Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) keszo válasza gjoco1 (#750) üzenetére


keszo
őstag

Örülök, hogy itt is vagy. :R

Attila

(#752) szaszlaci válasza keszo (#749) üzenetére


szaszlaci
addikt

Végülis ez a bejegyzésem ide vág.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#753) gjoco1 válasza keszo (#751) üzenetére


gjoco1
addikt

Persze,figyelem az eseményeket,HA nem unokázok. :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#754) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Létezik olyan okosóra, amelyik mindig mutatja az időt a számlapján? Vagyis nem kell megérinteni hozzá, elég csak ránézni. Az sem baj, ha jó nagy digitális számokkal :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#755) latis666


latis666
aktív tag

Vettem egy Lemfo Lem5 pro órát. Kicsit döcögős az ismerkedésünk mert iphone-al párosítom. De amit nem találok az a csukló elfordítására való képernyő bekapcsolás. Az lehet hogy lem5 tudja a pro meg nem? De lehet benézek valamit. Semmi tapasztalatom sincs okosóra témában.

(#756) gjoco1 válasza latis666 (#755) üzenetére


gjoco1
addikt

[link]
Talán ez....... :U

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#757) latis666 válasza latis666 (#755) üzenetére


latis666
aktív tag

Bocs. Közben megtaláltam....

(#758) gjoco1 válasza latis666 (#757) üzenetére


gjoco1
addikt

A fenti link alapján?Az jó?

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#759) keszo


keszo
őstag

Megjött az Y1-em.

De abszolút nem olyan a menü rendszere mint ezen a YT videón látható. A doboz amiben érkezett ua. maga az óra kívülről ua.
Be lehet ezt valahogy állítani?
Vagy már az olcsó kínai órákat is koppintják?

[ Szerkesztve ]

Attila

(#760) gjoco1 válasza keszo (#759) üzenetére


gjoco1
addikt

Persze,be lehet állítani.De egy ugyan az óráról Én is láttam több verziójú videót.
Nekem most(még)NO1 S9-em van és arról is láttam több félét videón.De legalább lehet óralapokat cserélgetni..Viszont igen,az olcsó Kínai órákból is van ugyan azon márkán belül replika.Az első órám(kaptam DZ09)no az totál az utánzatok utánzata.Egyszeri használat után a polcon kötött ki. :DDD

Az Y1-ből van sima és T-s változat.

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#761) gjoco1 válasza keszo (#759) üzenetére


gjoco1
addikt

Szerk:
Ha itt megnézegeted vannak eltérések. ;)
[link]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#762) keszo válasza gjoco1 (#761) üzenetére


keszo
őstag

Szia!

Köszönöm
Most elbizonytalanodtam, kinézek egy 20-30ezres órát és amikor megérkezik kiderül, hogy ez is csak egy utánzat.
:(((

Attila

(#763) gjoco1 válasza keszo (#762) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia!

Hát sajnos ilyen a piacgazdaság............ :F Előre soha nem tudjuk,hogy mire megkapjuk,hogy mit is rejt a doboz.Legalábbis,ha Ebay-Wish-GearBest és társai.Én már lassan 3.hónapja várok egy órát és az van,hogy első alkalommal elfogadták a rendelést,eltelt több,mit egy hónap és visszautalták a pénzt.Rendeltem egy másikat,ami szintén volt készleten és most az van,hogy írta a Kínai,hogy még egy két nap,ha nem érkezik szintén sztornó.Most néztem egy NO.1 G3-at,amire váltok,HA......Szóval nem elég,hogy nagy valószínűséggel gagyit küldenek,még az sem biztos,hogy amit vár az ember megjön-e. :W Akkor ismét keresgélés-várás......Majd Karácsonyra megjön valami. :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#764) szaszlaci válasza keszo (#762) üzenetére


szaszlaci
addikt

Ez nem a párezres kategória, ilyen árú okosóráknál én nem tudok hamisítványokról. Te igen?

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#765) keszo válasza szaszlaci (#764) üzenetére


keszo
őstag

Igen
Lemfo Y3
Lemfo Y3

meg kell nézni, azért már kinézetre is van különbség a két óra között
a második olyan mintha replika lenne holott arra is azt írják hogy Lemfo Y3

1
2
3

[ Szerkesztve ]

Attila

(#766) szaszlaci válasza keszo (#765) üzenetére


szaszlaci
addikt

Nekem ez nem tűnik átverésnek, itt vásárolva ki lehet választani, hogy melyik kinézetet kéred. Egyszerűen a különböző "színek" kicsit jobban eltérnek egymástól, akár a gyárilag rárakott számlapokban is.
Mert az Ebayes eladó egy dolog, de szerintem ilyen tételnél nem merné megkockáztatni, hogy másikat küld.
Ja, a hivatalos(?) honlapján is ezek létező variációk.

Vagy van egyéb, kifejezetten hátrányos eltérés is? Mint ahogy a tized ennyibe kerülő Y1 óránál, amiből az enyémben nincs mozgásérzékelő, holott van olyan, amiben van.

És ahogy látom, ebből ez lesz a valódi kinézet, hogy a fülön kívül van pötty. Pötty nélküli szerintem nem létezik, csak fényképen.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#767) keszo válasza szaszlaci (#766) üzenetére


keszo
őstag

Szia!

Amit linkeltél "hivatalos lapnak" hát nem is tudom:
RAM:>2GB
ROM:512mb
ez leginkább fordítva lenne igaz, erre azért figyelni kellene egy gyári honlapnál

Nekem leginkább az lett volna a hiteles amelyiknél az óraházon a Tachymeter szerepel de épp ezért írtam, hogy bizonytalan vagyok már.

Az én Y1 órámon van mozgás érzékelő, akkor ez is fúra.

Attila

(#768) -Bagira- válasza keszo (#747) üzenetére


-Bagira-
tag

Két napja jött meg a zgpax s99c. Nagyon tetszik csak ajánlani tudom.

(#769) keszo válasza -Bagira- (#768) üzenetére


keszo
őstag

Szia!
Kösz a tippet.
Melyiket vetted
512MBRAM;4GBROM
vagy
1GBRAM;16GBROM

És ennél is előjön a probléma ha az 1gigásat rendelem biztos hogy azt is kapom?

Attila

(#770) -Bagira- válasza keszo (#769) üzenetére


-Bagira-
tag

Ezüst/fekete 1/16gb. (kb 12gb szabad) vettem.
A Bt kapcsolat szenzációs. Lakásban mindenhonnan látja a telefont.
Sony Bt füles kapcsolódik hozzá lehet zenét hallgatni. (ez futáskor jön jól nem kell telót vinni)
Face-k mindenféle hókuszpókusz nélkül működnek csak fel kell másolni őket kicsomagolva és az órát újraindítani.
Szépen lefrissült wifi-n első indításkor.
Akku időt még nem tudok mondani mert mivel újdonság non-stop nyomogatom.

(#771) keszo válasza -Bagira- (#770) üzenetére


keszo
őstag

Kösz, ez így királyul hangzik

Attila

(#772) #61392896 válasza -Bagira- (#770) üzenetére


#61392896
törölt tag

A gps-nél a Waze eseteg működhetne telefon nélkül is? Mert én simkártyával üzemeltetném, mobilnettel.

[ Szerkesztve ]

(#773) -Bagira- válasza #61392896 (#772) üzenetére


-Bagira-
tag

Valószínű menne. A google maps-ot lefrissítettem rajta az szépen fut. hamar talált műholdakat. (a szíjban van a gps antenna )
Mondjuk cím beíráshoz át kell váltani szögletes kijelzésre, hogy a "sarkokat" is lehessen látni.

(#774) #61392896 válasza -Bagira- (#773) üzenetére


#61392896
törölt tag

A Waze szóból is ért. Bemondásra elfogadja az uticélt. Ingyenes alkalmazás. Csak ugye kell még hozzá mobilnet. Nem tudom, hogy a hazánkban szabványos mobilnetet 3g szintig képes-e kezelni. Igen hálás lennék, ha kipróbálnád nekem a Waze használatot. Ettől teszem függővé a vásárlást. De már nagyon kéne egy ilyen!

(#775) -Bagira-


-Bagira-
tag

3g-t nem tudok tesztelni, nincs szabad kisméretű SIM kártyám.
Telefonnal van csak Bt kapcsolata az órának.
Arra még nem jöttem rá, hogy lehet a telefont rávenni ossza meg a netet az órával.
~11 kor a ~80% feletti töltöttség elég biztató-

[ Szerkesztve ]

(#776) #61392896 válasza -Bagira- (#775) üzenetére


#61392896
törölt tag

Értem. Mivel wifit is kezel, azzal kipróbálhatnád önmagéban, tehát telefon bluetooth kapcsolat nélkül a waze alkalmazást. Please!

(#777) szaszlaci válasza -Bagira- (#775) üzenetére


szaszlaci
addikt

Tipp, a telefonon wifi hotspot, és csatlakozol hozzá az órával wifin. Vagy a telefonon bluetooth tethering, de az órával szerintem nem tudod így elérni.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#778) #61392896 válasza szaszlaci (#777) üzenetére


#61392896
törölt tag

Dehát van az órán wifi. Az miért nem jó?

(#779) #61392896 válasza #61392896 (#776) üzenetére


#61392896
törölt tag

Mégegyszer: csak önmagában, wifi kapcsolattal működik-e a Waze GPS navigáció?

Lécci ezt próbáld ki nekem please!

(#780) -Bagira- válasza szaszlaci (#777) üzenetére


-Bagira-
tag

Bt keresztül próbálkoztam de nem tudom kiválasztani valamiért.
Valószínű a telefonon kell beállítást változtatni?
Ha igen hol?

[ Szerkesztve ]

(#781) Jabby válasza #61392896 (#774) üzenetére


Jabby
őstag

"Nem tudom, hogy a hazánkban szabványos mobilnetet 3g szintig képes-e kezelni."

Az óra specifikációjában ez szerepel:
"Hálózat: 3G WCDMA 850/2100 MHz, 2G GSM 850/900/1800/1900 MHz (NANO SIM)"

Tehát a Voda 3G 900 MHz-ét nem tudja.

MOBIL(INTERNET) 2G/3G/4G FREKVENCIÁK MAGYARORSZÁGON

(#782) szaszlaci válasza -Bagira- (#780) üzenetére


szaszlaci
addikt

Itt mutatja fél perctől, ha jól sejtem, ez arra van. A kérdés, hogy az órán lehet-e így kapcsolódni...

futpalika: fogyasztás miatt jobbnak kellene lennie, főleg, ha a BT amúgy is megy. (Gmaps nem jó? Állítólag tölthető térkép, megy offline is.)

Ami meg a mobilnetet illeti, semmi értelmét nem látom a 3G-nek, mikor a 2G közel dupla készenléti időt tud – telefonon kipróbáltam – és általában a térerő is jobb. Mire nem elég ez a sebesség egy órán?

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#783) Jabby válasza szaszlaci (#782) üzenetére


Jabby
őstag

"....semmi értelmét nem látom a 3G-nek..."

Nálam a Waze csak 3/4G hálózaton akar csak működni, 2G/EDGE esetében hálózatot keres.

(#784) #61392896 válasza Jabby (#781) üzenetére


#61392896
törölt tag

:R

(#785) #61392896 válasza szaszlaci (#782) üzenetére


#61392896
törölt tag

A waze csak pát bájtot fogyaszt. Nem ő számol, hanem a központ. Vagyis mind az adatforgalom, mind az akkuterhelés kicsike.

(#786) szaszlaci válasza Jabby (#783) üzenetére


szaszlaci
addikt

Nálam Windows telefonon 2G-vel, 3G-vel és még wifivel is csak hálózatot keres. :DDD

futpalika: neked mihez kellene a térkép egy órán, hogy gyalogosan el ne tévedj? Nekem ehhez. Tudtommal térkép megjelenítésnél a gmapsnál is a központ számol, ha online vagy. Az viszont elég bajos egy navigációs rendszer, hogy ha nincs net (3G), nincs térképed se... Ezt rótták fel régen a gmapsnek is, jogosan.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#787) #61392896 válasza szaszlaci (#786) üzenetére


#61392896
törölt tag

Nekem már okostelefont kéne váltanom. De helyette okosóráét szeretnék. Az okosóra és a tablet (amit nem viszek magammal) között nem kell más. Szóval a vezetéshez kellene az okosórában a Waze. Meg még a Skípe. Mást nem is használok most sem az okostelefonomból.

(#788) -Bagira- válasza szaszlaci (#782) üzenetére


-Bagira-
tag

Köszönöm. Sikerült. Így legalább az időjárás lefrissül. Itthon mondjuk rá tudom engedni a wifi-re
Szerintem az én kezemre még nagyobb is elférne. :)

(#789) #61392896 válasza -Bagira- (#788) üzenetére


#61392896
törölt tag

Kipróbálod majd nekem a Wazét, ha majd ráérsz és wifi közelbe leszel?

(#790) -Bagira- válasza #61392896 (#789) üzenetére


-Bagira-
tag

Csak szólok. A Bioteches Go Protein Bar csokit szeretem!

Nagyon nehéz nyomkodni ilyen piciben. Szerintem nem életszerű óráról használni.
Amikor már mutatja akkor már nem gáz. De addig...

(#791) #61392896 válasza -Bagira- (#790) üzenetére


#61392896
törölt tag

Húúúú!!! Nagyonszépen köszönöm! :R

(#792) viktorhu válasza #61392896 (#787) üzenetére


viktorhu
veterán

A waze a tableten is jól elfut, lehet hozzá tartókat is kapni.

(#793) #61392896 válasza viktorhu (#792) üzenetére


#61392896
törölt tag

Sajnos nem. A tabletemen nincsen mobilnet. A Waze meg csak azzal megy.

(#794) -Bagira-


-Bagira-
tag

Lehet elég lett volna ezt megnéznem. És most le is buktam mit használok navigációra (x995max )

(#795) #61392896 válasza -Bagira- (#794) üzenetére


#61392896
törölt tag

Közben olvasgatok én is. Sajnos a pici akksi miatt sem lenne jó navigációra egyik okosóra sem. :(

(#796) latis666 válasza gjoco1 (#758) üzenetére


latis666
aktív tag

Bocs hogy csak most válaszolok. Igen az volt a megoldás. Csak a piktogram alapján azt hittem valami fényerővel kapcsolatos dolog.

Egyébként pár tapasztalat a Lemfo Lem5-el kapcsolatban:

Azt kaptam amit vártam kb. Nagyon szép kivitel. Ízléses minőségi összeszerelés. Az akkumulátor egy napot bír. De ha nem nyomkodom túl sokat akkor 50% körül van nap végén. A képe szép, gazdag színekben legkisebb fényerőn is teljesen rendben van ha nincs nagy napsütés. A menü nem akad szépen működik minden. Én Iphone-al használom. Az értesítések szépen átmennek. Viber is pl függetlenül hogy maga a program nincs az órára felrakva. Navigációs értesítésekkel ugyanez van. Bár raktam rá google maps-et de valószínűleg felesleges amíg nem rakok bele sim-et. A rezgések nem túl erősek alapból. Ezen mintha a Universal Launcher javított volna. A billentyűzetet kezelni kicsit izgalmas de valahol ez természetes egy ilyen pici kijelzőn ekkora ujjakkal. Apropó! Mivel nem vagyok kis termet, az óra szíja épp hogy csak elég hosszú. Kellett rá egy plusz lyukat fúrni. De szinte biztos hogy a legtöbb embernek ez bőven elég. Az órához adnak fóliát. Az sajnos nekem úgy néz ki megsérült valahogy, vagy nem is tudom. Az egyik szélén kb két mm szélességben nemes egyszerűséggel nem tapad. Rendeltem másikat.

Persze lehet mókolni. Óra lapok felrakása pl. Tasker is felment rá. Notification programok, launcherek stb. De ezt a vonalat még most kezdem csak kiismerni. Ennek fényében egyelőre káosz van az órán :)

(#797) latis666


latis666
aktív tag

Mivel lehet egy ilyen okosórát távirányítani hogy ne kelljen a kis kijelzőn ügyködni mondjuk egy taskerben?

A teamviewer alapból csak képernyőképet akar fogadni és nem tudom melyik kiegészítő kellhetne hozzá.

(#798) gjoco1 válasza latis666 (#796) üzenetére


gjoco1
addikt

Semmi gond.Lényeg,hogy minden okés.Használd egészséggel és lehetőleg sokáig birja a kiképzést. :)

Én is most csapok bele a lecsóba.Van "okos" órám,de nem Androidos és most egy ilyet veszek:[link]
Remélem jövök hamarosan láma kérdésekkel. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#799) szaszlaci válasza gjoco1 (#798) üzenetére


szaszlaci
addikt

Nekem is a Diggro DI06 volt a kinézett, most pedig a Finow X3. Jóval karcsúbbnak tetsző kialakítás, a három hardververzióból a legkisebb (512MB/4GB/2 mag) és ezüst színű 19 ezer pénz és minden jel szerint tényleg acél a külseje. Igaz, a kijelzője 360x360 IPS, de ez nem hiszem, hogy igazi hátrány lenne a 400x400 oledhez képest. Ráadásul 450-es akku van benne, ami a kétmagos procival várhatóan több készenlétet tud.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#800) gjoco1 válasza szaszlaci (#799) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia!

Nem is rossz........ :) Ez ugyan az?[link]Linket adnál,hogy honnan rendelhető jó áron? A Diggro,amit találtam(kéz alól 2 hónapos)nagyon nyögvenyelős.A srác nem nagyon akar válaszolgatni a levelemre. :W

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.