Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Apooca válasza turulmadar (#1300) üzenetére


Apooca
tag

Nagy valószínűséggel az nem DZ09, hanem egy gagyi klón . Igen, már a Kínait is hamisítják a kínaiak...
Sajnos nem tudom, azt sem tudom valaki javítja-e ezeket...

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#1302) turulmadar válasza Apooca (#1301) üzenetére


turulmadar
újonc

Ugyfélszolgálatos azt ajánlotta h csináljak egy reszetelést de semmi változás.Uj softvert h lehetne rátelepiteni?

(#1303) Quasi_modo válasza Apooca (#1301) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Azt hiszem az eredetinek fehér felirat van a hátlapján.
De lehet hogy tévedek.

valami

(#1304) gjoco1 válasza turulmadar (#1300) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia!

Egy picit,ha vissza is olvasnál épp erről beszéltünk Quasi_modo Barátommal,hogy ez nagyon nem ajánlott vásárlás.Szerintem 90% replika.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1305) Quasi_modo válasza gjoco1 (#1304) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Vagy esetleg fillérekért ismerkedés képpen az okosórák világával.

valami

(#1306) Ablakos


Ablakos
őstag

Beltéri futásra (futópad) melyik a legjobban használható óra? Minél kisebb, karcsúbb kivitel tetszik. Nem baj, ha szegényes a kijelzőn megjelenített adat, csak mérjen(és szinkronizáljon a honor/huawei telefonnal) .

(#1307) gjoco1 válasza Quasi_modo (#1305) üzenetére


gjoco1
addikt

:)

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1308) Apooca


Apooca
tag

Ki tud olyan okos órát mondani, ami megbízhatóan működik IOS alatt. ( 5SE)
Köszi

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#1309) -Bagira- válasza Apooca (#1308) üzenetére


-Bagira-
tag

iwatch. 2-3-4 :)

(#1310) Quasi_modo válasza -Bagira- (#1309) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Na igen...
De ez a kínai órák topikja.
Mondjuk papíron szinte mind tudja, de legjobb ha valaki tényleg kitapasztalta a használatot az almával.

valami

(#1311) Apooca válasza Quasi_modo (#1310) üzenetére


Apooca
tag

Talán a LEM5-re olvastam, hogy minden O.K. vele. Volt nálam egy H1, 50-60 üzi megjött, aztán a többi nem. Reset után megint ennyi. Amazfit Pace olvashatóságával gyenge fényviszonyok között gáz van. Vagy a szememmel... Meg nem is tud simet kezelni. A H1 mindenben tökéletes lett volna amit tud, a többi eleve kompromisszum....

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#1312) -Bagira- válasza Quasi_modo (#1310) üzenetére


-Bagira-
tag

Az is kínai :D

(#1313) Kapanyél válasza Ablakos (#1306) üzenetére


Kapanyél
őstag

Mit akarsz mérni? Polar mellkaspánt + teló 10m-en belül.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#1314) szotya69


szotya69
újonc

Sziasztok! A múlt héten jutottam hozzá 1. okosórámhoz egy DZ09-hez.Vagyis annak gondolom. A problémám vele, hogy több funkció nem megfelelően működik. Telefonálni tudok vele, ha beleteszem a SIM kártyámat, de a mobillal vagy a PC -vel már nem folyamatos a csatlakozás.
Kérdésem: hogyan tudnám kiolvasni az óra adatait? ( a *#8375# kód sem működik)

(#1315) Quasi_modo válasza szotya69 (#1314) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Lehet te is egy klónt fogtál....

valami

(#1316) szotya69 válasza Quasi_modo (#1315) üzenetére


szotya69
újonc

Van esetleg szervize ezeknek a "klon" oráknak Bp-en, vagy elégedjek meg a jelenlegi tudásával? Esetleg én magam tudnék-e valamilyen okosságot, hogy okosórám okosabb legyen?

(#1317) Quasi_modo válasza szotya69 (#1316) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szerintem ha okosabb órát akarsz, akkor kénytelen leszel egy másikat (drágábbat) venni.

valami

(#1318) szotya69 válasza Quasi_modo (#1317) üzenetére


szotya69
újonc

Köszi

(#1319) seger


seger
addikt

Sziasztok!

Smartwatch V8 mtk6260MA órához keresek firmware-t. Elcsesztem és kellene hozzá, mert amit találtam, más kijelző mérethez van és nem látszódnak a választó feliratok!
Tudnátok segíteni?

Köszi

(#1320) Pifi59 válasza Kapanyél (#312) üzenetére


Pifi59
csendes tag

Kedves Kapanyel,de barki,akinek Lemfoja van!Nekem Lemfo Lem 5 Pro oram van es bar az akkumulator gyengesege zavaro,de az ora szepen teszi a dolgat.A navigacioval viszont problemaim vannak.A gps ugyan talal jeletde a navigacio csak elsotetult keprnyo mellett mukodik.Akkor szepen navigal beszeddel,de ahogy a kepernyot bekapcsolom,azt jelzi,hogy "varakozas a gps-re".Egyuttal megszunik a navigalas is.Eddig nem talaltam olyn beallitast,ami ezt kikuszobolne.Ha tud valaki valami okossagot,nagyon varom!:-)

[ Szerkesztve ]

(#1321) seger válasza seger (#1319) üzenetére


seger
addikt

Sehol sem találok hozzá valót:(:( :W :O :O

[ Szerkesztve ]

(#1322) seger válasza seger (#1319) üzenetére


seger
addikt

Na találtam olyan fw-t ami jó. Vagyis majdnem.... dz09. De az kocka óra a v8 meg kerek. Nem látszik a széle....
De sehol nem találok hozzávalót....

Valakinek tipp?

(#1323) yvsmad


yvsmad
őstag

Van egy eladó, androidos, nagy tudású Konroy S99C okosórám: [link]
Előtte egy LEMFO LEM6-om is volt, de ez olcsóbb és jobb. Az akksija is tovább bírja, mint a Lemfo óráké.

[ Szerkesztve ]

(#1324) Latzycha


Latzycha
csendes tag

Szevasztok,
Van egy kínai huawei klón okosórám, aminek a tudásával maximálisan elégedett vagyok, hiszen jelzi a hívásokat, sms-t, e-mailt (olvasni is) és minden értesítést a telefonról, valamint egyéb hasznos alkalmazásokon kívül, hívást is lehet vele fogadni, illetve indítani. Szép a kijelző és gyors. Viszont van 1-2 olyan zavaró hibája, amit egyszerűen nem tudok kikapcsolni, sem a telefonon, sem az óra applikáción. 1. telefon beszélgetés közben, ha jön egy bejövő hívás, a telefon automatikusan átirányítja a vonalat az órára (azt amelyiken beszélek!). Ezt a hibát meg tudnám oldani a telefon hívásvárakoztatás kikapcsolásával (egyszer próbáltam, akkor bejött), de ezt a funkciót szeretném megtartani. 2. Néha ok nélkül is átveszi az óra a telefonálás funkciót. Pl. bejövő hívást a telefonon veszem fel, de az óra átveszi (vagy a telefon átirányítja) a vonalat. Ugyanez előfordul néha olyankor is, amikor hívást indítok a telefonról, de az órán hallom a másik félt. Erre nem találtam magyarázatot vagy összefüggést. Volt-e már valakinek hasonló tapasztalata? Illetve van-e ötletetek, hogy mitől van ez és mi a megoldás?

(#1325) seger válasza Latzycha (#1324) üzenetére


seger
addikt

Nekem a kínai óra ha kapcsolódva van, és a telefonról indítok, mindig ki kell a bt kapcsolatot kapcsolni a hívás ablakban. Különben ott szólal meg....

(#1326) Latzycha válasza seger (#1325) üzenetére


Latzycha
csendes tag

Az enyém az esetek túlnyomó részében (~95%-ban) megfelelően működik és ezért sem értem, hogy abban a néhány esetben miét nem? Én valami olyan megoldásban reménykedem, hogy a telefonon kell valamit beállítani vagy egy külön applikáció a telefonra vagy az órára, ami kilövi ezeket az érthetetlen kihágásokat. Hátha valakinek van ebben tapasztalata és oldott már meg hasonló problémát.

(#1327) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok!

Valakinek meg van ez eredetiben?

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1328) barna73


barna73
csendes tag

Tisztelt Uraim!

A következőt szeretném kérdezni! Ki melyik órát választaná a lentebb található linkek közül és miért? Vagy épp miért nem? Esetleg tudásban és árban más javaslat...

[link]

[link]

[link]

(#1329) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Kaptam kölcsönbe egy Cawono DZ09-es kínai csodát, de egyszerűen nem tudom megoldani, hogy az óra szimplán notifikáló eszköz legyen. Mármint az üzeneteket nagyon szépen jelzi, de baromi idegesítő, hogy a telefonon bármit le akarok játszani az órán szól, illetve minden hívásnál az óra akarja lebonyolítani a beszélgetést még akkor is, ha kártya sincs benne, illetve a telón veszem fel...
Belenéztem a Bluetooth beállításba, de mindkettőt nem engedi kikapcsolni... Vagy a zenelejátszást végzi, ha rá van csatlakozva a telefonra vagy bejövő hívásnál akarja, hogy az órán keresztül bonyolítsam le a hívást. Amint mind a kettőt kikapcsolnám, abban a pillanatban meg is szakítja a bluetooth kapcsolatot. Ha az egyiket visszakapcsolom, akkor visszacsatlakozik. Ezt az egészet pedig bonyolítja, hogy bluetooth fülesem van, amelyik szintén felcsatlakozik, de ettől függetlenül a telefon kezd el zenélni, nem a füles.
Tehát jelenleg úgy vagyok, hogy ha zenét akarok hallgatni, akkor az órát le kell kapcsolni a bluetooth-ról, illetve ha hívást veszek fel, akkor gyorsan ki kell kapcsolnom a bluetooth-t. Van erre valami megoldás vagy ez ilyen? Esetleg kínai olcsó alternatíva? Talán a Mi Band olyan? Valaki használja egyszerre bluetooth fülessel, megvannak egymás mellett?
BT Notification programot próbáltam, most a MediaTek Smart Device nevű app van fent, de ez sem tud többet.

Köszi a válaszokat! :R

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#1330) Pifi59 válasza barna73 (#1328) üzenetére


Pifi59
csendes tag

Nekem volt Lemfo Lem5 Pro es van Ticwatch E.Mindketto nagyon jo,de eltero dolgok miatt.A Lemfo onallo,sim kartyas okosora,gyakorlatilag okostelefon rendszerrel.Mas android rendszert hasznal a Ticwatch,es nem simes,tehat onallo telefonkent nem hasznalhatod.Uzemidoben jobb a Ticwatch,de azert ejszakara azt is toltore kell tenni.Talan egy picit megbizhatobb a bluetooth kapcsolata,konnyebb beallitani mindent,mert testreszabott a Wear Os,amit hasznal.Viszont kevesebb alkalmazast tudsz ratelepiteni,kisebb a tarhely,stb...A Wear Os nagyon szepen teljesiti a feladatat,az ora funkcioi kicsit jobban es konnyebben kihasznalhatok,mint a Lemfo andoidjanal.A kerek erintokepernyon hasznalhatobban jelennek meg a Wear Os alkalmazasai,mint a Lemfonal nehany Playrol letoltott es telefonra keszitett alkalmazas.Mindkettot erdemes kiprobalni...:-)

[ Szerkesztve ]

(#1331) barna73 válasza Pifi59 (#1330) üzenetére


barna73
csendes tag

Szia!

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál.
Igazából nekem a lem5 pro jobban teteszik mert jobban óra formája van férfiasabb kinézettel. Nem szeretném telefonként használni. Annyi lenne az elvárás, hogy minden értesítést megkapjak ami a telefonomra jön és meg is tudjam adott esetben nézni még ha nem is az órán válaszolok. Nem is tömném tele programokkal... na jó majd meglátjuk! :D

(#1332) Pifi59 válasza barna73 (#1331) üzenetére


Pifi59
csendes tag

A Watch droid alkalmazast toltsd le e telefonodra,a Watch droid assistent az oradra Akkor minden ertesitest megkapsz es el is tudsz olvasni.A Lemfo sajat alkalmazasa csak jelzi pl.a viber uzenet erkezeset,de azt nem tudod az oran elolvasni.En a ket telefon kozul a Ticwatch-ot hagytam meg,de majdnem mindegy ...

[ Szerkesztve ]

(#1333) barna73 válasza Pifi59 (#1332) üzenetére


barna73
csendes tag

Az órát még nem vásároltam meg... Iphone készülékkel használnám majd.

(#1334) Bózsi


Bózsi
újonc

FINOW X5 Plusz órám van. Egy ideig működött az, hogy magam felé fordítva a csuklómat, automatikusan "bejött" a screen...Valami elállítódott, és most csak a középső gomb megnyomásával tudom bekapcsolni a "képernyőt"....Tud valaki segíteni, hogy kell beállítanom, hogy automatikusan működjön a dolog?...

(#1335) -Bagira- válasza Bózsi (#1334) üzenetére


-Bagira-
tag

A gyorsmenüben kint van az ikonja.

[ Szerkesztve ]

(#1336) Bózsi válasza -Bagira- (#1335) üzenetére


Bózsi
újonc

Kedves Bagira!

Nekem a gyorsmenüm nem ilyen. Az alsó sorban levő bal ikon pedig két lehetőséget kínál: normál display (kör alak az ikonban) vagy zoom display (négyzet alak az ikonban)....De ez nem azonos azzal, amit Te mutattál.
Igazából nem tudom, mi állítódott el, tegnap egész este ezzel szórakoztam, de jutok előbbre, egy csomó variációt kipróbáltam.....Itt küldöm a fotót az én gyorsmenümről.....Hátha ez alapján tudsz, vagy valaki tud segíteni......

(#1337) -Bagira- válasza Bózsi (#1336) üzenetére


-Bagira-
tag

Olyanod van hogy menü -> setting -> gesture -> screen on raising ?

(#1338) Bózsi válasza -Bagira- (#1337) üzenetére


Bózsi
újonc

Sajnos ilyenem nincs...
Magyar nyelvű a menű, de abban sehol nincs utalás erre, pontosan, egyenként végignéztem mindent....
Amikor megjött az óra, a gyorsmenű állításával kezdett el működni, de nem jövök rá a variációra, ami behozta...
Lehet hogy túl béna vagyok, de egy eléggé hozzáértő barátom sem tud mit kezdeni vele

(#1339) gjoco1 válasza Bózsi (#1338) üzenetére


gjoco1
addikt

Láthanánk egy fotót a gyorsmenűről?

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1340) -Bagira- válasza Bózsi (#1338) üzenetére


-Bagira-
tag

Sokszor jobb ha angolra állítod a nyelvet beállításokhoz mert félreérthető rossz megfogalmazású fordítások szoktak lenni.

(#1341) Bózsi válasza Bózsi (#1338) üzenetére


Bózsi
újonc

Lefotóztam, az egész 17 KB, de miért nem engedi betölteni? Pedig JPG-ben van....

(#1342) gjoco1 válasza Bózsi (#1341) üzenetére


gjoco1
addikt

Mikor írod a HSZ-t,van egy piros fájlok kiválasztása-utána bepipálod a JPG formátumot,majd feltöltés és beilleszted...... ;)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1343) Bózsi válasza gjoco1 (#1342) üzenetére


Bózsi
újonc

Ezt tettem eddig is, de miért nem látható a fotó? Komolyan mondom, nem hiszem el, pedig "30 éve számítógép előtt ülök"...... Ez már nagyon égő.....

https://prohardver.hu/dl/upc/2018-11/05/749069_uclhfuegizohhhms_gyorsmenu_4.jpg

(#1344) gjoco1 válasza Bózsi (#1343) üzenetére


gjoco1
addikt

Ha jól tévedek(hasonló,mint a Lemfo)és volt is valahol ez téma.És minha jól emlékszem a piros bekarikázott "gomb" lesz a hunyó. :U

Palming bright screen is turned on.

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1345) Bózsi válasza gjoco1 (#1344) üzenetére


Bózsi
újonc

Tudod, kedves gjoco1, mindent kipróbáltam. Én is erre gyanakodtam, de ha kikapcsolom, akkor sem működik ez az automata funkció, meg ha bekapcsolom, akkor sem... Próbáltam a többi lehetőséggel is variálni, nem megy...

(#1346) gjoco1 válasza Bózsi (#1345) üzenetére


gjoco1
addikt

Hmmm,akkor passzolom. Pedig szentül meg voltam győződve...... :R Bocsánat.

Kérdezz rá a másik órás topikba,hátha ott tudják.
[link]

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1347) Bózsi válasza gjoco1 (#1346) üzenetére


Bózsi
újonc

VaoooooÓ gjoco1!

Kész! Na mit gondolsz mi segített? Kíváncsi vagyok a véleményedre ismeretlen Barátom!

(#1348) gjoco1 válasza Bózsi (#1347) üzenetére


gjoco1
addikt

Ha tudnám,akkor elsőre azt tanácsoltam volna. :DDD
Nekem Diggro DI06-om van és más a gyorsmenűje.......

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1349) gjoco1 válasza Bózsi (#1347) üzenetére


gjoco1
addikt

Kíváncsian hallgatjuk.Okulás képpen. ;)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#1350) Bózsi válasza gjoco1 (#1349) üzenetére


Bózsi
újonc

Kedves gjoco1 ! Nem hiszed, de az informatikusok legegyszerűbb fegyveréről van szó.
Úgy hívják: ÚJRAINDÍTÁS!!!!!!!!
Az általad privilegizált gyorsmenüpont (amit pirossal bekarikáztál) be van kapcsolva (fényes kijelző), a többi variáció lényegtelen, újraindítottam az órát, és működik minden, mint a golyó!
Barátsággal: Bózsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.