Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) mokuska02 válasza alext111 (#550) üzenetére


mokuska02
tag

sajna nem működik :( mtk61d processzorhoz kell ez meg 60ashoz van :O

(#552) alext111 válasza mokuska02 (#551) üzenetére


alext111
csendes tag

MTK61D_BTDIALER_11C_PCB01_gprs_MT6261_S00.LD991A_MJW_GT08S_XRM7789TN_9304_LANGA_V1_4.bin LD991A_MJW_GT08S_XRM7789TN_9304_LANGA_V1.4

Taki

(#553) mokuska02 válasza alext111 (#552) üzenetére


mokuska02
tag

Igaz,csak annyi baja van hogy inverz a szín meg fordított a kép :)

[ Szerkesztve ]

(#554) alext111 válasza mokuska02 (#553) üzenetére


alext111
csendes tag

sajnos ezeket a klónokat elég sok hw össze állításban gyátrják,ezért nehéz meg találni a jó soft-ot!

Taki

(#555) mokuska02 válasza alext111 (#554) üzenetére


mokuska02
tag

Sajnos veszem észre :W

(#556) alext111 válasza mokuska02 (#541) üzenetére


alext111
csendes tag

talán ez?[link]

Taki

(#557) mokuska02 válasza alext111 (#556) üzenetére


mokuska02
tag

touch nem jó vele :(

(#558) alext111 válasza mokuska02 (#557) üzenetére


alext111
csendes tag

[link]
ezt most mentettem le.

[ Szerkesztve ]

Taki

(#559) mokuska02 válasza alext111 (#558) üzenetére


mokuska02
tag

Sajna nem látom a megosztást :( A bejelentkezési fiókot nyitja meg.Egyébként van benne magyar nyelv?

[ Szerkesztve ]

(#560) alext111 válasza mokuska02 (#559) üzenetére


alext111
csendes tag

nem értek a megához.!hova küldjem?

Taki

(#561) mokuska02 válasza alext111 (#560) üzenetére


mokuska02
tag

emailbe:josihamas@gmail.com

(#562) alext111 válasza mokuska02 (#559) üzenetére


alext111
csendes tag

[link]
talán igy.

Taki

(#563) mokuska02 válasza alext111 (#562) üzenetére


mokuska02
tag

így jó köszi,estére megnézem és visszaírok :)) magyar nyelv van benne?

(#564) alext111 válasza mokuska02 (#563) üzenetére


alext111
csendes tag

ok.nincs magyaritva.

Taki

(#565) mokuska02 válasza alext111 (#564) üzenetére


mokuska02
tag

sajnos ez se jó :O

(#566) mokuska02


mokuska02
tag

Ha valaki tudna oroszul akkor a 4pda-n az összes létező rom fentvan.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#567) Beles1967 válasza Outlander (#1) üzenetére


Beles1967
újonc

Szia kedves outlander ( külföldi)!
A lenti topikodban szerepel négy óra képe (mind ugyanaz csak pepitában). Kiköpött olyanok mint az enyém, amiről viszont semit sem tudok. Annyi tapasztalatom van, hogy micro USB van az oldalán, van a "tetején" egy kamera, micro SD való bele, meg bekapcsoláskor kér egy SIM-et. Vannak rajta mindenféle menük ( tárcsázó BT -kapcsolat, facebook, QR olvasó, lépésszámláló (pedo) meg minden vacak ( persze óra is analóg-digi, meg digi-digi (lehet hogy profilból lehetne állítgatni a megjelenését).
Egy szó mint száz azt se tudom mi a neve, meg mire jó. Ismerőstől kaptam, Ő se tudta mire jó, vagy mi, mert egy börzés ismerőstől kapta "ajándékba".
Ha tudsz valamit róla szívesen vennék valami infót.
Köszönettel
Bélteki Beles Zoli

(#568) SzervaUr válasza Beles1967 (#567) üzenetére


SzervaUr
csendes tag

Sziasztok!

Lemfo Les2 órám van. Próbáltam új watch face-ket felrakni. Itt olvastam, hogy clockskin mappa és linkeltek egy google plusos oldalt is ahonnan le lehet szedni a fájlokat. Mindent megcsináltam, de nem akarnak megjelenni az új óralapok. a clockskin mappába mappástól majd egyesével is bepakoltam a letöltött fájlokat de semmi eredmény. az lehetséges, hogy az óra nem támogatja, vagy én rontok el valamit?

Segítséget előre is köszönöm!

(#569) Tiger. válasza SzervaUr (#568) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Gondolom elég friss sw-nek kell lennie rajta nem?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#570) kaszibat válasza Tiger. (#569) üzenetére


kaszibat
tag

Nekem Lemfo les1 volt, annak a firmware-t úgy töltöttem le egy fórumról, majd raflash-eltem (szép magyar szóval) az órára és utána megjelenítette a clockskin mappában lévő watchface-ket. De sejtésem szerint ez nem gyári firm volt, hanem egy kicsit megpiszkált. Esetleg van egy clockskincoco nevű alkalmazás amit feltelepítve az órára, szintén megjelennek a clockskin mappában lévő watchface-k.

(#571) pumsz


pumsz
tag

Sziasztok! szeretnék venni egy olcsóbb okosórát, vagy egy nagyobb kijelzős okoskarkötőt kb 15 ezerért. Ami fontos a telótól érkező jelzések jó kezelése és hogy 4-5 napot bírjon ki egy töltéssel. A sport funkciók nem fontosak. Mit ajánlanátok?

(#572) SzervaUr


SzervaUr
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. igen új firmware van rajta. szeptemberi az óra. ezzel a clockskin coco programmal sikerült megoldani a problémát, így má láthatóak a watchface-ek. valahol írták, hogy a watch droid alkalmazással playes android wear faceket is lehet használni. erről esetleg valami infótok/tapasztalatotok van esetleg?

(#573) fSzab74


fSzab74
csendes tag

Sziasztok!

Én is DZ -09 (fake - MTK 6261 - 32MB) okosórával küzdök és sikerült sajnos a Flash-tool-ban valamit elrontanom mert az órámon lévő eredeti ROM áldozatul esett a kísérletezésnek.
Azóta próbálok keresne egy használható ROM-ot, de eddig nem találtam.
Erről az oldalról
próbáltam, de eddig egyik sem lett jó sajnos. (inverz,színek fordított kép, touch nem megy stb...)
De hátha más is küzd hasonló problémákkal és talál egy jó ROM-ot ezek között.
Ha igen dobjon már egy üzenetet melyik lett jó.
Köszönöm!

(#574) fSzab74 válasza fSzab74 (#573) üzenetére


fSzab74
csendes tag

Kicsit fura, ha valaki magával levelez, de azért annyit hozzáfűzök magamhoz:
Az előzőekben linkelt oldalon, ha jól láttam az összes újabb 4PDA ROM fent van MTK 6261-hez , más ROM-ok társaságában én pedig csak max 15-öt próbáltam ki a kb 50-ből.
Érdemes tehát próbálgatni őket, hátha valaemyik jó is lesz, de ha valaki megdobna egy MTK 6261 -el szerelt DZ 09 eredeti ROM-jával azt is nagyon megköszönném!

(#575) alext111 válasza fSzab74 (#574) üzenetére


alext111
csendes tag

[link]
:C :C :C

[ Szerkesztve ]

Taki

(#576) fSzab74 válasza alext111 (#575) üzenetére


fSzab74
csendes tag

Köszönöm, de sajnos az én órám 32MB-os ezért nem tudtam feltölteni :(
De hátha akad valakinek majd egy ilyen is.....

(#577) #peter


#peter
csendes tag

Dz09 órára lelehet tölteni magyar nyelvet?

(#578) Pityer válasza mokuska02 (#566) üzenetére


Pityer
újonc

Egy kérdés: az első párosításkor milyen nevet adott meg az óra?

Apachie DZ09 ?

Akkor ez Clone és "ENET_W3_FIRMWARE" való hozzá.

https://drive.google.com/file/d/0B1_HkSbQHIvMWDlIRmgzb1RMWVE/view

Remélem segítettem.

Én is most vettem ilyen órát.

Attila

(#579) SUNIHungary válasza Pityer (#578) üzenetére


SUNIHungary
csendes tag

Köszi szépen ez tényleg jó volt az órához :C

Tel: +36703687055 E-mail: m.istvan52@gmail.com

(#580) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok!

Még új vagyok itt(Nekem nincs "okos órám") és őszintén szólva nem olvastam végig az eddigi HSZ-eket,viszont lenne egy kérdésem.
Rendeltem az unokámnak egy Memteq DZ09-es vekkert.Azt szeretném megtudni(valaki linkelt XDA oldalról témákat),hogy lehet ezekből valamelyiket fel varázsolni az órára?

Köszi a segítséget!

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#581) NLB


NLB
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék venni egy KW88-ast.Beletenném a sim et és mint külön teló használnám.Valakinek bővebb tapasztalata esetleg ez irányba?Használta már valaki mii bluetooth fülessel,mint pl a szifonnál az airpod?Előre is kösz.

[ Szerkesztve ]

(#582) szupal válasza NLB (#581) üzenetére


szupal
újonc

SZia !

Nekem volt KW88-am, sok baj volt vele. Most már el is romlott ill. a sim.et eldobálja. Próbáltam msá-msá firware rátölteni hátha, de ne.

Most egy LEMFO LES1-et vettem, ez jobb és szebb is. Ezt ajánlom neked inkább

Ha érdekel még info, hívj fel és elmondom.

üdv,
Pali
06 30 478 2738

(#583) szupal válasza NLB (#581) üzenetére


szupal
újonc

Szia!

+ még a bluetooth füleshez. A KW88 hangja és minősége borzasztó. Csak egy SONY SBH54-es (ez egy 25 000 Ft-os szuper HD füles) fülessel volt haasználható. Az olcsóbb, noname fülesek nagoyn rossz és halk minőségben muzsikáltak.

üdv,
Pali

(#584) gjoco1 válasza gjoco1 (#580) üzenetére


gjoco1
addikt

Vagy valami más módszerrel....Hogy tudnék más kinézetet adni az órának?Mit kell telepíteni a telóra,mert a vejemnek van,de arra jó a Samu progi és rengeteg óra típus közül tud választani.

Köszönöm.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#585) gjoco1


gjoco1
addikt

Még egy kérdés(már sírba tesz ez a vas),hiába csatlakoztatom a laptophoz-telepítette az illesztő programot,de nem látja a gép.Ötlet-tanács?
Köszi.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#586) basuza85


basuza85
újonc

Sziasztok!
Olyan problémával fordulok felétek ami, úgy látom nem egyedülálló. Belepiszkáltam az okosórámba (nem kellett volna, de máááár mindegy :W :W :W :W :W ). Bármilyen firmware próbáltam nem lett jó vele vagy a touch van inverz szín vagy stb... A legnagyobb baj hogy nem is nagyon tudom, hogy ez most akkor milyen márka is. Úgy kaptam sajna nem tudok róla semmit.Pár képet feltöltök hátha van már esetleg tapasztalata valakinek. A Flash Toolból ezt tudtam kiszedni nemtudom esetleg segít-e:
Internal RAM:

Size = 0x0000D000 (52KB)

External RAM:

Type = SRAM

Size = 0x00400000 (4MB/32Mb)

NOR Flash:

Device ID = "[MXIC] MX25L3291FWJI_09" (274)
Size = 0x00400000 (4MB/32Mb)

Előre is köszi a segítséget!
Üdv Basuza



[ Szerkesztve ]

(#587) NLB válasza szupal (#582) üzenetére


NLB
csendes tag

Szia,Pali.

Kösz az infót,és a lehetőséget.Kettő órával szemezgettem igazából,egy kw88,és egy D5+ al.Mivel külföldi fórumokon is sok hibát írtak a kw-ra,a D5+ ról meg 99%-ban csak jókat,ezért a NO1.D5+ lett a nyerő.Mivel én elsősorban csak és külön telefonként szeretném használni,így első sorban ez irányú lesz a tesztelésem.Mivel ez az első ilyen jellegű készülékem,előre is bocs,ha bénázok itt-ott...

Tegnap kézhez is kaptam,és egyből beállítottam rajta az alapokat,nézegettem mit tud,kipróbáltam amit lehetett,és feltettem töltőre.Alap használatkor nekem ki van kapcsolva a wifi,BT,stb.,csak a telefon része van bekapcsolva.Ha netezni akarok majd bekapcsolom a wifit.Először persze volt egy kis para,:betettem a sim-et,és nem írt ki contactokat.Kikapcsol,bekapcsol(benne hagyva a sim-et),és láss csodát,minden ott van(mivel én a sim-en tárolom a contactokat,nem tudom ha felhőben tartod,kell-e hozzá valamilyen progi a letöltéshez,szinkronizáláshoz..)

Ami feltűnt,hogy ha olyan óra lapot használok(egyenlőre a gyáriak bejönnek),ami nem csak az időt mutatja,hanem az aksit,pulzust,stb.,az gyorsabban meríti az aksit,(logikusan,mivel több szenzort működtet)mint a csak órát mutató.

Pontban éjfélkor levettem a töltőről(100% aksi),és bekapcsolva letettem az éjjeli szekrényre.
08:12 az aksi 91%
12:57 eddig volt 2 rövidebb hívás,pár sms,és 2x mértem pulzust rajta, aksi 80%

(#588) NLB válasza NLB (#587) üzenetére


NLB
csendes tag

23:00 63% volt még egy rövid hívásom( a rövid hívások alatt az egy percen belüli hívásokat értem),letettem bekapcsolva éjjelre.

2.nap.
reggel 06:40 54%,rátettem asztali töltőre.10 percenként nézegettem, arányosan kb.13%-ot töltött az aksin minden 10 percben.( este számítógépen fogom tölteni,hátha lesz eltérés..)
07:20 levettem 100%-os töltöttséggel,és magammal vittem a melóba.
21:33 65% napközben óránként többször is ránéztem,hogy mennyi az idő,volt 6 rövidebb hívás,egy nem fogadott hívás,és 3 sms.
Személyes negatívumként megjegyezném,hogy kicsit zavaró volt egész nap hordani,mivel vagy 20 éve nem volt óra a kezemen...

[ Szerkesztve ]

(#589) NLB válasza NLB (#588) üzenetére


NLB
csendes tag

Volt egy érdekes "beragadása" nap közben.Az egyik missed callnál visszahívtam az illetőt,de utána ugyanúgy kijelezve maradt a nem fogadott hívás.Direkt rámentem az illetőre.Ugyanúgy maradt.Kitöröltem minden előzményt,de semmi sem változott.Gondoltam újraindítom a gépet,de nem volt rá időm a munka miatt. Kb. fél óra múlva ránéztem,és már nem volt ott a jelzés..

Éjszakára ugyanúgy bekapcsolva hagytam.

3.nap.
06:32 47%!!! (1.éjszaka alatt 7:40 perc alatt merült 9%-ot,(51.11 percenként 1%) most meg 9 óra alatt 16%-ot(33.75 percenként 1%)...nagyon érdekes,mert direkt nem töltöttem le eddig semmilyen programot rá,nehogy bezavarjon,az óra full gyári állapotban van program ügyileg..

Tehát a pc-n való töltés.(itt is mint előző nap 10 percenként néztem rá a töltésre)
06:32 47% rádugtam a pc-re.
06:42 60% (hozta az előző napi 10perc / 13%-ot )
06:52 71% hoppá..
07:02 82% hoppá hoppá
07:12 93% legalább az arányosság megmaradt..
07:19 100% valamiért a pc-n az első 10 perc után visszaesett a töltés 13 ról 11%-ra / 10 perc..
Van egy sejtésem,amit holnap reggel le akarok tesztelni ezzel kapcsolatban..

19:21 74% nagyjából 12 óra alatt volt 3 rövid hívás,4 sms,és 3 direkt nem fogadott hívás(hagytam hogy csörgessenek,amíg fel nem adták),és persze az elengedhetetlen rá-ránézés az órára rendszertelen időközönként..
23:21 68% Most is annyi (23:52) megy az éjjeli szekrényre ugyanúgy bekapcsolva..

[ Szerkesztve ]

(#590) NLB válasza NLB (#589) üzenetére


NLB
csendes tag

4.nap
06:33 61% 07:12 alatt 7%-ot eresztett csak( 61.42 percenként 1%-ot) pc-re tettem
07:09 100% 10 percenként néztem,és nagyon összevissza arányt mutatott /10 perces intervallumra:12%,10%,7%,10%...
08:02 1-2x ránéztem az időre,és csodálkozva tapasztaltam,hogy 95% os az aksi..alig 1 óra alatt..

19:09 61% a 12 óra alatt volt 1 sms,3 nem fogadott hívás,és 11 rövid hívás.A 3 missed call megint "beragadt",hiába töröltem az előzményeket,még órák múlva is ott maradt,csak az újraindítás segített..utána leteszteltük,és már normálisan működött(ha ránéztem a hívóra,eltűnt a jelzés)

20:50 30% eddig beállítottam a wifit,letöltöttem a waze-t(közvetlenül a telóra a google playről),és megpróbáltam életre kelteni,ami nem egyszerű ezen a miniatűr billentyűzeten..rengetegszer melléütöttem..nálam a waze nem akart elindulni..
30%-nál csilingelt az óra,hogy jajajajjj,merül az aksi,gyorsan töltsem fel. feltettem asztali töltőre

22:07 100% 10 percenként néztem,és nagyon nem arányosan töltötte...közben uninstalláltam a wazet,és leszedtem a here we go-t.
22:08 elindítottam,elkezdtem beírogatni a címeket(nem egyszerű)
22:33 82% minden működik,de amikor megnyomom a startot(kiválasztott útvonal navigálását),visszadob,hogy a gps-t kapcsoljam be,miközben már be van..kemény 5 percbe telt,mire rájöttem,hogy a gps és a wifi nem szeretik egymást,és miután lelőttem a wifit,minden okés volt,elindult a navigálás.
Viszont érdekes megfigyelni,hogy a wifi mennyire zabálja az aksit..ez ügyben már elkezdtem értekezni külföldi fórumon egy sráccal,vannak terveink az aksi idő meghosszabbítására..
22:38 vissza dugtam asztali töltőre.közben újra beállítottam mindent amit a waze elcseszett,wifit,gpst,beraktam 2g-be ,power save üzemmódba tettem.
23:05 100% leszedtem,és betettem repülő üzem módba(elvileg így 2-3% ot fogy csak egy éjszaka alatt).Persze ezzel az erővel akár ki is kapcsolhatnám..

(#591) fSzab74


fSzab74
csendes tag

Helló!

Segítséget kérek:
Van egy jó DZ-09-esem aminek a ROM-ját szeretném lementeni és áttölteni egy megbetegedett társába.
Ám valamiért egyiket sem hajlandó felismerni a laptopom.
Természetesen kikapcsolt állapotban próbálom rádugni miután a Flashtool-ban elindítottam a Ram-testet vagy a Readback-et. De nem látja egyik művelet esetén sem az órát a Win10 . :(
Amint rádugom az USB-re az órát, rövid idő múlva bejön az akkutöltés animáció és szépen töltődik is.
Mit rontok el?
Érdekes módon pár hete még látta és számtalan ROM-ot ki is próbáltam a sérült ROM-al rendelkező DZ-09en, de most, hogy úgy tűnik lenne egy jó, amiről átmásolhatnám a rosszra, most bezzeg nem látja a cudar!
Please help!

(#592) gjoco1 válasza fSzab74 (#591) üzenetére


gjoco1
addikt

Akkor Te előbbre vagy,mert Nekem,mint "F" meghajtóként látja(de semmi nincs a mappában,pedig telepíti az illesztőt). :F

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#593) laci7610 válasza fSzab74 (#591) üzenetére


laci7610
csendes tag

saját keserves tapasztalat és 4 nap szenvedés után javaslom a flashtool program cseréjét én már 4 napja szenvedtem ugyanezzel a gonddal végül valahol olvastam hogy azért nem jó mert az a flashtool nem volt megfelelö az mtk procimhoz az 6260 ashoz volt az enyémben meg 6161 proc van mikor sikereült a jót letölteni egyből tudtam flashelni

[ Szerkesztve ]

Adataimnál megtalálható a telefomszám, azon is érdeklödhetsz.

(#594) ViMiZorobert


ViMiZorobert
csendes tag

Sziasztok!
Én is új vagyok itt köztetek. Vettem egy LEMFO 5 AIR okosórát, és elkövettem azt a hibát, hogy óra szíjat akartam cserélni, és elszakadt benne az óra antennája. Kérdésem lenne, hogy tud-e valamelyikőtök Budapesten vagy környékén szerelőt, aki ezt a hibát meg tudná javítani. (bluetooth és wi-fi kapcsolattal lett hiba).
Köszönöm előre is a válaszotokat!

(#595) fSzab74 válasza laci7610 (#593) üzenetére


fSzab74
csendes tag

Köszi a javaslatot, én kipróbáltam ezt is de nem ment végül azonban kiderült: AZ USB KÁBEL VOLT ROSSZ!
Egy másikkal elsőre tökéletesen sikerült elsőre. Persze előbb is eszembe juthatott volna, de ilyen esetem még nem volt, ráadásul érdekes módon a töltés ment a rossz USB kábellel is.
No mindegy mindig tanul az ember....
Azóta sikerült áttöltenem a megbetegedett órába a ROM-ot a jóból így most mindkettő működik!
Ha valakinek kell, kirakhatom ezt a ROM ot (DZ 09 clone 32MB RAM-al) valahova.
Minden jót mindenkinek!
ui: A Flash Tool -al legyetek óvatosak : én úgy nyírtam ki az első Dz-09-emet, hogy a RAm-Test nél bejelöltem szépen mindent és a vége az lett, hogy lefutott a teszt, de felülírta a ROM egy részét: így az óra használhatatlanná vált, el se indult. ReadBack-et persze nem csináltam előtte. Mint fentiekből kiderült: most sikerült megjavítanom.

(#596) cliotomi


cliotomi
újonc

Sziasztok! Vásároltam egy DZ09 "okosórát" külföldi oldalról. Nézegettem a fórumokat, de nekem nincs benne, se rádió se videokamera( nem mintha kellene). A menüben nincs annyi beállítás, például a témát nem tudom változtatni. Lehet valamit le kell még tölteni hozzá? A telefonnal jó kommunikál egyébként.
Köszi előre is!

(#597) gjoco1 válasza cliotomi (#596) üzenetére


gjoco1
addikt

Elméletileg 3 óra lap van benne.Legalábbis,ami az Én kezemen ment keresztül,de gyorsan ment is a levesbe....Egyéb okok miatt(még szerencse,hogy fillérekért vettem).Nekem is ilyen volt az első "okos órám",de lapoztam...Ezt tegnap kaptam meg,de még nem volt a munkám miatt tesztelni.
[link]

Lehet ez is megy a polcra. :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#598) u996


u996
csendes tag

Üdv Urak!

Haverom vett egy fantasztikus GW10 típusú órát és nekem jutott a megtisztelő feladat, hogy cumizzak vele! :W
Elvileg a funfit nevű förmedvénnyel kéne, hogy csatlakozzon, de nem teszi. Háromszor próbáltam két telefonnal.
Van ötlete valakinek? Illetve számlapot lehet varázsolni rá valahogyan?

Köszönöm előre is!

(#599) kelemenkelo


kelemenkelo
tag

Sziasztok!Lem5 -höz szijjat keresnék tudtok linket?köszi

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#600) fSzab74 válasza cliotomi (#596) üzenetére


fSzab74
csendes tag

A te DZ09-ed is egy clone. Ennyit tud, amennyi most benne van. Én próbáltam letölteni hozzá + alkalmazásokat, de szerintem ezekhez a másolatokhoz nem lehet. De hátha valakinek már sikerült és megírja ide.
Más ROM-ot lehet letölteni persze hozzá, de azokkal vigyázz (lásd fenti írásomat +egyéb óvásokat).
Egyébként eddig jól teszi a dolgát pláne ahhoz képest amennyibe került.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.