Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) #40564480 válasza Tufako (#350) üzenetére


#40564480
törölt tag

Szia!
Ha eladó engem érdekelne.

(#352) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Ha valakit esetleg érdekel LEM5...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#353) Tufako


Tufako
tag

Pár sor a KW88 okosóra viszonylag alapos teszteléséről.

A csomagolásról nem áll szándékomban novellát írni, arra ott vannak a hivatásos tesztelők. Igényes sötét színű doboz, benne az óra, csavarhúzó a SIM betételhez, egy védőfólia, továbbá a töltőkábel.

Mindent összegezve, egy roppant látványos megjelenésű óra, Amoled kijelzővel ugyebár. Az óraszíj legjobb tudásom szerint nem cserélhető, ebbe van az antenna integrálva.
Gyakorlatilag egy Androidos okostelefonnak tekinthető, én nem igazán tudtam a telefonommal összehozni azon célból, hogy üzeneteket, hívásokat intézzek rajta. A telefon felismeri, hiba nincs, de a gyári program még nem igazán tökéletes. Sinwear) Bevallom töredelmesen, elsősorban az okosórákat leginkább azért szeretem, mert tudom a számlapokat cserélgetni, mindig a hangulatomhoz és a pillanatnyi elmebajomhoz igazítva.

Tudása a méreteihez képest elfogadható, fontosabb paraméterei:

Kijelző: 1.39 coll Amoled
CPU: MTK6580 Quad Core 1.39GHz
Rendszer: Android 5.1
RAM+ROM: 512MB + 4GB
Bluetooth: V4.0
Kamera: 2.0MP (Nem ezzel fog az ember jelentősebb kiállításokra fotózni)
SIM: Nano SIM
Egyebek: GPS, WiFi, hangrögzítő, lépésszámláló, pulzusmérő, satöbbi.
Akkumulátor: 400 mAh
Hálózat:
GSM: 850/900/1800/1900MHz
WCDMA: 850/2100MHz

Szubjektív dolgok:
Mint fentebb említettem, a kijelző nagyon szép, bár erős napfényben célszerű egy fehér számlapot használni. A betekintési szög jó, oldalról nézve is jól látható a kép, bár én - valamilyen megmagyarázhatatlan okból - leginkább szemből szoktam nézegetni. A fényerő három fokozatban állítható. Telefonként kipróbáltam, jól használható, bár a másik oldalon kissé visszhangosnak találták, de ez érthető a kihangosítás, valamint a mikrofon közelsége miatt.

A Play áruház természetesen alapból elérhető, onnan próba jelleggel feltelepítettem a Nova launchert, simán működik, bár az élő háttérképekkel nem boldogultam, viszont van olyan, amit ha feltelepítek, tudom futtatni az óra alap rendszerében teljes értékű számlapként, beleértve a színek állíthatóságát. (Analog Clock Live Wallpaper7).

A legutolsó rendszerfrissítés óta az alap számlapok (nem nagyon jöttek be nekem, nem azért mert nem szépek, csak az én igényem más) egy roppant látványos animálttal bővültek (ezt futtatom, ha éppen azt akarom, hogy hamarabb megcsodálják az órát a kezemen :) ), továbbá a számlapok kiválasztásánál lehetővé vált az újabb számlapok (kb. 30 darab) letöltése, ezek köre remélem, bővülni fog. Más számlapok is megoldhatók, de nem mélyedtem bele.

Lépésszámlálót és pulzusmérőt nem részletezem, hidegen hagy a téma. A mozgásérzékelő benne van, tehát beállítható, hogy ha óramegnéző mozdulatot teszek, akkor bekapcsoljon a kijelző. Ezt a funkciót minden óránál ki szoktam kapcsolni, lévén, hogy az üzemidőt feleslegesen csökkenti.

GPS, Google térkép alkalmazás a szokásos, hamar jelet talál. Navigáció tehető rá, egy hárombetűset kipróbáltam, de a kerek kijelző miatt nem igazán jött be nekem.

MP4 formátumú videókat lejátssza, ha valakinek erre van igénye, nézheti nagyítóval.Megfelelő alkalmazással az MP3 csengőhangok is beállíthatók, amiket rátölt az ember gyermeke.

Tesztelés miatt napi szinten használom most, természetesen kímélve minden rossztól. Az üzemidő nem túl vastag, készenlétben másfél napot ha kibír, amennyiben sűrűn nézegetem az időt, meg babrálom, ez lerövidül értelemszerűen. Telefonként éppen csak kipróbáltam, erre vonatkozó üzemidőt nem tudok felelősséggel kijelenteni. Gyakorlatilag esténként fel szoktam tölteni, illetve néha hagyom kikapcsolásig merülni. Fontos tudni, hogy 17% töltöttségnél átvált egy visszafogott üzemmódra, digitális számlap lesz, a legfontosabb infókkal.

Pozitívumnak tekinthető, hogy az ébresztő kikapcsolt állapotban is működik, ami legjobb tudomásom szerint sok Androidos telefonra nem jellemző.

A töltőkábel mágneses, aránylag erős is. (Az X10 esetében - bár hasonló megoldású - erősen kell figyelnem, nehogy elmozduljon)

Adatátvitel: A töltőkábellel számítógépre kötve, illetve a bluetooth bekapcsolásával más telefonról is jöhetnek az adatok. Böngészője használható, a kerek kijelző és a kis méret mazochisták számára kifejezetten élvezetessé teszi. A billentyűzet sem igazán azoknak való, akik XXL méretű kesztyűt hordanak télen, ennek ellenére aránylag kezelhető, ha megszokta valaki.

Mielőtt unalmassá válok, zárom is a leírást amennyiben valakinek valamilyen kérdése támad, természetesen szívesen válaszolok, amennyiben tudok.

A képek telefonnal készültek, elnézést kérek a minőségért. Az óra alsó fele is fekete, csak a piros melegítőm tükröződik rajta.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

(#354) Dashes


Dashes
őstag

sziasztok!
ordro sw16-tal(MTK6572) kapcsolatban tudnátok segíteni?
hol van elérhető szoftver/firmware(mindegy milyen android verzió) és mivel lehet flashelni?
:R

(#355) Black Phone válasza Dashes (#354) üzenetére


Black Phone
senior tag

Nekem is volt és el is adtam teloval nem lehetett összeparositani se szoftvert nem talaltam hozza...

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#356) gagahu


gagahu
újonc

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem! Bár soha életemben nem nyertem semmit, a múlt heéten rámmosolygott a szerensce, és nyertem egy 15.000 ft-os kupont egy teches webáruházba. Arra gondoltam, hogy egy okosórára ruházok be be belőle, de nem tudom, melyik a megfelelő. Ezek közül az okosórák közül választhatok. Szerintetek melyik a legjobb? a 39ezres nem igazán tetszik, illetve nekem egy kiscit drága... Előre is kszi a segítségeteket!!! :DD :DD :DD :DD :D

(#357) shiftac válasza gagahu (#356) üzenetére


shiftac
aktív tag

Te jó ég, mik ezek az árak? DZ09-et konkrétan veszel 3000Ft-ért Ebay-ről. U8 elég keveset tud a DZ09-hez képest.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#358) Tufako válasza gagahu (#356) üzenetére


Tufako
tag

U8 órát 3000 Ft körüli áron lehet már kapni, de meg kell jegyeznem, kacifántos a dolog, az eredetiben van légnyomásmérő és hőmérő, sok megszólalásig hasonló utánzat van forgalomban, amiből ezek hiányoznak. S találkoztam már olyan U8 utánzat utánzatával (Kína..) is, amiből még a vibramotort is kihagyták.

Van nálam egy U8 klón, amiben nincs hőmérő és barométer, tesztelgetem, s azt kell mondanom, hogy az árához képest korrekt tudású, Btnotification programmal működik csak, ha mással találkozik, simán lefagy. Hívások jelzése, üzenetek olvasása rendben van, de hiába van benne mikrofon és hangszóró, telefonálni nem lehet vele bluetoothon keresztül, nagyon torzít.

Amúgy a DZ09 ára is inkább olyan 6-7000 Ft körül reális.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

(#359) Tufako


Tufako
tag

Elő is vettem a jó öreg U8 órát, s hirtelen ötlettől vezéreltetve feltelepítettem a KW88 órámra a Btnotification programot, s lőn csoda, simán kommunikálnak egymással, hívások, üzenetek minden további nélkül. Mindent összegezve, a KW88 olyan szinten telefonnak számít, hogy más telefonnal nem tudom rendesen összehozni, de egy okosórát minden további nélkül kezelni tud. Érdekes látvány lenne, ha mindkét csuklómon órát hordanék, kihasználandó a lehetőséget. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

(#360) Janesz1981 válasza shiftac (#357) üzenetére


Janesz1981
tag

vigyázz az 6261d procis. Gyengébb grafika és nekem rosszabbnak is tűnik. dz09-ből csak 6260-ast érdemes venni azon lehet számlapot cserélni kis buherával.

(#361) Black Phone válasza shiftac (#357) üzenetére


Black Phone
senior tag

arra az egyre elvileg rámegy vhogy a magyar nyelv, itt irták egyik okosórás forumba...

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#362) bogarfull27


bogarfull27
tag

Hali! Megjött a Lem5!
Hogy tudom elérni, hogy bekapcsoljon a kijelző kézfordításra? Meg hogy kijelezze a hívásokat, smseket, értesítéseket? Köszi

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#363) bogarfull27


bogarfull27
tag

Pár kérdés még! Mik azok az alapvető programok, hasznosságok, amiket leszedjek rá!? Na meg hogy tudom a telón a lemfo programot alapértelmezetté tenni, hogy fusson a háttérben is?

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#364) bogarfull27


bogarfull27
tag

Rohadtul lassú a Wifije!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#365) bogarfull27 válasza bogarfull27 (#345) üzenetére


bogarfull27
tag

Megérkezett! Honnan tudok leszedni rá Launchert? Na meg jó Watch facékat? Pl: Longiness, Breil, stb.

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#366) Kapanyél válasza bogarfull27 (#365) üzenetére


Kapanyél
őstag

Launcher-t a Play-ről tudsz leszedni és kipróbálni, de egyiket sem órához tervezték. És csak egy droidos óra widget-et tudsz akkor használni. Továbbá van néhány alkalmazás, aminek nincs külön shortcutja, csak az eredeti menüben látszik (HR monitor, Steps, stb.)

Egyetlen alternatív launcher van rá, az Eric-féle. Ez megeszik minden formátumú watch face-t, Wear-re készülteket is, de ez csak egy Java-ban megírt program, nem 100%-osan veszi át a vezérlést, pl. a balról jobbra húzós kilépéssel bezárja (és rögtön meg is nyílik, ha alapértelmezetté teszed).
Én egy Circle Sidebar appot tettem föl, ezzel elérem a gyakran használt shortcutokat anélkül, hogy el kellene mászni a menüben hozzájuk.

Érdemes egy Setting Search progit leszedni hozzá, ami meg tudja hívni a menüből kihagyott Android beállításokat. Az MTK appban is vannak lehetőségek, de az már foghíjas, nem támogat mindent ez a SoC.

A Lemfo Watch telefonos app szolgáltatásként fut a háttérben, a kapcsolat pedig BTLE, nem fogyaszt szinte semmit.

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#367) domagab válasza Kapanyél (#344) üzenetére


domagab
újonc

Szia! Nekem kb egy hete van meg a LEM5-m, szép is, jó is, de:
1 Hol és hogy lehet beállítani rajta, h csuklófordításra bekapcsoljon a kijelző?
2.Hogy lehet a saját alkalmazáson kívüli számlapokat feltölteni (tehát azon a kb 50-en túl, amit felajánl)?
3.Hogyan lehet rá zenét vagy képet feltölteni?
Bárki okos válaszát előre is nagyon köszönöm!!!

domagab

(#368) bogarfull27 válasza domagab (#367) üzenetére


bogarfull27
tag

Hali!
A csuklómozdulatra bekapcsolást a beállítások/power saving/flip fényes kijelző! Zenét bluetoothon küldtem rá! Watch face pedig nekem is jól jönne!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#369) bogarfull27 válasza Kapanyél (#366) üzenetére


bogarfull27
tag

Ez mind szép és jó! De olyannak érzem magam etéren, mint Nagymuter a Hightech kiállításon! Tetszene egy ilyen Circle sidebar, meg egy ilyen Settings bigyó, de honnan szedjem le? Play market? Én aktiváltam a fejlesztői lehetőségeket! Ott is vannak jó kis lehetőségek! Ezt az Eric féle launchert honnan szedhetem le? Próbát megérne!

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#370) nismoka válasza bogarfull27 (#369) üzenetére


nismoka
addikt

(#371) bogarfull27 válasza nismoka (#370) üzenetére


bogarfull27
tag

Köszönöm!
Mondom én hogy Bal... vagyok! A Launchert már próbáltam! Clock skin coco! A Watch face oldalakról is szdtem le a telefonra jó kis cuccokat, de hogy toljam át az órára és ott hova kell tenni, hogy működhön is?

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#372) nismoka válasza bogarfull27 (#371) üzenetére


nismoka
addikt

Clockskin mappát kell létrehozni az órán és abba kell másolni.

(#373) bogarfull27 válasza nismoka (#372) üzenetére


bogarfull27
tag

Köszi! Működik

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#374) nismoka válasza bogarfull27 (#373) üzenetére


nismoka
addikt

:K szuper! Nekem KW88 van de kb ugyan az.

[ Szerkesztve ]

(#375) domagab válasza bogarfull27 (#368) üzenetére


domagab
újonc

Hálás köszönet a "csuklózás" már jól műxik!!
Nincs mód az óra PC-vel összekapcsolására, direkt fájlküldésre?

domagab

(#376) bogarfull27 válasza domagab (#375) üzenetére


bogarfull27
tag

Passz! Nekem tegnap érkezett meg!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#377) domagab válasza bogarfull27 (#373) üzenetére


domagab
újonc

Bocs, jól értem? ehhez mindenképpen Androidos telefon kell, iOS-sel nem működik?
A Clockskin mappa létrehozva, de hogyan kerül bele a watchface? Bocs, de ehhez nagggyon laikus vok.

domagab

(#378) bogarfull27 válasza domagab (#377) üzenetére


bogarfull27
tag

IOS-el ois műkszik!
Nos én is bamba vagyok! Én úgy csináltam, hogy Blútuszon átküldöm az óraskin összes fájlját! Az órán a blútusz mappából átmásolom a Clockskinbe egy előre elkészített mappába! Gondolom lehet egyszerűbben is, de nekem így múkodik!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#379) nismoka válasza bogarfull27 (#378) üzenetére


nismoka
addikt

Miért nem USB kapcsolaton másolsz az órára? Gyorsabb mint a BT.

[ Szerkesztve ]

(#380) bogarfull27 válasza nismoka (#379) üzenetére


bogarfull27
tag

A töltő érme tud usb kapcsolatot látesíteni a pc-vel?

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#381) domagab válasza nismoka (#379) üzenetére


domagab
újonc

Kösz mindenkinek, már egy csomó minden sikerült, csak egy utolsó kérdés mára
A Clockskinbe milyen típusú fájlokat érdemes berakni, amit aztán meg is lehet telepíteni, mivel én png és xml tartalmú foldereket tettem bele, nem tud velük mit kezdeni:-((

domagab

(#382) Kapanyél válasza domagab (#381) üzenetére


Kapanyél
őstag

LEM5-höz való face-eket szedj le, van több féle típushoz. Mappástul másold bele a ClockSkin mappába és ott lesz a listában azonnal.

USB-n a géppel simán össze lehet kötni a dokkolójával. MTP mód, Sajátgép és ott lesz, mehet is a másolgatás.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#383) Tufako válasza domagab (#375) üzenetére


Tufako
tag

A töltő kábel általában alkalmas az óra és a PC összekötésére.

Másik lehetőség az ES fájlkezelő telepítése, aminek segítségével Wifi kapcsolat hozható létre a PC-vel, lehet másolgatni oda-vissza. (A telefonjaimon nálam éppen ezért alap az ES) Természetesen csak Androidot futtató telefonokra érvényes.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

(#384) Tufako válasza nismoka (#374) üzenetére


Tufako
tag

Sikerült a KW88 órát összehozni telefonnal?

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

(#385) nismoka válasza Tufako (#384) üzenetére


nismoka
addikt

Sim kártyával önnáló telefonként használom, leginkább bringázáshoz, hogy ne kelljen a tepsit vinni magammal. :). Amúgy a sinwear app-al mennek az értesítések de semmi több, már amennyire próbáltam telefonnal összehozni...

[ Szerkesztve ]

(#386) domagab válasza Kapanyél (#382) üzenetére


domagab
újonc

Ismét segítséget kérek:
Próbáltam mindenhonnan LEM5-höz watchface-ket leszedni - ha jól értem, csak apk kiterjesztésűeket lehet, a többire azt írja ki, hogy ismeretlen típusú fájl - de nekem még az apk-ra is csak annyit csinál, hogy: "telepítés -OK - kész" - aztán nincs semmi, sehol az új face, sem a meglévők közt, sem a fájlkezelővel a mappákban. Ilyenkor mi a teendő, ill. honnan lehet LEM5-höz WF-eket leszedni? (linket kérnék, ha lehet:-)))
Boldog HÚSVÉTOT!!!

domagab

(#387) Kapanyél válasza domagab (#386) üzenetére


Kapanyél
őstag

Rossz úton jársz nagyon.
Round Android Watch Faces Google+ csoportot kered meg, ott van ezer darab és leírás is.
Nem kell semmit telepíteni a LEM5-re, ez nem az a típus.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#388) domagab válasza Kapanyél (#387) üzenetére


domagab
újonc

Köszönöm az útbaigazítást, megy ez most már nagyon!!!!! :C

domagab

(#389) keccsa


keccsa
aktív tag

Talált már valaki olyan olcsó okosórát, ami hajlandó a telefonhoz csak értesítés módban kapcsolódni, vagyis nem akar mindenáron hangeszközként (is) csatlakozni? Azzal a hülye SMA-R órával de megszívtam... :W

[ Szerkesztve ]

Mindenki magának hülye!

(#390) #40564480 válasza keccsa (#389) üzenetére


#40564480
törölt tag

MTK2502 es procival szerelt LINKIT platformnál úgy kell csatlakoztatni hogy nem párosítod BT menü-ben a telefonnal. Simán Csak feltelepíted mediatek smart device app-ot ás ott GATT módban csatlakoztatod.
Ilyenkor az órán nem kék lesz a BT ikon hanem Zöld vagyis energiatakarékos módban kapcsolódik. Nem akar kihangosítóként működni. A hívásértesítőn kívül az összes értesítés átmegy.

(#391) bogarfull27


bogarfull27
tag

Hali! Miért nem tudom a Lemfon a gyári Facékat letölteni? Szeretném megnézni a plusz kínálatot, de a 4.-nél megakad!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#392) Kapanyél válasza bogarfull27 (#391) üzenetére


Kapanyél
őstag

Mert lassú a szerver. Türelem, kétezer ősz hajszál (nem kár érte, ki fog hullani) és pártíz próbálkozás kell csak. :))

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#393) domagab válasza bogarfull27 (#391) üzenetére


domagab
újonc

Nekem úgy sikerült gyorsabban (de nem mindig) ha a telefonról adtam neki hotspotot. Akkor gyorsabb volt. Különben meg ne bánkódj, nincs túl sok jó WF rajta, a Googlipluszon ezerszer jobbak vannak...:-)))

domagab

(#394) domagab válasza bogarfull27 (#391) üzenetére


domagab
újonc

márminthogy itt:
https://plus.google.com/communities/109827242607524552712/stream/19c30560-6623-434f-9e61-14edf6033b92

domagab

(#395) keccsa válasza #40564480 (#390) üzenetére


keccsa
aktív tag

Köszönöm, de ezt már tapasztaltam, hogy részlegesen így működik. :R
Viszont számomra pont az lenne a lényeg, hogy ha jön egy hívás, annak felvétele/nem felvétele előtt, a telefon elővétele nélkül lássam, hogy ki az, pont mint a jelenlegi megszokott, és jól bevált konfigom esetében: telefon a zsebben, BT füles a fülben, Pebble smartwatch a csuklón (a Pebble helyett lett volna az SMA...)!

[ Szerkesztve ]

Mindenki magának hülye!

(#396) tajner10


tajner10
tag

Üdv, még kinéztem egy finow x5+ okos órát,és az lenne a kérdésem hogy tudnátok e írni pozitívumokat/negatívumokat,vagy tudtok e más órát tanácsolni?

[ Szerkesztve ]

(#397) bogarfull27 válasza domagab (#394) üzenetére


bogarfull27
tag

Köszönöm! Innen már szedtem le egy jópárat!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#398) Kapanyél válasza tajner10 (#396) üzenetére


Kapanyél
őstag

Lemfo LEM5 kb ugyanez, csak más színekkel és a Lemfo-nak kicsit rugalmasabb a szoftveres háttere.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#399) Mi a Manó?!


Mi a Manó?!
tag

Sziasztok!

Van egy Lem5 okosórám, amit Kingroot programmal rootoltam. A napokban rányomtam a szoftver frissítés menüre, ahol jelezte, hogy érkezett egy gyári frissítés, de a root miatt nem engedte telepíteni. Na innentől kezdődik a kálváriám...
Hirtelen felbuzdulásból úgy döntöttem, hogy nekem már pedig kell az az új frissítés, így minden utánajárás nélkül elkezdtem a Play áruházból mindenféle unroot programmal próbálkozni, hogy az majd jól megszünteti a root jogosultságot és mehet fel a gyári frissítés. Először a "Root App Deleter" programmal próbálkoztam, de semmi. Másodjára a "Root Uninstaller" programmal, de azzal se. Harmadjára a "Simply Unroot" programmal, de az sem. És legvégül az "Unroot MTK Device" programmal, ami úgy tűnt, hogy csinál valamit, mert némi futtatás után próbálta újra indítani az órát, de az egy idő után elakad a Bootolási folyamatban és csak folyamatosan világít naphosszat a Lem5 logó, de semmi, nem képes újra indulni! A Recovery menüjébe be tudok menni és ott törölni az "eMMC" particiót, de sajnos az sem segít. Ha pc-re kötöm, akkor ha recovery menüben vagyok látja a pc, de nem tud kommunikálni vele, mert nem megnyitható vagy elérhető...
Tudna valaki abban segíteni, hogy mivel lehetne újra életet lehelni a készülékbe, vagy ajánlani valakit, aki ért hozzá és meg tudja javítani, mert bár van Kínai garancia gondolom az órára, mivel január végén hozta a posta, de nem mennék csak a végső esetbe bele, egy több hónapig tartó gariztatási tortúrába, főleg úgy, hogy ha a rootolásnak nyoma maradt, akkor gondolom a garancia is ugrott vele, ha a Kínai szerviz észre veszi a mókolást, így az is fizetős lenne és ki tudja milyen árban mérnék a javítást.

Köszönöm előre is a válaszokat és a segítséget!

(#400) Kapanyél válasza Mi a Manó?! (#399) üzenetére


Kapanyél
őstag

Minek rootoltad? :)
A SuperUser app nem tud unroot-olni?
Ha PC-s MTK szoftverrel rátöltesz ROM-ot az nem segít? Vagy nincs hozzá semmilyen FW, mi?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.