Hirdetés
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- sparks: 15 év droid után iPhone tapasztalat, 7 nap alatt
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- lezso6: Miért is jó, ha dohányzol?! Megéri rászokni!
- WireGuard VPN a mindennapokra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Pajac: PassMark - Intel Atom D2700
- ricshard444: Iphone 17 Pro Max - Kedves téglám
Új hozzászólás Aktív témák
-
-=Flatline=-
tag
Sziasztok!
Van egy viszonylag komplex (guruknak tuti nem az) autocomplete kérdésem. Stackoverflow-n fentvan, feltételezem aki vágja a jqueryt, az tud annyira angolul, hogy megértse.
Az SQL két táblám dumpja ottvan a topicban.
Kérek szépen valakit, hogy nézzen rá, annyira nem bonyolult szerintem, de én nem tudom megcsinálni, mert nem vagyok ninja. Pénzt is szívesen adok, paypal, bármi.
Köszönöm,
Flat
link: ITT VAN
(azért egy gyors magyar leírás)
Először csak az autocompletedb táblát próbáljátok megérteni, szimpla cucc, vannak benne helyszínek, karakterek, stb, mind csoportokhoz kötve, amik filmek. Egy $_SESSION['grp'] érték adja meg, hogy épp mi az aktív filmcsoport. (A második tábla akkor kell, mikor NINCS session driven kiválasztott csoport majd..erről később)
Egy olyan autocomplete kérést szeretnék, ahol a session grp mezőket érinti csak a query nyilván, azaz, ha elkezdi beírni az arc, hogy 'cha' akkor feldob két karaktert, mert kettő tartozik az 1-es grp alá. Ha kiválasztja az egyiket, az adat, ami visszajön extendelve kell legyen, mert linket szeretnék visszakapni a search mezőmbe. (<a href="LINKDATA DB MEZO">CharacterA</a> --> ezt, ha CharacterA-ra bokott a user. Ez a konnyebb resz
A nehezebb az az, mikor nem tudjuk, hogy miben keres a user, tehat globalis az egesz adatbazisra nezve.
Megint elkezdi beirni, hogy 'cha', feljon 4 result, CharacterA, CharacterA, es CharacterB, CharacterB. Igen am, de a 'sample-iddata' azert van, hogy azt valahogy belejoinolva, a visszjaovo result ugy nezzen ki, hogy mellette van, hogy melyik film karaktereirol van szo, azaz ket Traveler es ket Star Wars result lesz.
Tehat, ezt szeretnem, hogy erre tudjon kattintani a user: CharacterA - Traveler
A visszakapott ertek ugyanaz, mint az elso peldaban, azaz linket szeretnek, szinten 'linkdata' cellabol, csak ezuttal nyilvan igy: <a href="LINKDATA DB MEZO">CharacterA - Traveler</a>
Koszonom
Sok fagyi?
Új hozzászólás Aktív témák
- Új, bontatlan, iPhone 17 Pro Max gyárilag kártya-független, apple világgaranciával
- ÚJ HP Pavilion 16 - 16"IPS WUXGA - Ryzen 5 8540U 16GB - 512GB SSD - Win11 - 3 év garancia - MAGYAR
- EVGA Geforce RTX 3070 Ti FTW3 Ultra Gaming
- Asus ROG Strix G16 G614JZR 16" QHD+ IPS i9-14900HX RTX 4080 32GB 1TB NVMe gar
- Apple iPhone 16 pro független.
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3306
- Csere-Beszámítás! 27%ÁFÁ-s! Bambulab A1 Combo 3D FDM Nyomtató , ajándékokkal.
- HIBÁTLAN iPhone XS 64GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3030, 100% Akkumulátor
- Eredeti Lenovo 230W töltők - 4X20Z83995
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest