Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) DJGABI válasza dajani (#98) üzenetére


DJGABI
addikt

Órától függ, U8-nál pl az újabb rendszer inkább hátrány volt, a gyári appot nem szerette az 5.1.
Párosítani gondolom lehet, az más kérdés hogy lehetséges h pár funkció nem működne. Amúgy gondolom Bluetooth low energy miatt elvárás a 4.3, azzal a verzióval jött be.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#102) nokiae51


nokiae51
tag

Sziasztok!

Valaki használ esetleg ilyen okos órát:
http://azolcsosag.hu/no1-g2-bluetooth-okos-ora-magassag-merovel-fekete

NO.1.G2 a pontos típusa.
Vélemény érdekelne,és hogy ki és honnan lehet megrendelni?

Várom a érdembeli hozzáoszlásokat!

Köszönöm mindenkinek!

Üdv: The Flash

(#103) Tóth11


Tóth11
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni? Ki kellene cserélni a szoftvert a DZ09 órámban de nem merek hozzáfogni. Találtam ugyan leírást de nem magyarul. Ha valaki már csinálta megosztaná velem hogyan kell?

(#104) Samus


Samus
addikt

Ez az U8/U80 órák mennyire használhatóak? Fillérekért dobálják 10 dollár körül, néha alatta is ki lehet fogni. Olyan óra kellene, amin szépen látható az idő és dátum, észrevehetően jelzi a bejövő hívást (névvel, ha van), sms-t, Gmail, Facebook és Messenger értesítéseit, másra nem nagyon van szükségem. És persze 20 dollárnál ne legyen több. Az I5 Touch Plus majdnem ideális, csak az karperec. És ahogy olvasom, van, akinek problémái vannak a Gmail értesítéssel.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#105) gabor1017


gabor1017
csendes tag

Sziasztok!
Egy DZ09-es okosórát rendeltem. Telnoros kártyám van, azzal szeretném használni, de nem ismeri fel. Pannont lehet hálózatnak választani. Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan oldható meg?

(#106) Tóth11 válasza gabor1017 (#105) üzenetére


Tóth11
csendes tag

Ezt nem értem mivel bármely hálózaton lehet használni az órát mivel kártyafüggetlen. Próbáltad nem kézi, hanem automatikus hálózatválasztással. Nekem is DZ09 van és hibátlanul működik a Lidl-ös (bluemobile) kártyával.

(#107) cadtamas válasza gabor1017 (#105) üzenetére


cadtamas
tag

Nézd meg a hálózati frekvenciákat.
Sok szolgáltató használja vidéken a 850mHz-es frekvenciasávot, amit a kínai kütyük jellemzően nem ismernek.

(#108) KTU válasza cadtamas (#107) üzenetére


KTU
addikt

Magyarországon nincs használatba a 850Mhz.

BlueMobile, Magyar Telekom Nyrt. (Magyar Telekom)
GSM 900/1800 Mhz

De a másik két szolgáltató is ezt használja. [link]

Amúgy azt is tudja a DZ09 [link]

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#109) cadtamas válasza KTU (#108) üzenetére


cadtamas
tag

Valóban, rosszul emlékeztem.

(#110) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Sziasztok!
Tegnap rendeltem egy ilyet magamnak. [link]
Alkalmazáson rendelve olcsóbb. tetszik benne, hogy nem kell tölteni, csak ezért fogott meg. Kíváncsian várom, de még egy hónap. :/
De a páromnak keresnék egy okosórát, vagy talán fitnesz karpántot, ami sokáig bírja szuflával, lépésszámláló és pulzusmérő is van benne, mutatja az értesítéseket, ahogy a Huawei B Zero is(nemcsak a meglétét, hanem el lehet rajta olvasni)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#111) Samus válasza Sanzaa (#110) üzenetére


Samus
addikt

Ha megjött, írhatnál róla, mert nekem is tetszik a dizájn, és nem is vészesen drága.

Karpánt ügyben nézz rá az i5 Plus Touch Screen típusra. 4-5k között mozog az ára, akció függvényében. Találsz róla sok bemutatót, helyben is van egy rövid iromány a Logout-on. Mondjuk pulzusmérő az pont nincs benne.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#112) Sanzaa válasza Samus (#111) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Köszi

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#113) #35463424


#35463424
törölt tag

Sziasztok

Ehhez a DZ09 okosórához létezik magyar nyelv ? Letölthető valahonnan ? Nekem nem akad semmi találat , vagy csak rosszul keresem ... :U Két napja van meg , amúgy kellemesen csalódtam benne . Jobb mint gondoltam , már csak egy magyar lokalizáció kéne a bódogsághoz :R

köszi

[ Szerkesztve ]

(#114) frenk1


frenk1
aktív tag

Sziasztok!Van egy dz09 okosórám, mely bluetoothon keresztül nem kapcsolódik egyik androidos telómhoz sem. Az órán, és a telón az eszköz láthatósága˘, bluetooth be van kapcsolva ?Mit tehetek ? Szofvteres hiba vagy a bluetoothnak annyi az órán ? Az óra újra lett indítva resetelve, de hiába . A sim kártya, micr sd kártxa , és minden más funkció tökéletesen működik, kivéve a bluetooth.A dz 09 okosórát hogyan lehet frissíteni új szofvert rárakni?Lehet ez megoldaná a problémát ?Van hivatalos oldal ahol le tudom frissíteni, vagy újta húzni a szofvtert a dz09 okosórán ?Ha igen hogyan ? Várom segítségeteket! Előre is köszönöm.

(#115) Gabix37


Gabix37
újonc

Sziasztok dz09 orára honnan lehet letölteni ora skineket,és hogyan lehet rárakni?ismeritek a facerepo.com oldalt?azokat a skineket hogy lehet felrakni?

(#116) DrBubo77 válasza Gabix37 (#115) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

XDA

A facepro-s skineket szerintem sehogy nem teszed rá.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#117) Rapking


Rapking
csendes tag

Sziasztok! Érdeklődnék hogy a dz09 telefonálás funkcióját letiltott, vagy live demo készülékekkel is tudom ugy használni mint teljes értékű telefon?

(#118) IT_Sup_Zoli


IT_Sup_Zoli
újonc

Nekem olyan oksóra kéne, amiben gps is van és fel tudom rá telepíteni ezt: alkalmazás

A-gps nem elég, normál gps-es van?

IneTrack

(#119) cadtamas válasza IT_Sup_Zoli (#118) üzenetére


cadtamas
tag

Szinte bármelyik androidos okosóra jó lesz, de arra felhívom a figyelmedet, hogy a gps használat drasztikusan csökkenti az üzemidőt, ami egyébként sem túl acélos. (1-2 nap)
Kettőt tudok amiben biztos van használható gps
No.1 D5+
No.1 D6

Az androidos okosórán olyat értek, amin adroid fut. 70-80 dollár környékén van a legolcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#122) sztoja


sztoja
csendes tag

Néhány nappal ezelőtt megjött az okos óra, amit kinéztem magamnak.Csak négy kritérium volt számomra fontos, nem igényeltem, hogy mindenféle, "sosem-fogom-használni" funkciója legyen:

1.) hozza az átlagos szolgáltatásokat
2.) lehessen önállóan telefonként is használni
3.) jó hangja legyen (telefonálás miatt)
4.) jól is nézzen ki, ne az átlag gagyi kinézetet hozza a gumiszíjjal

A W90 volt az, ami a képek és leírások alapján ezt tudta. Mivel M.o-n ennek az ára 16-25 ezer között mozgott, kissé körbenéztem, és sikerült 5 ezer forintért találnom egyet, ami így még bőven a vámmentes összeghatár alatt volt.
Eddig minden igényemet kielégítette. A kinézete jó, szinte elegánsnak mondható (csak a mérete nagyobb a rendes óráknál), hagyományos, bőr hatású szíjjal érkezett. Önállóan telefonként jól használható, tisztán, elég hangosan (legalább is a lakásban) hallható mindkét oldalon a beszélgető fél. A telefonhoz párosítva jelzi a hívásokat rezgéssel és csengéssel, üzeneteket megjelenít, beállítástól függően mutat minden változást a telefonon (ezt kikapcsoltam időközben). Az egyéb funkciókat nem használom, bár lenne elég, egyetlen szívfájdalmam van, mégpedig az, hogy .apk fájlokat nem kehet telepíteni rá, így az általam favorizált óra-megjelenést sem, mert állítólag a kínai órák jó része csak .VXP fájlokat kezel, (persze lehet, hogy van erre is megoldás, amit nálam okosabbak megtaláltak).
Remélem ad némi útmutatást ez azoknak, akik smartwatch vásárláson gondolkoznak. Ha pedig valaki tudja, hogyan lehet óra skint telepíteni rá, és meg is osztaná itt, annak gondolom más is örülne.

(#123) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Nekem a napokban érkezik a DZ09...(3100ft volt szállítással)
Ehhez találtam videót, talán a tiedhez is használható az infó:
https://www.youtube.com/watch?v=dDRm7gsoqQE

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#124) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

De itt van ez is, ami talán még részletesebben mutatja:
https://www.youtube.com/watch?v=6MYPVhas0Ok

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#125) sztoja válasza xy.zsolt (#123) üzenetére


sztoja
csendes tag

Köszönöm, én is láttam azt a videót (és a másik kettőt is, mert 3 van a DZ09-hez), de ez már rendszer szintű változtatást kíván meg a telefonon, és olyan mértékben nem kívánnék belemászni. Egy kicsit is jó .vxp óra skin megfelelne nekem, az idő, a dátum, az időjárás és esetleg az elem, pontosabban az üzemidő állapota az, amit jó lenne látnom, többre nincs szükség. Egy vxp fájl telepítése kb. 2 perc és meglenne, amit szeretnék.,

(#126) krisztofer20


krisztofer20
csendes tag

Sziasztok!DZ09-re lehet más oratipusokat telepiteni?

(#127) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok

nem vágyom okosórára, de ide irányítottak.

olyan fitnesz karkötőt keresek, ami méri a lefutott távot és annak idejét, illetve valamennyi zene ráfér és vezeték nélküli fülest párosíthatok hozzá

Tigris, tigris, csóvafény...

(#128) LámaZ válasza cellpeti (#127) üzenetére


LámaZ
addikt

Na, helló!

Legyen minden jó!

(#129) cadtamas válasza cellpeti (#127) üzenetére


cadtamas
tag

Na, ilyen engem is érdekelne.

(#130) tfklv


tfklv
csendes tag

Sziasztok!

Rendeltem Kínából egy G9 okosórát ez a GV08s órának egy újabb változata. Olyan gondom van vele ha új háttérképet állítok be lementem de ha valamelyik irányba lapozok egyet rögtön vissz áll az alap fekete háttérre. A másik, hogy sajnos a témát sem tudom állítani pedig a leírás és a bemutató videó szerint kétféle beállítás létezik. Egy rács elrendezésű és egy ahol körbe vannak az ikonok. De sajnos nincs az ikonok között olyan, hogy "Themes". Tudna ebben valaki segíteni ?

(#131) vargaj


vargaj
csendes tag

Helló mindenkinek .
Van nekem egy dz09 mtk6261D procis órám nem tud valaki magyar menüt?
Vagy egy olyan szerkeztőt, ki tudnám bontani a fájlokat amivel tudnám módosítani.

[ Szerkesztve ]

(#132) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Tegnap rendeltem egy ilyet, 30 dollár volt, most még akciósabb 27,99. Link, ha valakit érdekel. Majd ha érdekel valakit beszámolok róla milyen, mit tud. Valaki írta, hogy van benne gps, én nem látom a leírásban.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#133) GéBé válasza Macipalika (#99) üzenetére


GéBé
tag

Időben sikerült erre válaszolnom :D :D

Az órát azóta is használom, szeretem nagyon. Időközben telefont cseréltem, OP3-al még több funkció működik, messenger, fb értesítések, gmail, minden megjön időben :)

BT notification app-al használva

[ Szerkesztve ]

(#134) vargaj


vargaj
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni? Van nekem egy kínai DZ09-es órám és azt szeretném vissza rakni az eredeti szoftverét ha valakinek meg van az nagyon jó lenne amúgy mtk6261D cpu van benne.

(#135) illes0102


illes0102
aktív tag

Sziasztok!

2 napja rendeltem egy Zeblaze ZeBand -et. egész jónak tűnik, bár még csak presaleban elérhető. ha valakinek megtetszene " GBZBD " kuponkóddal 26.55 euróról 19.35re le lehet vinni az árát. MiBand 2 helyett választottam, mivel ez elvileg tudja a valósidejű pulzusmérést. Alig várom, hogy ideérjen :))

(#136) bloggiold válasza KamuMazsola (#132) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Jól néz ki, ennyi pénzért megéri, ha meg nem válik be akkor sem ér nagy veszteség. Engem érdekel majd a véleményed az óráról.

https://fontecone.blog.hu/

(#137) cadtamas válasza illes0102 (#135) üzenetére


cadtamas
tag

Jó cucc, de sose fogom megérteni a kínai ipar csökönyös ragaszkodását a használhatatlan mágneses töltőkhöz.
Nálam ez bármilyen okosóránál kizáró ok.
Van egy D6-osom, de idegbajt kapok tőle, hogy töltés közben gyakorlatilag nem lehet használni, mert állandóan szétkapcsol.

(#138) cellpeti


cellpeti
veterán

KW88at rendelt már valaki?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#139) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

1hete jött meg a DZ09 mikor másodszor raktam bele a sim kártyát kiesett belőle a sim tartó fedél és azóta nem lehet bekapcsolni. Sajnálattal kell leírnom, hogy bármennyire is szép az óra sajnos egy filléres Kínai kacat. Senkinek sem ajánlom!!! Még "szerencse", hogy 3100FT-ért vettem és nem itthon 10-20 ezerért....mert amire itthon garanciában esetleg kicserélnék az is csak egy hulladék termék lenne ami bármikor széthullna és bedöglene. A tapasztalat amég működött az is vegyes....inkább sz@r mint hasznos.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#140) LámaZ válasza xy.zsolt (#139) üzenetére


LámaZ
addikt

Hát, nem tudom.
Azzal hogy kétszer berakod vagy kiveszed a SIM-kártyát nem hibásodik meg egy ilyen kütyü.
Arra gyanakszom, hogy történt ott még valamilyen atrocitás.

Legyen minden jó!

(#141) xy.zsolt válasza LámaZ (#140) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Hidd el az ég világon semmi, még csak le sem volt ideje esni....azóta szétszedteme.....szar vékony vezetékek, bronz érintkezők helyett merev fostalicska anyag, volt egy oda nem forrasztott vezeték is ami csak ugy lógott a semmibe.....szóval igazi trehány kínai munka és "minőség". És ezt a szemetet árulják itt komolyabb pénzért....annak a kezét is le kéne törni aki forgalmazni meri.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#142) LámaZ válasza xy.zsolt (#141) üzenetére


LámaZ
addikt

Nekem nem kell bemutatnod a kínaiakat, annyi trehányságot láttam már tőlük, hogy eddig-eddig-eddig^∞ vagyok tőle. Sokat bütyköltem már, forrasztottam, ragasztottam stb. gps-navigátoron és másokon, hogy használni tudjam őket. Most már nagyon utánajárok minden kínai cuccnak, mert van azért jó is.

Egyébként egy 2014-es kiadású GV08-as okosórám van (47$-ért vettem), nincs rá panaszom, de ritkán használom, mert keveset bírja az aksija. Mióta van ez a Mi Band 2-es okoskarkötőm, azóta ez van csak a karomon (ez kb. 3 hetet bírja, de már műszakilag túlhaladott, pedig a Xiaominek ez a legutolsó ilyen terméke).

Ránéztem a DZ09-esedre, látom 13€-ért kínálják. Azért az sejthető, hogy ennyi pénzért nem fog remekelni. :)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#143) cellpeti válasza LámaZ (#142) üzenetére


cellpeti
veterán

KW88at nem nézegetted esetleg? :U :K

Tigris, tigris, csóvafény...

(#144) LámaZ válasza cellpeti (#143) üzenetére


LámaZ
addikt

Megnéztem, de nálam kiesik, mert vagy nem vízhatlan, vagy nincs benne GPS-modul (már nem emlékszem, hogy min bukott el). Akkor már inkább a Zeblaze Blitz (feltettem a vágylistámra → wishlist)! (Pesze, nem olcsó, mint a mellékelt ábra mutatja.)
De ezek komplett okosórák, azt ne felejtsük el!
Olcsóbb megoldás a fitneszkarkötő, amely gyűjti az adatokat, és az agymunkát az okosteló végzi el. Ha már van okosteló, szerintem az okosóra fölösleges flanc, de ez szigorúan privát vélemény. :-)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#145) cellpeti válasza LámaZ (#144) üzenetére


cellpeti
veterán

nekem olyan kell amiben van naptár és több ébresztőt tudok benne beállítani.

van ebbe minden, tusikor úgyis leveszem a mostanit is

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#146) cellpeti


cellpeti
veterán

Itt a két óra egymás mellett.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#147) LámaZ válasza cellpeti (#146) üzenetére


LámaZ
addikt

Nos, az a bajom ezekkel az okosórákkal, hogy kb. egy napot bírják, és akkor minden este az okostelefon mellett ennek a töltésével is bajlódni kell, vagyis le kell venni a kézről őket, aztán az ember esetleg elfelejti visszatenni este (akkor elmarad az alvásidőmérés) vagy reggel, vagy magát a töltést felejti el – sok a macera.
Az okos karkötők azonban 2 hétig is működnek egy töltéssel.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#148) cellpeti válasza LámaZ (#147) üzenetére


cellpeti
veterán

Nekem a meló miatt kellene bele napi 4-5 ébresztés vagy figyelmeztető. Én azért agyalok rajta.Amúgy most lesz 11.11én nagy leárazás Xiaomiéknál. 1500ért vagy 2500ért lesz Xiaomi Mi Band 1

Tigris, tigris, csóvafény...

(#149) LámaZ


LámaZ
addikt

Élménybeszámoló: Elephone W2 okosóra

Legyen minden jó!

(#150) cellpeti válasza LámaZ (#149) üzenetére


cellpeti
veterán

tolják neki azért, hogy mekkora xar :Y

Tigris, tigris, csóvafény...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.