Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) yvsmad válasza Beri Geri (#1750) üzenetére


yvsmad
őstag

Bekapcsolva és nem alvó állapotban kell rádugni az óra USB vezetékét gépre. Figyelj oda, hogy az órán jól érintkezzen mint a 4 pólus. Csatlakoztatás után az óra kijelzőjén feljön egy kérdés, hogy engedélyezed-e a kapcsolatot a géppel. Engedélyezd és utána gépen feljön egy automatikus indítási ablak.

(#1752) Beri Geri válasza yvsmad (#1751) üzenetére


Beri Geri
csendes tag

Üdv.!
Olyankor csak anyit ir ki az óra, hogy power connected és hiába próbálok a feliratra nyomni nem történik semi. A win10meg csak ismeretlen usb eszköznek látja. Tettem fel MTK drivereket is de nem lett jobb.

(#1753) yvsmad válasza Beri Geri (#1752) üzenetére


yvsmad
őstag

Win10-hez nem kell külön driver. Esetleg próbáld meg másik USB csatlakozóba dugni.
Be kell menni a beállítások menübe, meg kell keresni az USB kapcsolatot és átállítani csak töltésről pl. fájlátvitelre.

[ Szerkesztve ]

(#1754) Beri Geri válasza yvsmad (#1753) üzenetére


Beri Geri
csendes tag

Az órában nincs ilyen menü sajnos csatlakozáskor sem :-(

(#1755) yvsmad válasza Beri Geri (#1754) üzenetére


yvsmad
őstag

Próbáld meg másik gépre rákötni.

(#1756) Beri Geri válasza yvsmad (#1755) üzenetére


Beri Geri
csendes tag

Próbáltam egy laptora is :-(

(#1757) #45746688


#45746688
törölt tag

Sziasztok!
T8 Smart Watch órához kérnék segítséget. Le tudná írni valaki, hogyan működik rajta a Phone Call Record funkció?

(#1758) ANT válasza Beri Geri (#1754) üzenetére


ANT
őstag

Ezt valahogy nem tudom elhinni. Beállítások/Kapcsolódás ezen belül ott kéne lenni az USB menüpontnak. Legfeljebb inaktív, ha nincs USB-re kötve az óra.
Nálam még fel is ugrik a választó képernyő az órán, ahol át tudom állítani a kapcsolat típusát fájlátvitelre. Mert az alapból "csak töltés".

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1759) Beri Geri válasza ANT (#1758) üzenetére


Beri Geri
csendes tag

addig amíg ismeretlen USB eszköz addig nem hiszem hogy a win tudja látni. Ha csatlakoztatva van akkor se találok az órában ilyen beállítást :F

(#1760) yvsmad válasza Beri Geri (#1759) üzenetére


yvsmad
őstag

Lehet, hogy a csatlakozással van gond. Nincsenek elszíneződve, elkorrodálva az óra hátulján lévő érintkezők? Az előző órámnál a sós izzadság is megtámadta a réz érintkezőket és meg kellett kapargatni, hogy jó legyen a csatlakozás.

[ Szerkesztve ]

(#1761) ANT válasza Beri Geri (#1759) üzenetére


ANT
őstag

Ez így van, viszont mindaddig ismeretlen eszköz marad, amíg nem tudod átállítani az USB-t fájlátvitelre.
Kapcsolódás menü nincs az órában, vagy azon belül USB?
A többi hálózati kapcsolat beállítható? Wifi, GPS, bluetooth, airplane mód.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1762) Beri Geri válasza yvsmad (#1760) üzenetére


Beri Geri
csendes tag

Üdv.!
Új óra, persze, hogy figyelek az érintkezőkre még kontaktsprays fülucolóval is megtörölgettem már az érintkezőket az órán és a csatin is.

(#1763) Beri Geri válasza ANT (#1761) üzenetére


Beri Geri
csendes tag

Üdv.!
Van kapcsolódás menü, (internet connections: Bluetooth, wi-fi, Gps ha csatlakoztatva van akkor is csak ennyi van benne. van egy repülőgép üzemmód abban két kapcsolható dolog van, egyik a repcsi mód, másik screen automatic valami ezeket lehet kipipálni vagy sem.)

(#1764) Beri Geri


Beri Geri
csendes tag

Na, annyi haladás tötént, hogy bluetoothon egy segéd progival rá tudtam az órára másolni a szükséges és a gyáilag létező ClockSkin mappába egy számlapmappát de újraindítás után sem került be a választható számlapok közé. Olvastam a 845 ös bejegyzésben, hogy ezen a gyári launchert valószínűleg le kell cserélni. Na akkor most megint nem jutok tovább mert gondolom akkor flesselni kellene? :(

(#1765) ANT válasza Beri Geri (#1764) üzenetére


ANT
őstag

Én a Universal launchert próbáltam ki nemrég, de le is töröltem hamar, mert nagyon ette az akksit. Ezt esetleg kipróbálhatod, de nem tudom, szereti-e az Android 4-et? Le tudod tölteni Playről. Futtatod, megadsz minden engedélyt az első induláskor, kiválasztod alapértelmezettnek, kb. ennyi.
Azt nem próbáltad, hogy a Clockskin mappába a .zip fájlt másolod?

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1766) #45746688


#45746688
törölt tag

Gondoltam beírom a tapasztalataimat én is:

Olyan okosórát kerestem, amibe tudok SIM-kártyát tenni és azzal önállóan telefonálni és persze ami olcsó.

A következő smart watch készülékeket vettem az idők során:
Z60, T8, V9.

A V9 bizonyult valóban használhatónak. Elég jól érthető a telefon hangja. Kényelmes viselet és rendkívül pontos. Csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#1767) Beri Geri válasza ANT (#1765) üzenetére


Beri Geri
csendes tag

Üdv.! Azzal lett jó, akku időt nem különösebben vettem észre, hogy csökkentené.Stabil a rendszer vele. :R :K

(#1768) ANT válasza Beri Geri (#1767) üzenetére


ANT
őstag

Király! Legalább neked bevált ez a launcher. :C
Szerk: ja és a lényeg, az USB csatlakozási probléma is megoldódott?

[ Szerkesztve ]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1769) Beri Geri válasza ANT (#1768) üzenetére


Beri Geri
csendes tag

Az nem de tettem fel egy bluetoothos progit az órára és a telómra is azzal tudok másolgatni így legalább a kontakt és esetleges kábel hibákat is kizártam :))

[ Szerkesztve ]

(#1772) nightelf


nightelf
tag

Sziasztok!
Kis segítséget kérnék tőletek. Óra alakú férfi okosórát vennék max 25k értékben. Nem lenne nagy baj az sem, ha csak okoskarkötő jellegű funkciókkal bírna. Ami fontos nekem:
- az értesítések stabilan jöjjenek
- hívás értesítés, elutasítás (esetleg bt hívás)
- napfényben is kellően látható
- vízálló, de nem fontos, hogy úszhassak benne (persze nem lenne baj)
- viszonylag kis méret, mert átlagos, vagy annál kisebb csuklóm van
- ne csak 1-2 napot bírjon
- kerek számlap
- lépés számlálás, kalória, gps meg ilyesmi nem fontos
Ha van ötletetek, esetleg ilyen órával rendelkezel, köszi a segítséget!

(#1773) Bózsi


Bózsi
újonc

Sziasztok! FINOW X5 Air tipusú órám van, eddig csak jót mondhattam róla (kb. 1 éves)...Most azonban a telefon-rész mikrofonja nem működik.....Azaz: ha felhívnak, a hívó fél hangja tökéletesen hallatszik, de ha én belebeszélek, akkor nem szól, azaz a hangom nem megy ki...Ki tud segíteni?

(#1774) klujo


klujo
csendes tag

Sziasztok!
Kospet Prime Se-vel birkózok. Frankó. De.
Szeretném úgy használni, hogy ebben van a sim, de mobilról is használhatom (nincs második sim lehetőség). Tehát mobilról kezdeményeznék hívást, az órán keresztül, ha itthon vagyok. Mert ha melózok, az óra a karomon, nem viszem a telefont. Nehézkes a kártya átpakolása. Tudom, pont fordítva szeretném, mint amire kitalálták. De autóban nagyon jól működik a karóratelefon. Vagy van-e olyan szoftver, ami call list szinkront csinál automatikusan, ha látja egymást a két eszköz? Google fiókkal nem megy, akárhogy próbálom.
Van ötlet? Köszi.

lujó

(#1775) klujo válasza klujo (#1774) üzenetére


klujo
csendes tag

Mobizen. A pc képernyőjére tükrözi az órát, lehet kezelni szinte mindent egérrel, monitoron. Vége az apró tapizásnak. Az ingyenes verzió csak usb kapcsolattal megy, de ez nekem elég.

lujó

(#1776) klujo válasza Bózsi (#1773) üzenetére


klujo
csendes tag

Szia! Csak hívás közben van ez, vagy nem megy a hangvezérlés vagy hangfelvétel sem? Próbáltad a gyári resetet? Ha szoftveres hiba, az megoldódik valahogy. Nem tudom elképzelni, hogy romolhat el egy picike luk, a mikrofon...

lujó

(#1777) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Van egy w34 tipusú kinai okosórám. Apple replica. Jol működik és szép is.
Azt hittem, ha egyszer összehangolom a telefonommal és beállítom az időt és utána szétválasztom,( hogy ne meritse a kapcsolat) mindig pontosan fog járni csak fel legyen töltve és kész. E helyett késik 1-2 nap után (ha a telefonnal nem szinkronizál) Ha vennék egy drábább órát az is ezt csinálná? Szóval a lényeg, hogy miért nem jár pontosan ha nincs össze kötve a telefonommal Bluetooth kapcsolattal?

(#1778) #45746688 válasza SoldierL (#1777) üzenetére


#45746688
törölt tag

Mert olyankor közönséges kvarcóraként működik.

Nekem eddig hat okosórám volt. A V9 kivételével mindegyik késett, vagy sietett. A V9-et nagyon kifogtam, mert két hónap alatt fél másodpercet siet csak. Illetve a T8-as, ha van benne SIM, akkor naponta a hálózatról pontosít. De ott is mindig van 2-3 másodperc eltérés.

(#1779) nightelf


nightelf
tag

Sziasztok!
Két óra között vacillálok. A segítségeteket kérném a döntésben. Melyik legyen, és miért?
Battephee kw13 [link] vagy k88h [link]?

(#1780) #45746688 válasza nightelf (#1779) üzenetére


#45746688
törölt tag

Dehát ezekbe nincs is SIM-kártya telefonálás lehetősség. :Y Anélkül én már biztosan nem vennék okosórát. :N

(#1781) nightelf válasza #45746688 (#1780) üzenetére


nightelf
tag

Te melyik olyan másikat javasolnád, ami filigránabb csuklón se néz ki úgy , mint 3gy rászíjazott krumpli?

(#1782) #45746688 válasza nightelf (#1781) üzenetére


#45746688
törölt tag

Nem adhatok tanácsot izlés dolgában. Szakmailag meg megint nem. Legfeljebb azt mondhatom, hogy mit ne. És azt már elmondtam.

(#1783) nightelf válasza #45746688 (#1782) üzenetére


nightelf
tag

Igen, az ízlés az érthető maximálisan, a szakmait, viszont szivesen veszek bármit, mert lehet, hogy pl pont arra a modellre nem figyeltem fel, amire más igen.

(#1784) alphacharly válasza mazsó (#653) üzenetére


alphacharly
csendes tag

Az IMEI szzámot kell átírni, write SN progival vagy ha müködik *#1263#

(#1785) Quasi_modo válasza alphacharly (#1784) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

2 éves hsz-ra válaszoltál... :)

valami

(#1786) nightelf


nightelf
tag

Sziasztok! Ha van mi band 4 (3), vagy amazfit bip órátok, megtennétek, hogy megnézitek, hogy az eredmények, a sofascore és a chrome értesítéseket kezeli-e, illetve hogy hogyan? Egy üzenetben, vagy többen? Most egy kínai csodát használok, de az vagy sehogy, vagy ismételve, vagy több darabra bontva küldi el ezeket az értesítéseket, így használhatatlan ez a dolog.
Váltanék vagy amazfit bip-re (ez lenne talán a legjobb), vagy mi band 4 ill. 3-ra.
Köszi!

(#1787) sith7


sith7
nagyúr

Sziasztok

Feleségemnek vettünk egy ilyen [link] okosórát, a fő szempont a kiválasztásnál az volt, hogy lehessen vele telefonálni, ami tökéletesen működik, viszont lenne pár kérdés, hátha Ti tudjátok :R

Hogyan lehet másik számlapot rátenni a gyáriakon kívül ?

Van - e valami komolyabb app , amivel működik a gyárin kívül ?

Ha email - t kap, azt kijelzi az óra, de válaszolni nem lehet rá, SMS - t is mutatja, arra lehet válaszolni is, viszont a viber üzeneteket nem jelzi, bármelyik módba is teszem az órát.

(#1788) yvsmad válasza sith7 (#1787) üzenetére


yvsmad
őstag

Android van rajta?
Milyen levelezőrendszerre jön az e-mail?

(#1789) sith7 válasza yvsmad (#1788) üzenetére


sith7
nagyúr

Szia

Igen
Gmail

(#1790) gjoco1 válasza sith7 (#1789) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia!

Próbaképpen(próbálok segíten,mert Én Magyarosítok Androidos óralapokat).Küldök privátban egy nagyon szépet.Csatlakoztasd az órát egy számítógéphez-laptophoz.Ha látsz olyan mappát,hogy Clockskin,akkor másold át abba.Újraindítod és örülsz. ;)

Küldöm a Face-t.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1791) sith7 válasza gjoco1 (#1790) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y

Köszönöm szépen :R :C
Este leszek gépközelben, ki fogjuk próbálni :K :K :K

(#1792) gjoco1 válasza sith7 (#1791) üzenetére


gjoco1
addikt

Nagyon szívesen,reméljük jó a formátum az órához.
Annyit elfelejtette,hogy először csomagold ki és csak a sima mappát másold rá a vekkerre. :)

Ha kicsit jobban hozzá szertnél nyúlni van az Univesal Launcher,ami nagyon tuti,mert olyan lapokat is fel tudsz tenni,amit egyébként nem tud az alap Launcher. :)

Kellhet még ez is: [link] és ez:[link]

Ez pedig a Launcher:[link] Nézd meg a videót.. ;)

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1793) gjoco1


gjoco1
addikt

Akit esetleg érdekel a téma,szívesen látom a FB csoportomban : [link]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1794) sith7 válasza gjoco1 (#1792) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi, belenyúlni nem fogok, én ehhez "kicsi" vagyok :B

(#1795) gjoco1 válasza sith7 (#1794) üzenetére


gjoco1
addikt

Majd fogsz..... :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1796) yvsmad válasza sith7 (#1789) üzenetére


yvsmad
őstag

Akkor fel kell rakni a Gmail appot és onnantól fog menni a levelezés.

(#1797) sith7 válasza yvsmad (#1796) üzenetére


sith7
nagyúr

A telefonon fenn van, az órát meg hiába dugom pc - re, az nem látja :(

(#1798) yvsmad válasza sith7 (#1797) üzenetére


yvsmad
őstag

Az órára kell felrakni vagy a saját áruházából, vagy a Play áruházból.

[ Szerkesztve ]

(#1799) sith7 válasza yvsmad (#1798) üzenetére


sith7
nagyúr

hát erre ilyet nem lehet szerintem :F

(#1800) yvsmad válasza sith7 (#1799) üzenetére


yvsmad
őstag

Ha Androidos, akkor lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.