Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) draco31 válasza mazsó (#699) üzenetére


draco31
veterán

Pont fordítva van. 1-2 éves kártyákkal megy, de újakkal nem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#702) mazsó válasza draco31 (#701) üzenetére


mazsó
aktív tag

Ez akkor a rosszabbik eset...
T-mobil, Telenor, Vodafone sim kártya között is van különbség?

(#703) draco31 válasza mazsó (#702) üzenetére


draco31
veterán

Telenort szereti 1-2 éveseket, vagy más régebbit, de azok viszont legalább 4 éves. Újat viszont semmit.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#704) hpmaster


hpmaster
csendes tag

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy ezek a LEM5 kategóriájú masinák képesek a rendes telefonnal BT-n keresztül headset- vagy kihangosítóként operálni?

[ Szerkesztve ]

(#705) #61392896 válasza hpmaster (#704) üzenetére


#61392896
törölt tag

Ez a kérdés engem is érdekelne! Például ez a 10$-os okosóra nagyon megérné. Ha biztosan működne bt fülessel. De egyenlőre nincs kitől kérdezni. :(

• Support SIM card, it can insert SIM card to work as an independent phone
• Support TF card max to 32GB.
• Built in app Facebook, Twitter, Wechat, QQ etc, with SIM card you can log on your account in watch.
• Dial and answer call from wrist, support hands free calling.
• Sync phone calls, records, message, read them from your wrist.(only for android phone)
• Reminder for message from your phone SMS, Facebook, Twitter, Skype, Whatsapp etc (only for Android 2.3 or above system smart phone)
• Built in camera 2.0M, and support remote control mobile phone camera. (remote camera only for android phone)
• Built in Browser, but need your phone has SIM card and can surf internet.
• Anti lost alarm function: When cellphone left certain distance watch alarm automatically to avoid lose the phone (only for android phone)
• Sleep tracker, Sedentary reminder, Pedometer,Vibration, Stopwatch, Clock,Calendar, Calculator, etc
Noted:

For iphone:

There is no APK for iphone because it didn't open it.

Only blow 7 functions can sync for iphone:SYNC calls,Pedometer,Calendar,Calculator,Alarm Clock,Music(BT)

For Android:

The smart watch need inserted into SIM card and TF Memory card.(If you want to use all the features.)

App is installed on a mobile phone.(Android APP:Mediatek SmartDevice,https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mtk.btnotification)

The phone can be connected with smart watch by bluetooth.

Common problem:

As a result of long-term transport,will lead to battery power depletion,sp please remove the batter,friction electrode,install the battery,charging.Check if the battery is inflated.

Specification:

Item Q18 smart watch 2017
CPU MTK6261
Display 1.54 inch TFT HD LCD, Resolution :240*240 pixel
BT version Ver. 3.0
Camera 0.3M
Battery 380mAh
Acceleration sensor Support: 3D Acceleration, Step gauge analysis, Sedentary remind, Sleep monitoring, Anti lost, Remote picture.
G-sensor Yes
Phone Network GSM/GPRS 850/900/1800/1900
SMS Local SMS ,Phone SMS Bluetooth Synchronization
Entertainment MP3/MP4 ,Bluetooth music playing
Clock display 3 sets of display clock, Free Switch
Two-way anti lost Anti lost remind ,Two way search
Pedometer Step motion meter/Calories calculation/Sports mileage records
Sedentary remind Sedentary remind
Seep monitoring Sleep monitoring
Alarm clock Yes
Stopwatch Stopwatch
Calculator Calculator
Bluetooth push QQ/wechat/Twitter/Facebook
SMS
News client information/System Settings information
Schedule/Synchronous remind/
Time synchronization
Colors Silver, Black
Size 60*40*12.5mm
Net weight 50g

Vagy például ez a 12$-ost is egyből megvenném, ha tudná.

[ Szerkesztve ]

(#706) hpmaster válasza #61392896 (#705) üzenetére


hpmaster
csendes tag

Csakhogy engem pont az érdekel, hogy maga az óra képes-e kihangosítóként funkcionálni (Tehát az óraá nekesztül beszélgetsz a BT-n keresztül, de a rendes telefonod a "telefon").
Nem pedig az hogy tud-e kihangosítóval kommunikálni...

(#707) #61392896 válasza hpmaster (#706) üzenetére


#61392896
törölt tag

Szerintem nincsen olyan okosóra, aminek van mikrofonja és hangszórója, de ne tudna telefonálni. A SIM-kártyások meg telefon nélkül is tudják ezt.

(#708) Fall-N válasza hpmaster (#704) üzenetére


Fall-N
veterán

Persze miért ne tudna. Ugyanolyan, mint az olcsóbb társai csak többet tud. Nem zárt MTK ROM van rajta, hanem gyári kicsontozott Android 5.1. Magyarul lehet rá Androidos alkalmazásokat telepíteni. Egyedül a kijelző mérete és a kerek kijelző szab ennek határt.

De ha beírod a keresőbe, akkor találsz róla pár magyar tesztet is.

[ Szerkesztve ]

(#709) hpmaster válasza Fall-N (#708) üzenetére


hpmaster
csendes tag

Köszönöm :)

(#710) Cocos 2.


Cocos 2.
csendes tag

Sziasztok!

Szemezgetek az 50-100 usd közötti órákkal.
Ami nekem szempont a külső és a számlapok változtathatósága. Más funkció nem érdekel, tehát kvázi óraként használnám.
Kérdésem, hogy minden típusra tölthetőek számlapok?

(#711) Fall-N válasza Cocos 2. (#710) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem. Csak általában amin Android (általában 5.1) vagy Android Wear van.

A zárt rendszerű olcsó MTK platformos órákban fix 3 db óralap szokott lenni.

(#712) Cocos 2. válasza Fall-N (#711) üzenetére


Cocos 2.
csendes tag

Köszi szépen!

(#713) Cocos 2.


Cocos 2.
csendes tag

Ezen wear van elvileg, de nem írja a számlapot sehol. :(
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180302101807&SearchText=n10b

[ Szerkesztve ]

(#714) titankahn


titankahn
tag

Sziasztok olyan órát keresnék ami érintős, van rajta pulzusszámláló, lehet rajta jegyzetet, képet nézni (nem notification) hanem pl bevásárló jegyzet, vagy egyéb szöveget képes megjeleniteni önállóan. Érintős, viszonylag sokáig birja és viszonylag jól össze van rakva. Honor 9 el használnám. Szivesen fogadok minden ajánlatot, jelenleg pebblem van (első gen) és olcsóbbat szeretnék ugy 15-20 körül.

(#715) hpmaster


hpmaster
csendes tag

Most szereztem egy LEM5-öst de nem működik a touchscreen. Látszólag nincs fizikai sérülés sem az üvegen, sem a fóliakábelen,sem pedig a csatlakozón. Elképzelhető, hogy egy upgrade helyrehozná?
Minden más megy rajta. Bekapcsolás után eljut a nyelv kiválasztásig, ilyenkor ha számítógépre dugom, a háttértára is látható a gépen.

(#716) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Nézegettem itt az okosórákat, kellene egy SIM kártyás, de normálisabb kinézetű minél olcsóbban. Ezt találtam az ali-n: V9 Smart watch
Van valakinek tapasztalata ezzel? Esetleg nézzek másik típust? Lényegében csak a microUSB töltés nem jön be rajta, de viszonylag normálisabb kinézetű és a videók szerint is bejövős, de jó lenne pár konkrét tapasztalat.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#717) areteosz


areteosz
csendes tag

Üdv!
Vettem egy Lemfo Lem5 órát. A problèmám, hogy se bluetooth kihangosítókènt nem haaználható, se felvenni nem lehet rajta a telefont ha hívnak, sms-t írni, híváat indítani se lehet.
Ès a Lemfo band alkalmazással se kapcsolódik.
Ès elvileg ez gyárilag van így...
Van ezekre megoldás, vagy 30 ezerèrt adnak egy szemetet?

(#718) Fall-N válasza areteosz (#717) üzenetére


Fall-N
veterán

Próbáld ki a BTnotification alkalmazással.

(#719) #40564480 válasza areteosz (#717) üzenetére


#40564480
törölt tag

Ezzel próbáld ki:

Telefonra

Órára

[ Szerkesztve ]

(#720) #40564480 válasza Fall-N (#711) üzenetére


#40564480
törölt tag

MTK link-it es órákra lehet rakni 5db sajátot számlapot egyszerre. (telefonon meg több százat tárolni)

Innen letöltve MTK Smart Device programmal pakolható fel.

(#721) E.Kaufmann válasza E.Kaufmann (#716) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Enyémre valaki? 20$ körüli kerek órák közül mit érdemes venni, SIM foglalattal?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#722) #61392896 válasza E.Kaufmann (#721) üzenetére


#61392896
törölt tag

Én most ezt néztem ki magamnak, csak nem merem elszánnimagam. :B

(#723) Fall-N válasza #61392896 (#722) üzenetére


Fall-N
veterán

Miért nem? Nincs ezzel semmi baj, főleg ennyiért és főleg Magyarországról. Elvileg ez a DZ09 újabb javított változata.

Ha esetleg baj van vele legalább van rá magyar gari.

(#724) E.Kaufmann válasza #61392896 (#722) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ez se nem kerek, se nem szép. Ízlések és pofonok.
Én közben ezt találtam, még "gyártói" oldala is van: No.1 G8
Ha nem lenne az tréFA határ felett, rendelném. Mo. webshopon láttam egy helyen 13k Ft körül, de 10k Ft felé már nem mennék.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#725) #61392896 válasza Fall-N (#723) üzenetére


#61392896
törölt tag

Mert jelenleg nincsen rá keret. :B

(#726) Szyszko


Szyszko
tag

Sziasztok

Lenne pár kérdésem, szeretnék egy androidos okosorát venni, vízállót, és amire appokat tudok tenni.

- Van-e valami típus javaslat
- Kínai órát honna/hogyan szoktatok rendelni (ami biztonsággal meg is jön)

Előre is köszönöm a segítséget

"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást."

(#727) #40564480 válasza Szyszko (#726) üzenetére


#40564480
törölt tag

Full android OS el rendelkezőben ami vízálló:
- Tenfifteen F3
- Lemfo Lem 6

(#728) Szyszko válasza #40564480 (#727) üzenetére


Szyszko
tag

Köszi megnézem ezeket.

Illetve találtam még ezt a típust, ismeritek?

- Microwear H1

És melyik oldalról "szabad" rendelni?? Órarendeléssel kapcsolatban nincsenek jó tapasztalataim a postát illetően. Van olyan oldal ahonnan már rendeltetek és megbízható?

Köszönöm

"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást."

(#729) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Sziasztok! Androidos okosórát ajánljatok nekem, légyszíves. Max keret olyan 45k, de nem baj, ha kevesebből megúszom. :) GPS nem annyira lényeges, fényképező nem kell bele, sim kártyás megoldáshoz sem ragaszkodok. Értesítések jöjjenek megbízhatóan, bluetooth kapcsolat stabil legyen. Külalak legyen feltétlenül kör, a szögletes nem tetszik. Fekete szín előnyt élvez. Vannak opciók, amik tényleg megérnék az árát?

OnePlus 12

(#730) areteosz válasza #40564480 (#719) üzenetére


areteosz
csendes tag

Ez működni látszik, de ettől függetlenül gáznak tartom, hogy ez nem megy a gyári appokkal.
Tegnap jött egy frissítès, most mintha jobban töltene a számlap szerver, de ez mèg mindig gyászos :(

(#731) Fall-N


Fall-N
veterán

Nekem meg tegnap eltört az SW007 szíja ahol az óra tokjához csatlakozik. Cserélni nem lehet, mert benne fut az antenna zsinórja. Annyira merev a szíja, hogy nem csodálom. Van rá garancia így visszaviszem. Ha kész lesz eladom, van rá már vevő. Vettem egy X6 órát addig is. Jobb minőségű és puha a szíja. A tudásuk megegyezik, egyedül a kijelző itt szögletes.

[ Szerkesztve ]

(#732) #61392896 válasza Fall-N (#731) üzenetére


#61392896
törölt tag

Szia!

Kérhetnék egy szivességet tőled? Az új x6-os órádra fel kéne ezt tenni és megnézni, hogy működik-e rajta rendesen.

Ilyet vennék én is, de csak akkor, ha valóban működik, mert nekem ez létfontossáégú.

(#733) Fall-N válasza #61392896 (#732) üzenetére


Fall-N
veterán

Fú bocsi most nézem rossz topikba írtam. :W Ezen nem Android fut hanem zárt MTK firmware. :B

(#734) #61392896 válasza Fall-N (#733) üzenetére


#61392896
törölt tag

Ez mit jelent?

(#735) #61392896 válasza Fall-N (#733) üzenetére


#61392896
törölt tag

Ezekszerint az olcsó kínai okosórákra nem telepíthető semmi? :F

(#736) E.Kaufmann válasza #61392896 (#735) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nem nagyon. Elvileg lehetne, gyakorlatilag se hely, se fejlesztő. Ezekben ilyen butatelefonok (feature phone) lapkái vannak és ilyen butatelefonok operációs rendszerét használják (még a SIM kártya nélküliek is, mert ugyanaz a chip, csak kihagyták a foglalatot).
Elvileg van mód némelyik eszköznél VXP óra számlapok feltöltésére.

Amúgy az Ős DZ09 ruhájába bújtatva már 35 dodó körül vannak androidos órák (qw09, ha jó rémlik). De ott is hol van Play store, hol nincs, de gondolom apk-t valahogy csak fel lehet telepíteni.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#737) #61392896 válasza E.Kaufmann (#736) üzenetére


#61392896
törölt tag

Köszi a választ!

(#738) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
No.1 F5 óráról van valakinek tapasztalata?
Ajánlott termék?

(#739) rejtettlampa


rejtettlampa
tag

Sziasztok!
Vásároltam egy DZ09 okosórát! Viszont van vele egy kis problémám! A kijelző nem megfelelően veszi az érintést! Ha a kijelző bal felső részébe kattintok mondjuk a menüben, akkor a jobb felső alkalmazást nyitja meg! Viszont csúsztatásnál, görgetésnél nincs ez a probléma!
Készítettem egy rövid videót, ahogy nagyjából látható a hiba:

[video]

Kérdésem az lenne, hogy ez szoftveres gond lehet? Egy szoftver frissítéssel orvosolható a dolog? Vagy küldjem vissza az eladónak? Ha frissítéssel megoldható, akkor tud valaki segíteni a menetében? De magyar nyelv fontos lenne, ha megmaradna benne!

(#740) gjoco1 válasza rejtettlampa (#739) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia!

Nekem is van egy ilyenem........A polcon. :DDD Egy hétig használtam,de elég is volt ennyi belőle.
A videót nézve és az óra képességeit,nincs azzal semmi gond.Ilyen ez,legalábbis Én is kifogtam egy klónok klónját.Azóta egy NO S9-et használok,de ez is megy a DZ09 mellé hamarosan. :DDD Próbálok egy másikat.Már úton van:[link].

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#741) rejtettlampa válasza gjoco1 (#740) üzenetére


rejtettlampa
tag

Valami csak nem stimmel vele szerintem! Igaz, hogy nem egy nagy szám óra, de azért csak normálisan működnie kellene legalább az érintésnek! Azért gyanakszom szoftveres hibára, mert ha hardveres lenne, akkor gondolom mindig ezt csinálná! Nem csak bizonyos menüpontoknál!
Én a lányomnak vettem névnapjára, magyar oldalról, de így hogy adjam oda neki? Drágábbra meg most nincs keret! Visszaküldeném legszívesebben, de jó lett volna, ha oda tudom neki adni időben és nem kell két hetet várnia egy másikra! Ezért gondoltam, hogy hátha egy szoftver frissítéssel megoldható lenne a dolog!

(#742) gjoco1 válasza rejtettlampa (#741) üzenetére


gjoco1
addikt

Vágom,no hátha Nálam okosabbak tudnak segíteni Barátom.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#743) golan7


golan7
tag

Tudtok olyan okosórát ajánlani amit lehet a telefon kihangositására is használni és aránylag hosszú ideig bírja egy töltéssel! Esetleg a számlap testreszabása nem lenne hátrány!

[ Szerkesztve ]

(#744) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Beszerzésre került egy minimál Y1 óra, tapasztalataimat osztom meg.
Teljesen rendben van, mint telefon, amit a csuklóra lehet tenni. Kidolgozása is sokkal jobb, mint amire számítottam. Fitnesz baromságok annyira nincsenek benne, hogy még a lépésszámlálót is kispórolták, ha elindítom, számol. – ha mozgok, ha nem. :)
Igazából ez egy próba volt, hogy járható út-e, és mivel bevált, ezt elvaterázom és veszek egy nagyobb tudásút, szóval azt a szöveget átmásolom ide, mert a véleményemet tükrözi:

Az óra hordható méret, vékonyabb csuklón is, köszönhetően a sportosabb kialakításnak, annak ellenére, hogy 45 mm átmérőjű, és 14 mm vastag. Kényelmes is, nem érezni, mindössze 56 gramm. 380 mAh-ás akku, amivel viszonylag keveset használva reggeltől estig kényelmesen kibírja készenlétben, azonban naponta tölteni kell. (Azt hiszem, egy óra a teljes töltés, de ez nem biztos.) Csengőhangot elvileg lehet sajátot berakni a gyári gagyikon kívül, de ehhez is, mint a legtöbb extra funkcióhoz, memóriakártyát kér. Azonban itt a rezgő jelzés sokkal jobban működik, mint telefonoknál, én így használtam. Nincs benne mozgásérzékelő, a lépéseket nem számolja, és a pulzust sem méri, szóval aki fitnesz órát keres, ne ezt vegye! Azonban ami a telefonálást illeti, működik! A hangszórója hangos és jól érthető, néha picit recseg, de nem zavaró. A mikrofonjába közelről kell beszélni, húsz centiről már nem sok minden hallatszik bele, ami tulajdonképpen előnyös, ha zajos a környezet. (Bluetooth headset is kapcsolható hozzá, de azt nem tudom, úgy mennyi a készenlét. Illetve az óra is csatlakoztatható kihangosítóként a telefonhoz.) A kijelzője (240x240 IPS) látható kinti fényben is, a kezelése kis gyakorlást igényel, egyébként egész normálisan használható, nem igen üt félre. Analóg óra számlapból három ronda és gagyi van benne, saját nem rakható be. Plusz az alapképernyő a digitálissal. Ez egy alsó kategóriás termék, ami alatt azt értem, hogy lehet használni normálisan, csak megvannak a kisebb nyűgjei, nem prémium minőség. Egyébként abszolút rendben van, szívesen hordanám tovább, ha nem lenne lehetőség még sokkal jobb (és nyilván drágább) készülék beszerzésére.

Szóval a legolcsóbbak közül való, és normális kidolgozás mellett használható, hordható óra.

Egy Finow X3 K9 van tervben, az ára miatt leginkább talán a variálható számlapok miatt, és hogy az érzésre egyik legkarcsúbb kialakítású tok miatt.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#745) keszo válasza szaszlaci (#744) üzenetére


keszo
őstag

Szia!

Köszönöm szépen az információt. Bár ha 2-3 héttel korábban jön akkor lehet nem rendelek én is egy órát. Mert én pont a számlap csere lehetőség miatt vettem meg. De erre ezek szerint esély sincs?

Attila

(#746) szaszlaci válasza keszo (#745) üzenetére


szaszlaci
addikt

Tudtommal ezen esély sincs a számlap cserére. Legolcsóbban a már kifutó, ezért mostanra drágának számító No.1 G3-nál lehet bármilyen három mutatós megoldásra cserélni, de az se nagy szám.

Igazából nem nagy veszteség, mert élsimítás nélkül jeleníti meg a mutatókat, mint egy Paintbrush. Ezek nem azért vannak, hogy szépek legyenek, hanem hogy olcsóak és funkcionálisak, ne kelljen magaddal vinni a telefont.

Ha szép és jól variálható számlapra van szükség, mint nekem, akkor ahhoz erősebb hardver kell. Ajánlom figyelmedbe a Finow X3 sorozatot (sima, Plus, Air) 360x360 IPS kijelzővel. Vagy a Diggro Di06 (Zeblaze Thor, Lemfo LES1), esetleg a Zgpax S99C modellt, ezek mind 400x400-as oled kijelzőt kaptak. Nekem ezek tűnnek a legjobb ár/érték arányúnak. 20 – 30 ezres tételről beszélünk, plusz áfa, ha épp megfogják.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#747) keszo válasza szaszlaci (#746) üzenetére


keszo
őstag

Most már megvárom,hogy megérkezzen.
Igen, én is a ZGPAX S99C néztem következőnek, de most megnézem a többit is amit ajánlasz.

Még egy kérdés:
androidos vagy android wear inkább?

[ Szerkesztve ]

Attila

(#748) szaszlaci válasza keszo (#747) üzenetére


szaszlaci
addikt

Igazából nem tudom, gyakorlatilag milyen különbségek vannak, azonban nálam van egy (morális) anyagi keret ilyen és hasonló dolgokra, abba pedig jelenleg csak a kínaiak férnek bele. Ha meg már kínai, akkor jó is, hogy elviekben jóval kevésbé korlátozott, hisz itt egy órába rakott okostelefonról beszélünk ugye. Amire úgy látom, egy csomó megjelenést, működést módosító dolog elérhető. A ClockSkinCoco alkalmazást mondják, ami után minden fajta számlap rátehető, remélhetőleg a brutál wear-esek is, ha le van vadászva:

Sejtésem szerint nagyon el fognak ezek az órák terjedni, amit jelenleg az áruk és SIM nélköliségük fog vissza, tehát a kínai órák hajtják a vizet a Wear-nek is. Itt előnnyel indul a Google, mert innovációt ők mutatnak fel, az ő hangfelisemrőjük megy a kínaiban is (ami szerintem előtérbe fog kerülni). Ellenben sokkal jobban függsz úgy a rendszertől, hisz ha nem tévedek, ott mindent az áruházból telepítesz egyből, vagy sokkal inkább az androidos telefonról, tehát az is kell akkor. A nyilvántartásod, megfigyelésed szintén sokkal erősebbnek látszik, például szépen visszahallgathatod a google historyban azokat a hangparancsokat, amiket kiadtál valaha. (Ha csak ki nem kapcsolod, mert úgy biztos nem tárolják majd el..)

Ja és két dolog, amire az Y1 után jöttem rá. A töltő micro USB-s dugdosása olyan unalmas, mint amennyire jelentéktelennek tűnik. Tehát mágneses töltő, amire akár csak elég rárakni.
Másrészt a kijelző körüli kiemelkedés lehet, hogy védi az üveget, de egy komolyabb óránál sokkal kényelmesebb lehet, ha sík az egész, és nem akad be az ujjad.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#749) keszo válasza szaszlaci (#748) üzenetére


keszo
őstag

Nálam is ez van, meghúztam egy lélektani határt. 30-35ezer ft. Y1 már a második ilyen próba óra lesz. www.watchfaceup.com erről az oldalról nézegetem óra lapokat.
itt van valami VXP és androidos óra lapok

[ Szerkesztve ]

Attila

(#750) gjoco1


gjoco1
addikt

Innen is lehet vadászni:[link] :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.