Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1902) oba


oba
addikt

Sziasztok!

Van mostanában valami "best buy" kínai okosóra, mondjuk Aliexpressen? Kb. 10e Ft-ig nézelődnék, fontos a normális, legalább 1 hetes üzemidő. Egyáltalán nem érdekelnek a sport dolgok meg egészségügyi funkciók, nem akarok fizetni sem vele. Mint óra szeretném használni, és értesítések megjelenítésére. Az sem baj, ha érdemben nem lehet reagálni az értesítésekre, csak megbízhatóan és jól érezhetően jelezze őket. Tudom, erre jó egy filléres karperec is de nekem valami óra kinézetű kéne. Jelenleg egy Amafit GTR 3 pro-t használok, ami tökéletes, de egy másik beruházás miatt el kell adnom és szeretnék valami olcsóbbat venni helyette. Minden ötletet, linket, ajánlást szívesen fogadok :) Köszi! :)

(#1903) Lordus


Lordus
senior tag

oba-hoz hasonlóan én is egy egyszerű órát keresnék.
jelenleg egy mi ban 4-em van, aminek már ragasztottam a kijelzőjét, mert kiesett. szóval kevés van neki hátra...

Csak annyi érdekelne, hogy ne legyen falióra vastagságú, lássam ki hív, lássam az sms-t, tudjon rezgéssel ébreszteni és minél hosszabb üzemideje legyen.
ha tud sport módot, véroxigénszint mérést, pulzust, stb... akkor ezeket KI LEHESSEN KAPCSOLNI, hogy ne merítse feleslegesen az akkut!!!

sajnos vettem egy mibro x1-et, amit aznnal vissza is küldtem, akkora hulladék volt.

haylou, zeblaze és társai óra érdekelne, valakinek tapasztalat ezekkel?

köszi! :R

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1904) AlyrArkhon válasza Lordus (#1903) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

ha már a band4 ismeros, miert nem watch3 active?

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#1905) Lordus válasza AlyrArkhon (#1904) üzenetére


Lordus
senior tag

hirtelen nem tudom, milyen az :B de megnezem.
egyebkent ha lehet, akkor kor alaku orat szeretnek leginkabb. nem baj, ha tobb, mint 20e, csak jo legyen. de 50-100e-reket biztos nem adok erte :N

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1906) domerator válasza Lordus (#1903) üzenetére


domerator
veterán

2 Zeblaze órám van, mindkettő faxán működik (Zeblaze 11 éve gyárt órákat). Van egy Colmi i31 is, az is nagyon jó. Mindhárom Amoledes, az egyik Zeblaze (Vibe 7 Pro) 1000 nit fényerejű. Lépésszámláló mindig aktív, de a sportokat külön kell elindítani, szóval alapból nem fogyaszt többet. Egyébként mindhárom óra kb. 1 hetet bír csuklóemeléssel, full fényerőn.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1907) oba válasza domerator (#1906) üzenetére


oba
addikt

Az értesítéseket mindig és pontosan küldi ki az app az órára és az rendben jeleníti meg őket? Volt bármi panaszod ezzel kapcsolatban?

(#1908) domerator válasza oba (#1907) üzenetére


domerator
veterán

Az értesítéseket azonnal átküldi. Természetesen csak egy kis része jelenik meg, de (nekem) arra pont elég, hogy tudjam, fontos-e azonnal megnézni, vagy ráérek később. Reagálni természetesen nem lehet az óráról. iPhone-nal használom és a zárt rendszer ellenére minden értesítés megjön. A kihangosított telefonálásról nem írtam, de az is tökéletes mindegyiken. A Vibe utcán is simán használható telefonálásra.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1909) fabokf válasza Lordus (#1903) üzenetére


fabokf
tag

Zeblaze Ares 3 tulaj vagyok június vége óta és eddig nagyon minimális bosszúságot okozott csak (és azokat is ki tudtam küszöbölni kisebb-nagyobb erőfeszitéssel), viszont teszi a dolgát, amire beállítottam :D
Az én vegyes beállításaim mellett 14, néha 15 napig gond nélkül elkocog egy töltéssel, ami bőven jó, tekintve, h max 2 óra alatt simán feltölt újra :D páromnak tavaly karacsonyra vettem egy még noname-ebb okosórát, az 3-4 napot bír egy töltessel es feleennyit tud csak :D :D amúgy ha telefonnal párosítva van, minden üzenet megjelenik rajta (persze ezt engedélyezni kell, ami miatt a telefon elsőre sikoltozni fog, de eddig még nem volt részem emiatt adathalász kíserletben, ugyh nem bántam meg :D ), aminél engedelyezve van az értesités megjelenítés a telefonon.

Zenelejátszót gond nélkül kezel, mindig jó poén pár pöccintéssel előkapni és azon számot váltani, vagy hangosítani rajta :D Hivást szintén tud fogadni, sőt talán még hívninis lehet róla, bár ez nem biztos és valószínűleg csak a mobil appban előre megadott 10 szám tárcsázható de ezt sose teszteltem. Párszor fogadtam rajta beérkezőt, mert mono beszédhangszórója van de ennyi (meg egyszer megzavarodott a BT fülesemtől és elkezdte lejátszani az épp hallgatott zenét a buszon :D :D ), plusz ezt a lehetőséget néha hajlandó elfelejteni magától, ilyenkor telón a BT kapcsolat alatt ki-be kell kapcsolni a telefonhívasra vonatkozó opciót, akkor helyreáll.
A vérnyomás és véroxigén mérőket néha használom de csak manuálisan, semmi x időnkénti automatizáltság. Magas vérnyomasos vagyok és gyógyszert is szedek rá, ezert van itthon rendes, karos mérő, azzal párszor összemértem, és annyira nem volt nagy eltérés a mért adatok közt de azért nem fogom rá azt mondani, h a pontosság mintapéldánya :D használhatónak tűnik, ennyi :)
A vízállósága nincs tesztelve egyedül, még nem mertem medencébe vinni...bár nem volt drága (plusz a legújabb Stratos 3 modellt bőben 10ezer alatt láttam pár napja egy tesztben) úgyhogy viszonylag könnyen pótolhatnám.
Összességében sokkal jobb, mint amire számítottam tőle .
Titkon azért remélem, h a cég egyszer feléleszti a Thor szériáját is...az egy igazi mini mobil a karodon (a Thor 5 4GB RAm és 64GB ROM felszereltséggel volt a piacon, volt előlapi kamerája, telepíthető volt rá elég sok app...mini telefon volt a karodon :D nagy kár, h már használtan se lehet találni sehol...itt hardveraprón volt belőle egy korábbi példány hónapokig.

(#1910) Lordus válasza fabokf (#1909) üzenetére


Lordus
senior tag

Köszönöm szépen (a többieknek is) a választ! :R

Jól hangzik, amiket leírtok!
Meg is lestem őket, igazából a drágábbakat, mert a 25E ft még nem a világ, ha egy jó órát kapok érte.
Kicsit kibővíteném, hogy még mi az ami számítana :U
- A minél hosszabb üzemidő alatt minimum 2 hét jó lenne. term. minden kikapcsolt extra funkcióval, nem max fényerővel.
- Fontos lenne a vízállóság! - erre nem is gondoltam, az volt a véleményem, hogy ma már minden karkötő/óra a minimális 5 atm vízállósággal rendelkezik, de sajnos olvastam, hogy XY típus marha jó óra, de csak ip68 védelme van. - én csak akkor veszem le az órát a kezemről, ha töltöm. fürdés, (évente 1x úszás) közben nem. 5 ATM vízállónak kellene lenni... nem akarok azon aggódni, hogy mikor ázik be...
- óralapok: ez sem lenne baj, ha lenne hozzá mondjuk nem 10-20, hanem sok letölthető.

Ja, és csak újban gondolkodom :K

Ezek alapján esetleg tudtok mondani pár modellt?
kszönöm!

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1911) AlyrArkhon válasza Lordus (#1910) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Mindkettőtöknek:
Még mindig nem értem, hogy az alakján kivül mi a kifogás a Redmi Watch3 Active ellen :)A többiek által említettek kb mind elvéreznek az IP68-on, csak a Vibe7pro nem (mondjuk az is csak 3 ATM-et ad).
Igazából még a band8 is játszhat, üzemidőben szerintem ő nyerne mind közül, csak abból még nincs global-os.
Szóval én a helyetekben kb ezt a kettőt tartanám versenyben: Vibe7 pro vs Watch3Active
Ha elég az IP68, akkor Ares3 pro is versenyben

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#1912) Lordus válasza AlyrArkhon (#1911) üzenetére


Lordus
senior tag

Jajj, nekem semmi gondom vele hirtelen, csak egyelőre még várok opciókat, hogy könnyebb legyen választani.
Igazából tetszik, a forma az utolsó, ami számít. Csak majd ha lesz mondjuk 3-5 jelölt, akkor szeretném őket összehasonlítani és a számomra leginkább megfelelőt megvenni.
vízállóság: itt is bajban vagyok, 3 atm tökéletesen elég lenne egyébként. De sajnos ahány olya, annyi féle leírás, sok helyen olvastam 5 atm-et pl az egyik zeblazenél, ami tök jó, de a tesztben pl. ip68 szerepelt... szóval eléggé utána kell járni, nem akarok ráfaragni...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1913) AlyrArkhon válasza Lordus (#1912) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

En csak a sajatjaimrol tudok nyilatkozni, band8 es w3active is járt velem medencében is, zuhany alatt is, es persze az általad ismert band4 is. viszont a joval dragabb eredeti amazfit stratos tipushibája, hogy elhagyja a szenzorzáró lapot és beázik.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#1914) domerator válasza Lordus (#1912) üzenetére


domerator
veterán

Vigyázz... az 5ATM az óráknál nem 5 atmoszférát jelent!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1915) Lordus válasza domerator (#1914) üzenetére


Lordus
senior tag

persze! csak nxuhodtan akatok benne zuhanyozni, neha uszni. ennyi

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1916) AlyrArkhon


AlyrArkhon
senior tag

friss üzemidő, band 8: utolsó töltés 7 napja, állandó spo2, pulzus, lépés és alvásmonitor, aod nélkül kézfelemelésre: akku 44%-on

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#1917) evola


evola
senior tag

Sziasztok.

Tudna valaki segíteni nekem, hogyan lehet ezekhez a kínai okosórákhoz más programot telepíteni telefonra (Iphone) ami látná is az órámat?
Egy ilyen órát vettem:
[link]

De a QR- kódddal letölhető programja ami fel is ismeri azonnal nem a szívem csücske. Alig van benne cserélhető óralap.
Wearfit Pro például az istenért nem akarja látni..

Hátha valakinek lenne ötlete mit tegyek fel a telefonra...

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#1918) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Vettem a Shein-on egy [ilyen] órát.
Nyilván nem egy nagy szám, de nekem megfelelne, de vagy nem tudom rendesen beállítani vagy rossz az óra.

Kettő nagy problémám van vele (hozzáteszem, hogy nem vagyok egy Tech guru):

1. Ha beállítom az Applikációban (FitPro), hogy ha meg akarom nézni, hogy mennyi az idő, akkor kapcsolja be a kijelzőt, akkor olyan érzékeny lesz a mozdulatokra, hogy ki be kapcsolgatja a kijelzőt.

2. A hívás fogadásoknál és kezdeményezéseknél az óra azt hiszi magáról, hogy ő a telefon és emiatt csak akkor tudok a telefonnal (Samsung A22 5G) beszélni, ha a hívás képernyőn kikapcsolom a Bluetooth-t.

Remélem, hogy érthetően fogalmaztam meg a problémáimat. :D
Tud valaki segíteni?

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#1919) citizen05


citizen05
tag

Sziasztok!
Ha esetleg érdekel valakit most érkezett meg az Aliról a LEMFO C25.- öm.
Ha van kérdés ezen készülékkel kapcsolatosan szívesen válaszolok.

(#1920) AlyrArkhon válasza Tigi (#1918) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Annál több segítséget nem fogsz kapni, hogy fogadd el ilyennek, vagy vegyél egy igazit...
Ezek az Mx 'órák' kb pontosan megtestesítik a 10-20 éves sztereotípiát, mint 'gagyi kinai hamisítványok'.
BT telefonos verzióban kb Redmi watc3 active, vagy nagyon minimum egy zeblade btalk. De azok nem 10 dollár alatt vannak.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#1921) captainnemo


captainnemo
aktív tag

Sziasztok,

Az alábbi okosórát vásároltam meg.

Zeblaze GTR 3 Pro smartwatch — Worldwide delivery

Az óra meglepően olcsó, igazából ismerkedni vettem, mert nagy pénzt nem akartam kiadni egy ilyen órára, gondoltam megvizsgálni nekem hasznos-e ez is elég. Az óra a kvalitásai/megépítettsége, gyakorlatilag egyezik az apósomnak ajándékba vásárolt amazfit gtr 3 órával, de kb negyed áron. Sőt a szolgáltatásai, azt felülmúlják.

Az óra teljesen jól működik, eltekintve egy dologtól, és lenne pár kérdésem, mellette, hátha valaki tud válaszolni.

-az AOD (always on display) funkció működik ugyan, de limitált ideig, pár perc múlva, az óra kijelzője kikapcsol. Ez szerintem hiba, mert nem láttam erre beállítási lehetőséget
-a firmware frissítés menü pontját nem látom, nem is látok sehol olyan videót a neten, ahol ezt az órát frissítenék
-a pulzusmérést ha jól látom nem lehet automatizálni, legfeljebb akkor működik állandóan ha valami sport tevékenységet indítok el, ezzel kapcsolatosan van egy olyan kifejezés "kiterjesztett pulzusmérés", ami nem tudom mit takar, talán nem is működik ennél az óránál

Köszi!

(#1922) slett27


slett27
addikt

Sziasztok !

Fundo okosóra. Egyik pillanatról a másikra nem számolja a lépést és az alvást sem figyeli. Minden más működik. :U Járt már valaki így ? Újraindítottam, párosítottam a telefonnal, de semmi ugyan úgy nem működik. Kiment egy szenzor ? Vagy mi lehet ilyenkor ?

Köszönöm aki tud segíteni !

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#1923) slett27


slett27
addikt

Kukába landolt tegnap este. Ezt a döntést akkor hoztam amikor átállítódott az óra 22:30-ról 0:20-ra és természetesen éjfél után nulláz minden értéket. :W Ekkora egy hoki valamit. Persze mire is számíthattam. Ez a "ki lehet fogni" kategória. Nekem nem jött be.
FunDo 22e-ért Kínából ég veled. :DDD

Egy Huawei GT3 Pro lesz a legközelebbi....

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#1924) domerator válasza slett27 (#1923) üzenetére


domerator
veterán

Ezt a Fundo-t meg se találtam a neten, aliexpress és banggood nem is hallott róla, nem tudom hol vetted, de nem szabadott volna... vannak kínai gyártók, akik nem ma kezdték az óragyártást. Nekem pl. Zeblaze Vibe 7 Pro van, vejemnek is és kb. fél éve tökéletes mindkettő. Kollégám lánya Colmi i31-et használ szintén vagy fél éve és imádja. Mindkettő amoledes és amire kitalálták, arra egyelőre perfekt. Ez a Fundo még Kínában is valami gagyi lehet. A Zeblaze és a Colmi már több mint 10 éve gyárt órát. Hol vetted a tiédet?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1925) slett27 válasza domerator (#1924) üzenetére


slett27
addikt

Wish-ről származott.

Olyan mérges voltam, kidobtam a kukába. Aztán meggondoltam magam mondom teszek vele még egy "kört". De közben feleségem ráöntötte a macskaalmot, akkor mondom végleg R.I.P. :DDD

Vércukor szintet is mért 0.4 tizedes pontossággal. Pont laborban voltam és a vérvétel előtt megnéztem. 5.9 volt a labor eredmény 6.3 óra szerint. Vajon ez túl nagy eltérés.... nem tudom. Nem akartam kisebb vagyont ilyen órára költeni.

Összehasonlítás képpen a Samsung Galaxy Watch 3 űrtechnika volt ehhez képest. Olyan szép EKG-t készített, PSVT betegségemről és annak köszönhettem hogy beutalt a kardiológus szívkatéteres ablációra.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#1926) domerator válasza slett27 (#1925) üzenetére


domerator
veterán

Wish… mindent értek :((

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1927) AlyrArkhon válasza slett27 (#1925) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

"Vércukor szintet is mért 0.4 tizedes pontossággal"
Hát, ilyesmiben majd akkor hiszünk, ha legalább 10, napi háromszor szurizós, ingadozó vércukros beteg mondja úgy, hogy legalább 12 hónap (~10k mérés) során egyszer sem volt 0.4-nél nagyobb külöbség.
És az eszköz nem méri 'tökéletesen' emberire az asztal, a szőnyeg, a fal, és a kávéfőző vércukorszintjét, vagy épp vérnyomását :)
Az EKG-ról tudjuk, hogy mérhető (legalábbis valami arra nagyon hasonlító dolog előállítható), nem wish-es árszinten persze. De a fentiek még kb a scifi kategória.
Szerintem.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#1928) slett27 válasza AlyrArkhon (#1927) üzenetére


slett27
addikt

Értelek, én úgy gondoltam hogy ha véroxigén szintet tudunk mérni nem invazív módon akkor vércukrot is persze nehezebben azért kellett ennyit várni. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#1929) veressjanos


veressjanos
aktív tag

Sziasztok!
Zeblaze GTS 3 Pro órához tudtok ajánlani valami jó kis helyet, ahol pofás waccsfészeket lehet letölteni?
THX!

(#1930) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok! Remélem még valaki olvassa a topikot :) Esetleg tud valaki ajánlani kínai okosórát? Jelenleg egy amazfit gtr2 ami szolgálatban van de már elég idős így nyugdíjba vonulna. Ami fontos volna:

- hívás
- Nfc ( fizetés miatt)
- pulzus mérés
- amoled
- üzemidő
- normális app
- normális Bluetooth kapcsolat ( ne szakadjon meg)

A sportos opciók nem fontosak.

A mi viszont fontos az a megjelenés. Nem szeretnék nagy órát inkább a szolid visszafogotabbakat szeretem. Ha nem muszáj akkor nem is nagyon térnék el kinézetre a jelenlegitől. Köszi a válaszokat :R

(#1931) domerator válasza amdboy (#1930) üzenetére


domerator
veterán

Colmi i31 aliexpressről?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1932) amdboy válasza domerator (#1931) üzenetére


amdboy
senior tag

Ebben nfc szerintem nincs :(

(#1933) domerator válasza amdboy (#1932) üzenetére


domerator
veterán

Valóban... de hogy akarsz low budget kínai órával fizetni? Szerintem a legtöbb csak valami kínai fizetési módot támogat.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1934) amdboy válasza domerator (#1933) üzenetére


amdboy
senior tag

Ezekben a kínai órákban akkor egyáltalán nem lehetséges az Nfc-vel való fizetés? Egyikkel sem? Mert ha így van, akkor lehet inkább beruházok egy kicsit drágábbra

(#1935) domerator válasza amdboy (#1934) üzenetére


domerator
veterán

Nem néztem utána kimerítően, mert nem akartam használni (telefonnal fizetek), de szerintem a budget kategóriában nem lehetséges... járj utána, nehogy melléfogás legyen belőle.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1936) amdboy válasza domerator (#1935) üzenetére


amdboy
senior tag

Igaz egy kicsit más dizájnok de én ezeket néztem. Esetleg valaki ismeri őket? :U

1: [link]

2: [link]

3: [link]

(#1937) domerator válasza amdboy (#1936) üzenetére


domerator
veterán

Ezek közül egyik sem az, mint aminek vallja magát, ugyanaz a budget kategória, mint amiről beszéltünk (Colmi i31, Zeblaze cuccok, stb.)
A Xiaominál oda is van írva hogy Alipay, a Samsungnál ha jól emlékszem csak zárnyitásra való, egyedül a Huawei említ Alipayt és Wechatot meg "más fizetési módot", amit fogalmam sincs hogyan lehetne az órára beállítani, de amúgy nem nagyon drága órák, szóval nem buksz rajta sokat, ha berendeled valamelyiket.
A 3 közül amúgy csak a Huawei amoledes, a másik kettő TFT.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1938) redjam válasza amdboy (#1936) üzenetére


redjam
csendes tag

Itt egy új amoledes Zeblaze Btalk 3 Pro , igaz, NFC nélkül, de nagyon jó áron:
[link]
Teszt: [link]
Én fizetést nem bíznék egy ilyen órára, csak valami megbízhatóra, aminek van komoly supportja, mint Samsung, Garmin vagy Apple, esetleg Xiaomi. Igaz, (sokkal) drágábbak, de csak egyszer szivárogtassa ki az olcsó kínai óra a banki adataidat, már többe fog kerülni.

redjam

(#1939) amdboy válasza redjam (#1938) üzenetére


amdboy
senior tag

köszi, ez tényleg jó ajánlatnak tűnik. Egyébként ezekben az órákban a vérnyomásmérés mennyire lehet pontos? Lehet neki hinni?

(#1940) domerator válasza redjam (#1938) üzenetére


domerator
veterán

Igen, ezt én is néztem... volt Btalk 2, hibátlan (az is amoledes volt).

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1941) redjam válasza amdboy (#1939) üzenetére


redjam
csendes tag

Ez eg fogós, ravasz kérdés. Sokan nem hisznek benne.
Tulajdonképpen én sem, de minden esetben meglep, amikor egy Omron mérővel ellenőrzöm, és 10 Hgmm -en belül van a különbség. Most ez a GT88 Ultra van nekem [link]
Azt szokták mondani, hogy inkább trendet lehet ezekkel az órákkal nézni, ha nem érzed jól magad, vagy gyanús valami, akkor mindenképpen "célszerszám" kell.
Én még a hagyományos vérnyomásmérőnél is 3 egymáshoz közeli eredményű mérésre mondom azt, hogy OK.
"Mérnök vagyok, bízz bennem!" :)

Egyébként gyanús, hogy ez a GT88 Ultra is belül Zeblaze, legalábbis a letölthető számlapok között soknak "zbz" -vel meg hasonlókkal kezdődik a kódja.

[ Szerkesztve ]

redjam

(#1942) redjam válasza domerator (#1940) üzenetére


redjam
csendes tag

Már úton van a Btalk 3 Pro, ha érdekel, szívesen megírom, milyen.

redjam

(#1943) domerator válasza redjam (#1942) üzenetére


domerator
veterán

Köszi, mondjuk a kihangosításra lennék kíváncsi, a Btalk2 egész jó volt, teljesen használható, de nem a legjobb... ebben szerintem a Vibe7Pro a császár. A hangszórója és a mikrofonja is parádés. Hangos és nem torzít.
Még talán a rátölthető számlapok lehet érdekes, sajnos a Vibe7 csak 2 gyárit és 1 letölthetőt tárol.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.