Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) XESEX82


XESEX82
újonc

Sziasztok!
Új vagyok a témában és szeretnék segítséget kérni:
Hozzám került egy Smart Time 300 (legalábbis a Bt neve ez), az első beállításnál elszúrtak valamit és nincsenek számlapok (Óra) a többi funkció amire sikerült rájönni, mert semmi leírás) működik. Próbáltam visszaállítani gyárira, de kódot kér amit szintén nem tudok. Minden infó jól jön. Sajnos a neten semmit sem találtam.

(#1152) #61392896 válasza XESEX82 (#1151) üzenetére


#61392896
törölt tag

"Hozzád került" és kódot kér? Nem lopott véletlenül?

(#1153) XESEX82 válasza #61392896 (#1152) üzenetére


XESEX82
újonc

Szia!

Nem lopott, külföldről kapta az unokahúgom újonnan. Helyet akart csinálni rajta és törölt szinte mindent. A beállításokban találtam lehetőséget a visszaállításra, de ide kér kódot, sajnos a papírokat már nem találta meg.

(#1154) szaszlaci válasza XESEX82 (#1151) üzenetére


szaszlaci
addikt

Esetleg a négy, öt, hat darab nulla kódnak? Persz óvatosan, nehogy tiltson a sok próbálkozás miatt.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#1155) alpe1503 válasza XESEX82 (#1151) üzenetére


alpe1503
csendes tag

Szia!
Ha ilyen, vagy a márka oldalán, akkor itt van használatija román nyelven. :)

"Valami nem attól lesz új, hogy még nem találkoztál vele, hanem hogy mindig mást veszel észre benne."

(#1156) -Bagira- válasza szaszlaci (#1154) üzenetére


-Bagira-
tag

Laci!
clockskin maker ben hogy lehet megcsinálni hogy időközönként képet váltson a watchface-n?
Pl időjárásra vagy órára.
Thx

(#1157) szaszlaci válasza -Bagira- (#1156) üzenetére


szaszlaci
addikt

Amikor van egy időjárás kijelzés, például hogy "napos idő", akkor egy kicsi napnak a képét rajzolja ki. Ennél a kiosztásnál a weather_sunny.png az ennek megfelelő kép.

A weather_array.xml fájlt csak azért mutattam, hogy ott van meghívva az adott kép. Tehát elnevezhetnéd úgy is, hogy napos.png, csak ahhoz át kell írni akkor az xml fájt is. A sorrend az adott, hogy az első a napos piktogramja, a második a felshősé, és így tovább. (Egyébként az xml fájlnak is lehet más neve, majd úgy tallózod be a CSM-ben.)

Vagyis a megoldásra már rájöhettél. Az adott képeket kell kicserélni, és megfelelően elhelyezni. Lehetnek 400x400 pixelesek is, vagy akár még nagyobbak.

Ha azt akarod, hogy az óra-időre váltson képet, akkor a digitális órakijelzés számok képeit kell kicserélni. De úgy, hogy csak az egyik számjegy látsszon, mert 0 – 9 óra között lesz használható. Ha 10 órát mutat, akkor csak a 0 látszódjon, az 1-es lógjon ki.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#1158) XESEX82 válasza alpe1503 (#1155) üzenetére


XESEX82
újonc

Sziasztok!

Végül valamelyik oldalon megtaláltam a kódot (1122, hátha mást is érint) ezzel sikerült visszaállítani, de nem az igazi. Próbáltam frissíteni a rendszerét, de valamiért nem kapcsolódik megfelelően a géphez (több gépen is próbáltam) úgyhogy marad így használni már tudja.
Köszönöm a tanácsokat.

(#1159) -Bagira- válasza szaszlaci (#1157) üzenetére


-Bagira-
tag

Köszi. Ha minden igaz akkor időjárás függvényében váltja a ruhákat:
graham-chronofighter-vintage-weather-10in1

(#1160) nayro


nayro
csendes tag

Sziasztok,
Az Always-On -Displayt hogy lehet beállítani?

(#1161) szaszlaci válasza nayro (#1160) üzenetére


szaszlaci
addikt

Valószínű a beállítások, fejlesztői lehetőségek között. Pár óra üzemidőd lesz úgy, és akár jól fel is melegedhet. Elképzelni nem tudom, minek jó azt bekapcsolni.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#1162) -Bagira- válasza nayro (#1160) üzenetére


-Bagira-
tag

Settings-> Display-> Always time.
Legalsó lehetőség, átvált ilyen minimalista órakijelzésre 1mp múlva pedig minimális fényerőre.
Gombnyomásra előhozza a beállított watchface-t.

(#1163) nayro


nayro
csendes tag

Sziasztok,

Még abban kellene segítség, hogy miért van az , hogy nem ismeri fel a PC-m az órát? Korábban ezzel nem volt gond.
A laptopom símán felismeri. Az asztali pc az meg nem!
Van ezekhez valami driver, ami segít neki? Vagy beállítás?

(#1164) gjoco1 válasza nayro (#1163) üzenetére


gjoco1
addikt

Erre Én is kíváncsi vagyok,mert dettó Nálam is.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1165) -Bagira- válasza gjoco1 (#1164) üzenetére


-Bagira-
tag

(#1166) gjoco1 válasza -Bagira- (#1165) üzenetére


gjoco1
addikt

:(
Valamiért nem szeretik egymást.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1167) nayro válasza -Bagira- (#1165) üzenetére


nayro
csendes tag

Nekem sem megy a feltelepítés.

Ki áll hibára.

(#1168) gjoco1 válasza nayro (#1167) üzenetére


gjoco1
addikt

Nálam meg azt írta ki,hogy a telepítés nem fejeződött be.........
Mindjárt megnézem az XDA-n,mintha láttam volna......Igaz Diggro DI06-ra kell Nekem.A ROM-ot is onnan töltöttem le.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1169) nayro válasza gjoco1 (#1139) üzenetére


nayro
csendes tag

Ez mind megtörtént , de semmi.

Kicsomagoltam, csináltam clockskin mappát, bemásoltam, újraindítottam. De sajna nem jelennek meg az újak.

[ Szerkesztve ]

(#1170) gjoco1 válasza nayro (#1169) üzenetére


gjoco1
addikt

:U Akkor passz.Pedig menni kellene,ha így csináltad.Hát,akkor valaki okosabbat tud erre mondani.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1171) gjoco1 válasza nayro (#1169) üzenetére


gjoco1
addikt

Itt mutatja is:[link]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1172) gjoco1


gjoco1
addikt

Ez aztán a fejtörős játék:[link] Akkor most mennyi is az ára? :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1173) -Bagira- válasza gjoco1 (#1172) üzenetére


-Bagira-
tag

Választható 900-as akksi meg 500megapixeles kamera. Aha..

(#1174) gjoco1 válasza -Bagira- (#1173) üzenetére


gjoco1
addikt

:DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1175) StarDeLuxe


StarDeLuxe
tag

Sziasztok! Rendelt már valaki Aliról, Spanyol raktárból órát? Mennyit idő alatt ért ide? 2-5 napot írnak, mennyire valós ez? A posta hozza vagy futár?

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#1176) -Bagira- válasza StarDeLuxe (#1175) üzenetére


-Bagira-
tag

Nem órát hanem óra szíjat okosórához (amiben benne van az antenna is)
Spanyol raktárt írt az Aliexpress. Volt vagy 5 hét mire ideért mert mégis csak kínából jött...
Úgy tudom ez elég gyakori. A másik furcsaság, hogy angolul írtam nekik de csak spanyolul válaszoltak.

(#1177) szaszlaci válasza StarDeLuxe (#1175) üzenetére


szaszlaci
addikt

Két hete küzdök alival és a negyven rablóval, mert szart küldtek. Te tudod, de én onnét többet semmit.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#1178) StarDeLuxe válasza szaszlaci (#1177) üzenetére


StarDeLuxe
tag

Uhh.. Akkor honnan érdemes rendelni? Csak ne jöjjön rá áfa meg vám meg ilyenek.. Silver Lemfo lem5 - öt szeretnék. Köszi!

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#1179) szaszlaci válasza StarDeLuxe (#1178) üzenetére


szaszlaci
addikt

Esetleg szét lehet nézni Banggoodon, Gearbesten. Azoknak egyrészt jobb a híre, és ott sokszor tudsz választani olyan szállítást, hogy EU-s raktárból küldjék. Igaz, a végén lehet annyiba kerül, mintha megfogták volna a vámon, ahol jó esély van rá, hogy egyébként átcsúszik. Ilyen értéknél "csak" 27 % áfát kell akkor fizetni és még háromezer forint kezelési kölséget, plusz egy hét plusz idő.
De ha az a legfontosabb, hogy hány nap alatt kapod meg, akkor lehet, itthoni, saját készletes boltban is meg lehetne nézni.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#1180) StarDeLuxe válasza szaszlaci (#1179) üzenetére


StarDeLuxe
tag

És te a Lemfo Official Storeból rendeltél az Aliról? Onnét van rossz tapasztalat?

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#1181) szaszlaci válasza StarDeLuxe (#1180) üzenetére


szaszlaci
addikt

Nem, valami egyéb eladótól. Összesen kemény három vásárlásom van ott. Nem csak az eladó a bajos, hanem ahogy egyelőre az ügy áll, mert már be van vonva az ali. Majd ha zárul, leírom pár sorban az egészet.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#1182) ZeRTaX


ZeRTaX
csendes tag

Sziasztok!

Elég kezdő vagyok a témában és vásárlás előtt állok. Kezdésnek ezt a darabot néztem ki: [link]

Mi magáról az óráról a véleményetek, illetve a boltról? Nem szoktam kínából sem rendelni... :DDD Ha tudtok hasonló áron (ha sokkal jobb akkor max 40-ig) mást ajánlani azt megköszönöm. Elsődleges szempont, hogy hagyományos kinézete legyen, illetve androidot futtasson. Ha vízálló, vagy tud always on módot az csak külön plusz. :D

(#1183) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Sziasztok! Olvasgattam a fórumot és úgy tűnik nekem, hogy leginkább az órához tartozó alkalmazásokkal van leginkább gond maguk az órák egészen jók. Tudtok olyat ajánlani, ami jól működik együtt az órával és nem dobja el a kapcsolatot, megérkeznek rendesen az értesítések stb.. Az a bajom, hogy olyan sok hasonló van nehéz kibogarászni és a teszteken is leginkább maguk az órák vannak bemutatva nem pedig a hozzá tartozó alkalmazások. Olyan 100$-150$ körüli összeget szánnék és nem szeretném magába használni, csak telefonnal. Most egy Xiaomi MiBand2 van ami ugyan jól működik és jó az üzem idő, de már kevés nekem.

(#1184) szaszlaci válasza ZeRTaX (#1182) üzenetére


szaszlaci
addikt

Nincs baj az IPS kijelzővel, de az oled jobb, ilyen áron már legyen az.
Ezek a szíjak nem cserélhetőek, és ez a bőr(?) nem épp a hosszú életről ismert.
Always on: mehet a világítás, de két óra és lenullázza az akkut. Világítás nélküli, látható kvarcóra mód vagy e-ink ezekben nincs.
Az S99C és a Diggro DI06 (Zeblaze Thor), ami jó ár/érték arányúnak tűnik. Többi vagy gagyi vagy nem jobb csak drágább.

Greg-77: az előbb említett kettő állítólag összehozható, ha kellő türelmed van hozzá.
Egyébként lehet, nem a kínaiak között kellene nézelődni. Esetleg egy használt Pebble round?

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#1185) ZeRTaX válasza szaszlaci (#1184) üzenetére


ZeRTaX
csendes tag

Köszönöm a választ! :)

(#1186) -Bagira- válasza szaszlaci (#1184) üzenetére


-Bagira-
tag

A Lemfo oldala szerint a LEM5 az oledes. Lem5

(#1187) szaszlaci válasza -Bagira- (#1186) üzenetére


szaszlaci
addikt

Valóban, mondjuk csodálkoztam is, hogy ebbe nem azt raknak. Egymástól vehették át a hülyeséget a hirdetések.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#1188) espi38 válasza StarDeLuxe (#1178) üzenetére


espi38
őstag

Alirol is érdemes rendelni.
Csak figyelni kell,hogy euból jöjjön.
Pl.én a Lemse storeból rendeltem persze az Alin rendelés után másnap már feladta a csomagot és 1 hét volt a kézbesítési idő Spanyolországból GLS futárszolgálattal.
Természetesen semmi más költség nem volt a csomagon.

(#1189) espi38


espi38
őstag

Ticwatch órákról van valakinek tapasztalata konkrétan a E szériára gondolok?

[ Szerkesztve ]

(#1190) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Következzék Alibaba és a negyven rabló. Itt AliExpress álnéven. És a Finow Official Store nevű kisfőnöktől.

Finow X3 óra, húszezer forint. GSM hibás, elveszti a kapcsolatot ha felveszem, és általában nem találja meg újra akkor sem, ha leveszem.
Belül egy gyanús forrasztás, szerintem ezzel a hibával refurbished.

Fénykép, eladónak levél, hogy mi a gond és szerintem javított már. (Tudni kell, hogy a SIM behelyezéshez szét kell szedni.) Csak 50 % refundot kértem, gondoltam eladom féláron és mindenki jól jár.
Lekezelő válasz, hogy tönkretettem, nem fizet semmit. Igen, lehúztam az antennát, hátha csak kontaktos, és így készült a fénykép is. Igen, hiba volt, szó se róla.

Oké, még egy levél, továbbra sem fizet, még lekezelőbb, de azért elmondja, hogy kell berakni a SIM-et...

Oké, dispute, ezt látja majd az Ali is. Csináltam videót, jól látszik, csak a konkrét hibát említettem.
Eladó most tulajdonképpen azt mondja, hogy szerintük a csuklóm a hibás. Kérnek egy videót egy másik ember csuklójával. Igen, ez komoly. Mindezt úgy, hogy fogadjam el, hogy csinálok egy másik videót, közben viszont azt fogadtam volna el, hogy no refund. Gusztustalan trükk. Természetesen elutasítottam.
Kapott még egy videót azért.

Ali rablóvezér ajánlatot tesz:
a) Visszaad 30 %-ot (21$), és megtartom. Mert szerinte nem teljesen hibás. -> kevés, elutasítottam
b) Visszaküldöm és full refund. -> jó lett volna, ha nem az eladóhoz kéne küldeni, aki biztos, hogy kitalált volna valamit, hogy pl. rongálási nyomok vannak, vagy meg se kapta. Elutasítottam, azt mondtam, drága a posta.

Ali kapitány döntött: vissza 21 $.

Fellebbeztem, leírtam részletesen. Megint elutasított, arra hivatkozva, hogy a hiba nem egyértelmű, és ezért mondta, hogy részletes legyen a videó.
1. Nem mondta, hacsak nem a súgó szövegre gondolt, hogy kellőképpen részletezzem. (Nem is lehet itt már videót feltölteni, csak szöveg.)
2. A videó érthető és elfogadta előzőleg, hiszen azt mondta, azért csak részleges visszatérítés, mert nem teljesen használhatatlan.

Remélem, tényleg visszaérkezik legalább az a 21 dollár.

Így utólag megnézve, elég érdekes egy oldal ez:

A négy bekarikázott részen próbálnék valami részletesebb statisztikát az eladóról. Na és hova mutat mind a négy? Ugyan erre az oldalra, ahol a terméket lehet megvásárolni. Mint a faroknövelő tablettás oldalakon, ahol minden link a vásárlásra mutat.

Na, hát ennyi. Nem panaszkodásnak mondtam el, hanem okulásként.
Az óra meg itt van egy tízesért, ha valaki vinné.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#1191) viktorhu válasza szaszlaci (#1190) üzenetére


viktorhu
veterán

A full refund vissza postával jár, ez teljesen normális.

(#1192) monsterman


monsterman
újonc

Sziasztok

Vettem egy Lemfo Lem7-et. Nagyon jó az óra csak egy két dologra nem találok megoldást. PL.:az óra amoledes mégsem találom a dupla koppintásos felébresztést. A másik pedig, hogy csuklómozdulatra nem mindíg kapcsol be, olyan mintha nem lenne elég érzékeny. Nem tudja valaki, hogy lehet ezen segíteni? Android 7 van rajta

Köszi

(#1193) espi38 válasza monsterman (#1192) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Honnan rendelted és mennyi idő volt míg megérkezett-tettszik nekem is a típus?

(#1194) monsterman válasza espi38 (#1193) üzenetére


monsterman
újonc

Szia

Itthon vettem Facebook Marketplace-en

(#1195) espi38 válasza monsterman (#1194) üzenetére


espi38
őstag

Opssz az kicsit drága vot nem?
Nekem nincsen facebook fiókom gondolom akkor rendelni se tudok:(((

[ Szerkesztve ]

(#1196) monsterman válasza espi38 (#1195) üzenetére


monsterman
újonc

40-ért vettem. Nem tudom mennyire volt drága. Ennyit szántam a dologra :D

(#1197) espi38 válasza monsterman (#1196) üzenetére


espi38
őstag

Hát azt nagyon jól vetted és zsír új volt vagy használt?

(#1198) monsterman válasza espi38 (#1197) üzenetére


monsterman
újonc

2 napos volt. Garival

(#1199) espi38 válasza monsterman (#1198) üzenetére


espi38
őstag

Irtam privit neked:))
Nagyon jól vetted,nézegettem a facebookot azt se tudom hol keressem ezt az eladási oldalt,nem vagyok facebook felhasználó és így semmit nem ad ki az oldal:(((

(#1200) pingyu válasza monsterman (#1192) üzenetére


pingyu
újonc

Szia!
A lemfo 7 nek van magyar nyelvű menüje?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.