Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) aXXon válasza aXXon (#699) üzenetére


aXXon
senior tag

Éppen akartam is írni, hogy azért könyörögtem apámnak, hogy egy Arot vegyen, ne egy postásbácsit :DDD Hát nézd, van akinek tűzoltó jutott, van akinek katona, nekem csak a postás :D

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#702) bsh válasza aXXon (#699) üzenetére


bsh
őstag

d

[ Szerkesztve ]

(#703) george11 válasza aXXon (#699) üzenetére


george11
senior tag

"Mondjuk a nekem a szomszéd postás bácsi is maga volt a világközepe. Könyörögtem apámnak, hogy vegyen egyet :DDD"

vegyen neked postást? :Y :F :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#704) bartucc válasza george11 (#698) üzenetére


bartucc
addikt

A hármasnál nagyobb minden paramèterben, négyesnél (még) nem.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#705) aXXon


aXXon
senior tag

'opjatok le mind :DDD :DD :P ;]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#706) M_o_g_y_i válasza alázógyík (#696) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

B@xki az ilyeneket (mert sok van belőlük...) simán fejbe tudnám rugdosni. :W
Pedig nem vagyok állatkínzó. :N
Az ilyennek minek a gyerek, rohaggyonmeg??? :O

(#702) bsh: ez nem is a postásbácsi :N :DDD

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#707) aXXon válasza bartucc (#704) üzenetére


aXXon
senior tag

Mondjuk konkrétan nem hiszem, hogy tovább nőne, úgyhogy, ha most nem nagyobb, akkor nagyon valószínű, hogy később sem lesz. Talán majd a következő generáció ;] :P

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#708) george11 válasza aXXon (#705) üzenetére


george11
senior tag

kámingáut kettő

kezdek tartani tőled :DDD az fix, hogyha egy légtérben leszünk, akkor zöld ruhában sosem hajolok le semmiért :DDD :O :P

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#709) aXXon válasza george11 (#708) üzenetére


aXXon
senior tag

NA az biztos, hogy ezek után szárazon, hintőporral duglak halálra :P ;]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#710) TeeBee73 válasza george11 (#698) üzenetére


TeeBee73
addikt

2002 októberében vettünk új Polo-t. Bőr/digit klíma kivételével minden extrával volt majd' 3 misi. Hosszra, pár centi híján Golf-é volt. 1.4 V16-al meg még verte is azt fogyasztás/teljesítményben.
Én meg beb*sztam újra. Kérdés? :U :DDD

MOD: Dzsordizsi: Zöld ruhában? Mi vagy Te civilben? A Hihetetlen Halk? ;]

MOD2: Dőtem'.
Faragojof még mindig nem ért haza? Tegnap délben indult tőlünk. :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#711) aXXon válasza TeeBee73 (#710) üzenetére


aXXon
senior tag

Én a múlt héten vettem egy új pólót. Az L-es már kicsinek bizonyult, ezért XL-est vettem. a hímzésen kívül más extra nem volt rajta. Viszont csak 2k volt :P ;)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#712) bsh válasza aXXon (#709) üzenetére


bsh
őstag

ez is valami postásbácsis történet? ;]

(#713) M_o_g_y_i válasza TeeBee73 (#710) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

He??? :U
Mikor jössz a "kaszárnyába" sportolni?

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#714) TeeBee73 válasza M_o_g_y_i (#713) üzenetére


TeeBee73
addikt

Holnap reggel. :K
Titta' izom leszek. :DDD
A kép meg ment telóra háttérnek. :R

MOD: aXXon: Jó lesz Neked az S-es is, Superman is azt horjda. (Azé' feszül rajta.) ;] :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#715) Wictor


Wictor
senior tag

e

(#716) bartucc válasza aXXon (#707) üzenetére


bartucc
addikt

Ez már csak max egy ráncfelvnarrás után mm-ekkel. A köv. generáció, de minek és hova?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#717) M_o_g_y_i válasza TeeBee73 (#714) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Jáó. ;)
Valsz'eg megyek valamikor a pentagon felé, de nem 100%. :N

Wictor: :C :R

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#718) george11


george11
senior tag

3:38 nál a robogós :C :C :C

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#719) Norb3rto válasza george11 (#718) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Vótmá :P 2:24 se rossz :C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#720) M_o_g_y_i válasza george11 (#718) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

[link] :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#721) aXXon válasza george11 (#718) üzenetére


aXXon
senior tag

Te vagy ma a harmadik, aki linkeli :DD sőt, az eltelt 2 órában :) az érdekes az az, hogy amit Ramius, meg én linkeltünk, ott 3:50kor jött a robogós :F :F És látszólag ugyanez a vidi...

szerk: hja nem, én vagy a balfasz (megint)

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#722) george11


george11
senior tag

az első kép grandepéé munkanapjáról: [link]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#723) bartucc válasza TeeBee73 (#710) üzenetére


bartucc
addikt

Viszont hátul szük, ha nem állítható a kormány, mögöttem ember nem fért el, egy hónapig naponta vezettem egy '02-est.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#724) csaszi72 válasza george11 (#722) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Itt azt írta nyomtatót cserélt.
Vagy őt, vagy ő bacta át a munkáltató(t).
:DDD
De leginkább egy olajcserére hasonlít.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#725) alázógyík válasza csaszi72 (#724) üzenetére


alázógyík
őstag

Szerintem csak jól aláfeküdt a munka asztalnak, hogy jól átlássa a helyzetet. :DDD
A feje alá kényelmes kitámasztást alkalmazott, hogy a hosszú művelet alatt se csökkenjen a szakmai hozzáértése a kényelmetlenség miatt. :DD ;]

(#726) M_o_g_y_i válasza bartucc (#723) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ez kb. egy tízessel öregebb. Sőt, inkább +15. :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#727) aXXon válasza M_o_g_y_i (#726) üzenetére


aXXon
senior tag

Ilyen felépítéssel azt sem bánom, ha már veterán :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#728) george11


george11
senior tag

ez a kutya bazmeg ez készvan ám :C :C :C

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#729) alázógyík válasza george11 (#728) üzenetére


alázógyík
őstag

:C :C

(#730) Norb3rto válasza george11 (#728) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:DDD :C

(#726) M_o_g_y_i :ps 69.0 ;]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#731) bsh


bsh
őstag

(#732) M_o_g_y_i válasza bsh (#731) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Emmeg a mellehúsa akkor... :Y

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#733) Norb3rto válasza M_o_g_y_i (#732) üzenetére


Norb3rto
senior tag

. estére :Y :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#734) M_o_g_y_i válasza Norb3rto (#733) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

:K

:DDD

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#735) bsh válasza Norb3rto (#733) üzenetére


bsh
őstag

nézzed meg ezt, ez nagyonjó!

(#736) george11 válasza alázógyík (#729) üzenetére


george11
senior tag

Gondold el bakker. Betörő jön, kutya meghallja a neszt, és elkezd így üvölteni :DDD Tuti elszalad bárki is akar bejönni :C

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#737) bsh


bsh
őstag

ez a fej :DDD

(#738) M_o_g_y_i válasza bsh (#737) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Milyen fej??? :F :Y :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#739) bsh válasza M_o_g_y_i (#738) üzenetére


bsh
őstag

ez :U

(#740) M_o_g_y_i válasza bsh (#739) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Jaaa, az gáz... :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#741) bsh válasza M_o_g_y_i (#740) üzenetére


bsh
őstag

ugye? :DDD

(#742) george11 válasza bsh (#739) üzenetére


george11
senior tag

ezen is csak két kannát látok :U :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#743) fero02 válasza M_o_g_y_i (#740) üzenetére


fero02
veterán

Másik fórumra tolhatnál pár képet / gif-et. ;)

(#744) M_o_g_y_i válasza fero02 (#743) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ááá, a madár sem jár arra... :( :(((

szerk.: egy hete járt arra Dzsordzsi :o

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#745) fero02 válasza M_o_g_y_i (#744) üzenetére


fero02
veterán

Én járok, de sosincs új komment... :U

Magamnak meg nem linkelek képet. :D

[ Szerkesztve ]

(#746) M_o_g_y_i válasza fero02 (#745) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Egyre futotta most... :DDD

ilyet még szabad?

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#747) george11 válasza fero02 (#745) üzenetére


george11
senior tag

"Én járok, de sosincs új komment... :U"

Ha mindenki így gondolkozik, akkor nem is lesz ;)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#748) Wictor válasza M_o_g_y_i (#746) üzenetére


Wictor
senior tag

:Y :B

Banyek, off-ba rakom a szmájlikat, én sem vagyok állat... :DDD

(#749) bsh válasza M_o_g_y_i (#746) üzenetére


bsh
őstag

szabad merr ha cekcuális tárgyként ábrázolni a zarós postásbácsit azt szabad, akkor ezt a jó kis fészert is szabad! :K

(#750) M_o_g_y_i válasza Wictor (#748) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Tök mindegy... :))

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.