Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Wictor


Wictor
senior tag

Kecskeméti hombrék! Valakinek van-e eladó, filléres, ma átvehető, működő, T-s mobilja? A filléres max 5000-et jelent, de annyiért már K770-et is kapnék kicsit távolabb, úgyhogy...

(#1052) bubi92 válasza Wictor (#1051) üzenetére


bubi92
őstag

az nincs, de egy x10minipro-t cserélnék zétée blade-re:D

(#1053) TeeBee73 válasza Wictor (#1051) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nekemsevan'. Kérdezd NagyPé-t. ;]
(Vodkás vóna,' de nincs kisütve.)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#1054) daninet


daninet
veterán

A sárga kazettás lengyelpiacos kínai TV konzolok milyen néven futottak annó? Illetve jól gondolom, hogy az összes NES játékot koppintották rájuk?

Meg szeretném találni milyenem volt régen, csak azt sem tudom hogy keressem

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1055) Gombinyó


Gombinyó
őstag

(#1056) TeeBee73 válasza daninet (#1054) üzenetére


TeeBee73
addikt

A lányomnak vettem ilyet, annó kb. 10 éve.Az ilyen 1000 in 1 gépcsodákra gondolsz?
(Vót' hozzá pisztoly es'). ;)
Volt benne 10 játék, és a 10 nehézségi fokozatot összeszorozták, abból jött ki a szám.
NES játék egy darab sem volt benne. :N
Kertrídzset' nem próbáltam, akkó' már nemvót'.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#1057) daninet válasza TeeBee73 (#1056) üzenetére


daninet
veterán

Igen azokra gondolok. De a sárga kazikon voltak NES és Sega játékok... csak ugye a gép alatta nem stimmelt :)

A beépített játékok voltak a duck hunt (NES)
battle tank city (NES)
wild gunman (NES)

kazin meg Sega játékaim voltak.. azért mondom, hogy ez ilyen hibrid cucc volt :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1058) TeeBee73 válasza daninet (#1057) üzenetére


TeeBee73
addikt

A Duck Hunt, meg a Tanc szityi, azok tényleg voltak.
A Duck Hunt csak úgy ment, hogy kb. 3 centire kellett a TV elé tolni a pisztolyt.
Gunman nemvót'. :N
A Tank City meg ZX81-en is volt, csak azt be kellett gépelni, ha játszani akartam. :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#1059) DeltaPower válasza Gombinyó (#1055) üzenetére


DeltaPower
őstag

AAA akku nincs? Abból kéne pár darab :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#1060) Gombinyó válasza DeltaPower (#1059) üzenetére


Gombinyó
őstag

Volt, de másnak is az kellett. :) Most ezek vannak csak.

(#1061) KTU válasza DeltaPower (#1059) üzenetére


KTU
addikt

nekem van valami noném 8db, 1x használtam, sajna eneloop-hoz szoktam :B
elvileg feltöltve pihennek pár hónapja, megnézem mi a helyzet velük

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1062) chipi-85


chipi-85
aktív tag

(#1063) Clown-corp


Clown-corp
tag

Sziasztok!

Régi laptopot keresek ... nem uj csoda masina kell akkunak nem fontos jonak lenni .. csak egy xp elzörögjön rajta kb ennyi ami fontos !

(#1064) george11 válasza TeeBee73 (#1058) üzenetére


george11
senior tag

asszonynakvaló ;]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#1065) DeltaPower válasza KTU (#1061) üzenetére


DeltaPower
őstag

Köszi! 5 darab kell bicajlámpákba, de inkább elhozom mindet, a maradék jó lesz távirányítókba. Csak egy töltőt kell kerítenem :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#1066) Ramius


Ramius
őstag

[link] :F :F

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1067) DeltaPower válasza Ramius (#1066) üzenetére


DeltaPower
őstag

Tuti kamu.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#1068) george11


george11
senior tag

ez viszont nem kamu :P

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#1069) M_o_g_y_i válasza aXXon (#1040) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Én árat legutóbb akkor néztem, amikor megvettem a telót. És akkor 3e. alatt nem volt, max. a közelében és az is webshopból, tehát plusz a szállítás.
Két hét alatt ennyit esett az ára??? :Y
B@xxameg... :W
Bocs, akkor tárgytalan. :(((

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1070) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#1049) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Attól még kabbe! :P :DDD
Jó is, hogy írtál, utólag már b@xhattam volna a magyarázkodást, de tényleg drágábban láttam még két-három hete. :K

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1071) GrandeP


GrandeP
őstag

Engem hagyjatok ki bizniszből! :DDD

Nem kibaszásból mondtam, csak mondtam, mert fura h szó nélkül le akart rá csapni a manus, nem szokta... :DDD ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#1072) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#1071) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ki is hagyunk, ezekután főleg. :DDD
Én az ötszáz HUF engedményt reálisnak tartottam, tekintve hogy kb. 3-4 hetes a kártya (és akkor 3e. körül láttam).
De így lehet nem is éri meg eladni. :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1073) GrandeP válasza M_o_g_y_i (#1072) üzenetére


GrandeP
őstag

LOOOOOOL :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#1074) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#1073) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Becopta... :(((

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1075) TeeBee73 válasza GrandeP (#1073) üzenetére


TeeBee73
addikt

:DDD

Még jó, hogy a PvZ.-s napraforgós házicicagazda időben észrevette, itt bizony kemény oltások várhatók. ;] :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#1076) TeeBee73 válasza TeeBee73 (#1075) üzenetére


TeeBee73
addikt

Gondolom, így ismerkedtek össze. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#1077) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#1078) GrandeP


GrandeP
őstag

Godddi nézted ezt a testépítőt megverték a diszkóban riportot?

Baaaz, ha ekkora benga állat lennék, akkor nehogymá 1 azaz 1 ember ennyire sz@rrá verjen!
Okés h nem boxxxoló meg lehet jó lelkű, de akin ennyi az izom, az azé tán csak ... na mindegy...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#1079) GrandeP válasza GrandeP (#1078) üzenetére


GrandeP
őstag

Na, fel is rakták... Figyeld baaaz..
Nem tudom elképzelni, h nem tudta magát megvédeni...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#1080) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#1079) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Régen is ez volt (6-7 éve), a kidobók verték össze a csávókat. :(((
Gondolom manapság is ez van, a szteroidos kidobók nem tudják miért is vannak ott... :W

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1081) GrandeP válasza M_o_g_y_i (#1080) üzenetére


GrandeP
őstag

Azt én értem, nekem azzal van a "gondom", h a riport 1 emberről beszél... és ha láttad a képeket buci-macira verték a manust...
Nem kell h vissza üssön, mert legyen "jó lelkű", mondjuk, de baaz, h nem bírta odarakni a kezét, vagy magzatpózban folytatni... nagyon durva.

40 kilós ratyikat lehet így elverni, nem egy "ogrét"....

Olyan, mintha a faluqrvája, aki szerepelt brazzer művekben, mindenkinek csorog rá a nyála, na az nem tudna copni... há mint mikor a 4 évesnek elmondják hogy a mikulás a szomszéd alkoholista aki veri az asszonyt... érted h értem h értem?! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#1082) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#1083) daninet válasza Norb3rto (#1082) üzenetére


daninet
veterán

hátmost erre így mitmondjak.. mesében :Y :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1084) KTU válasza george11 (#1064) üzenetére


KTU
addikt

:N :N meginná a hűtőböl a sört :DDD

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1085) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#1081) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Számomra az a "visszás" kissé, hogy a másodikat is simán bekapta, a riport szerint egy mondat legalább volt közte. Vagy annyira K.O. volt, hogy nem bírta az arcához kapni az elsőnél a kezét?
No mindegy is, mert lex@rom... :DDD
Régebben még "ifjú" koromban voltam néha ilyen helyeken.
Illetve tavaly nyáron a sógorral+családdal a Köröstoroki napokon, de ott is tele volt ilyen "gecirekigyúrthülyeiserősis" biztőrökkel, amikor kezdődött az esti program. Na akkor kezdtünk el sétálni az autó felé.
Este 10 lehetett, amikor az egyik "kemény" szólt a sógornak, hogy lassan lehet távozni, vagy belépőt fizetni. Jogos, de nem kell rögtön bunkónak lenni, meg lehet udvariasan kérdezni, hogy meddig terveztünk maradni, stb. Sörözgettünk volna még, de inkább indultunk, kisgyerekek is voltak velünk, valakinek haza kellet vinni őket. :U

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1086) Chaser válasza GrandeP (#1079) üzenetére


Chaser
titán

Mábocs, de 3 emberről beszél a riportban.

szerk: "Tányéros Balázs biztos benne, hogy a 3 kidobó ember verte meg. -Több Tíz ember látta, hogy a posrátsok vertek...."

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1087) bsh


bsh
őstag

ehehehE

[ Szerkesztve ]

(#1088) george11 válasza GrandeP (#1079) üzenetére


george11
senior tag

Namost én ebbe nem akarok belepofázni(pedig bele fogok)
Kapcsolatban állok két olyan egyénnel is, akiknek arra áll fel a faszuk, ha hó végén 0,1cem-el nagyob lesz a karjuk mérete. Nem mondom, hogy nem így van, valóban egyre nagyobbak, de ez csak a sok fostos portól(meg mástól) van. felemel a buzi 150-20 kilót simán... egyszer ... 2 másodpercre :DDD , de amikor arról van szó, hogy barátom tartsd meg a légkulcsot 144db csavarnál(ami 30NM-el van lehúzva), akkor már a 20-adik után sírás van, akkor mi a picsáról beszélünk???
Én vagyok 175cm, és 60kg, megoldom a mókát úgy, hogy nem kell utána masszőrhöz mennem egy héten át, és nem kell átrendeznem az étrendemet ...
Nála meg 20 csavar után "begörcsölt a XY izmom", nem bírok ennyit egyszerre, mert ...Hát barátom akkor megbaszhatod a testépítést a porokkal(ésatöbbi egyéb szarral), mert csak a teremben van erő, a való életben meg egy picsafüst az egész.
Mindegy mekkorára pumpálja magát a sok ferdefaszú powercsávó, mert, ha orrbavágod, akkor ugyan úgy esik el, mint a 40 kilós .... :U

mod: ha gody is olassa ezt, akkor érezze magát kivételnek, mert Ő legalább nem csak arra gyúr, hogy hogy fog mutatni a szoláirum plakátján, de szerintem tudja miről beszélek ;]

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#1089) M_o_g_y_i válasza bsh (#1087) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

He?

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1090) bsh válasza M_o_g_y_i (#1089) üzenetére


bsh
őstag

nem semmi! :K :C

(#1091) M_o_g_y_i válasza bsh (#1090) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

De nem ám! ;)

+egy :U

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1092) bsh válasza M_o_g_y_i (#1091) üzenetére


bsh
őstag

(#1093) E_richard


E_richard
csendes tag

Üdv!
Tud -e valaki nekem 15"-os nyárigumit (4db) ami fontos új legyen vagy max 2 éves..
11.890.-es darabárnál kedvezőbb érdekel..
THX!!!
:R

Jelenleg nem tartózkodom Hungarisztánban...ha egy forint lesz a CHF szóljatok, indulok haza ;)

(#1094) george11 válasza E_richard (#1093) üzenetére


george11
senior tag

Kéne méret is hozzá nem csak annyi, hogy 15" :U
Vagy te szoktál úgy venni krumplit, hogy max 20cm magas legyen a rakás? :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#1095) george11


george11
senior tag

Az amúgy hogy van, hogyha beütöm a böngészőbe a "the" szót, akkor egyből ez a találat jön fel: http://thepiratebay.se/browse/500
nemtom mi lehet az oka :F :DDD :DDD :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#1096) E_richard válasza george11 (#1094) üzenetére


E_richard
csendes tag

195/65 a preferált.. de már rátennék akármit csak occsó legyen..(na jóó ez nemigaz)
kormoran impulsert találtam ennyiért...

Jelenleg nem tartózkodom Hungarisztánban...ha egy forint lesz a CHF szóljatok, indulok haza ;)

(#1097) george11 válasza E_richard (#1096) üzenetére


george11
senior tag

Holnap írok árat ;)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#1098) M_o_g_y_i válasza bsh (#1092) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

:Y

ultimate

(#1095) george11: ez valami "bug" lehet a böngésződben :DDD

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1099) george11


george11
senior tag

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#1100) E_richard válasza george11 (#1097) üzenetére


E_richard
csendes tag

ok priviben jöhet esetleg alufelni 5*112 (audi a4 96os) kombóval..kb 40-50 (max)ig :R
van egy garnitúra sava téligumim eladó :U szeptemberben lesz 3 éves..kb 80% os ha közben kellene valakinek típusát fejből nemtom 195/65 15

Jelenleg nem tartózkodom Hungarisztánban...ha egy forint lesz a CHF szóljatok, indulok haza ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.