Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43735) Auratech


Auratech
őstag

A tegnap este és a mai reggel - Hopp és Kopp. Viharos délkeleti szél fúj. Ritka erre. Este hazafelé röpített a szél. Negyven alatt talán nem is mentem, alig izzadtam.
Ma munkába jövet a lejtőn is visszafújt a szél... Erősödött, konstans 30-40-es szinten.
Csak vánszorogtam, mert nem akartam bokáig leizzadni.
Az gyúrást igen jól kiegészíti, szinte katalizálja az erős tekerés. Már kezd látszani valami halvány remény a forma visszanyerésére. Erőszinttel semmi gond, csak a gatyamérettel...Az M-es el.. Most már csak futni kellene.. de a hét végén meglesz.

A közlekedési morálról.
Minden nap bicajjal közlekedem. Igyekszem normálisan viselkedni, nem erőszakoskodom. Szerintem birkatürelmem van. Tegnap a zebrán áthaladó gyerekekre kábé két percig vártam, mert ha átslisszanok köztük, kettészakad a csorda és pánik van, meg kiscsikós zebrán rohanás...
Viszont néhány sofőr akad, akiben zéró tolerancia van a legkisebb, őméltóságát másodpercekre külön figyelemre kényszerítő kerékpáros közlekedő iránt. Szinte reflexesen "húzzá má a picsába" jellegű mondat esik ki az arcából...
Csak azért mert egy tonnás vasládában gurigázik...
Először bocsánatot kérek, ha én bénázok valamit, gyakran van ilyen is...De ha ezt nem fogadja, hanem meghunyászkodásnak érti félre és még neki áll feljebb, hiszen leteremtett, akkor felkeményedek, mint a levegős ZIL-fék. Nem fosok senkitől.
Például körforgalomból indexelés nélkül kihajtó kocsi fékezni kényszerült, mert én is pont harminccal kanyarodtam, nem tudott elém vágni. Elküldött. Hát én is.
Ha elenged, intek, bólintok, mindig megköszönöm.
Volt hogy bénáztak egy kereszteződésben az elsőbbségen. Leszálltam és áttoltam oldalt, míg kitalálják...
Én a kressz szabályait figyelembe véve egyenrangú közlekedő félnek tekintem magam.
Nem úgy, mint Indiában, ahol a busz a legerősebb(nagy és sokan vannak benne), kamion, teherkocsi, elefánt, személykocsi, riksa, tehén, tandem kerékpár, kerékpár, gyalogos és kutya.Az erősebbnek van elsőbbsége. ...

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.