Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#308) tildy válasza Varga Csaba (#263) üzenetére


tildy
nagyúr

ELkövettem pr hülyeséget, de annak semmi köze az ilelgális szereknek.
Anyám emg úgy akart sokszor jót nekem, hogy nem tudta én mit akarok. Ahhoz hogy az életemben ilyen pszichés problémákkal küzködök, amilyennekkel , 80-90%-ban neki köszönhető.

csíny? milyen csínyre gondolsz? Voltak csínyeim bizonyosan, de ezek közül kb. egyet tudnáék mondani, amit megbántam. Az összes többit nem.És ameddig anym mindent számonkér rajtam (sokszor még msot is), addig biza én hazudni fogok neki, ha úgy érzem, abból nekem bajom származhat... (Csak példának okáért, elmentem 16 éves koromban barátnőmhöz tfh délután 3kor, és ha nem szóltam haza, hogy elmegyünka faluba bicajozni, vagy bármi más (magyarán ha fizikailag nem a barátnőmnél voltam, bár vele) akkor ment a leb.aszás, a pofon, stb.. Arról nem is beszélve, ha azt modntam 5körül otthon vagyok, és véletlen fél hatra értem haza, akkro mekkora partália volt. Szerinted ez csíny, én úgy gondolom, hogy nem az. )

Magyarán: nem érdekel , hogy jót akart vagy sem :DE NE SZÓLJON BELE AZ ÉLETEMBE...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.