jó kiegészítők amitől akár úgy nézhet ki, mint ha android lenne, http://spb.com/products/mobileshell/ . Persze a te döntésed. Én nyomkodtam WG6-t és eléggé vicces volt amikor a tulaj csak negyedikre tudja feloldani a készüléket, mert nem volt megfelelő az érintés érzékelője.

(#495) parkour97 válasza Pikkolo^^ (#494) üzenetére


parkour97
csendes tag

De a hozzászólások alapján(pl.: kobra001 második hozzászólása alapján) nem mindegyik olyan sz@r(és az eredeti telefonoknál meg a WM-es kínaiaknál is biztos van selejtes.csak az a kérdés hogy azt eladó mennyire becsületes.

(#496) ambudriver


ambudriver
tag

Sziasztok!
Azért azt leírom,hogy nekem 3éve van meg a baizhao kínai telóm...2sim stb...akkor kinevettek a haverok,hogy kis TV meg agyon üthetek vele bárkit...de nekem ez az eddigi legjobb telóm. Még most is működik mindkét akkuja jó 3x annyit bír mint az addigi telefonjaim voltak. Egyszerre két kártyát kezel és tök jól. Ne felejtsük el ez két telefon! Az egyik t-mobil a másik telenor...Ezidáig nem is akartam másik telefont venni, de elejtettem egy párszor és sajna a kamerája tönkrement.(nem mintha sokat érne benne,egyébként ezeknek a készülékeknek a gyenge pontja a kamera) Manapság egy telefonnak 3 évnél nem kell többet kibírnia. Ja! Van egy pár extra funkciója,mint a hangtorzító vagy a VIP kezelés. Szóval jó...Veszek egy WG6-ot, remélem méltó utódja lesz a mostaninak.
Üdv mindenkinek..

(#497) Rawulf válasza ambudriver (#496) üzenetére


Rawulf
őstag

Kedves Ambudriver!
Majd négy hónapja használom egy H806-ot és hasonló érzéseim és tapasztalataim vannak. :)
A legújabb Operát sikeresen feltelepítve pedig igazán kellemessé vállt a böngészés is...
Adós vagyok H806 információkkal a fórum tagokkal és legfőképp Kallerrel szemben, de mivel még mindig tud újdonsággal szolgálni a telefon és azért egy fél éves nyúzás sosem árt, addig is inkább "csendes" olvasója leszek ennek a topiknak. (Na meg piszok lusta is vagyok, de az már egy másik történet...)

Egy kérdésem lenne. Főleg az aktív embereknek. Mivel az Ebay-en figyelem ezeknek az okos telefonoknak és tableteknek "az életét", ezért feltűnt, hogy nagyon nagy mértékben szűkült a kínálat és elfogyott a választék. Az az érzésem, hogy raktár pucolás tanúja vagyok és meggyőződésem, hogy egy nagyobb változás előtt állunk. Szerintem 1-2 hónap és sok sok fincsi és új kínai motyó közül mazsolázhatunk...

Még valami. Nem tudom hogy vagytok vele, de telefonnak nem szeretem a túl nagy kijelzőt. Elvégre nem akarok egy nagy csempével telefonálni, így számomra a tábla pc egészen addig külön téma lesz, amíg "Obi Wan, ön az utolsó reményünk" nem lesz. :DDD

Üdv!

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#498) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Ár és kategóriák szerint csinálnátok egy toplistát, hogy most mit érdemes venni.
+ nekem milyen teló lenne jó?
Igényeim:
Java, de az nagyon
TV-lehetőleg digitális (DVB-T), de elmegy az analóg is.
Wifi. Kb. 30-40 e. szánok rá, de kiszállítással együtt.Ha lehet akkor android v. WM, de ez nem olyan lényeges.És 2 évet jó lenne, ha kihúzna.
És még az a kérdésem lenne, hogy ezekbe mennyire lehet belepiszkálni szoftverileg.

Tudom, hogy ez nem tartozik ide, de parkour97-nek mondom, hogy linuxon is elmegy minden játék ami windowson, csak egy program kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#499) kaller1 válasza Rawulf (#497) üzenetére


kaller1
veterán

Szerintem 1-2 hónap és sok sok fincsi és új kínai motyó közül mazsolázhatunk...

Folyamatban van a dolog. :)

.::> <::.

(#500) ambudriver válasza Rawulf (#497) üzenetére


ambudriver
tag

Tisztelt Rawulf!

Örülök,hogy neked is jó a mobilod. Azt hiszem nekem már behozta az árát pedig 33.000ft-ért vettem,nem volt olcsó. Ja! Azt nem tudod melyikben van olyan beállítási lehetőség,hogy ha elveszíted a telót és valaki beleteszi a saját sim-jét akkor sms küld az előre beállított telefonszámra. Olvastam valahol régen de már nem emlékszem...
Üdv még egyszer!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.