Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) laszlou válasza kaszibat (#499) üzenetére


laszlou
csendes tag

Kamera nincs benne, így kizárt de azért köszönöm a tippet.
Motorozás közbeni óra navigálásban teljesen igazad van, nem gondoltam végig...

Más:
Nem feltétel nekem a SIM kártya, de olyanból van sok. Attól még SIM nélkül jönnek a párosított mobilok értesítései, illetve lehet bele olvasni, netán válaszolni androidos okosórával?

Még egyszer, hogy milyen okosórát keresek, hátha tud valaki:

Min.2Mp kamera(nem selfie)
Értesítéseket kezelje, lássam kitől jön hívás, mél, üzenet.
Legyen minimum cseppálló de inkább vízálló.
Akku bírjon ki bő egy napot.
Ára legyen 50 alatt.

Ne legyen lassú, legyen benne Bluetooth, gps,
Korlátozás nélkül használható legyen"minden" androidos mobillal (Samsung kilőve)
Ne legyen nevetségesen drága (Apple és Samsung kilőve)

Hirdetéseim: http://www.startapro.hu/user/useradverts/303719

(#502) Tiger. válasza laszlou (#501) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Tessék.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#503) laszlou válasza Tiger. (#502) üzenetére


laszlou
csendes tag

Köszönöm, ilyesmire gondoltam! Korábban már találkoztam vele, befutó nálam csak az nem tetszik, hogy spéci a szíja, és nálam a samsungé sem bírt ki egy évet sem, szóval könnyen cserélhetőnek(beszerzés, ár, technika) kell lennie, majd utána nézek.

Hirdetéseim: http://www.startapro.hu/user/useradverts/303719

(#504) Tiger. válasza laszlou (#503) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezeknek a szíjaknak bírnia kell, ezekben vannak az antennák.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#505) gyuri81


gyuri81
veterán

Érdemes lehet még Lemfo LEM5-ös órát vásárolni? Vagy akkor inkább a LES1? vagy LEMFO LEM5 Pro?

Sehol nem találok arról információt, hogy hogyan kezeli az óra a telefon értesítéseit! Esetleg van valakinek erről tapasztalata?

És mi van abban az esetben ha teszek az órába sim-et, akkor hogy kezeli az értesítéseket? Különválasztja pl a telefonról illetve a saját sim értesítéseit?

(#506) kaszibat válasza gyuri81 (#505) üzenetére


kaszibat
tag

A kérdésed első felére tudok válaszolni. Lemfo LES1 órám volt. Elég jól kezelte az értesítéseket, mindent kijelzett és azt az órán el lehetett olvasni. A telefonra bejövő hívásokat is lehetett vele fogadni vagy elutasítani. De soha nem raktam bele sim kártyát így a kérdés második felére nem tudom a választ.

[ Szerkesztve ]

(#507) Magga válasza kaszibat (#506) üzenetére


Magga
aktív tag

Szervusz!

A les1 folyamatos Bluetooth kapcsolattal mennyi ideig bírta szuflával? Ha már okosórám van, értesítsen ha hívnak vagy levelet kapok...

(#508) kaszibat válasza Magga (#507) üzenetére


kaszibat
tag

Nekem kibírta az egész napot, ami reggel 7 órától délután/este 5-6-ig tartott. Addigra a 100%-ról lemerült úgy 10-25 % körülire. De több visszajelzésből tapasztalva, nem biztos hogy két azonos óra ugyanolyan tulajdonságokkal rendelkezik. Másik fórumban olvastam, hogy két azonos típusú óra ugyanolyan beállításokkal más készenléti időt produkál, úgyhogy ez nem szentírás. Valószínűleg a rajta futó firmware is befolyásolja, amit én le is cseréltem, amikor hozzám került és az újabb verzióval nagyon szépen működött(20170515-ös firmware-rel). Ha veszel ilyet szívesen segítek, hogy honnan szereztem be ezt a firmware-t és hogyan frissítettem, nem bonyolult. De azt el kell mondanom, hogy lecseréltem egy Pebble Time Steel-re és ezzel jobban meg vagyok elégedve (az idő állandó kijelzése, egy hét készenlét, nagyon szépen olvasható üzenetek, utólag is Újra elolvasható üzenetek stb.) A Les1-nél az android adta előnyöket a pici és speciális kijelző miatt szinte egyáltalán nem tudtam kihasználni. A Pebble-t jobban ajánlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#509) Hauptmann válasza kaszibat (#508) üzenetére


Hauptmann
addikt

A Time Steel-ben van iránytű?

(#510) kaszibat válasza Hauptmann (#509) üzenetére


kaszibat
tag

Gyárilag nincs de telepíthető rá, most próbáltam, működik frankón.

(#511) Hauptmann válasza kaszibat (#510) üzenetére


Hauptmann
addikt

Köszi. Körülnézek akkor Pebble témában. A Time Steel 2 végülis megjelent, vagy csak a Time 2?

(#512) Magga válasza kaszibat (#508) üzenetére


Magga
aktív tag

Ez jó hír és köszönöm a segítséget! A telefont is minden este töltöm, megy mellé az óra is, nem nagy dolog nekem. Csak legalább egy napot bírjon ki!
Még nem döntöttem el, melyik legyen de dizájnra a les1 a befutó! Van valami hasonló külsővel más, ami ajánlott?

(#513) Tiger. válasza Hauptmann (#511) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Time 2 lett volna, de nem jelent meg.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#514) Hauptmann válasza kaszibat (#510) üzenetére


Hauptmann
addikt

És GPS? Vagy az a 2-ben lett volna?

(#515) kaszibat válasza Hauptmann (#514) üzenetére


kaszibat
tag

Szerintem GPS vevő nincs benne, de olyan program van rá, ami a telefonon lévő Google map navigálást megjeleníti az órán.

(#516) Magga válasza kaszibat (#508) üzenetére


Magga
aktív tag

Nézegettem a pebble órákat...
A time steel nekem drága, a time egy kicsit gagyinak hat, pedig a színes kijelző miatt jó lenne,a steel feketében viszont tetszik. Ez mennyire ajánlott? Valakinek van esetleg, tapasztalat?

(#517) kaszibat válasza Magga (#516) üzenetére


kaszibat
tag

Ezt neked kell tudnod, de én nem bántam meg a Time Steel-t, azóta már femszijra cseréltem a bőrszíjat és így még jobban néz ki. Szerintem a Time is egy jobb szíjjal nem kelt majd gagyi hatást. Mindenképp inkább a színes kijelzőt javaslom. Én itt vettem, korrekt srác.
A monokróm kijelzőnél elő szokott jönni kijelzőhiba. Itt a fórumban a Pebble topic összefoglalójában többet megtudhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#518) Tiger. válasza Magga (#516) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A time nem gagyi ha kezeden lesz tetszeni fog én is igy voltam vele, képeken nem jó.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#519) Tiger. válasza kaszibat (#517) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Azt irja megbizhatoságát megtalálod a hardveraprón, hát egy linket baszhatott volna oda.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#520) kaszibat válasza Tiger. (#519) üzenetére


kaszibat
tag

Ez igaz de én akkor megtaláltam a hardveraprón is és tényleg csupa jó értékelése volt.

(#521) kaszibat válasza kaszibat (#520) üzenetére


kaszibat
tag

Most is sikerült megtalálni. Ő az.

(#522) Magga válasza kaszibat (#521) üzenetére


Magga
aktív tag

Ezt találtam meg én is, majdnem mindegyik van neki. Rákérdezek a time steelre, de az nekem is fém szíjjal tetszik. A steelhez adnak bőr és fém szíjat is. Utána nézek jobban...

(#523) kaszibat válasza Magga (#522) üzenetére


kaszibat
tag

Csak bőr szíjat adnak hozzá, de aliexpressen lehet venni jó minőségű fémet, ha gondolod, azt is elküldöm privátban amit én vettem hozzá.

(#524) Magga válasza Tiger. (#518) üzenetére


Magga
aktív tag

Vettem egy Time-ot. Valóban nem érzem, hogy gagyi lenne...
Ez lesz a munkás órám, és így 4 óra használat után komolyan elgondolkodtam, hogy veszek egy Steel-t az "ünnepnapokra"! :D

(#525) Tiger. válasza Magga (#524) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Jó az a time, én imádom, kell egy fasza watchface és királyság van.
Én megtaláltam azt a facet:)

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#526) Magga válasza Tiger. (#525) üzenetére


Magga
aktív tag

Melyik az?
Nekem eddig a ttmmbrn és a feelttmm tetszik legjobban...

[ Szerkesztve ]

(#527) Tiger. válasza Magga (#526) üzenetére


Tiger.
nagyúr

yweather

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#528) Magga válasza Tiger. (#527) üzenetére


Magga
aktív tag

Ránézek!

(#529) Tufako


Tufako
tag

Ha valakit érdekel KW88, eladom.

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

(#530) laszlou válasza laszlou (#503) üzenetére


laszlou
csendes tag

Köszi a tippet! Szerintem pont a linkeltet vettem meg...
Nagyon jó választásnak tűnik az óra(Lemfo LES1), meg vagyok vele elégedve. Szép, okos, nagyon jó minőség, olcsó, kamerája sem rossz, wiiwear és sinwear programmal könnyen kapcsolódik, sim kártyával is nagyon jól működik, olcsó bt headsettel kompatibilis, távoli fél szerint is jó a hangminőség, szinte mindent tud amit egy okostelefon is.
Fekete leves: akku kb. 10 órát bir simmel, bt headsettel párositva, össz 29 perc hivással. Talán ha kevesebb funkciója lenne, tovább birná az akku.
Sim nélkül első nap, kb 4 óra alatt lemerult, ha sokat piszkáljuk hamar kimerül. Viber értesitése nem jelenik meg az orán, sok más igen, de olvasás után el is tűnik. Válaszolni lehehet sok esetben, viszont nem ezen fogunk regényt irni, teljesnek tűnő angol billentyűk nem túl nagyok, de azért használható a billentyűzete.

Hirdetéseim: http://www.startapro.hu/user/useradverts/303719

(#531) Tiger. válasza laszlou (#530) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem a lemfo lf16 2napot bírt simmel 2g.
Az a szar ezekben nincs telefon elvesztés jelző.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#532) laszlou válasza Tiger. (#531) üzenetére


laszlou
csendes tag

Az nem gond nekem, Samsung Gear 2-ben volt, de mikor végre rájöttem, hogy az zabálja az akku üzemidejét, többet be sem kapcsoltam.
Nem értem miért kell ennyire vékonynak lennie minden kutyünek, 2 mm-el vaskosabb akkumulátorú készülék bő egy nappal tovább birná energiával, és bátrabban vennék meg emberek ha egy egész napot biztosan szolgál...

Hirdetéseim: http://www.startapro.hu/user/useradverts/303719

(#533) Binglof


Binglof
csendes tag

Sziasztok! Van tapasztalata valakinek a Domino DM09-ről? IOS-el is működik? Minden értesítés látható rajta (Viber, stb.) ? Köszönöm a segítséget.

Soha ne hagyd abba a csüggedést!

(#534) Mi a Manó?!


Mi a Manó?!
tag

Sziasztok!
Honnan tudnék Lemfo Lem5 Rom-ot letölteni? Addig buzergáltam szoftveresen, míg behalt és nem tud be bootolni, hiába csinálok rajta recovery-ből factori resetet, az sem segít. Járt már Gsm szervizben is, de nem tudtak sajnos vele mit kezdeni. Azt mondták, ha tudok szerezni valahonnan kölcsön egy ugyan ilyen órát, akkor meg próbálják abból kinyerni a Rom-ot....
Írtam Mailt a gyártónak is, de nem jött tőlük válasz! Ha jól emlékszem a Bangood-ról rendelte nekem a haver tavaly december végén és januárban kaptam meg. Szerintetek mennyi garanciát adnak rá?
Valakinek valami tipp a javításban??

(#535) Tiger. válasza Mi a Manó?! (#534) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Jó lehet hozzá amit a kw88 ra lehet rakni? Mert amíg volt 1szer én is csináltam belőle téglát, de feltudtam éleszteni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#536) Mi a Manó?! válasza Tiger. (#535) üzenetére


Mi a Manó?!
tag

Passz

(#537) kaszibat válasza Mi a Manó?! (#534) üzenetére


kaszibat
tag

Szerintem ezen a fórumon kérdezz, itt van egy két profi, aki a Lemfo les1 firmware-t is mókol. Amikor LES1-em volt én is innen töltöttem le hozzá a friss firmware-t. Les 1 Firmware-t tudnék adni, mert az még megvan és az nagyon hasonlított is a LEM5 firmjére megjelenésben, de hogy jó lenne-e rá, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#538) Mi a Manó?! válasza kaszibat (#537) üzenetére


Mi a Manó?!
tag

Milyen programmal lehetne feltolni az órára? Mert most ha rádugom a Pc-re mikor recovery-ben van, akkor látja a gép, de csak úgy mint, egy üres külső tárolót, viszont kommunikálni nem tud vele...

(#539) kaszibat válasza Mi a Manó?! (#538) üzenetére


kaszibat
tag

Én EZ alapján csináltam. Minden benne van. És nézz szét még a YT-on a videók között, hátha valamelyik pont erről szól. Tuti nem te vagy az első, akinek ilyen baja lett ezzel az órával.

[ Szerkesztve ]

(#540) hcs57


hcs57
őstag

Ilyen van valakinek? Milyen tapasztalata van? [link]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#541) mokuska02


mokuska02
tag

Sziasztok!Erre az órára kellene nekem backup vagy firmware,kérem aki tud segítsen.Csináltam backupot de sajna elveszett,most vagy lelóg a kép vagy nem érzékeli az érintést :(

(#542) alext111 válasza mokuska02 (#541) üzenetére


alext111
csendes tag

[link]
:C :C :C

Taki

(#543) mokuska02 válasza alext111 (#542) üzenetére


mokuska02
tag

Köszi,de ezeket már sajna végigpróbáltam:vagy a kép van elcsúszva vagy az érintést nem érzékeli. :(

(#544) alext111 válasza mokuska02 (#543) üzenetére


alext111
csendes tag

[link]
:C :C :C

Taki

(#545) alext111 válasza mokuska02 (#543) üzenetére


alext111
csendes tag

marad még az a módszer hogy szét szeded és a lapon található hw azonosító alapján keresel soft-ot.
:R :R :R

Taki

(#546) mokuska02 válasza alext111 (#545) üzenetére


mokuska02
tag

köszönöm a segítséget :R

(#547) alext111 válasza mokuska02 (#546) üzenetére


alext111
csendes tag

nincs mit. :C :R :C :R :DD :DD

Taki

(#548) alext111 válasza mokuska02 (#546) üzenetére


alext111
csendes tag

most jut eszembe.havernak van ilyesmi watch-ja,neki A1 soft van rajta,ami jó az én dz09 -emre is,megy a touch is meg minden ok,csak nem magyar. :U :K :U

Taki

(#549) mokuska02 válasza alext111 (#548) üzenetére


mokuska02
tag

az lenne a kisebbik gond csak működjön.esetleg egy backupot tuna küldeni?

(#550) alext111 válasza mokuska02 (#549) üzenetére


alext111
csendes tag

[link]
:C :C :C

Taki

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.