Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56551) alázógyík válasza bsh (#56550) üzenetére


alázógyík
őstag

(#56552) csaszi72


csaszi72
aktív tag

báááázzzz
másodick ilyesmi üzenetet kaptam:
jonapot érdeklödnék a telefon után hogy meg van e még
erre a hírdetésre, szerkeszteni kellett :W :W

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#56553) alázógyík válasza daninet (#56549) üzenetére


alázógyík
őstag

Egyedül a tök.m nem fáj. :DDD

(#56554) fero02 válasza bsh (#56550) üzenetére


fero02
veterán

[link] LEGJOBB!!! :C

(#56555) alázógyík válasza fero02 (#56554) üzenetére


alázógyík
őstag

Hatalmas! :DDD

(#56556) bsh


bsh
őstag

jó ez az aegon biztosító... :U
kocsira a biztosításom február 21-i évfordulós, és fél évente szoktam fizetni, így fél évre küldik az igazolólapot. na de mikor?
tavaly februárban befizettem, áprilisban küldték az igazolólapot... aztán augusztusban befizettem... októberben küldték.
most meg megint küldtek egyet, erre a hátra lévő 1 hónapra... :U
értelmes.

(#56557) Szlovi válasza fero02 (#56554) üzenetére


Szlovi
aktív tag

(#56558) poffsoft válasza csaszi72 (#56552) üzenetére


poffsoft
addikt

Pont ilyet vettem (kicsit szivárványosabb színűt) valami 2 dodóért.
Még jó, hogy bontott lapitopi cellák is henteregtek itthon :D

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#56559) poffsoft


poffsoft
addikt

Gyöngyszem

[ Szerkesztve ]

(#56560) csaszi72 válasza poffsoft (#56558) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Ja ja.
Mondjuk az a kettő kevés. :K

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#56561) faragojof


faragojof
senior tag

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ... Hóóó. óóó...

Hm... Nincs itt senki.

Homik.

Zárható!!

;]

"Formicate Under Command of the King,,

(#56562) Outlander


Outlander
őstag

Jól látom, h a főhomokosnak ma van a szülcsinapcsija?!

Boldogot Zsorzsika! ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#56563) DeltaPower válasza Outlander (#56562) üzenetére


DeltaPower
őstag

Jól látod, boldog Dzsordzsot! :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#56564) faragojof


faragojof
senior tag

Heppibörzdéj george11!! :C :R

Ezt meg mindenkinek, hogy már ilyen is van nálunk... :C

"Formicate Under Command of the King,,

(#56565) DeltaPower válasza faragojof (#56564) üzenetére


DeltaPower
őstag

Annyi kretént mint az ottani hozzászólók közt van, ostorral is nehéz lenne összeterelni. :W

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#56566) Outlander válasza faragojof (#56564) üzenetére


Outlander
őstag

Egyébként az h van h erre minden ember emlékszik, akár 30-40 év után is?!

Bele ég a retinájába a megaláztatás amit a pöttyösbögre miatt szenvedett el... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#56567) faragojof válasza Outlander (#56566) üzenetére


faragojof
senior tag

Szamóca! :W Pedig én már akkor is bicikliző vodkás üveg szerettem volna lenni.... :B

"Formicate Under Command of the King,,

(#56568) TeeBee73 válasza faragojof (#56567) üzenetére


TeeBee73
addikt

Végül is, csak összejött, nemdebár? ;] :P

Dzsordzsinak meg a fütyülőle érjen bokáig! :C

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#56569) Chaser válasza faragojof (#56564) üzenetére


Chaser
titán

"A sok prűd hozzászólónak üzenem, hogy jó ötletnek tartom az effajta újítást. Hiába áltatni az óvodásokat, 2-3 év múlva már ennél sokkal többet fognak tudni. Szembesüljenek a valósággal. XXI. században élünk, változnak a normák. És sokkal több az esély a túlélésre, ha ismerjük a valóságot!!! A felháborodó hozzászólókat se a gólya hözta. Minél korábban tudnak meg mindent annál jobb!!!"
vs
"Úgy is van! Neked is lóf@sz volt a jeled? És hátulról beillesztve hordtad, mint a pávatollat? Túlélted? Akkor mi félszavakból is megértjük egymást."
:DD

Boldogot pávatollat georgeba:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#56570) chipi-85 válasza Outlander (#56562) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Az a csokifiú az hova figyel? :DDD
Mindenki a kamerába néz, ez meg.... :DDD

(#56571) cirmiiii


cirmiiii
csendes tag

Boldog szülinapot george :)

(#56572) daninet


daninet
veterán

Boldogot a Zsorzsokba!

Laposomon billentyűzetén beszart a kettes gomb. Még garis, viszont én nem tudom egy hétig nélkülözni míg postázgatják meg várják az alkatrészt, ez a munkaeszközöm rajzolni kell vele.
Hogy ismeritek az ASUS gari szervizét? Lehet velük alkudozni?

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#56573) Chaser válasza daninet (#56572) üzenetére


Chaser
titán

Lehet hát. Elb@sztad, ráhokiztál, belefolyt valami..választhatsz mért vonják meg a gart... ;] 1 hét? simán írnak 2-3 hetet is. Még töltő cserére is, és ott sem elég beküldeni a töltőt:D :U persze lehet mákod lesz.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#56574) DeltaPower válasza daninet (#56572) üzenetére


DeltaPower
őstag

Alkudozáshoz megfelelően hatékony alapok kellenek, pl bézbózütő, beretta, páncélököl (nem, a fogyasztóvédelem nem az). Egyből gördülékenyebben mennek a dolgok.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#56575) ekrisztian válasza Outlander (#56566) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Igen.és szerinted én kötsög medve akartam lenni?
Meg se kérdeztek.Te mi voltál?Főpáka?
Nem?De lettél volna az,na mondjuk nálad rezeg a léc, ha punci jelről van szó...
:DDD
:R

(#56576) alázógyík válasza Chaser (#56573) üzenetére


alázógyík
őstag

:DD :DD

A FixDirect Kft. pont arról híres, hogy olyan jótét/adakozó/segítőkész....... ;]

[ Szerkesztve ]

(#56577) Chaser válasza DeltaPower (#56574) üzenetére


Chaser
titán

Anus szerviz van itthon most? Tudtommal cseheknél van, vagy valahol másutt de nem itt - nem tudom, soha nem vennék anus notebookot:) -, oda jó business lenne kimenni keménykedni:D egyébként szerviz pont lesz@rja a fejed ha akarják, semmi közük hozzád, ők a gyártóval vannak szerződésben.

alázógyík: Már itthon javítanak?

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#56578) daninet válasza Chaser (#56573) üzenetére


daninet
veterán

Na majd én megmutatom a világnak :D De nem a szerviznél kell támadni őket meg a boltnál ahol vetted, hanem az Anus magyarországnál kell sírni.
Ha nem akarják, akkor inkább veszek egy billentyűzetet baszódjonak meg. :K

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#56579) alázógyík válasza Chaser (#56577) üzenetére


alázógyík
őstag

1 éve már biztos. :K

Megnéztem, hivatalos Asus, Dell, és Toshiba szerviz.

[ Szerkesztve ]

(#56580) alázógyík válasza daninet (#56578) üzenetére


alázógyík
őstag

Ezt már láttam pár alkalommal. Lazán a szervizhez fognak irányítani... :DDD

(#56581) Chaser válasza daninet (#56578) üzenetére


Chaser
titán

Boltnál támadhatsz, szerződésben velük vagy. De mivel nincs már fix intervallum javításra b@szhatod azt is...:) Olyan világban ahol HP elitebook javítása elhúzódhat több mint két hónapig hát nem tudom, valami nem kerek már.

alázógyík: Kár hogy ők gyíkok:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#56582) alázógyík válasza Chaser (#56581) üzenetére


alázógyík
őstag

A bolttal semmi kapcsolata nincs. :N
Van 1 teló szám, azt kell hívni ha meghibásodás van. Minden más teljesen felesleges procedúra, és csak az idő megy vele. :K

(#56583) Chaser válasza alázógyík (#56582) üzenetére


Chaser
titán

A sok éve hatályban levő ptk. ide vonatkozó pontjai szerint van. Ezzel úgy a kereskedők 99%-a nincs ugyan tisztában, de attól még így van. Hadd ne idézzem szó szerint:) Lényege az, hogy a kereskedő köteles minden a megvásárolt árúval kapcsolatos garanciás dolgot intézni. Az hogy közvetlen van call center vagy dellnél NBD az csak egy választási lehetősége a vevőnek, nem kötelessége. És mért jó ez a vevőnek? Mert ha xy futár útközben szétbarmolja a gépet, vagy a szervizben leejtik.. akkor a kiskeren leverheti, mivel ott tud kérni az átadásról elismervényt hogy sérülésmentes volt a gép, pl erre nagyon jó. Aztán boxolhat a kisker szervizzel vagy futárral, az már az ő baja ;] nem véletlen ment el a kedvem notebook bolttól, szopacs ha valaki tudja a jogait:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#56584) alázógyík válasza Chaser (#56583) üzenetére


alázógyík
őstag

Csak te nem vagy tisztában a garanciális feltételek változásával.
Ha lett volna a kezedben 1-2 új noti, tudnád, hogy a garancia papíron már rajta is van NAGY betűkkel, hogy bármilyen hiba előfordulásakor ezt meg ezt a számot kell hívni(Dell, Toshiba, Asus és Acer biztosan), v. melyik szervizben kell leadni.
Ez ugyanígy van nagyobb tévékkel, háztartási gépekkel is. Úgy látszik ilyet se vettél mostanában.
Sőt, sok kis gépnek meg máshol van a szervize, mint ahol vetted, magadnak kell elvinned, ilyen pl. a Frigo-matic Kft is Kecsón. Szinte az összes márka gépe( hajszárító, kávéfőző, porszívó,....) oda tartozik.
:K

Örülök hogy tisztában vagy a jogaiddal, de k.b. olyan szinten mint valami bidám-bidám. :DDD
Azok is csak szajkózzák a jogaikat, mert ők aztán tudják ám. :U

(#56585) Chaser


Chaser
titán

5. § (1) A fogyasztó a kijavítás iránti igényét a forgalmazó által a jótállási jegyen feltüntetett
javítószolgálatnál közvetlenül is érvényesítheti.

(2) Semmis az a megállapodás, amely az e rendeletben foglaltaktól a fogyasztó hátrányára tér el. Az
érvénytelen megállapodás helyébe e rendelet rendelkezései lépnek.
(3) A jótállási kötelezettség teljesítése azt terheli, akit a fogyasztói szerződés a szerződés tárgyát képező
szolgáltatás nyújtására kötelez (a továbbiakban: forgalmazó). A jótállási jogokat a fogyasztási cikk
tulajdonosa érvényesítheti, feltéve, hogy fogyasztónak minősül (a továbbiakban: fogyasztó).

Bővebben itt. Kb mindenben a vevőt védi. Csak ezeket kb senki nem tudja, ha azt mondják neki vigyed a géped szervizbe és hess innen akkor viszi..de az meg az ő baja végül is:)

szerk: #56584: A külön intézés joga továbbra is egy plusz lehetőség. Ha bármilyen jellegű vásárló számára hátrányos dolgot tartalmaz a garpapír az semmis...:) Nem én írom a ptk-t, nem te, de mindenkire vonatkozik..evvan':) Én is örülök neki hogy tisztában vagyok a jogaimmal ;]

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#56586) alázógyík válasza Chaser (#56585) üzenetére


alázógyík
őstag

Jaa értem. :U

Tehát ha te éppen kis vidéki faluban/városban laksz, akkor szarsz mindenre, kiveszel 1 nap szabit, beutazol a városba, és leadod a szervizben, ahonnan ha jófejek, akkor x.y. idő múlva visszakaphatod, természetesen még 1 nap szabi/utazás/valahol kajázás... után
Ahelyett, hogy egy futárnak reggel 8-kor oda adod, majd visszakapod 1 hét múlva.
Teljesen logikus, hiszen a jogaid...

Szerintem zárjuk le. :R

[ Szerkesztve ]

(#56587) Outlander


Outlander
őstag

Chaser bammmeg, te olyan hülye vagy ehhez, mint a facsipesz! ;]

És én itt ennyit szólnék bele a garizós javítós témához, mint aki már 2-3 éve ezzel foglalkozik... :U :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#56588) Chaser válasza alázógyík (#56586) üzenetére


Chaser
titán

:)
Csak választási lehetőség ez is, ez a lényege, amelyik a vevőnek megfelelőbb/kényelmesebb...egyébként jó a példa, mert dellnél pl szerviz garnál nincs callcenter. Ha nem tetszik reklamálj a jogalkotóknál ;] :R

szerk: Outlander: Biztos hülye vagyok hozzá...életemben nem gariztattam még notit se:)

faragojof: Az mond valamit amíg nem jön ki helyette másik az a hatályos? Most már biztos:D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#56589) faragojof válasza Chaser (#56585) üzenetére


faragojof
senior tag

:R Nem sértésképpen, de...

151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet
:F :F

Brruuuuhhhaaaahhhhaaaaahhhaaaaa.... ;]

2014-et írunk, és három éve a "mindenjogszabályttörvénythatóságiizét a mikölykeinketsegítsükvele" párt van hatalmon 53 ALAPTÖRVÉNY módosítással!!! :W :W :(((

Hány éves is vagy, fiam? Kérdezte az ezeréves boszorkány a daliát....

"Formicate Under Command of the King,,

(#56590) cirmiiii


cirmiiii
csendes tag

trallala :)

(#56591) faragojof válasza cirmiiii (#56590) üzenetére


faragojof
senior tag

De jó kedvű valaki.
Ebéd kész van már? :U

"Formicate Under Command of the King,,

(#56592) gézu válasza faragojof (#56591) üzenetére


gézu
őstag

hát, nem úgy tűnik ;]

[ Szerkesztve ]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#56593) daninet válasza faragojof (#56589) üzenetére


daninet
veterán

Építőiparos törvények 98-as keltezésűek és sokat még mindig használunk. :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#56594) God Vazzeg válasza alázógyík (#56544) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Asszony hálás lehet nekem, te kis nyelves :DDD ;]

(#56595) poffsoft válasza csaszi72 (#56560) üzenetére


poffsoft
addikt

télleg, megnéztem, 3,20 volt , bocsi ;)
Most rendeltem egyet cellával 6,18-ért, hátha megéri az árát :D :D :R

Dzsordzsinak meg a fütyülőle érjen bokáig, vagy a bokája fütyülőig!

[ Szerkesztve ]

(#56596) daninet


daninet
veterán

Tények :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#56597) poffsoft válasza poffsoft (#56559) üzenetére


poffsoft
addikt

Értem én, hogy kína legnevesebb telefongyára, de a fotók józsefvárosiak??? persze csak akkor, ha ennyi már ott is a buddhista...

Gyöngyszem2
Gyöngyszem3

Skacok, csak 1 kérdés: Ez tényleg komolyan gondolja, vagy mi a f@xom van, amiről én nagyon lemaradtam???
Vagy apródot csak novocainnal, ez alap???
:o

[ Szerkesztve ]

(#56598) daninet válasza poffsoft (#56597) üzenetére


daninet
veterán

Állítólag némelyik kínai szutyok használható is. Én eddig csak lenovót vettem, de láttam már boldog embert THC-vel vagy miaz THL-el is :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#56599) DeltaPower válasza daninet (#56598) üzenetére


DeltaPower
őstag

Láttam már olyan ember(?)t aki boldog volt egy ZTE-vel. Aztán még boldogabb :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#56600) poffsoft válasza daninet (#56596) üzenetére


poffsoft
addikt

Mit nem értesz?
Több ezer levente túlélte a z 1. VH-t, mégis meghaltak (már)...

Saját gyöngyszemem: alias zp810, alias H7500+, alias zp800H
spec:
1280x720 IPS, 57,57 Hz, 5" (4,59": 11,66 cm), 320dpi, 320x320

daninet: bocs, elsőre HTC-nek "olvastam", csak másodjára esett le (lassabb már az agyam, mint a szemem, pedig az is elég lusta :D :D :D)

Azt nem értem, hogy a csávó kínai frísipping ár mínusz 10-25%-ért akar itthon (postázott, vámkezelt, stb) telefont venni... Létezik, hogy talál madarat? Vagyis azt nem vágom, hogy létezik, hogy lát rá esélyt, hogy valaki megrendelte, kifizette, kivárta, levámolta/áfázta, majd lezsírozva eltette, hogy eladhassa neki egyszer féláron???

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.